Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 12 από 31 Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Δευ Φεβ 18, 2013 10:51 am

γειας κοριτσακια, μποκακι καλως ηρθες παλι, να σου ζησει η κουκλα, πως ειστε μαμα και μωρο; κισακι καλη ενημερωση κουκλα, ασχετο ξερετε εαν παιζει φετος το εσπα με τους παιδικους με ενδιαφερει να δοκιμασω την τυχη μας
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Δευ Φεβ 18, 2013 11:51 am

επαν οτι θ αξαναγινει αλλα τιποτα ακομη,καλου κακου μαιο πηγαινε σε δημισιο (θα εχει κελισει τα 2,5)και κανε εγγραφη για το μεγαλο
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Φεβ 18, 2013 11:56 pm

καλημερα κοριτσια!!!εβγαλε ηλιο επιτελους κ λιαζομαστε!!!
εγω μαλλον ουτε του χρονου θα τον στειλω παιδικο.προτιμω να τον εχω μαζι μ παρα να μ αρρωσταινει συνεχεια.αφου εχω την τυχη να μπορω δλδ να τον εχω μαζι μ.
παντω μια φιλη πυ δουλεευι σε παιδικο μ ειπε οτι η αφεντικινα ακομα περιμενει τα λεφτα απο εσπα.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Φεβ 19, 2013 6:31 am

Εγω λέω να τον στείλω για κανα τετράωρο. να τον παίρνω δηλ στις 12:30. ΄Κυρίως για να βγαινει από το σπίτι και να παίζει με άλλα παιδάκια. Και αν προκύψει και καμιά δουλειά, λεμε τώρα, να μην χρειαστεί να τα κρατάνε και τα δυο, γιατί θα τα παίξουν οι παπουδες.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Φεβ 19, 2013 7:05 am

Το Ηλεκτρ'ακι μου θα αρχίσει από Απρίλιο παιδικό - να φύγουν οι πολλές ιώσεις του χειμώνα πρώτα. Για να αλλάζει περιβάλλον και για να ασχολείται με άλλα και να βλέπει παιδάκια.

Ο παίδαρος στο μεταξύ έχει μανία να με ρουφάει. Έχει και 3 δόντια κοφτερά.... Αλλά είναι γλυκούουουουουλης, τι να τον κάνω....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Φεβ 19, 2013 7:09 am

Καλά μερικοί δεν έχουν πάρει χαμπάρι ότι άλλαξαν τα οικονομικά:

Πήρα 3 προσφορές για τα διαφημιστικά και τις business cards της εταιρείας. Η μεγαλύτερη ήταν 3πλάσια της μικρότερης και διπλάσια της αμέσως φθηνότερης. Τρελάθηκα. Και μιλάμε ότι το κόνσεπτ είναι πολύ συγκεκριμένο αφού ουσιαστικά επανακτυπώνουμε τα παλιά διαφημιστικά...

Απαπαπα....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από aliki Τρι Φεβ 19, 2013 11:20 pm

όχι μόνο αυτοί. εμείς θέλαμε να κάνουμε κάτι μικροεργασίες στο εξοχικό (μερεμέτια-βαψίματα κλπ) και σκεφτήκαμε οτι λόγω κρίσης θα έχουν πέσει τα εργατικα.... ναι καλα!! σοβατζο-μπογιατζης ζητούσε τα μαλλιά της κεφαλής του! και όταν το συζήτησα με άλλους μου λένε οτι τώρα προσπαθούν να βγάλουν τα σπασμένα και ζητάνε οτι θέλουν.... για να μην αρχίσω να γκρινιάζω τώρα για τις τιμές των παιδικών σταθμών εδώ στη Γλυφάδα..... Τρελοί! κι όμως προφανώς υπάρχουν μ..κες που πληρώνουν
aliki
aliki

Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Φεβ 20, 2013 5:53 am

γειά σας κόρες!σήμερα έβγαλε ΗΛΙΟ και πήγα στην πορεία με τα τέκνα.αυριο ειναι αργία(απελευθέρωση των Ιωαννινων).το απόγευμα εχω 1 στείρωση και μετα απεργώ.
εσεις τι κάνετε?τα τέκνα?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Φεβ 20, 2013 6:50 am

Καλησπέρα κούκλες. Και εδω σημερα εχει σουπερ μερα.

εμείς πήγαμε βολτα σε μια φίλη να παίξουν τα παιδιά αλλα τελικά έπρεπε να πάμε στις κούνιες. Ελπίζω να εχει εξισου καλό καιρό και αύριο και να πάμε. Επιτελους μετα από τοση βροχή θα στεγνώσουμε. Να βαλουμε και κανα πλυντήριο.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Φεβ 20, 2013 12:35 pm

καλησπερα!κ εδω ηλιος επιτελους,περπατησαμε με τη θεια μας την ετοιμογεννη τοπρωι κ το απογευμα.
βοκ πες μας τι εγινε ντε!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Φεβ 20, 2013 2:14 pm

η μποκ μαλλον ακομα διαβάζει!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Φεβ 21, 2013 12:01 am

Καλημερα. Συννεφια και παλι. Θα γινω και εγω σαν τον γκρινιαρη. Μου τη δινει η συννεφια κ η βροχη. Τουλαχιστον δρν κανει κρυο.

joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Φεβ 21, 2013 4:06 am

Ειμαι να σκάσω. Μιλαγα τωρα με την πεθερά μου και μου είπε ότι πεθανε ένας οικογενειακός φίλος 36 χρονών στον ύπνο του. Ειχε δυο παιδάκια 4 χρόνων. Τι αδικη που είναι τελικά η ζωή.

Και εμείς καθόμαστε και τρωγόμαστε με χαζομάρες.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από annia Πεμ Φεβ 21, 2013 5:21 am

Καλησπερα κοριτσια επιτελους λγος χρονος κοιμουνται και τα τρια...Τα νεα μας τον τελευταιο καιρο τρεχω σχεδον καθε μερα σε γιατρους παιδιατρους ενδοκρνολογους ακτινολογους καρδιολογους...Μας εχει παει γαμιοντας το13(να με συμπαθας φροσω)Την προηγουμενη βδομαδα ημουν στον παιδιατρο και μετα στον παιδογαστρεντερολογο για την μικρη που εκανε οισοφαγιτιδα και σπαραζε,την επομενη μερα πηγα και εκανα υπερηχο στο θυροειδη και εχω λεει προδιαθεση(εμ για αυτο δεν ξεκουβαλανε τα καταραμενα τα κιλα)..Μετα ξανα στο παιδιατρο γιατι η μικρη δεν παιρνει βαρος πηρε σε 20μερες 60γραμαρια θα παμε να κανουμε καλιεργεια ουρων...Προχτες πηγαμε στο παιδων να κανουμε τον επανελεγχο στην καρδουλα της ευτυχως ολα καλα εφυγε και η στενωση και η τρυπουλα που ειχε...Και σημερα παλι παιδιατρο να ξαναζυγιστουμε μακαρι να εχουμε παρει τα πανω μας..Δεν αντεχω αλλο ουτε σωματικα ουτε ψυχικα..
annia
annia

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Καρκίνος Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : μενιδιιιιιι

http://manoules.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Πεμ Φεβ 21, 2013 5:59 am

Αχ σου εύχομαι να τελειώσουν τα τρεχάματα και λίγο να πάρεις ανάσα! 3 παίδάκια, ζόρικα τ απράγμτα, καλό κουράγιο...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Φεβ 21, 2013 8:13 am

καλησπερα!
τζοαν συλλυπητηρια κ κουραγιο στη γυναικα του κ τα παιδιακια του..
αννια περαστικα σε σας κ περιμνεουμε να μας πεις τα νεα της μικρουλας.εχω δει πως θηλαζετεαποκλειτστικα ε?στερεες δεν εχετε ξεκινησει ακομα?ευχομαι να παρει τα πανω της η μικρουλα..οσο για τον θυροειδη απο οσο ξερω ταν ρυθμιστει μετα θα εισαι οκ!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Φεβ 21, 2013 8:23 am

καλησπερα κοπελιες!!!
ευχαριστουμε ολους για τις ευχες σας!!!
δε προλαβαινω ουτε για κατουριμα να πάω. θηλάζει αποκλιστικα και κοιμαται ΜΟΝΟ επάνω μου!!! ειτε χορτασμένη είτε πεινασένη είτε λερωμενη ΑΝ αν δεν ειναι στο βυζι ΑΠΛΑ ΣΚΟΥΖΕΙ!!!! και σκουζει και άσχημα σαν χαλασμένο κανει παναθεμά το!!!! χαχαχαχα
κατα τα αλλα καλα ειμαστε μαλλον το σαββατο θα ερθει η παιδιατρος στο σπιτι να μας ζυγισει κιολας και να μας εξετασει και τον μιχαλη και την ιωαννα!ο ναι το ονομα αυτης ειναι ΙΩΑΝΝΑ! Smile
δεν εχω διαβασει και πολλα γενικα δεν εχω προλαβει χαχαχα
οταν βρουμε μια ρουτινα αν αξιωθω να τα καταφερω θα σας ενημερώσω και θα ανεβασω και φωτογραφιες!!
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Φεβ 21, 2013 9:12 am

ετσι ετσι!!!μια χαρα θα τα πατε!!!θα ειστε βυζο αυτοκολλητες το πρωτο διαστημα κ μετα θα ηρεμησετε!!τελειο κ το ονομα σας!!μονο για τον υπνο προσπαθησε να μην κοιμαται συνεχεια πανω σου για να ξεκουραζεσαι κ εσυ λιγακι!ο μιχαλης πως αντεδρσαε?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Φεβ 21, 2013 12:26 pm

Και συνονόματη και με το ίδιο ζώδιο. Σούπερ.

Βοκ είστε στην αρχή ακόμα γι αυτό ειναι συνεχως στο στήθος. Μετα που θα ρυθμιστεί η παραγωγη σου θα κεθεται και λιγο εκτός. Διαφορετικά θα την παίρνεις μαζί σου και στην τουαλέτα!

Αννια περαστικά σας. Σας επεσαν όλα μαζεμένα. Χαρας στο κουράγιο σου. Εγω με δυο και ωρες ωρες τρεχω σαν την τρελή.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Φεβ 21, 2013 11:42 pm

Καλημερα. Τι βροχη ειναι αυτη. Ξυπνησαμε απο τα μπουμπουνητα. Ευτυχως ο δημητρης δεν εβαλε τα κλαματα. Λεω τωρα θα αρχισει κ δεν θα σταματαει αλλα το πηρε ψυχραιμα. Και ο αντρας μου ξεκινησε να παει στα γιαννενα για την κηδεια. Να δω πως θα φτασει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Φεβ 22, 2013 1:36 am

εδω κοριτσια εχουμε 8-9 μποφορ κ δεν εχει αρχισει ακομα η βροχη μπας κ σπασει ο αερας!!αλλα αμα θα αρχισει δε θα σταματαεικ εχω να παω κ κκομμωτηριο..
προσεκτικα να του πεις του αντρα σου!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Παρ Φεβ 22, 2013 1:42 am

aappapa koritsia kalhmera!poly nero!jhmervmata erixne kai s axiononero!γιαννενα ε?ειναι οι κουμπαροι της μαμας μου απο κει και μενουν ζαγοροχωρια...
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Φεβ 22, 2013 5:36 am

καλησπερα κορες! κουραγιο μανουλες.κι εγω σημερα ειμαι μες τα νευρα κ το χειροτερο ειναι οτι την"πληρωσε" η μικρη η οποία απο το πρωι κανει αταξίες μεχρι που ενω τους εκανα μπανιο αποφασισε να παρει το ποτηρακι που ριχνουμε νερό και να χυσει το νερό εκτος λεκανης-μπανιερας.τα ειδα όλα.κάτω ειχα στρωμένα χαλιά και παρκέ. ο μικρός να έχει κανει μπανιο και να θελει να φαει και αυτη να μην συνεργάζεται.γκρρρ! την χτυπησα στο χερι και φυσικά της ειπα οτι δεν θα πάμε στα τζαμπο λογω κακής συμπεριφοράς.
θέλετε να μάθετε και γιατι τα νευρα μου έγιναν έτσι?
3.10 πμ χτυπάει το τηλ μου. το σηκώνει ο άντρας μου και μου το δίνει.
μια κοπέλα πανικόβλητη μου λέει οτι ο σκυλος της έχει φάει φόλα και έχει σπασμούς. της δίνω οδηγίες για το τι πρεπει να κάνει και τι φαρμακα να χορηγήσει από το φαρμακείο.
3.50πμ ξαναχτυπάει το τηλ μου. η ίδια κοπέλα με ρωτάει αν ειμαι κτηνίατρος και μου ξαναλέει την ιστορία απο την αρχή. της εξηγώ οτι ειμαι η ιδια κτηνίατρος που μιλήσαμε και πριν 1 ώρα.την ρωτάω για τα συμπτώματα και της δίνω νέες οδηγίες αφού το σκυλί ήταν καλύτερα και συνεννοούμαστε για το που ειναι το ιατρείο μου ώστε να μου το φέρει το πρωί για να το δώ.
11.30 πμ. την παίρνω τηλ. για να δω τι έγινε με τον σκύλο και μου λέει ότι είναι σε άλλο κτηνίατρο.
τα συμπερασματα δικά σας.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από aliki Παρ Φεβ 22, 2013 6:54 am

Βοκ φοβερό το Ιωάννα!!
Ταλαιπωρία ο θηλασμός αλλά αξίζει! Κάνε υπομονή και θα στρώσει!

Βασιλική ο κόσμος είναι ηλίθιος!!
aliki
aliki

Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Φεβ 22, 2013 8:21 am

Καλα Βασιλική, οντως ο κοσμος δεν πάει καλα. Σε ξύπνησε μεσα στη νύχτα, τη βοήθησες και τελικά το πήγε αλλού; Και εγώ μες στα νεύρα θα ήμουν.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 12 από 31 Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης