Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

+11
joan80
xristina123
vassiliki
foxy vegan
ΠΟΠΗ
Ladycat
VAMPIRE
ChristinaThanps
derbybaby
kisha
Rea
15 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από joan80 Σαβ Φεβ 16, 2013 12:51 am

Καλε Ρεα εσύ είσαι ψηλή. Εμείς με το 1,60 δεν γίνεται διαφορετικά.

Και οι καιροί είναι δύσκολοι. ποιος αλλάζει όλη την γκαρνταρόμπα, χειμωνιάτικα και καλοκαιρινά; Δεν συμφέρει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από kisha Σαβ Φεβ 16, 2013 2:24 am

axxaxa egv me 2 απανωτες εγκυμοσυνε ςπαρολο που φορουσα τα ρουχ αμου τα βαρεθηκα...εχει και με 5-101 ευρω ρουχα γυναικεια μια χαρα!θατα πεταξω ηδη αρχισα να δινω μπαςκι αδυνατισω και ταπαρω μικροτερα!ουχαχαχαχαχαχα,αφηστε που εχω στο μυαλο μου κι ενα πηρσινγκ να κανω,,,,να τονισω τα κοκκινα-βαμμενα μαλλια μου και αν κουρευτω!νε βαρεθηκα!εχω ισια μακρια μαλλια μεχρι τη μεση και θελω κατι πιο εξτρημ τωρα...
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από trianmeli Σαβ Φεβ 16, 2013 3:21 am

κισα σωστη σε βρισκω, κι εγω θελω να κανω μια αλλαγη στα μαλλια μου αλλα δεν ξερω τι να κανω, εχω μπερδευτει
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Φεβ 16, 2013 3:59 am

αχ εγω ψωνισα περυσι κατι ανοιξιατικα η καλη σου περυσι στενα στενα καθοτι ημουν54 κιλα κ δεν προλαβα να τα φορεσω.οποτε το ραβω μπας κ τα αξιοποιησω φετος!οσο για το μαλλι κ εμενα μακτυ μεχρι τη μεση ειναι σπαστο αλλα σχεδον παντα το εχω ισιο.θα παω να περασω ριζα γιατι το αφηνω να ανοιγει φυσικα κ καλα, κ αρχιζει απο καστανο κ ξανθαινει στις ακρες.κουρεμα αποκλειεται να κανω.αλλα θελω να κανω τατουαζ τις ημερομηνιες που γεννησα τα αγορια μ.κ μ το παιζει δυσκολος ο νατρας μ που εχει ενα τατουαζ να πανω στο μπρατσο του.εγω θα κανω ο κοσμος να χαλασει!!απο πιτσρκα θελω κ αυτος ολοοχι κ οχι!!επανασταση θα κανω η μαναααααααααααααα
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από kisha Σαβ Φεβ 16, 2013 5:22 am

τατου θελω κι εγω κατι με ταπαιδια μου,αλλα να ηντ ο βλεπω και βαρεθω...κοντα δε λεω αγορε...καμια φραντζα και συμμαζεμα,εντονο φιλαρισμα και ισως πιο κοντα σε καποια πλευρα...και μου μπηκε να κανω τρυπα στο μουστακι δεξια...πανω απο το χειλος...ανεφερα μουστακι γιατι μ'εχετεπου μ΄΄εχετε για ανωμαλη μη ανταστειτε οτι θα κανω στο τετοιο μου!εκεινο μου αρεσει ετσι οπως ειναι!αψαχαχαχαχαχ
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από Rea Σαβ Φεβ 16, 2013 6:06 am

μου αρέσουν πολύ τα τατού. σε άλλους. Εγώ δεν αντέχω τον πόνο. η χειρότερή μου ήταν τις πρώτες φορές που έκανα λέιζερ στη μασχάλη. Απαπαπα.....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από joan80 Σαβ Φεβ 16, 2013 6:08 am

Ευτυχως που το διευκρινησες κισα γιατι ποτε δεν ξερεις. Το φανταζεσαι;
Εγω θα σου ελεγα να τα φιλαρεις και να κοψεις μια φρατζοαφελεια. Αμεσως θα δεις αλλαγη.
Οσο για τα ρουχα εμενα μονο τα παντελονια με απασχολουν. Εχω τοσα τζην που δεν με παιρνει να τα αλλαξω. Εγω πρεπει να χωρεσω. Γενικοτερα δεν αγοραζω ακριβα ρουχα. Ταπρισσοτερα ειναι απο μπερσκα ζαρα κ.λπ. αλλα μερικα μου αρεσουν τοσο πολυ κ τα εχω βολευτει που θελω ν τα ξαναφορεσω. Με τις μπλουζες δεν εχω θεμα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από joan80 Σαβ Φεβ 16, 2013 6:08 am

Ποσταρα το ιδιο μην δυο φορες.

Καλε ρεα το λειζερ στη μασχαλη δεν ποναει. Αχ την κουμπαρα μου μου θυμισες που ειχαμε παει μαζι να κανουμε πρωτη φορα λειζερ. Ειχε βαλει κρεμα για να κανει στο μπικινι και βγαινει εξω ετοιμη να λυποθιμισει. Αφου μπλις την ειδα ημουν ετοιμη να φυγω. Εμενα παντως δεν με ποναγε πολυ. Εχω καλη αντοχη στον πονο μαλλον.
Και μιας που το ανεφερες θα ηθελα να παω για ενα επαναλειπτικο πριν το καλοκαιρι αλλα δεν ξερω αν επηρεαζει με το θηλασμο.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από Rea Σαβ Φεβ 16, 2013 6:16 am

δεν πειράζει καθόλου στον θηλασμό - είχα ρωτήσει την παιδίατρό μου που είναι φαν.

Άκου δεν πονάει η μασχάλη...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από kisha Σαβ Φεβ 16, 2013 8:16 am

αψαψαψδεν ποναει ρε...μετα τη γεννα δεν ποναει τιποτα
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από joan80 Σαβ Φεβ 16, 2013 8:44 am

Τι λες που δεν ποναει. Περσι ειχε μπει το νυχι του ποδιου μεσα στο κρεας και πηγα στο νοσοκομειο επαρχειακο γιατι ημουν διακοπες. Ξερεις τι πονο τραβηξα. Η γεννα ηταν εκατο φορες πιο ευκολη.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από Rea Σαβ Φεβ 16, 2013 12:36 pm

Εγώ γέννησα και τις 2 φορές με καισαρική.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Φεβ 17, 2013 1:04 am

Με τι laser κάνετε?εμένα μ κάνουν με καλή που πιάνει αρκετά μεγάλη επιφάνεια κ λίγο μόνο καίει.τπτ σπουδαίο.κ έχω κάνει ενώ θηλάζω κ η Αγλαΐα είχε πει οκ.
Χθες έκανα μια ωε περπάτημα παραλιακά,ήταν πολύ ωραία.σήμερα ρεπό.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από trianmeli Κυρ Φεβ 17, 2013 1:22 am

αυτο θέλω να το δοκιμάσω κι εγω γιατί ειναι πολυ βαρετη η αποτριχωση καθε μηνα
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Φεβ 17, 2013 5:10 am

Ντερμπι εγώ έκανα σε ένα δερματολογικό ιατρειο στο κολωνάκι. Αλλα λέιζερ όχι φωτολυση ή κάτι παρεμφερες. Στο λεω γιατί υπαρχει διαφορά. Τα μηχανήματα λειζερ είναι πολύ ακριβα. Δεν μπορεί να το εχει δηλαδή μια αισθητικός. Επίσης μπορούν να ρυθμίζουν την ένταση ανάλογα με το τυπο δερματος, την αντοχή στον πόνο κ.λπ.

Εγω είχα κανει μπικινι και μασχάλες. Στο μπικίνι πρεπει να ξανακάνω μια επαναληπτική γιατί με τις εγκυμοσυνες δεν καταφερα να το τελειώσω. Στις μασχάλες, παρόλο που έχω να κάνω 1,5 χρόνο έχουν εξαφανιστεί οι τρίχες. 2-3 υπάρχουν και θελω να πάω να τελειώνω και με αυτές. μεγαλη υπόθεση όμως. κυρίως οι μασχάλες. Εχω να βαλω ξυραφι χρόνια. και ουτε σπυρακια ουτε τίποτα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Φεβ 17, 2013 10:06 am

δερματολογος το εχει κ μενα αλλα το δουλευει αισθητικος.κ εγω μασχαλη τελος κ πραγματι ειναι αλλη φαση!!!ασε που τελειωνω μπικινι κ μπορει να κνω κ ποδι που δεν εχω κ παρα πολλες.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Φεβ 17, 2013 11:46 am

Καλα και εμένα τις περισσοτερες φορες δεν το εκανε ο ιδιος αλλα μια κοπέλα. Εγω τον είχα ρωτήσει για το πόδι αλλα πηγαινε ακριβα. Τωρα βεβαια μπορεί να έχουν αλλάξει τα πράγματα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από kisha Κυρ Φεβ 17, 2013 3:15 pm

αχ μηπως να κανω και τ αμαλλι αμου να μην ασχολουμαι μ ετριχες?αχαχαχαχ!ειναι και μακριαααααααα,εγω γυρω απο τα 16-18 ξεκινησα λειζερ στην πισσαλιδιυ,τοτε το μπικινι καθε συνεδρια ηθελες 100 ευρω,πηγα 2 φορες μονο(ηθελε 7 συνολο απο τις οποιε ςπληρωνες τις 5 και οι 2 δωρο και οσες τριχες εβαιναν πηγαινες και χτυπουσε ςμονο αυτες...αλλα μονο 2 φορες καταφερα να μαζεψω τοσα λεφτα...δηλ μασχαλ η ουτε χνουδι δενεχετε>γιατι εγω εχω κολλημα μεενοχλει καομηκαι το χνουδι,γενικα δενεχω καθολου τριχα και με ενοχλει και μονο η λεξηηηη
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από aliki Κυρ Φεβ 17, 2013 11:58 pm

Εγώ το έχω σκεφτεί για λέιζερ πολλές φορές και έχω ΠΟΛΛΗ τρίχα (μαϊμουδάκι), αλλά είναι ακριβό ρε γαμώτο.... και θέλω σίγουρα πόδι (όλο), μπικίνι, μασχάλη, μουστάκι, κάποιες τρίχες στο πιγούνι (!!! σαν τις γριές! να'ναι καλά τα φάρμακα της εξωσωματικής...). Δηλαδή μια περιουσία! προς το παρόν ξυράφι και κερί.... Μπρός στα κάλλη τι'ναι ο πόνος!!
aliki
aliki

Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από kisha Δευ Φεβ 18, 2013 1:00 am

KI EGV KERI...ΡΕΑΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΙΚΙΝΙ ΟΛΟ ΜΕ ΚΕΡΙ...ΑΠΟΛΑΥΣΗ!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από aliki Δευ Φεβ 18, 2013 1:15 am

Πωπω πόνος! πονάω μόνο που το σκέφτομαι!!!!
aliki
aliki

Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Φεβ 18, 2013 2:19 am

αα καλα κ εγω ολο κερι τα εκανα, μπικινια ποδια κτλ αλλα βαρεθηκα..ειδικα το καλοκαιρι θελει καθε 2 βδομαδες.
εμενα μ ειπαν τιμη για 50 το μισο ποδι 100 ολο.αλλα επειδη δεν εχω πολυ τριχα θα μ κανουν με 50 ολο το ποδαρι...οποτε συμφερει!!!
κισακι στη μασχαλη εχω χνυδι αλλα το κανω με κερι μια στο 4μηνο.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από joan80 Δευ Φεβ 18, 2013 4:41 am

Ντερμπι μια χαρα τιμή σου είπαν. Εμένα μου έπερνε 80 για μπικίνι και δώρο οι μασχάλες πρινα από 1,5 χρόνο. Τωρα σίγουρα θα του πω για λιγότερα γιατί στις μασχάλες έχουν μείναι 3 τριχες όλες κιόλες. Εγω τις κάνω με την ξυριστική και βγαίνουν μετα από κανα μηνα κιαν.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Φεβ 18, 2013 11:59 pm

η παλιο ζυγαρια μ εχει κολλησει..η κιολια λιγακι ξεπρηστηκε καθοτι πινω ενα σωρο νερο κ κατουραω ολη μερα...
σημερα πρεπει να κατεβουμε κεντρο να ψωνισει ο αντρα μ κανενα καλο παντελονι για τον γαμο του αδερφου του.ελπιζω να βρω το μισαωρο μ για τον διαδρομο.
ζητησα κ απο την κυμπαρα τη αδερφη μ διατροφη που ειναι διαιτολογος.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από joan80 Τρι Φεβ 19, 2013 6:32 am

Καλή Αρχή Ντερμπι. Σιγα σιγα θα δεις αποτελεσμα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης