Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 21 από 31 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Απρ 30, 2013 11:24 am

καλησπερα!!
ο αποθηλασμος δεςν παιζει τελικα, ο μικροςδεν ιεναι καθολου ετοιμος, μεχρι που αρχισε να μην τρωει κ κρεμα ενω για μια εβδομαδα την εφαγε κανονικοτατα...φρουτοκρεμα τρωμε αλλα οχι με τρελη ορεξη, σουπα μονο με την πιπιλα να την βουταω κ να την γκυφει κ κατι αναλογα καναμε με την φαρινα λακτε..τζιφος δλδ..οσο γιατα δοντια σε καμια βδοαμαδ τα βλεπω να βγαινουν τα 2 κατω.
ρε κοριτσια να μην τρωει λογω δοντιων??
κοριτσια κ εγω θελω να παω καπου να ηρεμησω με τον αντρα μ αλλα δεν παιζει..
περαστικα!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Απρ 30, 2013 11:35 am

καλησπερα! εμάς ανέτειλε και τρίτο δόντι!! όσο για τις κρέμες, το ρυζάλευρο τώρα το τρώει κανονικά. τα φρούτα όμως δεν τα θελει καθόλου, ενώ στην αρχή που κάναμε τη δοκιμή ένα ένα φρούτο, μπανάνα, μήλο και αχλάδι τα έφαγε μια χαρά. απο χτες ξυνίζει τη μούρη του, δεν το καταπίνει και μετά το φτύνει! δεν ξέρω τι να κάνω! ααα, επίσης δεν ξέρω πόσο νερό να του δινω. δεν το θέλει καθόλου. γιαυτό του βάζω περισσότερο νερό στο γάλα, για να παίρνει υγρα. δεν ξέρω αν κάνω καλά...
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Απρ 30, 2013 12:03 pm

Τζοαν μαλλον θα παρουμε ενα λιτλ ταικς που εχει πορτα και μιζα.θα το παρω απο το αμαζον με 39 λιρες ,εδω θελαν 110 ευρω.
οσο για την πιπιλα η μονη λυση ειναι μια κι εξω. τωρα που πηγα κυπρο 1 εβδομαδα αποφασισα να το προσπαθησω. της ειπα οτι τις ξεχασαμε στο αεροπλάνο και το πρωι που θα ξυπνούσε θα "επαιρνα" τηλεφωνο στο αεροπλάνο να δω αν τις βρηκανε. η πρωτη νυχτα ηταν συμπαθητική.την ζητησε 5-6 φορές και μετα ξεραθηκε στον υπνο. την δευτερη νυχτα περασα χαλια γιατι δεν ειχε κοιμηθεί το μεσημερι και ηταν μεσα στα νευρα. εκανε πανω απο 3 ωρες να κοιμηθεί και ολο το βραδυ ξυπναγε.ειπα παει αυτό ηταν θα την ξαναδώσω.δεν ειναι ετοιμο το παιδί κλπ κλπ.τελικά ομως δεν ενεδωσα. της υποσχεθηκα οτι το πρωί θα ξαναπερνα τηλ να δω τι έγιναν. όλη μερα ήταν καλή αλλά το μεσημερι και το βραδυ μας παίδευε λιγο να κοιμηθεί.με πολλή υπομονή και κανακεματα τα καταφεραμε!απο τις 13 του απρίλη δεν την ξαναβαλε στο στομα! αν επρεπε να το χαρακτηρίσω θα το ελεγα σαν τραβηγμα τσιρότου. ξερεις οτι θα πονεσει αλλά πρέπει να βγεί.οπότε κανεις την καρδιά σου πετρα και απλά το τραβας!δεν κανεις ομως σε καμια περίπτωση πισω γιατι η επόμενη προσπάθεια θα ειναι σίγουρα πιο δύσκολη.
ντερμπυ και εμενα δεν ετρωγε 2 μερες.περνούσε 4 ωρες νηστικός και δεν ανοιγε το στομα να φαει.εγω τούμπανο κ αυτος να αρνειται πεισματικα.τελικά σημερα ετρωγε ανα 2ωρο!μπορα ειναι θα περάσει.μην απελπίζεσαι με τις στερεες,θελει χρονο. και η Δημητρα μου το ειχε κανει αυτό.μια μερα ήταν λίγο ξινό το αχλάδι και μου το πεταξε στα μουτρα. υπομονή.ξαναπροσπάθησε αυριο!αυτό ισχύει και για σας πουπσυ.τα φρούτα καθε φορά εχουν αλλη γευση. μην εγκαταλείψεις την προσπαθεια των φρούτων. αν δεν τα φαει τωρα δεν θα τα ρωει ποτε. οπότε σιγα σιγα και χωρις αγχος.
αν και δεν εχω δωσει ποτε φορμουλα νομίζω ειναι λάθος να αραιώνεις το γαλα. εγω δεν δινω ποτε νερό μονο όσο γαλα θηλάσει.αλλά νομίζω οτι αν διψαει θα πιει νερό αν παλι δεν διψαει σημαινει οτι του φτανει το νερό στο γαλα του.πάντως στα ζωακι αν το διαλυσεις με περισσότερο νερό κανουν διαρροιες.αλλά ας απαντήσουν οι αλλες κοπέλες που ξερουν καλύτερα...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Απρ 30, 2013 12:40 pm

Πουπσι η Βασιλική έχει δίκιο. Το γαλα κανονικά δεν το κανουμε ούτε πιο αραιό ουτε πιο πηχτό. Το λενε πάνω και οι αδηγίες. νερό θα πιει σιγα σιγά. Εξαλου παίρνει τα υγρα που χρειάζεται απο το γάλα.

ΝΒασιλική εμέις από βδομάδα θα αρχίσουμε να κοβουμε την πάνα. Οπότε η πιπιλα παίρνει μια παράταση μέχρι το καλοκαίρι. Αλλα έχεις δικιο. θελει μια κι έξω για΄τι μετα το χανεις το παιχνίδι.

Το λιτλ ταικς είναι πολύ ωραίο αν έχεις άπλα. Και στο Δημητρη αρεσε πολύ αλλα δεν είναι για το σπίτι μέσα. Εμεις πήραμε ποδήλατο τώρα και έχουμε βρει τον μπελά μας. Ακόμα και στις κούνιες πάω με το αμάξι για να κουβαλάω το ποδήλατο και το καρότσι μαζί.

Ντερμπι υπόμονή με το φαγητό. θα μαθει. Και εμενα η δική μου με τη φρουτόκρεμα ξυνίζει τη μούρη της. την κρεμα την τρώει προς το παρόν. Εγω εχω κοψει πλεον δυο θηλασμούς. Τον πρωινό και τον απογευματινό. Μου μένουν λοιπόν αλλα 5-6 γεύματα. Ε, σε κανα διμηνο θα τα έχω καταφέρει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Απρ 30, 2013 1:01 pm

πανα και πιπίλα δεν κοβονται μαζι. απλά βρηκα ευκαιρία το ταξίδι για να τις ξεχασουμε στο αεροπλάνο. τωρα βουρ για την πανα. κι εδω εχουμε κανει προοδο αλλά αν δεν ζεστάνει αρκετα ο καιρός να την ξεβρακώσω και να μαζεψω χαλιά δεν μας βλέπω να ξεμπερδευουμε εντελώς...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Απρ 30, 2013 3:27 pm

μην φανταστείτε ότι το διάλυα πολύ, 10 ml παραπάνω νερό έβαζα, αλλά το σταμάτησα... όλο φοβάμαι μην κάνω κάτι λάθος...
ευχαριστώ για τις συμβουλές. την Πέμπτη θα πάμε και για το εμβόλιο και θα μαζέψω τις απορίες μου για το γιατρό!
Βασιλική καλή επιτυχία με την πάνα!

τώρα που του μίκρυναν τα χειμωνιάτικα φορμάκια δεν ξέρω τι να του φοράω για να τον ύπνο. εσεις τι τους φοράτε;
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Μάης 01, 2013 3:59 am

καλησπερα!!εγω κορες το πηρα αποφαση πως θα θηλασω μεχρι τον χρονο, να μπορω να του πω μετα το βυζι τελος κ να καταλαβει.τωρα θηλαζω 4-5 φορες.σουπα κ με το κοτοπουλο δεν ηθελε, ζοτικα φαγαμε οση φαγαμε νερο εννοειται δεν πινει κ ηθελα να ρωτησω, κανει να δοκιμασω γιαουρτακι??εχει καποια που λεει απο 6 μηνων..
εμεις ευτυχως απο πανα ειμαστε οκ, πιπιλα η αληθεια μονο στον υπνο πιανει, δεν ξερω ποτε θα προσπαθησω να την κοψω...ισως το καλοκαιρι που μετα τη θαλασσα θα ειναι ηδη ψοφιος.
πουπσυ το αραιο γαλα ειναι οταν εχουν διαρροια τα μωρα.ειναι αρχη ακομα μη φοβασαι ισως αργοτερα πιει.οσο για τον υπνο επειδη γυρνα κ ξεσκεπαζεται του φοραω ενα εσωτερικο κοντο κ ενα μακρυ εξωτερικα 9-12 μηνων που ειχα απο τον γιωργο.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Τετ Μάης 01, 2013 6:24 am

καλησπερααααααα
πουπσυ οχιτην φορμουλα πιο αραιη! 30μλ νερο την δοση. θα βαζεις 30μλ νερο παραπανω ΜΟΝΟ αν ειναι αρρωστος και κανει εμετους.
βρε κοπελιες γιτια θελετε να ποθηλασετε? εγω εκανα αμαν να καταφερω να θηλσω και τωρα που το καταφερα δεν εχω σκοπο (ετσι λεω προς το παρων) να αποθηλασω αν δεν μου το πει το ιδιο το παιδι ακομα και αν αυτο σημαινει οτι θα παμε 6 χρονων! Razz
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Μάης 01, 2013 1:59 pm

τερμπακι να ξερεις πάντως ότι μετά θα είναι ακόμα πιο δύσκολα. Το παιδί θα έχει μαθει οπότε θα πρεπει να το συνεχίσεις μεχρι να το αποφασίσει από μόνο του.

Βοκ εγώ προσωπικά κουράστηκα. Θελω να φαω ένα παγωτό, θελω σοκολάτα, Θελω ενα φρέντο καπουτσίνο, Θελω να κοιμηθώ για πανω από 3 συνεχόμενες ώρες το βράδυ, θελω να αδιαθετήσω επιτελους μπας και ηρεμήσω γιατί τα νεύρα μου είναι κρόσσια. Αν ήταν διαφορετικά τα πράγματα δεν θα με πειραζε να κρατήσω πρωινό και βραδυνο θηλασμό.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μάης 02, 2013 10:11 am

σωστα μωρε τζοαν εσυ εχεις και την αποχη!!!! ενταξει πραγματικα πολυ αντεξες!!! εγω ευτηχως τρωω σχεδον τα παντα! το μονο που εχω δει να την πειραζει ειναι οταν τρωω θαλασινα (γαριδες/καλαμαρια/χταποδι κλπ) ΚΑΙ οταν τρωω παγωτο!!! δεν ξερω γιατι με τα γαλακτοκομικα δεν εχει θεμα! θελω να δοκιμασω να φτιαξουμε σπιτικο παγωτο μια μερα να δω αν την πειραξει παλι γιατι αν δεν τοτε προφανως ειναι κατι που βαζουν μεσα συα ετοιμα (δεν εννοω σουπερ μαρκετ εννοω καγιακ γιατι μονο αυτο εχουμε εδω απο χυμα κ δωδωνη οπυ δε μαρεσει)
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Μάης 03, 2013 4:37 am

τζοαν δεν ξερω αν θα ειναι πιο δυσκολο θα φανει, παντως τωρα να τον ζοριζω να πιει κατι που δεν θελει κ ν απαλευω με το μπιμπερο δεν παιζει.στον χρονο τουλαχιστον θα του μιλωκ κστι θα καταλαβαινει.μποκ εμενα κ λεω προσωπικα εμενα ο θηλασμος ο μακροχρονιος δεν μ αρεσει δεν τον θεωρω απαριατητο κ πιστευω οτι οδηγει σε αλλα θεματα.καθαρα προσωπικη αποψη!
σημερα επιτελους φαγαμε σουπα!!!χωρις πολλα τσαλιμια εφαγε καμια 10ρια κουταλιες.θηλασαμε βεβαια κ το μεσημερι αλλα δε με νοιαζει, αρκει που εφαγε κ φαγακι!!!τοαπογευμα δεν ξερω τι να δινω.δεν θελει κρεμες καθολου.λεω να παρω καμια βιολογικη χωρις γαλα μηπως νιωθει την σκονη δεν την θελει.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Παρ Μάης 03, 2013 5:58 am

εμείς αύριο αρχίζουμε χορτόσουπα. μας είπε ο γιατρός στην αρχή ν τρώει λίγο και να συμπληρώνω με γάλα. σε καμιά βδομάδα θα φάει όλη την ποσότητα. μας βρήκε 8760 και 69 πόντους. είμαστε και κεφάλες, 45 πόντους κεφάλι!! είμαι περίεργη πώς θα δεχτεί αύριο τα λαχανικά!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Μάης 04, 2013 1:31 pm

καλησπερα! χριστος ανεστη, και του χρονου με υγεια!
μην περιμενεις κ τρελη χαρα με τα λαχανικα!!θα ξυνισει λιγο το μουτρακι!!!με το καλο κ καλη σας ορεξη!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Σαβ Μάης 04, 2013 2:57 pm

kalhmera αληθως ο κυριος
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Μάης 05, 2013 11:17 pm

Καλημέρα. Χριστός ανέστη. Να χαίρεστε τις οικογένειες κ τα παιδάκια σας.
Εμεις σήμερα φάγαμε τη φρουτοκρεμα χωρίς πολλά πολλά. Απο τέταρτη που θα είμαστε Αθήνα θα αρχίσουμε κ λαχανικά. Γενικα τρώει. Με το νερό έχουμε θεμα. Δεν της αρέσει καθόλου.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Μάης 06, 2013 2:46 am

καλημερα τσουπρες!!! Smile
χριστος ανεστη και χρονια πολλα σε συγγενεις και φιλου ςπου σιγουρα θα εχετε να γιορταζουν σημερα μαζι με την μιση ελλαδα χαχαχα!!!
ντρεμπι οκ, καθενας εχει τις αποψεις του σεβαστο και γρηγορη επιτυχια στον αποθηλασμο σας Smile
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Μάης 06, 2013 4:00 am

Χρονια πολλά σε όλους!
Λοιπόν, τη χορτόσουπα ούτε που να τη δει δεν θέλει.. Πώς θα τον κάνω να την τρώει;
τζοάν, ούτε εμένα πίνει νερό, ούτε που να το δει, αλλά εγώ επιμένω έστω να καταπιεί μια δυο γουλιές να συνηθίζει. σκέφτομαι ότι τώρα που ιδρώνει θα πρέπει να πίνει υγρά... Τα φρούτα τα τρώει έτσι κι έτσι, μόνο τη μπανάνα τη τρώει όλη. στα άλλα ξυνίζει τα μούτρα. το ρυζάλευρο το τρώει τώρα... για να δούμε... ουφ..
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Μάης 06, 2013 4:34 am

χρονια πολλα!!!
λοιπον εμενα χορτοσουπα την εφαγε με μπολικο καροτακι λιγη πατατουλα κ λιγο κολοκυθακι, δεν αλεσα το σελινο.κ το εκανα πολυ πολυ βελουτε.ευτυχως αρχισε να τρωει κ την κοτοσουπα με ορεξη.μονο στο απογευματινο εχουμε θεμα, δεν του αρεσει τπτ.εχθες του εδωσα σουπα απο το μεσημερι.μαλλον θα δινω λαχανικα.
μποκ ευχαριστω αν κ προς το παρον δεν το προσπαθω παλι.
αα νερο ουτε εμενα πινει με το ζορι του το βαζω να σταξει λιγο στο στομα του.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Μάης 06, 2013 8:15 am

μάλλον κι εγώ πρεπει να βάζω περισσότερο καρότο και λιγότερο απο τα άλλα, γιατί το καρότο γλυκίζει. σήμερα που είχε περισσότερο καρότο έφαγε καλύτερα, όχι όμως πολύ. ελπίζω αύριο να φάμε περισσότερο.
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Μάης 07, 2013 3:45 am

σήμερα έβαλα περισσότερο καρότο και λίγότερο απο τα άλλα υλικά στην χορτόσουπα και έφαγε!!!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Μάης 07, 2013 6:18 am

xρόνια πολλά!
μολις γυρισαμε απο το χωριό.καλά περασαμε...ομολογώ παοτι δεν ξεκουραστηκα σωματικά τουλαχιστον ξεφυγα λιγακι.
μποκακι γιορταζεις σημερα?χρόνια πολλά!
εμεις ακομα με την φρουτοκρεμα παλευουμε... σημερα ψιλοεφαγε.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Τρι Μάης 07, 2013 11:31 am

καλησπερα!
καλε δε χρειαζεται να τα πιεζεται ν πιουνε νερο αν διψασουν θα πιουν! και το γσλα υγρο ειναι αλλωστε, οι θηλαζουσες λοιπον μπορουν να δωσουν αυτο, και οι αλλες να φτιαχνουν 30μλ νερο με μια δοση σκονη και να δινουν, για εξτρα υγρα μετα το φαγητο.
εμενα ο μιχαλης ηπιε πρωτη φορα νερο τον ιουνιο σε ηλικια 10 μηνων! απλα γιατι τοτε ηρθαν οι χοντρες οι ζεστες (απο φλεβαρη κ επειτα που ηταν 6 μηνων) οποτε διψασε κ ηπιε! Smile
βασιλικη δε ξερω ποτε γιορταζω, οποτε μου λενε χρονια πολλα απλ λεω ευχαριστω και τα δεχομαι χαχαχα, καποια στιγμη το εψαξα αλλ ακρη δεν εβγαλα οποτε κ βαρεθηκα... ασε που θεωρω χαζο να γιορταζεις επειδη σε λενε καπως Laughing
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Μάης 07, 2013 2:43 pm

ΜΠοκάκι, δεν ήξερα ότι γιορτάζεις! Πολύχρονη, να χαίρεσαι την οικογένειά σου!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Μάης 08, 2013 12:59 pm

και η δημητρα νερό ηπιε μετα τους 8 μηνες που δεν χρειαζεται αποστείρωση.τοτε ήταν ιούλιος-αυγουστος και ειχε ζέστα(που λενε και στα γιαννενα...)!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Μάης 09, 2013 1:50 am

Kαλημερα κουκλες.

Βασιλική τι παιδαρος ειναι αυτος; Πολυ ωραία φωτό.

Εμείς σημερα θα δοκιμασουμε χορτόσουπα. Για να δούμε. Την κρεμα την τρωει μια χαρα και τα φρουτα έχει αρχίσει να τα συνηθίζει. Γενικότερα όταν βλεπει κουταλι ανοιγει το στόμα. Το Πασχα μου πήρε ενα κοματι ψωμι που έτρωγα κ το εβαλε στο στόμα κατευθείαν.

Από χτες αρχίσαμε να κοβουμε και την πανα με τον μεγαλο. Ολο το πρωί ημουν με μια σφουγκαρίστρα στο χερι. Δεν ηθελε ουτε το γιογιο ουτε την κουλούρα. Το απόγευμα πηγε δυο φορές και σημερα το πρωί. Βασικα του αρεσει να παταει το καζανακι. Το μονο θεμα που έχω είναι τι γινεται οταν θα είμαστε εκτός σπιτιου.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 21 από 31 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης