Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 20 από 31 Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Απρ 19, 2013 11:39 am

πουπσυ από δω και περα τα ματια σου δεκατεσσερα. ουτε δευτερολεπτο δεν θα μπορείς να τον αφήνεις.

Ντερμπι κ εμένα πρεπει να έχει μειωθεί. Ενω έτρωγε από το ενα στήθος τωρα θελει κ τα δυο για να χορτάσει.
Σημερα πήγαμε στον αλλεργιολόγο. καναμε δερματικά τεστ και βγηκαν αρνητικά. Παρόλα αυτά θα φαμε υποαλλεργική κρεμα και γαλα μεχρι 10 μηνων και θα ξαναπάμε για να δούμε τι θα γίνει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Απρ 19, 2013 11:17 pm

καλημερα τσουπρες!
καλε δε θα δωσω εντοσθια... απλα το αρθρο ελεγε ετσι... απλα ΔΕΝ θα δωσω κρεμα σε σκονη, μαλλον θα ξεκινησω με λαχανικα... και μετα θα ενταξω και το κρεας (μοσχαρι/ποντικι). αυτο για μεσημεριανο και για δεκατιανο το φρουτο. τωρα για απογευματινο αν θηλαζω ακομα (που αυτο σκοπευω) θα τρωει αυτο βυζι, δεν βιαζομαι να δωσω στρερεες... αλλωστε συμφωνα με τον ΠΟΥ (που γενικα προσπαθω να ακολουθω) η κυρια τροφη για ενα μωρο μεχρι 12 μηνων ειναι το μητρικο γαλα, και οι στερρεες ειναι συμπληρωμα για να συνηθιζει το στομαχι. παμε χαλαρα λεμε... σκοπος μου για αρχη να θηλαζει αποκλειστικα μεχρι 6 μηνων!
πουπσυ μπραβο του!!! αντε και απο μπρουμητα ανασκελα τωρα για αρχισουν μετα τα βαρελακια χαχαχαχα!!! το νου σου τωρα μη τον αφηνεις μονο του σε τραπεζια καναπεδες κρεβατια (χωρις καγκελο) κλπ. το καλυτερο ειναι το πατωμα!
τζοαν εισαι ηρωας με την αποχη τοσους μηνες!!!
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Απρ 20, 2013 12:58 am

Καλημέρα!σήμερα φάγαμε όλη μας την κρέμα χθες ήπιε δικό μ γάλα σε μπουκάλι.αφού τον είχα θηλάδει.
Τζοανακι κ μένα μεσημέρι βράδυ κ πρωί θέλει κ από τα δύο κ ξυπνά κ τηννύχτα.
Εμένα γύρισε πριν 2 βδομάδες μπρούμυτα κ γενικά σβουραει κ σέρνεται το χοντρος μ!σήμερα θα φάμε ρυζαλευρο!

derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Απρ 20, 2013 2:04 am

κι εμείς σήμερα έχουμε για πρώτη φορά φρούτο. θα φάμε μπανάνα!!
εσύ ντέρμπυ τον έχεις αφήσει στο πάτωμα να μπουσουλίσει ή ακόμα; εγώ πάντως όχι. πότε τα αφήνουμε κάτω;
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Απρ 20, 2013 6:08 am

kalispera!!poupsi strwnw kouvertoula katw sto xali panw k ton afinw k sournetai!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Κυρ Απρ 21, 2013 12:43 pm

η δεσποιν α απο 5 μηνων ηταν στο πατωμα κ ολα ηταν μια χαρα
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Απρ 22, 2013 4:25 am

Εγώ αν αφησω κάτω τη μικρή θα την βρω πατημενη.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Απρ 23, 2013 1:25 am

Καλημερουδια κορίτσια!

τον άφησα κάτω τελικά. του έστρωσα αυτα που είναι σαν παζλ για το πάτωμα και απο πάνω μια κουβερτούλα του και τον ξάπλωσα. τώρα πια γυρίζει μπρούμυτα με περισσότερη ευκολία. επίσης παρατήρησα ότι απο τότε που τρώει στερεά τροφή γκρινιάζει λιγότερο!!!!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Απρ 23, 2013 1:52 am

καλημερα!!
σημερα γιναμε 6 μηνων κ εχουμε εμβολιο.κρεμα την τρωμε ετσι κ ετσι το ιδιο κ φρουτοκρεμα, δεν τρελενεται κιολας..σημερα θα κανω κ μιξη γαλα μ με σκονη να δω αν θα το πιει ο κυριος.κατα τα αλλα ολα καλα..
εσεις ολες καλα???
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Απρ 23, 2013 2:22 am

Χρόνια πολλά!!!!
και ο δικός μου στην αρχή δεν την ήθελε καθόλου την κρέμα. τωρα όμως στρώσαμε. επίσης είδα ότι του αρέσει πολύ η μπανάνα!! σιγά σιγά θα συνηθίσει!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τρι Απρ 23, 2013 5:22 am

καλησπερα κοριτσακια,
αχ μεγαλωσαν τα σπορακια, ντερμπυ μου να χαιρεσαι το Γιωργο σου, δεν ξεχναω κανεναν ελπιζω, εμας σαν σημερα γεννηθηκε ο ανηψιος κι εχουμε γενεθλια το Σαββατο, κατ΄αλλα δυσκολευομαι πολυ με τη δουλεια και δεν ξερω τι να κανω...
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Απρ 23, 2013 11:37 am

Καλησπερα κουκλες.

Μελινα πώς τα πας με τη δουλεια;

Εμενα σημερα η μικρή είχε μια γκρίνια αλλο πράγμα.Το απογμευμα της άρχισα κρεμα και μετα της δίνω λιγο ξενο γαλα για να κοψω τον απογευματινο θηλασμό. Το θεμα είναι οτι δεν της αρέσει καθόλου.

Επίσης μετα από πολύ καιρό εφαγα σοκολάτα. Υγείας αλλα σοκολάτα!!!!
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Απρ 23, 2013 12:01 pm

καλησπερα!αχ τζοαν εμενα την σκονη δεν την πινει καθολου ρε γμτ...κ οχι τπτ αντε κ δεν κοβω αμεσα το γαλα, αλλα αν θελω να τον αφησω καπου πρεπει να αντλησω 100 φορες γιατι με το θηλαστρο βγαζω πολυ λιγοτερο απο οσο εβγαζα στον γιωργο.σημερα λεω να του δωσω 50μλ δικο κ κ 30ξενο μιξ ενω κοιμαται μηπως κ το πιει ετσι.εγω δεκατιανο κ απογευματινο θηλασμο τον εχω κοψει.καναμε κ εμβολιο σημερα, ειμαστε 9,300 κ 74 ποντους.μ ειπε κ σε 2-3 μερες να δωσω σουπα.ειμαι σιγουρη πως θα μ την φτυσει στη μουρη....
χαρας το κουραγιο σ με την αποχη παντως!!σημερα μιλαγα με μια κοπελα που ειχε η κορη της θεμα με αλλεργια στο αγελαδινο κ θηλαζε με αποχη 10 μηνες!!!!!!!!!!κουφαθηκα!!!
μελινακι κ δουλεια κ 2 μωρα θα ειναι μεγαλο ζορι...υπομονη!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Απρ 24, 2013 6:40 am

Ντερμπι και εμένα ο Δημητρης δεν επινε με τιποτα τη σκόνη. Ειχα μεγαλο θεμα. Εμένα με βοήθησαν δυο π΄ραγματα. Βρηκα ένα γαλα που του άρεσε. Του εδωσα το Aptamil της Milupa που έχει βανιλια μεσα και ήταν καπως καλύτερο από όσα είχα δοκιμάσει. Επίσης φροντιζα να του το δίνει καποιος άλλος. οταν το εδινα εγω δεν το έπινε. Με μυριζε και ηθελε να θηλάσει. οπότε το έδινε ο αντρας μου η η μαμα μου. και εγώ δεν ήμουν καν στο δωμάτιο. Ετσι σιγα σιγα το έμαθε. Φυσικά στην αχή έβαζα και δικό μου μεσα. Και σιγα σιγα μειωνα το δικό μου κ εμεινε μονο το ξένο.

Με τη μικρή το ιδιο θεμα έχω. Μπορεί να πιει λιγο αν της δώσει η μαμα μου. Από εμενα όμως δεν πίνει.

Βασικα θελει υπομονή το θεμα. Που θα παει θα μαθει. Εγω να φανταστεις έπρεπε να γυρισω στη δουλειά οποτε επρεπε αναγκαστικά να μαθει στο ξενο.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Απρ 24, 2013 10:59 pm

καλημερα!ναι ειναι ζορι κ στεναχωριεμαι γιατι δεν ιεναι οτι με καιει να αποθηλασω αμεσα αλλα θα ηθελα να ξερω οτι ενα γευμα μπορει να το δωσει καποιος.αυτο με το να το δινει αλλος το εχω ακουει κ εγω.χθες αντλησα το ενα στηθος κ εβγαλα 60 μλ δικο μμε 20 μλ ξενο κ ηπιε καμια 50 μλ.μετα δεν ηθελε καθολου, νυσταζε κιολας κ απο τα νευρα του κοιμηθηηκε κ τον θηασα κοιμισμενο.σημερα θα εφαρμοσω παλι το ιδιο συστημα.δικο μ με σκονη.κ ελεγα να δοκιμασω κ το νουλακ μηπως του αρεσερι καλυτερα.
κατα τα αλλα βρηκα τα βαφτιστικα του χθες κ εχουν μεινει μονο τα παπουτσια.επιτελους τελειωσα κ με αυτα!!
εσεις τι νεα?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Απρ 25, 2013 5:04 am

καλησπερα τσουπρες!!!
αχ εχετε μπει ολες στα στερεα και βρισκεται ρουτινα και ρυθμο μπροαβο μπραβο μια χαρα!!!! σας χαιρομαι... !!!
εμεις δεν εχουμε νεα ελεγα να παμε για εμβολια αυτη τη βδομαδα αλλα ψιλοαρρωστησε ο μιχαλης οποτε θα παμε την αλλη και αν δεν του μεινουν ακραστικα θα κανουν εμβολιο και τα 2 (το ιδιο μαλιστα χαχα) διευθεριτιδα/τετοανο/κοκιτη κλπ. αν ο μιχαλης εχει ακομα ακροαστικα θα το κανει τον αργοτερα... η μικρη κανονικα επρεπε να το κανει 2 μηνων ε, θα το κανει 3 δε πειραζει ...
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Απρ 25, 2013 11:52 am

καλησπερα!μποκακι θα περασει ο καιρος κ θα μπειτε κ εσεις στη ρουτινα, μην σκας!!!εγω σημερα εβγαλα 100 μλ δικο μ κ 30 μλ ξενο.ηπιε περιπου 70 μλ αλλα το θεμα ειναι οτι επειδη το εδινα εγω το μωρο γυρναγε κ τραβαγε τη μπλουζα μ..ο αντρας μ εβλεπε τον παο κ δεν ασχοληθηκε....θα παρω κ την μανα μ αυριο να ερθει να κανουμε ενα τεστ.
αυριο θα φαμε σουπα, προβλεπω να μ την φτυνει καταμουτρα..νερακι ηπιε λιγακι σημερα κ τη φρουτοκρεμα την εφαγε καλα.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Απρ 25, 2013 12:35 pm

Καλησπέρα φιλεναδούλες μου.κουραση πολύ,τρεξιμο πολύ... τα μικρα και τα 2 ΠΑΛΙ αρρωστα(3η φορά σε 4 μηνες)ο μικρός χαλια,πρωι πρωι τρεχαμε σε ωρλ και πνευμονολογους.γκρινια,κλαματα και τα δυο.εγω δουλευω και κανα 2ωρο το πρωι και τρέχω και δεν φτανω.στο σπιτι χαμος.αυτη η αρρωστια με εχει εξαντλήσει γιατι δεν κοιμούνται τα βραδια λογω βηχα και ολη μερα γκρινια δεν την παλευω αλλο.15 μερες μου ειπαν θα κρατήσει...αχ!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Απρ 25, 2013 12:37 pm

κι εμεις ξεκινησαμε φρουτα.3η μερα σημερα.δεν αλεθω.το μηλο το περναω στον τριφτη και την μπανανα την παταω με το πιρουνι.καλα παει.αχλαδια δεν ειχε της προκοπής ο μαναβης...καλουτσικα παει.σημερα εφαγε 1 κουταλάκι του γλυκου!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Κυρ Απρ 28, 2013 12:20 pm

καλησπέρα κοριτσια.πως πανε οι ετοιμασίες για το πασχα.εμενα το σπιτι καθαρίστηκε το μισο,και ετσι θα παραμείνει αφού απο αυριο ξεκινάω δουλειά και τα πρωινα.ακομα δεν ξεκινησα και νιωθω κουρασμένη...κοιμαμαι λιγο και το χειρότερο ειναι οτι δεν "χαιρομαι" τα παιδιά μου.αναλώνομαι σε ενα σωρο αλλα πραγματα και δεν εχω κουραγιο να παιξω με τα παιδιά μου. ο μικρός αρχισε να με ζητάει και τεντωνει τα χεράκια του το μαναράκι μου!εσεις πως τα πατε?που θα περασετε το πασχα?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Κυρ Απρ 28, 2013 1:34 pm

tvra synhlue h despoina k bghkame λιγο εξω τι τον ηθελα τον παιδοτοπο κολλησε γαστρεντεριτιδα
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Απρ 29, 2013 1:19 am

καλημερααααααααααααααααααααααααααααα
ο μιχαλης ιεναι αρκετα καλυτερα λιγο φλεματακι εχει ακομα αλλα με τα πολλα υγρα που πινει (καλοκαιριασε) φευγει!!!
λεδικατ και ντερμπι περαστικουλια τους μωρε!!!!!!
για τα εμβολια δεν εχω αποφασισει ακομα αν θα παμε αυτη η την αλλη εβδοαμδα χαχαχα... το καθυστερω λιγο γιατι αφου θηλαζει η μικρη αποκλειστηκα το βρισκω και λιγο περιτο... θελω να φτιαξει και λιγο ο καιρος για να τα παω...
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Απρ 29, 2013 5:23 am

Καλησπέρα κουκλες.

Περαστικα στα αρρωστούλικα.

Εμείς είμαστε σχετικά καλά. Τα παιδία δηλ μια χαρα είναι. Εγω είμαι μες στα νευρα. Ολα μου φταίνε.
Βασιλική νιωθω ακριβως το ίδιο. Εχω τόσα πράγματα να κάνω και στο τελος και δεν γίνεται τίποτα, και νευρα έχω και το σπίτι χάλια και τρεχω ολη μερα σαν το Βεγγο με αποτελεσμα μηδεν.

Γενικότερα είμαι στα νταουν μου. Θελω να φυγω για δυο μερες να κοιμαμαι όλη μερα και να ηρεμήσω. Και επειδή αυτό φυσικά δεν γίνεται είμαι ετοιμη να σκάσω.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Απρ 30, 2013 4:03 am

Περαστικά στα αρρωστούλικα!
σημερα βγάλαμε 2 δοντακια(1,5 για την ακρίβεια!)πιστευα οτι θα βγουν σε κανα διμηνο αλλα τσουπ!να τα!
Και πηραμε και περπατουσα αφού στο ιατρείο ειναι αδυνατον να τον κραταω ολη μερα.
Η δημητρα η οποία εκοψε την πιπίλα ζητησε ενα αυτοκινητο με πόρτα και κλειδί.γυρισα ολα τα γιαννενα αλλα τζίφος...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Απρ 30, 2013 4:24 am

Νωρις νωρις τα δοντάκια. Εμεις ακόμα τίποτα. Βαζει τα παντα στο στόμα μεχρι και ολη τη μπουνια της.

Αυτοκινητο με κλειδί δεν έχω δει πουθενα Βασιλική. Θα το θυμόμουν σίγουρα αφού ο Δημητρης έχει μανια με τα αυτοκινητα. Εχουμε 1500. Αν Ομως έκοβε και ο δημήτρης την πιπίλα θα του εκανα παραγγελια ένα. Δεν προκειται να την κόψει με τιποτα. Κοιμαται με μια στο στόμα και αλλες 3-4 στα χέρια.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 20 από 31 Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης