Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 13 από 31 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Παρ Φεβ 22, 2013 8:24 am

Μποκάκι, το Ιωάννα μου αρέσει πάρα πολύ!

εγώ άπλωσα χτες το απόγευμα σεντόνια και πετσέτες, άρχισε να λυσομανάει ο αέρας και σήμερα ήταν χάλια απο την κόκκινη σκόνη απο τη σαχάρα. ντουμανιάσαμε!

όσο για την κοπέλα με το σκύλο..... τι να πω... αχαριστία..
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Παρ Φεβ 22, 2013 10:24 am

axaxaxa βασιλικη μου κουραγιο!καλα η μαλακω με το σκυλο ασχολιαστο!
εγω εδωσα μια το μικρο σημερα...εσπασαν τ ανευρα μου!η ηλιανα χτε ςκοιμηθηκε 11 το βραδυ, εγω 12 εφυγα για δουλεια,σημερα επρεπε 8,30 το πρωι να παει σχολειο γιατι θ απηγαιναν θεατρο με το πρωψιν ο τμημα...μεσα στη γκρινια το πρωι,αλλα και το απογευμα ποου μου ηρθε...μιρ μιρ...οσο ελειπε 08,30-13,30 ειχα το μικρο...ολο κυνηγι πολυ ζωγρος τρεχει σκαρφαλωνει ανεβοκατεβαινει σε τραπεζι ακαι καναπεδες...να φαει ,να ρον αλλαξω να μαγειρεψω για μας,για τα παιδια. και αφου χεστηκε ηδη 3 φορες την τριτη ειπα θ ατον κανω μπαβιο,τον σκουπιζω τον αφηνω τσιτσιδο απο κατω μεχρι να γεμισω την μπανιερα του ,αυτος στο μεταξτ να παιζει ,με τα σιφονια,να ανοιγοκλεινει ντουλαπια, να βαζει στο στομα του το αρωματικο της τουαλετας,κατοθρησε στο μπανιο,[εταξ επανω στα τσισα τοου την πετσετα και μετα τη βουτηξε στην μπανιερ ατου...αυτα τα ζω σχεδον καθημερινα...ω ναι!
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Φεβ 22, 2013 12:53 pm

Κισακι 12 το βραδυ πας για δουλεια; και μετα ολη μερα με τα παιδια; ποτε κοιμασαι; μονο που το σκεφτομαι κατι μου ρχεται. Ο μικρος σου μου θυμησε τιν δικι μου σε αυτη την ηλικια. Τη μια χαζομαρα μετα την αλλη. Και με το μπανιο εχουν ενα κολλημα.

Ο δικος μου σημερα εχυσε την πορτοκαλαδα επιτηδες και τον εβαλα τιμωρια. Μετα που πηγαμε στη μανα μου της ειπε οτι τον εβαλα τιμωρια αλλα οτι τον χτυπησα κιολας. Και ενω δεν τον ειχα χτυπησει ο κυριος ειπε να βαλει κ λιγηβσαλτσα στην ιστορια για να τον λυπηθουμε.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Φεβ 22, 2013 1:01 pm

το ψεμα κ την κλαψα τα εχουν ετοιμα.
κισα χαρα στο κουραγιο σου.αχ τι μας περιμένει.
το ιωαννα μου αρεσει κι εμενα πολύ.αν κανω 3ο και ειναι κορη ή ιωαννα ή αναστασία θα την βγαλω.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Φεβ 22, 2013 10:38 pm

κοριτσια καλημερα!!
κισακι τι να πω κοριτσι μ...κουραγιο κ με τα ωραρια κ με τον ταρζαν!!!εμενα ο γιωργος κολλημα με το μπανιο δεν ειχε ευτυχως ποτε.ο μικρος δεν ξερω...θα δειξει, προς το παρον ειναι πολυ ησυχο παιδακι..αν παθει μεταλλαξη μετα θα φανει!!!
κ εμενα πεταει καμια ψευτια του στυλ: ποιος σ εμαθε να πετας κατω τα βιβλια?? ο παππους..κ γελαει, το κοροιδο...
λοιπον βαφτιση πριγκηπα βατραχο θα κανω το αποφασισα, ηταν κ το πρωτο που μ αρεσε .θα παω στην κοπελα που ειχα παρει το νυφικο να δω για κουτια κ προσκλητηρια κ τα υπολοιπα θα τα κανω με τη μελλουσα νονα, τελικα θα εχω κ μια φιλη μ νονα.
εχουμε κ εμβολιο την επομενη εβδομαδα, σημερα ειμαστε κ επισημως 4 μηνων!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Σαβ Φεβ 23, 2013 4:37 am

καλημερα κοπελιές μου!!!
καλα εισαστε?
η μικρη απο χθες τα πρωινα κοιμαται στην καλαθουνα της για περιπου 1 με 1,5 ωρα στις καλες της μπορει να φτασει και τις 2 ωρες και ετσι βρισκω λιγο χρονο να ασχοληθω με το ιντερνετ !!!
θα εχω βοηθεια απο μαμα κ πεθερο και για την επομενη βδομαδα οποτε και ελπιζω να πιασουμε ρυθμο... τωρα τα βραδυα κοιμαται μονο αν ειναι πανω μου αλλιως αν την βαλω στο κρεββατι της (που ειναι διπλα στο κρεββατι μου) σκουζει και φοβαμαι μην μου ξυπνησει και το μιχαλη στο διπλα δωματιο και δεν το εχω δοκιμασει ακομα... σκεφτομαι να το δοκιμασω σημερα το βραδυ που αυριο δεν δουλευει ο νικος οποτε αν ξυπνησει ο μικρος να ασχοληθει μαζι του και να εχει λιγο χρονο αυριο το πρωι μεσα στη μερα να κοιμηθει αν μπορεσει...
οσο για το ονομα... παραδοσιακα... ειναι το ονομα που βαφτηστικε η μαμα μου...
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Σαβ Φεβ 23, 2013 5:28 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 601958_10200144712194413_1678687375_n
η δεσποινα εχει γινει ανταρτης ολο ψεματα λεει ερχετε σημερα κουν αμενη συναμενη με ενα κιλο κρεμα στα μουτρα της κ μου λεει κοιτα ειμαι ομορφη εβαλα τα κλαμματα η φωτο ειναι απο την κουρα του πνευματικου μας που εκανε το φοβερο κ τρομερο κοιταει εναν παπα αλλον ασχετο κ του λεει μη οχι δικος μου παπας εισαι αλλος
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Σαβ Φεβ 23, 2013 5:29 am

καλησπερα κοριτσακια μου,
Κισακι μου να χαιρεσαι το γιοκα σου πολυχρονος με υγεια κ ευτυχια,
μποκακι καλως ηρθες υπομονη η αρχη ειναι δυσκολη θα στρωσει η μικρη Ιωαννα, σουπερ το ονοματακι μ΄αρεσει πολυ,
τζοαν εμενα παλι εχυσε το γαλα κι εμενα επιτηδες το εκανε, κι επισης εγω τον εβαλα τιμωρια κι εκεινος ελεγε οτι τον εκανα νταντα, ποσο μοιαζουν τα παιδια μας,
ντερμπυ μου ωραιο το θεματακι σας μπραβο αντε με το καλο
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Φεβ 23, 2013 10:50 pm

κοριτσια καλημερα!
μποκακι μια χαρα σε βρισκω.το σκουξιμο το κανουν ολα τα νεογεννητα κ δε νομιζω να ξυπνησει ο μιχαλης.θυμαστε που σας ελεγα οτι τσιριζε ο μικρος οταν τον αλλαζα κ φοβουμουν μην ξυπνησει ο μεγαλος?ε ποτε δεν ξυπνησε..
σημερα εχουμε ηλιο κ 19 βαθμους οποτε θα παμε μια εκδρομη νοτια ροδο με τον ομιλο τον σκαφων της ροδου.θα εχει μπολικο κοσμο κ παιδακια.
καλη μας κυριακη!!!
φροσω η δεσποινα φαινεται μεγαλο μουτρο..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Φεβ 24, 2013 7:24 am

Καλησπέρα κουκλες. Σημερα οντως εχει ωραία μερα. Εμείς ξεκινησαμε να παμε στο Φλοισβο. Μεγα λάθος. Δεν μπορούσαμε να βρουμε να παρκάρουμε πουθενα και τελικά γυρίσαμε πίσω και πηγαμε σε ενα παρκο κοντά στο σπίτι μας. Τωρα κοιμουνται και τα δυο και ο αντρας μου πηγε στο γήπεδο.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Κυρ Φεβ 24, 2013 9:24 am

κι εμείς βγήκαμε βολτούλα σήμερα! και αυριο λέω να τον πάρω μαζί μου να κάνουμε εξωτερικές δουλειές!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Φεβ 24, 2013 10:08 am

καλησπερα.μας βγηκε ξινη η βολτα..πεθανε ενας πρωτος μ ξαδερφος με ανακοπη καρδιας 38 χρονων..ακομα δεν το εχω πιστεψει.εμενε κ ακριβως διπλα μας.ειναι τοσο αδικο.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Φεβ 24, 2013 12:38 pm

Ντερμπι συλλυπητήρια. Τι πράγμα είναι αυτό με την καρδιά στους νέους ανθρώπους.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από aliki Δευ Φεβ 25, 2013 1:08 am

Αυτά τα ξαφνικά και σε τόσο μικρή ηλικία έχουν αυξηθεί τώρα τελευταια....

πολύ τρέμω μην πάθει τίποτα ο δικός μου που έχει και άγχος και πήζει στη δουλειά, και με αφήσει μόνη με δυο παιδιά....
ο χειρότερος μου εφιάλτης!!!

όσο για τα παιδιά μας, διαόλια!!
αν τα αφήσω ελεύθερα στο σπίτι τα κάνουν όλα λίμπα! τρέχω απο πίσω τους να προλάβω να κλείσω πόρτες!
τις προάλες έψαχνα τις παντόφλες μου και αφού παραιτήθηκα και λέω μάλλον τις έχασα, τις βρήκα στα σκουπίδια!
τρέμω μην πετάξουν κλειδιά και κινητά!!
aliki
aliki

Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Φεβ 25, 2013 2:35 am

συλλυπητηρια ντερμπάκι.Τι να πεις για τοσο νεους ανθρωπους.αυτα ακούμε και λεω δεν πανε να καούν ολα,εμείς να μαστε καλα.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Δευ Φεβ 25, 2013 10:10 am

[quote="joan80"]Κισακι 12 το βραδυ πας για δουλεια; και μετα ολη μερα με τα παιδια; ποτε κοιμασαι; μονο που το σκεφτομαι κατι μου ρχεται. Ο μικρος σου μου θυμησε τιν δικι μου σε αυτη την ηλικια. Τη μια χαζομαρα μετα την αλλη. Και με το μπανιο εχουν ενα κολλημα.

nai koykla 12 to brady φετγω,,,υπνος ανυπαρκτος,βασικο και πολυτιμο αγαθο!χιχιχι!
ντερμπυ συλλυπητηρια κοπελα μου!
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Δευ Φεβ 25, 2013 5:51 pm

m3wraaaaaaaaaaaaaaaaa xalia einai h despoina exei leei koilopono k me exei jypnia edw k 2 wres
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τρι Φεβ 26, 2013 5:32 am

Ντερμπυ μου συλληπητηρια, αδικο να φευγουν νεοι ανθρωποι, Φροσω μου περαστικα σας, Κισα τι ωρες ειναι αυτες??
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Φεβ 26, 2013 6:12 am

Καλησπέρα κουκλες.

Τι ωραια μερα σήμερα. Πηγαμε στις κουνιες και ο μικρός δεν ξεκόλλαγε.

φρόσω περαστικά στην μικρή. Ισως να είναι ιωσούλα. Και ο αντρας μου κ η πεθερά μου έτσι είναι 2 μερες τώρα. με πόνο στο στομάχι κ ταση για εμετό.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Φεβ 26, 2013 7:35 am

κοριτσια ευχαριστω.ο πονος των θειων μ δεν περιγραφεται..η κηδεια εχθες ηταν απο τα χειροτερα πραγματα που εχωζησει..δυο μετρα αντρας να πεθανει σε 5 λεπτα κ η αρραβωνιαστικια να μοιραζει μπομπονιερες στην κηδεια του μελλοντα συζυγου της.
φροσω περαστικα!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Τρι Φεβ 26, 2013 8:50 am

ntermpaki euyxaristoyme zwh se esas ~kserw pws mporeii na niwthei h kopelia k pistepse me ua perasei kairos gia na to kseperasei poy den to ksepernas katholou
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Φεβ 26, 2013 12:59 pm

περαστικά στην δεσποινα!
μπομπονιέρες?πρωτη φορα το ακούω... ανατριχιαστικό...τι να ξεπεράσεις.αυτα δεν ξεπερνιούνται?
ο μικρός έκανε σημερα εμβόλιο και μας έχει ξεκάνει.όλη μερα κλαιει σπαραχτικά.αχ!εχουν σπάει τα νευρα μου.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Φεβ 26, 2013 1:29 pm

Δυσκολες καταστάσεις. Τι να πεις στους γονείς, τι να πεις στην κοπέλα.

Εγω αυτό με τις μπουμπουνιερες το θυμαμαι από τη θεια μου. Το συνηθιζουν σε καποια μερη οταν καποιος ειναι ανύπαντρος αντί για κόλυβα.

Βασιλική μια δυο μερες θα κρατήσει η γκρίνια και θα περάσει. Και η δικια μου ετσι κανει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Φεβ 26, 2013 5:37 pm

Συλληπητήρια ντερμπού, άδικο πολύ να φεύγουν νέοι άνθρωποι. Πόσο λυπάμαι τους γονείς που είδαν να φεύγει το παιδί τους και την αραβωνιατσικιά που έχασε τον άνθρωπό της.... Απαπαπα....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τρι Φεβ 26, 2013 9:48 pm

οντως μακαβρια κιοταν ειναι και μικροι κι ανυπαντροι τους ντυνουν γαμπρους-νυφες...κι εμενα παραπονεθηκε για κοιλοπονο προχτεες αλλα μετα τιποτα,μηπως θελει κακα ν ακανει φροσω?
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 13 από 31 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης