Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
Πεθερα για γερα νευρα 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

Πεθερα για γερα νευρα

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Πεθερα για γερα νευρα Empty Πεθερα για γερα νευρα

Δημοσίευση από myrtw26 Δευ Ιαν 06, 2014 11:11 am

Καλησπερα κ απο μενα ειμαι παντρεμενη ουτε χρονο κ 3 χρονια σχεση τον πρωτο καιρο εμενα με την πεθερα διπλα διπλα στην αρχη την ειχα παρει με το καλο νομιζα οτι μαγαπουσε αφου με φωναζε μεχρι κ παιδι της ετρεχα στους γιατρους για αυτην την ειχα σαν μαμα μου φυσικα ανακατευοταν τι ςρα ξυπναμε που παμε κτλ αλλα δεν εδινα σημασια λεω μαμα ειναι αστην...μεχρι που την ακουσα να με θαβει στις κολλητες τις οτι δεν κανω για τον γιο της οτι ειμαι ασχημη δεν εχω σπουδες οτι του αξιζει πολυ καλυτερη...απο εκεινη την μερα παγωσα κ δεν μπορω να το κρυξω..μενω εγκυος τις το λεω η πρωτη ατακα προσεχε να μην βαλεις κιλα κ τι το θελετε το παιδι εδω δεν τα βγαζετε περα οκ λεω αστην...ερχετε η μερα του γαμου ατακα εξω απο το δημαρχειο μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει την κοιταω δεν λεω τπτ...παμε νοικιαζουμαι αλλο σπιτι 6 μηνων εγκυο καμια βοηθεια κ ολη αυτη την περιοδο να λεει ιστοριες για γυναικες που χασαν τα μωρα,,,γενναω πολυ δυσκολη γεννα το μωρο 2 βδομαδες εντατικη ερχεται σπιτι ο μικρος μου ερχεται αυτη να τον δει να φωναζει απο πανω του λεω πιο σιγα μαμοθρεφτο θα το κανεις το παιδι?καθομαστε βεραντα καπνιζει 4 πακετα τσιγαρα την μερα αναβει διπλα στο παιδι λεω τι κανετε?ε σιγα εξω ειμαστε δεν θα παθει τπτ...κλαιει αστο να κλαψει θα σταματησει την λεω πλυντε τα χερια σας πριν το παρετε αγκαλια...μπαααααα η απαντηση μια φορα το κανε δεν το ξανακανε...μεγαλωνει λιγο ο μικρος τωρα 5 μηνων βαζει ολο το στομα τις μεσα στο χερακι του παιδιου κ αυτοσ μετα βαζει το χερακι του στο στομα κ λεω ξανα καπνιζει ολη την ωρα....στο παιδι λεει σε διαταζει παιδι μου η μανα σου????κατσε να μεγαλωσεις κ θα χουμε τα μυστικα μας μακρυα απο την μαμα...μου κανει μια διαβασα οτι ο ταυρος δεν τα παει καλα με τον διδυμο δεν θα τα πατε καλα ε???????καλα τη ατακες πετα στον αντρα μου δεν λεγετε θα μπορουσες να χεις πιο ομορφη πιο πλουσια κ καλα στο χαβαλε...πολυ φοβαμαι οτι το παιδι πηρε την μυτη μουυ καλοπραιερετα κ καλα...α και το προγουλακι κ πολλα αλλα.............τι να κανω?εγω δεν αντεχω ουτε να την κοιτω πια.....να μιλησω???τα πα λιγο κ φυγαν απο μεσα μου αλλα τι κανω?και το χειροτερο ειναι οτι ο αντρας μου δεν το παραδεχεται την υποστηριζει οποτε του πω καμια κουβεντα

myrtw26

Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πεθερα για γερα νευρα Empty Απ: Πεθερα για γερα νευρα

Δημοσίευση από Ladycat Κυρ Ιαν 12, 2014 2:19 pm

μη δινεις σημασια γραφτην
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πεθερα για γερα νευρα Empty Απ: Πεθερα για γερα νευρα

Δημοσίευση από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

Μυρτώ μου στα 43 χρόνια μου έμαθα ότι δεν είναι δυνατόν να αρέσουμε σε όλους όπως επίσης δεν είναι δυνατόν να μας αρέσουν όλοι.

Το ότι δεν σε συμπαθεί η πεθερά σου είναι ένα συνηθισμένο και συνήθως αμοιβαίο φαινόμενο. Αυτά που περιγράφεις ότι κάνει είναι πταίσματα στην πραγματική και όχι ιδεατή ζωή. Αν μιλήσεις τι θα πεις; Με κοίταξε, την κοίταξα, μου είπε της είπα. και μετά; Μετά θα έλθουν οι παρεξηγήσεις και είναι κρίμα ειδικά για τον άντρα σου που είναι στη μέση.

Συμβιβάσου λοιπόν με το γεγονός της ύπαρξής της και ακολούθησε τη συμβουλή της γάτας. Γράψτη κανονικά και μη δίνεις σημασία΄. Και θα προσθέσω μην έχεις μεγάλες προσδοκίες. Αν περίμενες ότι στο πρόσωπό της θα βρεις μια φίλη κολλητή΄΄ηταν απλά μια δική σου κακή εκτίμηση.

Κράτα τους τύπους, να είσαι ευγενική και μην δημιουργήσεις προβλήματα εκεί που πραγματικά δεν υπάρχουν.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης