Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 23 από 31 Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Μάης 21, 2013 4:30 am

Α είναι και αυτό μια φάση τους. Να μην αδειάζουν πλήρως το σύστημα. Θα αλλάξει πάλι, σιγά σιγά...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Μάης 21, 2013 4:33 am

Μποκίδιον είσαι άσσος τις μεταφράσεις! Δεν ξέρω, καμιά φορά με το λαπτοπ εκεί που γράφω πετάγεται σε άσχετο σημείο ο παλιοκέρσορας και βγαίνει μαντάρα.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Μάης 21, 2013 9:48 am

γεια σας κορίτσια!! εμένα είχαν έρθει οι γονείς μου και η αδερφή μου από την Αθήνα και χάρηκα πολύ! ο μικρός συναχώθηκε λίγο και τις τελευταίες μέρες δυσκολευόταν να τον πάρει ο ύπνος γιατί είχε μυξούλα. του την καθάριζα με ορό αλλά πάλι γέμιζε και αναγκαζόμουν να την ξανακαθαρίζω, πράγμα που τον ενοχλούσε πολύ και έκλαιγε ο καημενούλης.... προχτες το βράδυ του καθάρισα την μυτούλα 4 φορές. πλάνταξε στο κλάμα κι εγώ ένιωσα πολύ άσχημα.... αλλά αν τον άφηνα πάλι δεν θα κοιμόταν... του έκλεινε την αναπνοή...
έχουμε 6 δόντια και πρέπει να ετοιμάζονται κι άλλα γιατί έχουμε πάλι μια γκρινια... επίσης ιδρώνουμε πολύ.. τι θα κάνουμε το καλοκαίρι.... ουφ...
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Μάης 21, 2013 1:34 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 732651ειμαι πολύ χαρούμενη!!!!το πρωι μου ειπε για κακα και εκανε.μετα 1 φορά κατουρήθηκε και μετα ΟΛΗ μερα μου έλεγε ΜΟΝΗ ΤΗΣ!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 732651 ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 732651 ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 732651

πουπσυ περαστικά σας.κι εγω το λυπάμαι πολύ οταν εχει μυξες.κινεζικο βασανιστηριο νομιζω οτι ειναι!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Μάης 21, 2013 1:35 pm

στον μικρο σημερα εδωσα κολοκυθι και μου το πεταξε στα μουτρα.ούτε να το δει δεν ηθελε...αυριο παλι!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Μάης 21, 2013 2:02 pm

μπράβο Βασιλική!!! μεγάλη πρόοδος! εύχομαι να συνεχίσετε έτσι!
αυτό να τα φτύνει στη μουρη πια.... είναι τόσο αστείο αλλά ταυτόχρονα σε κάνει να νιώθεις ότι απέτυχες στη μαγειρική!!! χαχαχαχα!!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Μάης 22, 2013 6:27 am

Kαλησπέρα κουκλες.

Βασιλική είναι να μην γίνει η αρχή, μετα ολα είναι καλύτερα. Αν και ατυχήματα θα υπάρχουν.
Χτες είχαμε παει στις κουνιες και ερχεται ο Δημητρης ολο χαρά και μου λεει Εκανα τσισα στα δεντράκια. Το παντελόνι ομως ηταν βρεχμένο αφού οπως ήταν φυσικό όλα έπεσαν πανω στο παντελονι. παντως είχε προσπαθήσει.

Πουπσυ και εμεις τα ιδια εχουμε. Βουλωμένη μύτη και κλαματα με τον ορό. Τι να γινει ομως. μονο έτσι μπορούν να ανασάνουν καπως καλύτερα.

Ντερμπι τι εγινε τελικά με το γάλα;
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Μάης 22, 2013 10:51 pm

καλημερα κοριτσακια! εμεις τελικα αποθηλασαμε εν μια νυκτι! βρηκαμε μπιμπερο που να μας κανει, κ γαλα της μιλουπα κ απο προχτες το πινουμε. τωρα προσπαθω να κοψω το γαλα ειμαι δεμενη κ αντλω ελαχιστο δυ φορες την ημερα.σημερα κ αυριο θα αντλησω μια μπας κ τελειωνω.πραγματικα δεν το περιμενα τοσο ευκολο.ουτε κλαματα ουτε δραματα, απλα το πινει καθιστος.οχι στην αγκαλια.
αρχισε να τρωεει κ κρεμα το απογευμα εκανε κ κακα λιγο πιο ευκολα γενικα βρισκει ρυθμους.σκεφτομαστε σε λιγο να τον βαλουμε στο δωματιο με τον γιωργο.
περαστικα στα κρυωμενα μωρακια!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Μάης 23, 2013 12:52 am

Μπραβο Ντερμπι. Τελικά ολα παίζουν το ρόλο τους. Λιγο το γαλα που του αρεσει περισσοτερο, λιγο το μπιμπερό.

Εγω από προχτες δεν της εχω δώσει το πρωινο γαλα που τη θηλαζα και νιώθω το στηθος μου να πονάει. Βγαζω λιγο με το χερι γιατί το θηλαστρο το είχα δώσει αφού δεν το χρησιμοποιούσα. Μαλλον πρεπει να δεθώ και εγώ.
Ντερμπι επίδεσμο εχεις βάλει; Στον Δημητρη δεν είχα τετοιο θεμα.

Η μπεμπα χτες το βραδυ μολις ηπιε το γαλα αρχισε να βηχει και τελικά το εκανε ολο εμετό γιατί ειχε φλέματα. Γινανε ολα χαλια. Σεντόνια, ρουχα, το στρώμα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Μάης 23, 2013 12:54 am

ωχ την καημενουλα...περαστικα της!
ναι εχω βαλει ενα επιδεσμο με αυτοκολλητο ξεριες σαν των παπουτσιων που μ εδωσε η μανα μ.κ εγω στον γιωργο δεν ειχα δεθει φοραγα κατι στενα μπουστακια κ δεν ειχα θεμα.τωρα ομως πρηζομαι πιο πολυ..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Κυρ Μάης 26, 2013 5:58 am

Ο Οδυσσέας είναι παμφάγος και πειναλέος, αν και αδύνατος. Το ηλεκτράκι έχει γίνει επιλεκτικό τελευταίως και εχει γίνει πιο κομψό.
Τη μια μέρα μπορει να φάει (το Η) 2 πιάτα κοτόσουπα και την άλλη φορά που θα φτιάξω να τη φτύσει.
Σήμερα το πρωί έφτιαξα μες την καλή χαρά πάσταφλόρα με σπιτική μαρμελάδα φράουλα και την έκαψα η κουλή.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Κυρ Μάης 26, 2013 6:02 am

Η αδερφούλα μου παλέυει να μάθει το μπιμπε΄ρο τη μπέμπα της μπας και μπορέσει να λήψει λίγο, αλλά δεν.
Πιστεύω ότι φταίει ότι πάει να της το δώσει αγκαλιά. Κατά τη γνώμη μου είναι σημαντικό να μην το δίνουμε στην αγκαλιά αλλά πχ στο ρηλάξ. λέω τώρα, έτσι το είχα κάνει με τα 2 πιτσιρικάκια μου
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Κυρ Μάης 26, 2013 6:02 am

Χτες και σήμερα δούλευα.... Αλλά έβγαλα τα πιο σημαντικάκαι χάρηκα.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Κυρ Μάης 26, 2013 2:14 pm

καλησπέρα κουκλες!κι εγω σημερα δουλευα ολο το απογευμα.4 επειγοντα περιστατικα.το ενα νοσηλευεται.ευτυχως που ειναι και αυτα γιατι τα εξοδα δεν βγαίνουν με τπτ!
φιλάκια κουκλες!

ρεα κι εμενα ετσι κανει η δημητρα.ποτε τρωει και ποτε δεν πρωι. η παιδίατρος μου ειπε "εχει μπει στη ζωνη του λυκοφωτος".αντε βγαλε συμπέρασμα...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Μάης 27, 2013 12:08 am

καλημερες ρε κοριτσια!μα που εχουμε εξαφανιστει ολες??
κ εμενα ο μικρος μπιμπερο ηπιε μονοκαθιστος στο ρηλαξ κ ακομα ετσι καθιστος κ οχι αγκαλια πινει γαλα τουλαχιστον δεν ειχαμε δραματα.
ο μικρουλης εκανε μυξα κ εχουμε ορους κ ελπιζω μερι το σαββατο που ειναι η βαφτιση να εχει συνελθει.
κατα τα αλλα ολα καλα..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Μάης 27, 2013 4:48 am

Καλησπέρα κουκλες.

Εμείς χτες είχαμε βαφτιση. Γιναμε νονοί. Ωραία ήταν. Ο δημητρης γκρινιαζε λιγο οταν μας είδε να παίρνουμε το αλλο μωρό αγκαλιά, αλλα ευτυχώς ηταν κ οι γονείς μου εκεί και τον απασχόλησαν.

Σημερα εβαλα νεκταρίνι στην κρεμα κ η μικρή δεν την ηθελε. Εκλεισε το στόμα και δεν το ανοιγε με τιποτα. Το γαλα αγκαλιά το πινει αλλα είναι με τις ώρες της. Γενικά δεν της πολυαρέσει.

Ντερμπι περαστικά στον μικρό. με μπολικο ορο θα είναι μια χαρα.

Βασιλική είναι η ηλικία που ολο κατι καινουργιο βγάζουν. απο την μια μερα στην άλλη. Εγω πλεον τα περιμένω όλα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Μάης 27, 2013 5:11 am

vassiliki έγραψε: η παιδίατρος μου ειπε "εχει μπει στη ζωνη του λυκοφωτος

Αχαχαχα! και το Ηλεκτράκι κάπου εκεί είναι. Προς το παρόν κάνει νάζια στον μπαμπούλη. Η μανούλα την έχει γλυτώσει. προς το παρόν.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από KaterinaL Τρι Μάης 28, 2013 1:00 pm

Παιδιά ΒΟΗΘΕΙΑ!! 5 μέρες παλεύω με το μπιμπερό και τίποτα..


Έχω δοκιμάσει σε ριλάξ, αγκαλιά, σε ξένη αγκαλιά…


Μπουκάλι απλό, μπουκάλι που μοιάζει με της μαμάς το ζιζί
(τουλάχιστον έτσι λένε…).



Γάλατα: δικό μου 2 φορές (αλλά κατέληγε στο νεροχύτη), Humana και
τελευταία frezylac βιολογικό (που μάλλον σιχαίνεται…). Παιχνίδια που τραγουδάνε, χορεύουν και έχουν
φωτάκια. Με παιδικά νανουρίσματα. Με ζουζούνια.
Με Τυπάλδο (είπα να το ρίξω στο ποιοτικό). Τι να κάνω η μάνα???!!! Να την αφήσω νηστική? Θα με μισήσει, το βλέπω….



HELP!!


ΥΓ: Τη Κυριακή που πέρασε, κατάφερα και ήπιε 50 ml κανονικά!! Και χάρικα… Από Δευτέρα το έραψε…..
KaterinaL
KaterinaL

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Αφίδνες Αττικής

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από KaterinaL Τετ Μάης 29, 2013 3:20 am

Επειδή το ticker δεν το έχω ενημερώσει και μπερδεύει: Θηλάζω την 6 μηνών κόρη μου.
KaterinaL
KaterinaL

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Αφίδνες Αττικής

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από littlefish Τετ Μάης 29, 2013 3:35 am

Κοριτσια μου γεια σας! Ελπιζω να μην με εχετε ξεχασει.
Εμπαινα που και που και σας διαβαζα αλλα ορεξη για γραψιμο καμια.Περασα μια αποβολη και τωρα πλεον επεστρεψα με φουσκωμενη κοιλιτσα.
Τι κανετε?Απο τις φωτογραφιες σας βλεπω ολα τα ζουζουνια να εχουν γινει θηριακια και κουκλακια!
Σας χαιρετω για την ωρα και ελπιζω να μπαινω πιο συχνα...

littlefish

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Σκύλος
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Μάης 29, 2013 4:21 am

κατερίνα δοκιμασες να την ταισεις με το μπιμπερό ενω κοιμάται?

καλως μας ξαναρθες μικρό ψαράκι!με το καλό και ο δευτερος γιος! ο χαρούλης τι κάνει?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Μάης 29, 2013 5:10 am

Κατερινα τα ίδια πέρασε και η Ντερμπι με τον δικό της. Δεν ήθελε μπιμπερό και ξενο γαλα με τίποτα. Ειχε δοκιμασει τα πάντα. Τελικα κατεληξε σε ενα μπιμπερό της αβεντ και στο aptamil που εχει βανιλια μεσα οπότε είναι πιο γλυκο.
Το θεμα είναι ότι η μικρή σου μαλλον εχει θεμα με το μπιμπερό περισσότερο αφου οπως λες δεν πινει ουτε το δικό σου με μπιμπερό. Εγω θα σου ελεγα να κανεις υπομονή. να της δίνεις το μπιμπερό να το μασουλάει σε άσχετες φάσεις για να συνηθίσει την αίσθηση και αραια και που να δοκιμάζεις και με γαλα.

Little fish με το καλό το μωράκι σου. Αγόακι περιμένεις;
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Μάης 29, 2013 5:11 am

καλησπερες!!καταρχην ψαρακι με το καλο το μπεμπε!!ποτε εχεις πητ?κ τι περιμενετε??ο χαρουλης πως ειναι?

κατερινα περασα παρομοια απελπισια με το συνομηλικο-με την κορη σου- αγορινι μου. αρχικα δοκιμασα δικο μ ενω ψιλοκοιμοταν, ηπιε 30 μλ κ εκανα κωλοτουμπες..μετα εκανα χημειες 30 μλ ξενο 70 δικο μ, επινε με το στανιο κ κλαμα χαμος μαυρος..εμεινε μεχρι κ 6 ωρες νηστικος αλλα μπιμπερο γιοκ..επισης δεν εκλαιγε περιμενε υπομονετικα το ζιζι της μαμας..θεωρησα λοιπον πως δεν ηταν ετοιμος κ το αφησα για περιπου 1 μηνα, οπου αγορασα γαλα της μιλουπα (το νουτριτσια κ το φριζολακ με την καμια δεν το ηθελε) κ μια μερα ηπιε.ετσι απλα, χωρις δραματα χωρις ξενηστικομαρες.καθιστος στο ρηλαξ κ τωρα πια στο κρεβατι καθισμενοι διπλα διπλα.το μπιμπερο που εχω ειναι της αβεντ το natural κατι με τρυπες μπροστα.4 τον αριθμο.
ααα μ ειπαν πως καλο ειναι να εχουν μεγαλη ροη τα μπιμπερο κ το διαπιστωσα κ εγω.
καλη τυχη!!!!!!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Πεμ Μάης 30, 2013 1:08 am

Κατερινάκι πληζ:
1. Βάλε την ανιψιά μου στα τικεράκια σου γιατί θα παρεξηγηθεί.
2. Βάλε κάποια πιο updated photο, ο Δομένικος μεγάλωσε πια... Θα πάει και φαντάρος....
3. Αυτά, τα άλλα τα λέμε από κοντά.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Μάης 30, 2013 3:31 am

θα συμφωνησω με την σιστερ σου κατερινα.. Laughing
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 23 από 31 Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης