Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 26 από 31 Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Ιουν 30, 2013 9:25 pm

καλημερα!μελινακι τι να πω, τα περισσοτερα πρωτη φορα τα ακουω!περαστικα σας πια με το μωρακι!
εδω δροσια δεν εχει κατι 32 εχουμε το μεσημερι παει μεχρι 26 το βραδυ αλλα με την υγρασια δεν παλευεται.ειχα βαλει τον μικρο στο ιδιο δωματιο με τον γιωργο αλλα λογω δοντιων ξυπνα 3-4 φορες τη νυχτα κ επειδη εγωπηγαινοερχομαι σαν σβουρα τον εφερα πισω στο δωματιο μας.να δω ποτε θα ξεκολλησει!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Ιουν 30, 2013 11:27 pm

Καλημέρα σε ολες τις κουκλες. 

Μελινάκι περαστικά. Τι είναι αυτό. Εχει πεσει το ανοσοποιητικο του παιδιου μαλλον και τα κολλάει όλα. Αυτη η παιδιατρος-ομοιπαθητικος στη Ν. Σμύρνη (μια είναι) λενε ότι είναι πολύ καλή. Ειχα μια συναδελφο που πήγαινε την κορη της και μονο τα καλυτερα είχα ακούσει. 

Και εμεις μεσω εσπα δεν μπορούμε να υποβαλουμε λογω δηλωσης. Αν αλλαξουν τα δικαιολογητικά και ζητησουν φετινη δηλωση, θα κανουμε. Αν τω μεταξύ, ο δημοσιος σταθμος της περιοχής μας, εδινε 30 θεσεις στο έσπα, οποτε μετα οι θεσεις που μενουν για οσους ειναι εκτος εσπα ειναι πολύ λιγες. 

Χτες είχαμε και τη βαφτιση της μικρής. Ευτυχως ο καιρός ηταν δροσερος και η μικρή ηρεμη. Λιγο εκλαψε στην κολυμπήθρα γιατί ο παπας της εριξε το νερό με το λαδι στα μάτια. μετα έριξε εναν υπνάκο και υστερα ήταν σουπερ.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Ιουλ 01, 2013 12:26 am

ρε κοριτσια κατι ασχετο, εσεις που αποθηλασατε αδιαθετησατε???εγω ακομα..εκανα κ τεστ αρνητικο βγηκε κ δεν επαιζε να ειναι κ θετικο αλλα περιοδος τπτ.ο γιατρος μ λεει να παρω πριμολουτ, αλλα ελεγα να περιμενω. εχω μηνα + παντως που σταματησα το γαλα..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Ιουλ 01, 2013 12:29 am

derbybaby έγραψε:ρε κοριτσια κατι ασχετο, εσεις που αποθηλασατε αδιαθετησατε???εγω ακομα..εκανα κ τεστ αρνητικο βγηκε κ δεν επαιζε να ειναι κ θετικο αλλα περιοδος τπτ.ο γιατρος μ λεει να παρω πριμολουτ, αλλα ελεγα να περιμενω. εχω μηνα + παντως που σταματησα το γαλα..
τζοαν να σας ζησει η μικρουλα! πως την βγαλατε?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Δευ Ιουλ 01, 2013 6:18 am

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου, σημερα θα κλεισω ραντεβου να δουμε τι θα μας πει,
Τζοαν μου καλοφωτιστη να ειναι η μικρη, πως τη βγαλατε?
Ντερμπυ μου εγω στις 40 μερες αδιαθετησα, περιμενε λιγο ακομα, κανε αλλο ενα τεστ για να εισαι σιγουρη και μετα περνεις πριμολουτ,
Βασιλικη μου ετσι λεω κι εγω αλλα απο την αλλη σκεφτομαι και τον Κωνσταντινο που θελει πολυ να παει σχολειο, κι εμας λογω δηλωσης δνεν μας παιρνο0υν
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Ιουλ 01, 2013 8:15 am

Ευχαριστω για τις ευχες. Χριστίνα τη βγαλαμε τελικά. Ηταν η αδερφή της μαμας μου. 

Ντερμπι εγω αδιαθετισα στις 40 και ημέρες αφοτου σταμάτησα να βγαζω γαλα εντελώς. Ακόμα και με το χερι που εβγαζα λιγο για να το αποφορτίσω. Θα σου ελεγα να περιμένεις αφου τσεκερισμένα δεν παιζει θεμα εγκυμοσύνης  καποια στιγμή θα έρθει. 
Και εγω είχα αγχωθεί με το θεμα. Το Σαββατο έκανα τεστ, μπας και, γιατί ποτε δεν ξερεις, και βγηκε αρνητικό. Ηρεμησα και Δευτερα αδιαθετισα. 

Μελινα και η μαμα μου τα ιδια λεει. Γιατι να το πας το παιδί σταθμο, θα αρρωσταίνει και θα κολλάει και την μικρή. Αλλα εγω βλεπω ότι το παιδί βαριεται στο σπίτι. θελει αλλα ερεθισματα, θελει παιδακια να παίζει. Οκ, θα αρρωσταίνει αλλα τι να κάνουμε. Φετος ο χειμώναες ηταν τραγικός. Οταν εβρεχε δεν ξεραμε τι να τον κανουμε. Ηταν μες στην γκρίνια. Κοιταζε το παραθυρο και περιμενε να σταματησει η βροχη για να παει στις κουνιες. Εξαλου μονο για ενα τετραωρο θα τον στειλω, αν μας παρουν, 8:30 -12:30.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Ιουλ 02, 2013 12:09 am

καλημερα!δεν ειναι το αγχος μωρε ειναι τα νευρα...που εχουν γινει κροσια!ο μικρος λογω δοντιων ξυπνα μες τη νυχτα, το πρωι απο το φως σηκωνεται νωρις κ μετα εχω ολο το τρεξιμο συν την γκρινια του..απο την αλλη λεω σε μερικους μηνες θα τα θυμασαι κ θα γελας κ καπου ηρεμω.αυριο θα παω να κανω ακτινα για την μεση μ διοτι εχω φτασει σε σημειο να μην μπορω να περπατησω απο τον πονο στο ισχιο να δω μηπως κανω καμια φυσιοθεραπεια.

οσο για τον σταθμο κ εμενα πραγματικα ο μονος λογος ειναι οι αρρωστιες.αλλα μεχρι στιγμης οι μικροι χαιρονται πολυ ο ενας με τον αλλο κ λεω μεχρι τον χειμωνα που το μικρο θα μπορει να συμμετεχει περισσοτερο θα εχει μια παρεα ο γιωργος.εχουμε κ την αυλη στο σπιτι καπως θα την παλεψουμε πιστευω.

κατι ασχετο, διακοπες θα πατε?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τρι Ιουλ 02, 2013 5:25 am

Αχ τζοαν μου για τον ιδιο ακριβως λογο θελω να στειλω και το δικο μου αλλα δυστυχως δεν νομιζω να τα καταφερω οποτε θα προσπαθησω τωρα που μεγαλωσε και η μικρη να τα απασχολω εγω,
Ντερμπυ δυσκολα τα δοντια υπομονη, διακοπες θα παμε στο εξοχικο μας λεω την αλλη εβδομαδα να παρω τα παιδια και να φυγω ο αντρας παιρνει αδεια τον Αυγουστο μη φαμε ολη τη ζεστη στην Αθηνα.
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Ιουλ 04, 2013 4:44 am

καλησπέρα κορίτσια!
τζοαν ωραίο το χριστινα!τυχερή και γερή να ναι!
κι εμεις πολύ γκρίνια.λιγο τα δοντια λίγο οι αρρωστιες μας εχουν ξεκανει.τωρα ειμαι κι εγω αρρωστη.
τη δημητρα θα τη στείλω ετσι κ αλλιως γιατι δεν κρατιέται αλλο στο σπίτι.θελει παρεα κ νεα ερεθίσματα.δεν μπορεί κανενας να την παει μια βολτα.αν ολη μερα κρατας στα χερια τον μικρό τι να σου κανει κι αυτή βαριέται.την στέλνω  απο τωρα για 1,5 ωρα τα απογευματα για να συνηθίσει.στην αρχή λιγο γκρινιαζει και μετα ποιος την πιανει!μου φερνει κατασκευες και ζωγραφιές καθε μερα.
εκοψε κ την πανα.τα ατυχηματα ειναι πολύ σπανια πια αλλά δεν με πειράζουν καθόλου.να σας πω πως τα καταφερα?θυμαστε που πηγαινε κρυβοταν και τα εκανε. μια μερα που την εβαλα για υπνο παω να δω τι κανει και ειχε κανει κακα.της λεω έτσι θα σε αφήσω να δουμε σου αρέσει?ναι μου λεει,μου αρέσει.οκ!την αρπαζω την βαζω στην μπανιέρα και της τα παραλειψα στα ποδια της.μαμααααα!σε παρακαλώ πλυνε με.οχι τησ λεω.την αφησα 2 λεπτα και μετα την επλυνα.δεν ξανακανε ποτε κακα πανω της.ε μα μου ειχε σπασει τα νευρα!να δεις πως κοβεται ο βήχας!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Ιουλ 04, 2013 5:11 am

τελικα ποτε θα βγει το ΕΣΠΑ?εσεις γιατι δεν δικαιούστε?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:55 pm

Βασιλική η προκύρηξη έχει βγει. Μπες στο www.eetaa.gr για να δεις τι δικαιολογητικά χρειάζονται. Εμείς δεν δικαιούμαστε λογω εισοδήματος. Ζητανε εκαθαριστικό 2012, δηλαδή για τα εισοδήματα του 11. Τρεχα γύρευε. Εμείς φετος δηλώσαμε τα μισά απ' ότι περσυ αφού πλεον δεν δουλεύω αλλα παρόλα αυτα δεν μπορώ να κανω αίτηση.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Ιουλ 05, 2013 12:29 am

αδικία τζοαν...τουλαχιστον προσπαθήστε στους δημοσιους μηπως σας παρουν.
εγω ειχα μεινει σε μια προκυρηξη χωρίς ημερομηνίες.απο οτι καταλαβα στις 25/7 θα πουν ποιοι σταθμοί συμμετέχουν και μεχρι 2 αυγουστου κανουμε αιτήσεις?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Ιουλ 05, 2013 4:41 am

Aδικια αλλα τι να κανεις. Ευελπιστώ μεχρι να αρχισουν οι αιτήσεις να επανεξετασουν το θεμα. Και δεν είναι μονο ότι μεσω εσπα δεν πληρώνεις τροφεία, αλλα οτι οι δημοσιοι σταθμοι στην περιοχή μας δίνουν τις μισες θεσεις στο εσπα, οπότε είναι δυσκολο να σε παρουν εκτός. εγω εκανα αίτηση στον δημοσιο, αλλα πρεπει να έχεις καποιο γνωστό για να σε παρουν. κλασικά πράγματα. 

Τωρα για τα υπόλοιπα σωστα καταλαβες. Πρωτα θα ανακοινωθουν οι σταθμοι και μετα γινονται οι αιτήσεις. τα δικαιολογητικά θα πρεπει να τα στείλεις ταχυδρομικώς. Οπότε τα μαζευεις, είσαι ετοιμη, και οταν βγουν οι σταθμοί τα στελνεις.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Ιουλ 08, 2013 4:16 am

ευχαριστώ!εμας ο σταθμος που μπορουμε να κανουμε αιτηση συμφωνα με την περιοχή που μενουμε ειναι ΑΘΛΙΟΣ.η διευθυντρια αδιαφορη,η υγρασία εχει ποτισει τους τοιχους κ δεν κανουν καλη δουλεια. καθε πρωι λενε το τραγουδακι "μη με ξυπνας απ΄τις 6)και μετα τους λεει αντε πηγαινετε να παιξετε.οπότε μονο το Εσπα μας απομενει...
ευχομαι να το επανεξετασουν για τους ανεργους.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Ιουλ 08, 2013 7:18 pm

καλημεραααααααααα και στο ονομα αυτης ναταλια.ολα ηταν υπεροχα εκτος το μπαχαλο π εγινε απο την θεια του αντρα μ διοτι δενσεβαστηκε καν οτι ειναι σε βαπτιση ΄. την κακια της την ειπε και την μαλακια τησ τηνεκανε. 1 εγω να ημουνα τετοιο ονομα δεν θα εδινα.2.ποιανει την γυναικα τ πεθερου  τηνδευτερη κ τησ λεει δεν επρεπε να φερθεις ετσι στα παιδια εννοουσε τον αντρα μ κ την αδερφη τ. η  γυναικα  συγκρατηθηκε  κ σεβαστηκε οτι ειμασταν στην εκκλησια αλλιως θα γινοταν χαμοσ .ο στολισμοσ ωραιοασ αλλα ξαφνικα συκωσε εναν αερα μα εναν αερα δεν πιαιζεταιμαζι μ την βαπτιση ειχαμε και δυο κηδειες μια απτο σοι τ δικο μ μια απο του αντροσ  μ και ετσι δεν ηρθαν πολλα ατομα . εχθες ειμασταν σε κηδειες
δεν σας διαβασα δεν ειχα χρονο . τ απογευμα ελπιζω ν σας διαβασω. ελπζω να στε ολοι καλα και οχι αρωστουλικα φιλια

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Ιουλ 09, 2013 10:07 pm

να σας ζησει ποπη!τέλειο το ναταλία! να τη χαιρεστε!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Ιουλ 10, 2013 12:29 am

καλημερα!να σας ζησει η μικρουλα ποπη.
εμεις απο δοντια ακομα μονο τα 2 κατω, αλλα η φαγουρα φαγουρα κ η γκρινια γκρινια!!!
κατα τα αλλα αρχισαμε να τρωμε διαφορα φαγητα αλλα πρεπει να ειναι πολυ ζουμερα κ αλεσμενα καλα καλα αλλιως αναγουλιαζει.
ετσι λοιπον οταν εχουμε κανενα οσπριο που ο μικρος δεν κανει να φαει ακομα μαγειρευω 2-3 φαγητα..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Ιουλ 11, 2013 1:04 pm

Ποπη να σας ζησει η μικρή. Ωραιο το Ναταλια. 

Ντερμπι τι αλλα γαφητα του δίνεις; Εγω μονο κατοπουλο και μοσχάρι με λαχανικά προς το παρόν. Και εμείς 2 δοντια έχουμε και προς το παρόν δεν βγαζει αλλο οπότε έχουμε ηρεμήσει. Βεβαια γκρινια εχουμε και εμείς. Δεν θελει να καθεται πουθενά. Θελει να είναι η αγκαλιά ή κατω στο πατωμα να σέρνεται.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουλ 12, 2013 2:12 am

καλημερα!κοιτα κανω το κοτοπουλο ή το μοσχαρακι κοκκινιστο κ του βαζω κ πατατουλες κ καροτακι, τις προαλλες εκανα αρακα, ειχα κανει κ γιουβετσι  αλλα στεγνωσε πολυ με το αλεσμα. αυριο θελω να του κανω κ κανενα αλλο λαχανικο καμια μελιτζανα κ κατι τετοιο.σημερα του εδωσα κ λιγο ψωμακι ετσι μικρ μικρο ψιχουλακι κ το ετρωγε το χοντρο σπουργιτι μου!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Ιουλ 12, 2013 4:05 am

Εγψ της βαζω μελιτζάνα και φασολάκια με το κρεας. Καρότο δεν βαζω πλεον γιατί είναι λιγο δυσκοίλια. 
Με το ψωμι εχουν πολύ γελιο. Εγώ της δίνω και κατι κριτσία καλαμποκένια. Τα τρωει με μανία και επειδή είναι σκληρά ανακουφίζει και τα ούλα της.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Σαβ Ιουλ 20, 2013 12:25 am

καλημερα κοριτσακια μου,
ποπη να σας ζησει η νεοφωτιστη και το ονομα τελειο, εμεις ειχα παει στο εξοχικο για μια εβδομαδα και γυρισαμε για εμβολιο, τζοαν ξερεις ποτε θα ανακοινωθουν οι σταθμοι κι εμεις δεν δικαιουμαστε για 500 ευρω αλλα μου ειπανε να κανω γιατι μπορει να το δεχτουνε εαν δεν καλυφθουν οι θεσεις της περιοχης μας,
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Ιουλ 22, 2013 1:16 pm

αν δεν κανω λάθος 25-7 θα ανακοινωθούν!κανε την αιτηση ποτέ δεν ξέρεις!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Ιουλ 23, 2013 4:21 am

Μελινα εχουν βγει οι προσωρινοι πινακες στο www.eetaa.gr. 
Mπορεις να παρεις μια ιδεα για τους παιδικους στην περιοχή σου και για ποσες θεσεις δινει ο καθενας. Οι τελικοι πινακες θα βγουν στις 25 οπως λεει η βασιλική.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Αυγ 05, 2013 1:44 pm

καλησπερα τι κανετε καλα ειστε ? τα μωρακια σας? κανατε κανενα μπανακι? εμεισ εξω στην ταρατσα στην πισινα μας

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Αυγ 06, 2013 12:00 am

Καλημερούδια κορίτσια. ο παίδαρος έχει πάρει δρόμο (εννοώ περπατά χωρίς να στηρίζεται) έχει τσαμπουκαλέψει και σε λίγο το βλέπω, θα πρέπει να φυλάγεται το ηλεκτράκι μου.

Ο παιδικός έκλησε για Αύγουστο και η καημένη όλο μου ζητάει να πάει. Χάρηκα από τη μία γιατ΄αυτό σημαίνει ότι περνάνε καλά, αλλά στεναχωριέμαι που το παιδάκι μου θα κλειστεί για 20 μέρες. ¨οτι κάνουμε είναι οι βόλτες αργά το απόγευμα, κυριακιές μπάνιο στη ραφήνα στο ξάδερφό μας.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 26 από 31 Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης