Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 22 από 31 Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Μάης 10, 2013 5:42 am

καλησπερα!!
βασιλικα πολυ ωραια η φωτο σας!
τζοαν θα πρεπει η να μαθει να κανει τσισα ορθιος, ΄η οταν στο λεει να τον κραταει καποιος ψηλα πανω απο την λεκανη να μην ακουμπαει σε βρωμιες, φαντασαου σαν να "καθεται" στον αερα με την πλατη του στο στηθος σας.
εμενα παλι μολις δει κουταλι το κλεινει ερμητικα το στομα αλλα οταν καταλαβει οτι ειναι φρουτο το ανοιγει.την σουπα καπως την τρωμα την κρεμα ακομα ζοριζεται πολυ...κ το βυζι βυζι..να δω τι θα κανω σηκωνεται 100 φορες τη νυχτα εχω ψοφησει...δεν βγαινουν κ τα δοντια να ησυχασουμε...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Παρ Μάης 10, 2013 1:58 pm

κορίτσια, καλή επιτυχία με την πάνα. Βασιλική, τι γλυκά που είναι και τα δύο!
εμείς σήμερα φάγαμε όλη τη χορτόσουπα. φαίνεται πέτυχα τις ισορροπίες στα λαχανικά! αύριο θα βάλω μέσα και μανεστρακι και απο δευτέρα θα αρχίσω και κρεατοχορτόσουπα.
σκεφτομαι να πάρω ένα πάρκο. εσείς τι λέτε; έχετε πάρει; είναι βολικό;
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Μάης 11, 2013 9:24 am

καλησπερα!εγω ειχα παρει απο τον γιωργο παρκο κ με βολεψε παρα πολυ!επαιζε εκει μεσα μια χαρα, οταν τον επαιρνε ο υπνος στο ρηλαξ τον εβαζα κ κοιμοταν πιο ανετα.γενικα ηταν μια καλα αγορα κατα την αποψη μ.
εμενα εξακολουθει να μην θελει την κρεμα το απογευμα καθολου μα καθολου.προτιμα να μεινει νηστικος παρα να φαει την κρεμα.κ μπιμπερο φυσικα ουτε να το δει..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Μάης 12, 2013 11:34 am

Ντερμπι και εμενα ο Δημητρης δεν εφαγε ποτε κρεμα. Δεν την ηθελε. Ειχαμε αλλαξει ολες τις μαρκες. Του εδινα γαλα και μετα γιαουρτακι.
Η μικρή από την άλλη τρωει τα πάντα. μολις δει κουταλι ανοιγει το στόμα. Αφου και εγω οταν τρωω μετραει τις μπουκιες μου.

Ο Δημητρης με την πανα τα παει σχετικά καλα. Μονο κακα δεν θελει να κανει στο γιογιο. Συνηθως οταν θελει να κανει κακα κρυβεται κατω απο το τραπεζι. οταν τον είδα σημερα τον εβαλα στο γιογιο αλλα δεν έκανε. # φορες εγινε αυτό και τελικά τα έκανε πανω του.

Εμείς παρκο δεν είχαμε παρει. Τωρα με την μικρή το σκεφτομαι για να εχει καπου να παίζει αλλα από την αλλη θα θελει και ο Δημητρης να μπει μεσα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Μάης 12, 2013 11:29 pm

καλημερα!!εδω σημερα πεφτει χαλαζι κ κεραυνος με τρελα κ εγω με τα σορτσακια...τι τρελος καιρος!!τζοαν εμενα ο μικρος εχθες εφαγε τη μεσημεριανη του σουπα το απογευμα.δυστυχως εχει γινει πολυ δυσκοιλιος επειδη δεν πινει νερο ενω θηλαζει πρωι μεσημερι βραδυ.
οσο για το παρκο την πρωτη φορα που τον εβαλα τον μικρο μεσα εννοειται μπηκε κ ο γιωργος κ ξαπλωσε μαζι του.γενικα θελει να ειναι συνεχεια μαζι του ο γιωργος, οσο δεν τον χτυπαει δεν εχω προβλημα τους αφηνω παρεακι.τον προσεχει κιολας ο γιωργος.
αραιωσε πολυ το παρεακι ε??
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Μάης 13, 2013 6:21 am

Ασε ντερμπι, εμείς και εμείς μείναμε. Ο καιρός οντως χαλια. και εδω βρεχει και εχει βγαλει ψύχρα.

Εγω τον Δημητρη με την μπεμπα δεν μπορώ να τους αφήσω μαζί γιατι σίγουρα θα την χτυπήσει, εστω και κατα λάθος. Καμια φορά τους βαζο στο παρκοκρεβατο μαζί και ολο χοροπηδάει και θελει να πηγαίνει κοντά της. Του τραβαει και η μικρή τα μαλιά και γινεται χαμός.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Μάης 14, 2013 12:10 pm

Καλησπέρα κουκλες!καναμε χθες εμβολιο και παρολο που δεν θα ειχε παρενεργειες ολο γκρίνια εχει.και λεει συνεχεια αηγιαγιαγιαγια ενω κλαίει.εχει πολύ γελιο.εχουμε βγαλει τα 2 κατω δοντακια αλλά τα πανω δεν εχουν κανει προοδο.
εμείς ακομα προσπαθούμε με την φρουτόκρεμα αλλά δεν δειχνει να του αρέσει και πολύ.σημερα ηρθε και η πεθερά μου από το χωριο γιατι η γυναίκα που μου κραταει τη δημητρα κατεβηκε στην κορη της στην αθήνα γιατι επαθε αποκολληση και ειναι 5 εβδομαδων.
η νεραιδοπιπιλιτσα μας εφερε αυτο το αυτοκινητακι http://www.amazon.co.uk/Little-Tikes-Classic-Coupe-Ride-/dp/B001NQHN7S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1368561314&sr=8-1&keywords=little+tikes που εχει πορτα κλειδί και κορνα και οοοολη μερα παιζουμε με αυτό.
σημερα ξεκινήσαμε να μην φοράμε πάνα.μονο 1 φορά δεν την πρόλαβα και κατουρησε πανω της. το μεσημερι κοιμηθηκε χωρίς πανα και ξυπνησε στεγνή.αυριο πιστευω να μεινει τελείως στεγνή.βαζω χρονομετρο για να μην ξεχνιέμαι!τι να κανω η ερμη.
σημερα με συγχισαν 2 φορές...
1. τρεχω σαν τρελή να παω στην δουλειά,θηλάζω τον μικρό και εχω αργήσει και λεω στην πεθερά μου να κανει φρουτοκρεμα(δινω φρούτα και τριφτη)και να την δωσει στον μικρό.και μου λέει ΕΓΩ????? Α δεν ξερω να κανω φρουτόκρεμα ασε που θα τον πνίξω. χτυπάνε λαμπάκια,πέρνω ανασα,τριβω τα φρούτα βαζω σαλιάρα δινω 1 κουταλια στον μικρό και της λεω δεν σε φοβαμαι 3 παιδιά μεγάλωσες!και εφυγα.φυσικά οταν γυρισα ο μικρός πεινούσε και η φρουτοκρεμα ηταν εκεί.
2. σημερα πηρα αποφαση να κοψουμε την πανα. και λεω στον αντρα μου σε 30 λεπτα να την βάλεις στην τουαλέτα.ωωωωχχχ μου λεει τι καθε 3 και λιγο θα την βαζουμε στην τουαλέττα???? αστην θα την κοψει μονη της!χτυπάνε παλι τα λαμπάκια και του λεω ναι θα πάει 12 χρονών και τοτε θα πει ρε μανα τωρα που θα παω στο γυμνάσιο λεω να μην βαζω πανα.
τα νευρα μου!!!!!
κατα τα αλλά εγω καλά.πηγα για υπερηχο μαστού γιατι ειχα κατι οζίδια αλλά τελικά δεν ειναι τιποτα. τωρα ανοιγω το ιατρείο και από τις 12 ως τις 2 το μεσημέρι και 6-9 το βραδυ αλλά κουραζομαι πολύ.ευτυχώς εχει λιγο δουλειά και αξιζει τον κοπο.ο αντρας μου δεν δουλευει καθόλου οπότε ολα τα εξοδα τα εχω αναλάβει εγω...
Σας ευχαριστώ για τα κοπλιμεντα για τον αντρούλη μας. ειναι μπαμπάτσικος.αφού να φανταστείτε εδω και 1 μηνα φοράει την ιδια πανα με την Δημητρα. τωρα ειναι 8600 και 71 πόντους! και η δημητρα γυρω στα 13500 και 94 πόντους.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Μάης 15, 2013 12:16 pm

αυτό το αγιαγιαγιαγια το λέει κι εμένα όταν κλαίει και διαμαρτύρεται!!!
κουράγιο με την πάνα. πιστεύω ότι πρέπει να κάνεις υπομονή και να μην το βάλεις κάτω.
εγώ του πήρα το παρκο... τζίφος. με το που τον βάζω μέσα αρχίζει ένα κλάμα... σπαρακτικό!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Μάης 16, 2013 10:45 am

Kαλησπέρα κουκλες.

Βασιλική καλό κουράγιο με την πάνα. Και εγώ έτσι κανω. παντα κοιτάω το ρολόι. Ευτυχώς παμε σχετικά καλά. Σημερα είχαμε 2 ατυχήματα αλλα είναι άρρωστος, οπότε δεν μπορούσα να τον τρεχω συνεχώς γιατί είχε χαλια διαθεση και ηταν μες στην γκρίνια.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Μάης 16, 2013 12:14 pm

καθε ποση ωρα πατε τουαλεττα? το πρωι ειχα 3 σερι ατυχηματα στο μισαωρο.μετα όλη μερα εκανε κανονικά. σε ποσο καιρό θα αρχισουν να το λένε?ειναι πολυ σπαστικο...
πουπσυ παρτου 1 καινουριο παιχνίδι πχ με μουσική και βαλτο μεσα στο πάρκο.να μπορεί να παιζει με αυτό μονο αν ειναι μεσα στο παρκο.να μην το βγαζεις εξω καθόλου.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Μάης 16, 2013 12:48 pm

Στην αρχή τον πήγαινα καθε 20 λεπτά με μισή ώρα. Τωρα μπορεί να τον πάω καθε μια εκτός και αν εχει πιει χυμο ή νερό. Γενκότερα δεν υπάρχει συστηματικότητα. Αλλες φορές μου λεει οτι θελει να κανει, αλλες λεει οτι δεν θελει και μολις τον πας στο μπάνιο κάνει. Υπομονή, ειναι νωρίς ακόμα. Ας μην ξεχνάμε ότι για 2,5 χρόνια τα έκαναν χωρίς να σκεφτούν τίποτα.

Εμείς τα πάμε σχετικά καλά. Σημερα όμως με την γρίνια τον άφησα λιγο λασκα και την έκανε την κουτσουκέλα του. Αλλα με 38,7 πυρετό αποφάσισα ότι ηταν καλύτερο να του φορέσω πάνα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Μάης 17, 2013 12:10 am

καλημερα!!κοριτσια υπομονη!κ εγω τον γιωργο αρχικα καθε μιση με μια ωρα του προτεινα να παμε.οσο για τα ατυχηματα ειναι μεσα στο προγραμμα.
περαστικα στον δημητρακο σου τζοαν!
πουπσυ οπως ειπε η βασιλικη βαλε κανενα παιχνιδακι μεσα κ κατσε λιγακι μαζι του, σιγα σιγα θα συνηθισει.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Μάης 17, 2013 11:23 am

Ο Δημητρης τελικά έχει αμυγδαλίτιδα. Αρχίζουμε αντιβίωση για 10 μερες και ελπίζουμε να μην κολλήσει και τη μικρή, πράγμα δύσκολο αφού είναι συνεχώς δίπλα της. Δεν είναι στα πανω του οπότε όλο τη γυροφέρνει.
Και ο δικός μου ο λαιμός άρχισε να πονάει, δεν με βλέπω να τη γλυτώνω.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Μάης 17, 2013 11:27 am

αμαν με αυτες τις ιωσεις!!!καλοκαιριασε κ ακομα αρρωστα τα παιδακια!!περαστικα του κ ελπιζω να την γλυτωσετε οι κορες!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Σαβ Μάης 18, 2013 7:03 am

Και εμείς (Η&Ο) μέσα στη μύξα. ψΚόλησε το Ηλεκτράκι από τον ξάδερφό της. Άρχισε παιδικό, πήγε 2 μέρες και σταμάτησε. Ελπίζω τη δευτέρα να είναι καλύτερα.

Βρε ντερμπού δεν είμαο σίγουρη αν καλοκαίριασε. μέχρι χτες ψόφο έκανεμάη μήνα... απαπαπα ....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Σαβ Μάης 18, 2013 7:10 am

το Ηλεκτράκι την έκοψε εντελώς τη πρωινή πάνα, και όταν θέλει τσίσα ή κακά το λέει. Αλλά έχουμε κια το νού μας, αν περάσει ώρα της το θυμίζουμε. Τη βραδυνή δεν ξέρω πως θα κόψουμε, γενικά του ύπνου αφού ξυπνάει με τη πάνα τίγκα....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Σαβ Μάης 18, 2013 7:15 am

βασιλική κάνε υπομονή στα πισωγτο θυμίζεις συυρίσματα. απλά βγάλτην και να του χνά[πυκνά. καλή επιτυχία, αυτό με συμβούλεψε το αδέρφι μου όταν κάποια στιγμή είχα απογοητευθεί, το εφάρμοσα και έγινε
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Κυρ Μάης 19, 2013 1:41 am

Rea έγραψε:βασιλική κάνε υπομονή στα πισωγτο θυμίζεις συυρίσματα. απλά βγάλτην και να του χνά[πυκνά. καλή επιτυχία, αυτό με συμβούλεψε το αδέρφι μου όταν κάποια στιγμή είχα απογοητευθεί, το εφάρμοσα και έγινε
Αχ ρεακι μου ριξε μια μεταφραση...
σημερα θα παμε θαλασσίτσα.κρυα θα ειναι αλλά δεν πειραζει θα παιξουμε με τα κουβαδακια θα βγαλουμε και καμια φωτογραφία,αυτααααα...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Κυρ Μάης 19, 2013 10:55 am

καλησπέρα τσουπρες!!
απο την κυριακη (1 εβδομαδα τωρα) η μικρη κανει βλεννες στα κακα της τα οποια ειναι πρασινολαδι... αυτο ξεκινησε 3 μερες μετα το εμβολιο!!!!!
η παιδιατρος μου ειπε προληπρτικα να κανω απχη απο γαλακτοκομικα(κρυφα και φανερα), αυγο και ξηρους καρπους... μου ειπε να το παρακολουθω καθως η καλιεργεια κοπρανων εδειξε μεγαλη αναπτυξη του e.coli και οτι αυτο οφειλεται ή σε καποιο μικροβιο που δε φανηκε στην καλλιεργεια η την πειραξε κατι στην διατροφη μου (παροτι δν εφαγα τιποτα καινουργιο), η τελος την πειραξε το εμβολιο...
μας εδωσε και ενα προβιοτικο απο το φαρμακιαο λεγεται biogaia και λεει να της δινω 5 σταγονες την ημερα και οχι μετα θηλασμο η κατι ζεστο να το καταπινει ετσι... το ξερει κανεις? δεν της το εχω ξεκινησει ακομα!
καπου ειχα διαβασει οσο ημουν εγγυος ακομα ενα ποστ μιας κοπελας που εγραφε αναλυτικα τι να προσεχουμε στις συσκευασιες που δε πρεπει να παρουμε αν περιεχουν στα συστατικα τους καποια πραγματα το εψαξα αλλα δε το βρηκα μηπως το εχει καποια κοπελα ευκαιρο? Ευχαριστω!

βασιλικη υπομονη με την πανα και εσυ και οι αλλες κοπελες, εμεις θα ξεκινησουμε να το προσπαθουμε τελη ιουνιου που θα γυρισουμε απο τις διακοπες μας κλεισαμε καραβι θα παμε μητυλινη 12 με 21 ιουνιου. επεισεις μετα τις διακοπες θα μετακομισουμε και στον κατω οροφο τελικα ολοι μαζι... μεγαλωσα ενα μικρο δωματιο κατω που ηταν 2Χ3, και το εκανα 4Χ3, οποτε ειναι πολυ πιο ανετο χωραν και τα 2 παιδια και εμεις θα μενουμε σε ενα αλλο δωματιο που εχει στο υπογειο και ειναι αλλα 12 τετραγωνικα! θα φτιαξω και ενα χωρο "παρκο" που θα ειναι μεγαλυτερος απο αυτον που εχει πανω και θα στρωσουμε απεξω ακριβως στην αυλη πλαστικο γρασιδι η πλαστικο δαπεδο εξωτερικου χωρου και θα το κελισουμε περιμετρικα με συρματοπλεγμανα μην μπορουν να βγουν, και θα βαλουμε μεσα δυο κουνιες, μια τραμπαλα και μια τλουληθρα που ειναι 2+ και μας τα εφεραν δωρο στα βαφτισια του μιχαλη, οποτε οταν θα εχει καλο καιρο και δε θα βρεχει θα ειναι ανοικτα η μπαλκονοπορτα και θα μπορουν να ειναι μεσα/εξω και να παιζουν χωρις να φοβαμαι οτι θα γεμιζει ΟΛΟ το σπιτι παιχνιδια!!! Smile

vassiliki έγραψε:
Rea έγραψε:βασιλική κάνε υπομονή στα πισωγτο θυμίζεις συυρίσματα. απλά βγάλτην και να του χνά[πυκνά.
Αχ ρεακι μου ριξε μια μεταφραση...
μαλλον εννοει "βασιλική κάνε υπομονή να της το θυμιζεις στα πισωγυρισματα. απλά βγάλτην και να τα κανει συχνά-πυκνά." αλλα δεν ειμαι σιγουρη Razz

η θαλασσα πως ηταν? ηθελα και εγω να παμε σημερα αλλα με ολη αυτη τη μετοκομιση ενα σ/κ εχουμε να ασχοληθουμε και οταν πλεων λενε αντε να κατσουμε λιγο και να βαλουμε μαγιο να παμε, βαριομαστε ακομα και να σηκωθουμε απο το καναπε χαχχα!!!
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Μάης 19, 2013 10:59 am

καλησπερα!!ελα βρε ρεα μαυρα ματια καναμε να σε διαβασουμε!!!πως της φανηκε ο παιδικος?
περαστικα σας!εμεις παντως χτυπαμε κατι 28-29 βαθμους..ο γιωργος εχει κανει ηδη 2 μπανια, εγω η κρυοκωλη σε κανα μηνα θα μπω...
εχουμε μπει στην τελικη ευθεια για τη βαφτιση!
ο μικρος πινει νερο μονο με το κουταλι..μη δει μπιμπερο...εν τω μεταξυ θελω να αποθηλασω, θελω να κομηθωωωωωωωωωω...αλλα χλωμο το κοβω..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Κυρ Μάης 19, 2013 11:55 am

ωραια ήταν η βολτα μας αλλά φυσούσε πολύ και ειχε κυμα.η δημητρα με τον μπαμπά της μπήκαν εγω εκατσα εξω με το γοριλάκι μου!ωραια ήταν η εκδρομη,αν δεν ειχε και τον αερα θα ήταν ωραίοτερα!
μαλλον κατι τετοιο θα εννοεί η ρεα!σημερα της λεω πηγαινε πες στον μπαμπα σου οτι θες να πας τουαλέττα και αν κανεις τσισα θα δει 1 επεισοδιο Pingu στο youtube.και έτσι εκανε!αυριο μια νεα μερα αρχιζει!
μποκ δεν εχω χρησιμοποιήσει ποτε τιποτα τετοιο...η εσεριχια κολι ειναι κολοβακτηρίδιο και μαλλον εχει "χαθει" η ισορροπία των βακτηρίων του εντερου και για αυτό στο εκανε αυτό. αν ηταν μεγαλύτερη θα ετρωγε γιαουρτάκι.τωρα πρεπει να τα πάρει ετοιμα.παντως μην στεναχωριέσαι δεν είναι τιποτα το σοβαρό.
Ντερμπακι με το καλό η βαφτιση!ποτε θα γίνει?το ονομα αυτού?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Μάης 19, 2013 12:08 pm

Bok εχω τη διαιτα των γαλακτοκομικών αλλα δεν μπορώ να την ανεβάσω γιατί είναι σε pdf. Θα στη στείλω με mail. Eλπίζω να ισχύει αυτό που έχω.

Ντεμπάκι υπομονή. Οσο τον ζορίζεις τοσο πεισμώνει. Και ο Δημητρης ετσι εκανε αλλα αποθήλασε. Δεν είχε και επιλογή αφου θα πήγαινα δουλειά. Ο δικός σου μαλλον εχει γενικότερα άποψη με το φαγητό του.

Εμείς αρχίσαμε αντιβίωση. ο Μητσος εχει αμυγδαλίτιδα. Η μικρή χτες είχε πυρετό, σημερα μονο δέκατα αλλα τρεχει η μυτη της και έχει και πολλές τσίμπλες.

Ρεα περαστικά και σε εσάς. Οσο για την πάνα ατυχήματα έχουμε και εμείς καμια φορά αλλα δεν τους δινουμε σημασία. Δεν θελω να αγχωθεί. Πάντως πλεον κρατιέται καλύτερα και καμια φορά ζητάει να πάει στην τουαλέτα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Μάης 20, 2013 1:52 am

καλημερες!!!ο μικρος εβγαλε το πρωτο δοντακι του.χτες ξυπνησε στις 2, 3, 5 παρα θηλασε κ ξανα στις 6.ειμαι πτωμα....
σημερα θα δοκιμασω αλα γαλα μιας κ λιγακι εφαγε κρεμα της μιλουπα με μελι κ δημητριακα μηπως το γαλα το μιλουπα το πιει καλυτερα.πηρε η μανα μ κ ενα μπιμπερο αβεντ που ειναι κ καλα σαν στηθος... γιοτρος λεει να ανοιξω τρυπα να τρεχει πολυ γαλα κ να τον αφησω να πεινασει...μια κουβεντα ειναι ολα αυτα...
η βαφτιση 1/06 θα γινει κ το ονομα αυτου Σπυρος.
της βιογαια τις σταγονες τις δινουν κ για κολικους κ βοηθουν στο εντερο γενικα, διατηρουνται στο ψυγειο.αυτα ξερω μονο!
τζοαν περαστικα σας!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Μάης 20, 2013 11:39 am

ναι στο ψυγειο ειναι...
5 σταγονες την ημερα, τις ξεκιησαμε εχθες... σημερα ενεργηθηκε μονο 1 φορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! δε ξερω αν φατιν οι σταγονες και αν με μια δοση μονο εγινε αυτο παντως και το χρωμα ηταν καπως καλυτερο και οι βλεννες πιο λεπτες και ρευστες ευκολα διαλυονταν...
τελως παντων... 12 ιουνιου φευγουμε διακοπες και ελπιζω να εχουν φτιαξει ολα μεχρι τοτε! Smile
τζοαν ναι ισχυει αυτο που εχεις, αλλα καλα που το εγραψες και εδω να μπω να τσεκαρω γιατι δε το κοιταω καθημερινα, σε ευχαριστω πολυ!!!!!! Smile


εντιτ: τζοαν το ελαβα! Smile ευχαριστω πολυ Smile
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Μάης 20, 2013 1:06 pm

κι εμείς εχουμε παλι δραματα με τον μικρό, μαλλον βγαζει τα πανω δοντάκια και ειναι απαρηγόρητος.αν κρινω απο τα κατω,κλαψε με μανα κλαψε με...ο χρηστος τα επαιξε σημερα με τοσο κλάμα και γκρίνια.η μικρη ειχε μονο 1 ατυχημα ολη μερα. το θεμα ειναι ενω πριν αδειαζε την κυστη της τωρα κανει λιγο κ σηκώνεται. σας εχει τυχει κατι αναλογο???
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 22 από 31 Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης