Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

+3
Rea
ΠΟΠΗ
RANIAARBAN
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από RANIAARBAN Τρι Αυγ 06, 2013 3:37 am

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ. ΠΡΩΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΚΤΛ. ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΧΩ ΜΙΚΡΟ ΑΔΕΡΦΟ ΚΑΙ ΖΗΛΙΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΩ. Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΝΥΠΑΝΤΡΗ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ!!! ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΤΗΡΗΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ! ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΓΙΑΤΙ (ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΑ) ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΠΑΖΕΙΣ ΜΕ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΝΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΥΡΕΜΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΒΟΛΤΑ ΜΗ ΚΑΙ ΜΗ. ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΡΠΑΞΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΕΙΧΨΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ.ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΑΠΡΟΙΔΟΠΟΙΗΤΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΩΝ ΑΡΧΩΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΧΥΜΑ.ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΟ ΣΟΡΤΣΑΚΙ,ΓΙΑΤΙ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙ ΕΚΕΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!Ε ΟΧΙ ΠΙΑ!!!24 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΠΕΛΑ!ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙ ΔΗΛΑΔΗ??? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΗΣΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΛΛΟ.

RANIAARBAN

Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2013
Ζώδια : Ταύρος Δράκος
Ηλικία : 36
Τόπος : ΧΑΝΤΗΙ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τρι Αυγ 06, 2013 4:01 am

η     γνωμη μου ειναι να τους κοψεις τον αερα διοτι μπορει να φτασουν σημειο ν μην συμαζευονται και θα εχεις προβλημα στο γαμο σου

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από RANIAARBAN Τετ Αυγ 07, 2013 4:01 am

emena pio polu mou ti dinei eidika i kouniada mou pou ta kserei ola enw den exei paidia den exei antra den exei telos panrtwn euthines se spiti!!!kai epeidi einai fobera fobitsiara exei epibalei kai sto paidi na nai para polu prosektiko akoma kai twra to kalokairi!

RANIAARBAN

Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2013
Ζώδια : Ταύρος Δράκος
Ηλικία : 36
Τόπος : ΧΑΝΤΗΙ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από Rea Τετ Αυγ 07, 2013 4:58 am

κορίτσι μου όταν φτάσεις 43 όπως εγώ κανείς δεν θα έχει το κουράγιο να σου πει ή να ζητήσει τπτ. Εκτός και αν έχει αυτοκτονικές τάσεις Laughing 

Μέχρ τότε θα περάσεις διάφορα στάδια. Για να συντομεύσεις όμως τον δρόμο και να βρεις την υγειά σου πάρε την κατάσταση στα χέρια σου!
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Αυγ 07, 2013 10:40 pm

συμφωνω με τη ρεα!οσο πιο νωρις το "καταλάβεις"τοσο καλύτερα θα περνας.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από RANIAARBAN Παρ Αυγ 09, 2013 3:17 am

eseis ti tha kanate sti thesi mou???

RANIAARBAN

Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2013
Ζώδια : Ταύρος Δράκος
Ηλικία : 36
Τόπος : ΧΑΝΤΗΙ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από Rea Παρ Αυγ 09, 2013 3:51 am

Χμμμμ.... εξαρτάται και από το πόσο σε εξυπηρετούν οι άλλοι. Αλλά η συγκρατημένη συμπεριφορά χωρίς τα πολλά πολλά μου είπε της είπα κλπ έχει πάντα αποτέλεσμα. Αν σου λένε κάτι, μην τους πιάνεις από τα μούτρα απλά πέτα ένα ξερό "θα το έχω υπόψη μου" και γύρνα την πλάτη.
Αν κάτι πραγματικά σε ενοχλεί μπορείς να το πείς - ξέρω ότι το κάνετε από ενδιαφέρον αλλά το δικό μου παιδί θα μεγαλώσει με τον τρόπο που η μάνα του και ο πατέρας του θεωρούν πιο σωστό. Με ενοχλούν οι υποδείξεις όσον αφορά το παιδί μου. Και κόψε εκεί τη κουβέντα.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από RANIAARBAN Παρ Αυγ 09, 2013 4:14 am

ayto to xw pei polles fores stin kouniada mou. alla den allazei kati.den leei na katalabei.opws tis eipa kai otan to paidi to stelnw edw pote den sas lew pws tha to koitaksete asxeta pou sas theorw uperbolikous.entaksei akouw alla poios sas eipe oti einai swstos o tropos pou koitate to paidi kai kserete ta panta kai epimenete na tiroun oloi to diko sas tropo?kai eidika esu pou den exeis paidia.kai egw exw mama ki egw exw giagia.telos pantwn ti na pw.

RANIAARBAN

Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2013
Ζώδια : Ταύρος Δράκος
Ηλικία : 36
Τόπος : ΧΑΝΤΗΙ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από vickykos Παρ Αυγ 16, 2013 7:48 am

Καλησπερα σας ειμαι νεο μελος και θα ηθελα να παρω γνωμες στο θεμα της κουνιαδας μου.
σε λιγο καιρο παντρευομαι.με τον αντρα μου εχουμε τελεια σχεση (πραγματικα) με στηριζει σε ολα.η πεθερα μου ειναι ενα κομματι μαλαμα , παρα πολυ καλη αληθεια .στομα εχει και μιλια δεν εχει.πεθερο δεν γνωρισα δυστυχως γιατι ολοι λενε οτι ηταν εξαιρετικος ανθρωπος.εχω ομως κουνιαδα, 45 χρονων ανυπαντρη και χωρις σχεση εδω και χρονια.ειναι χειροτερη απο κακια πεθερα που λενε. θελέι να μαθαινει τα παντα, να εχει λογο σε ολα ακομη και μεσα στο σπιτι μου, 
με τον αντρα μου δουλευουν μαζι οποτε λιγο πολυ ξερει τι κανουμε στη ζωη μας . ειναι κουτσομπολα σε υπερβολικο βαθμο. οταν ηρθα αντιμετοπη με ενα προβλημα υγειας το εμαθαν ολοι πραμα που δεν ηθελα (οταν λεω ολοι εννοω οτι ζουμε σε χωριο και καταλαβαινετε ).επεισης και οταν εμεινα εγγυος πριν καν ακουσουμε την κρδια του μωρου μας της ειπαμε να μην πει τπτ αλλα ολοι αρχισαν να μας δινουν συχαρητηρια. τωρα με το γαμο αφηστε το.λογο σε ολα .οταν με ρωτησε πως ειναι το νυφικο της ειπα μεσες ακρες και πριν καν το δει ειπε ααααα ετσι ειναι δεν μου αρεσει, βεβαια και γω της απαντησα αν δεν σου αρεσει μην το βαζεις.χτες παλι ειχαμε θεμα με τα προσκλητηρια.επειδη εχουμε πολυ κοσμο (πανω απο 700 ατομα) ειπα οτι για να μην εχουμε προβλημα στο κεντρο σε μια καρτα στο προσκλητηριο θα ζηταμε να επικοινωνισει ο κοσμος μαζι μας για να επιβεβαιωση την παρουσια του και αυτη εγινε εξαλη και λεει τι πραματα ειναι αυτα δεν δεχομαι κατι τετοιο κτλ.χωνετε παντου!!!!! 
εφυγα και οταν ηρθε ο αντρας μου του ειπα να της ξεκαθαρισει οτι ο γαμος ειναι δικοσ μας και οχι δικος της . ευτυχως ειναι με το μερος μου και μου λεει να κανω οτι θελω εγω.γενικα εχει λογο σε οοολαα...κουραστικα πια και δεν ξερω πως να την αντιμετοπισω , με το καλο την πηρα ,αδιαφορια εδειξα τπτ αποτελεσμα το ιδιο.τι ν κανω να την κοψω εντελως απο τη ζωη μου???

vickykos

Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από Rea Δευ Οκτ 07, 2013 4:09 am

Αυτό είναι το κακό. Έχεις καλή πεθερά; θα έχεις κακό πεθερό. Έχεις καλή πεθερά και καλό πεθερό; θα έχεις σκατά κουνιάδο/δα.
Έχεις καλή πεθερά, πεθερό, κουνιάδα; θα έχεις ΄κάποιον ηίθιο. Δεν γίνεται αλλιώς. Εγώ δεν έχω πεθερό ή πεθερά, η κουνιάδα μάλαμα, και έχω ψυχοπαθή κόρη (του άντρα μου η μεγάλη κόρη). βέβαια αυτή μισεί την ίδια της τη μάνα, τι γυρεύω και εγώ (είχα δεν είχα είπα πάλι για το βλαμμένο)
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από Dolly Σαβ Οκτ 12, 2013 11:00 pm

Καλημέρα,

Να της μιλήσεις ευθέως και να της πέις οτι ο γάμος ειναι ο
δικό σου στον δικό της να κάνει οτι θέλει (οταν παντρευτεί) μήπως
για αυτό  ειναι ανύπαντρη ? λέω έγω

Dolly

Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2011
Τόπος : Κέρκυρα

http://www.kouklitsa.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από Rea Τρι Οκτ 15, 2013 4:52 am

Χουχα! Στου κουφού την πόρτα.... Ότι και να της πει το ίδιο αποτέλεσμα θα έχει: μηδέν. Αν ο άλλος εχει την μακακία δεν μαζεύεται...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από Dolly Τετ Οκτ 23, 2013 10:12 pm

Πάντα όλοι κάτο έχουμε και πάντα σε μία οικογένεια υπάρχει και ένας μ.......ς. Ετσι πιστεύω εγώ !

Dolly

Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2011
Τόπος : Κέρκυρα

http://www.kouklitsa.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από Εσθηρ Τρι Ιαν 21, 2014 3:53 am

Κοριτσια,καλησπερα!!ειμαι 13 χρονια παντρεμενη,εχω 5 παιδακια.Απο εμπειρια και μαθηματα σας λεω,κανενας στο σπιτι.Ουτε κακια ειναι,ουτε αγενεια.Ειναι ορια.Η καθεμια απο μας,εχει το προγραμμα της,το νοικοκυριο της,το χαβα της εμπας περιπτωση.Ο καθε ενας,που θα μπει(συγγενεις,φιλοι),εχουν εντελως διαφορετικο προγραμμα!!!θα προσπαθησουν,οχι απαραιτητα απο κακια,αυτοματα,να σας συγκρινουν,και να αρχισουν τα λογια.Εσυ π.χ,τοσες ωρες καθεσαι και πινεις καφε το πρωιι,δεν ειναι ετσι!!!και τι σε νοιαζει εσενα,ποσο θα κατσω να πιω εγω καφε???δε καταλαβα!!!!αυτο ειναι ενα ασημαντο π.χ,για να μην αναφερω πολυ σοβαρα,αλλα ειναι ενας λογος να χαλασει η ειρηνη σας.Σας λεω κοριτσια λοιπον,οτι το σπιτακι μας,ειναι για μας και την οικογενεια μας.ΤΕΛΟς....τι θα κανετε,πως,γιατι κλπ...αφορα εσας και τον αντρα η τα παιδια σας...βαλτε ορια!!!μην αφησετε κανεναν να σας κρινει,με κινητρο τον ανταγωνισμο

Εσθηρ

Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2014
Τόπος : Aγγλια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ??? Empty Απ: ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???

Δημοσίευση από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

Αχ πόσο σε ζηλεύω για τα 5 παιδάκια σου! η μεγαλύτερη ευτυχία!
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης