Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

+8
Thaumataki
annia
fridoula
agelaki-007
koufetaki
giotaki83
Ladycat
VAMPIRE
12 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Απρ 15, 2011 7:07 am

εμενα μου τη σπαει που οταν παμε καπου καθεται με το ρολοι στο χερι!!!
ολα πρεπει να γινουν σε ορισμενο χρονο!!ταδε ωρα ΠΡΕΠΕΙ φυγουμε απο το σπιτι.ασχετα αν εχουμε 3 παιδια και μπορει να βγουν ενα σωρο απροοπτα.οποτε και να καθυστερησουμε.αν εχουν περασει 5 λεπτα απο την προκαθορισμενη ωρα αναχωρησης αρχιζει και λεει ''αντε περασε η ωρα.ποτε θα παμε ποτε θα τελειωσουμε ποτε θα ερθουμε σπιτι αντε αντε!!!''
παμε πχ πρωτα για ψωνια και μετα για καφε.
μπαινουμε στο σουπερ μαρκετ και εκει εγω πρεπει να αποκτησω φτερα καθως και 4 χερια 4 ποδια και 2-3 κεφαλια για να τελειωσουμε τα ψωνια γρηγορα.
μη τυχον και κοιταξω κατι που δεν ειναι στη λιστα !αμεσως ξεφυσαει η αν δε ξεφυσαει κοιταει γυρω γυρω και λεει ''αντε δημητρα ο μικρος κουραστηκε!!''
επιτηδες γιατι βαριεται να περιμενει!!
να ξαναπω οτι μια φορα με περιμενε στο ταμειο κιεγω ετρεχα και πηγαινα τα ψωνια εκει!!!
τελειωνουμε τα ψωνια αρων αρων λες και τα κλεβουμε να κανουμε γρηγορα.
ε λεμε να παμε για καφε και εκει τα ιδια.μολις περασει μιση ωρα αρχιζει και τρωγεται!!!
αν εχουμε να παμε και παιδιατρο εκει να δεις γλεντια!!
με το που παταμε στον γιατρο και μας βαζει η κοπελα στην αιθουσα αναμονης.μολις καθεται αρχιζει
''ποτε θα τελειωσουμε?'' και ''να πας να την πεις ποτε θα μας δει ο γιατρος?'' κατσε παιδι μου του λεω 5 λεπτα εχει που ηρθαμε.
και ξανα ξεφυσαει φφφφφφφφφφ φφφφφφφφφ αυτη γιατι την πηρε πριν απο μας?αφου ηρθε 30 δευτερολεπτα μετα απο εμας!!!
και μεχρι να μας παρει μεσα ο γιατρος εχουμε αυτο το νταλαβερι!!!
δε μπορω με νευριαζει!!!
σημερα ειχε μια γιορτη στο σχολειο της ραφαελας και θα μαζευοταν καιοι γονεις.
ε πηγαμε δε περασαν 15-20 λεπτα και αρχισε ''αντε τωρα να φυγουμε αντε αντε''
εντωμεταξυ μας εβαλαν οι δασκαλες να κανουμε χειροτεχνια μαζι με τα παιδια κατι πουλακια με πουπουλα και τετοια δεν ηθελα να παρατησω το παιδι εκει μονο του και να βλεπει ολα να κανουν με τις μαμαδες τους και αυτη οχι!!
εκατσα και γω εκει και καναμε κατι πουλακια.ο αντρας μου κερβερος ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ να καθεται και να περιμενει ποτε θα τελειωσω!!!!
να φυγουμε και να φυγουμε α στο καλο πια παντα αυτο κανει οπου και να παμε!!!Evil or Very Mad
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από souki Παρ Απρ 15, 2011 10:37 am

εμεις σημερα πηγαμε για ψωνια να παρουμε τις κουμπαρας μου το χρυσαφικο για την βαφτιση...στον δρομο του την καρφωνει να φαει παγωτο...με τα πολλα το παιρνει....την ωρα που ψωνιζα με την κουμπαρα μου ξυπνησε η μικρη στο καροτσι και του λεω..''παρε την μικρη εξω να την πας βολτα να ξανακοιμηθει'' μου λεει..''δεν μπορω τωρα δεν βλεπεις οτι τρωω παγωτο;; ασε που ο καιρος ειναι χαλια'' τοση ωρα την ειχαμε εξω εκεινη την ωρα το θυμηθηκε...παμε σπιτι και τι μου λεει το καραατομο....''δεν ειμαι καλα παλι γιατι επεσα;; κι αυτο το παγωτο τι το ηθελα χαλια μ'εκανε!!!'' κι οταν του λεγα στον δρομο να μην το παρει τσαντιστηκε!!! οσο για τον υπνο ετσι μου κανει και μενα σαν εσας κοιμαται σαν αρκουδα σε χειμερια ναρκη και μετα μου λεει ''ακουγα την μικρη το βραδυ που ηταν ανησυχη'' απο που την ακουγε απο την ονειροχωρα;;; και το πρωι σερνετε!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Απρ 15, 2011 11:40 am

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχχαχα ρε νεραιδα πως τα λες ετσι χααχαχαχαχ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Σαβ Απρ 16, 2011 2:40 am

Εμεις με την ωρα εχουμε αλλο θεμα.....
Οπου παμε πρεπει να ειμαστε πρωτοι!!! Βρε καλε βρε χρυσε, ειναι νωρις ακομη.... Εκει το χαβααααααααααααα του αυτος! Εχει τυχει να παμε σε γαμο, οπου ο προηγουμενος δεν ειχε καν τελειωσει!!!! affraid Κι εγω να γκρινιαζω και να με λεει και γκαντεμω κι απο πανω, επειδη γκρινιαζα!

Παμε για ψωνια, σα της δημητρας κι εμενα κανει.... Κι αντε, δεν ειναι boutique να χαζευεις... Ο κοσμος μπαινει, παιρνει και φευγει. Ποσες φορες με αφηνει να ψωνιζω και με πριμενει στο παρκινγκ!!!! Προτιμαει να περιμενει δλδ στο αμαξι, απο το να ψωνιζει!!!!!!!!

Παμε καπου διακοπες, μονοι μας.... Εκει να δεις πανηγυρια!!!!!!!!
Την ημερα της αναχωρησης θα με σκωσει απο το χαραμα να φυγουμε ''Θα συναντησουμε κινηση'' Βρε ανθρωπε το ξενοδοχειο μεχρι τις 12μμ πρεπει να το αδειασουμε, ας το αδειασουμε στις 12, παμε για μπανιο, παμε για καφε ή φαγητο και φευγουμε βραδακι, δε μας κυνηγανε!!!!!'', οοοοοοοχι να φυγουμε απο το χαραμα, εκει να μου τη σπασει!!!!!!!!!!!! Σα κυνηγημενοι φευγουμε!

Αργουμε να παμε καπου,γτ καλσικα θα χαζευει στο ιντερνετ ή θα παιζει ps, εγω θα φταιω!!!! Ναι εγωωωωω, εγω γτ λεει αργω να ετοιμαστω!!! Εγω που θα ειμαι ετοιμη κανενα 2ωρο και θα φωναζω ολη την ωρα παμε και παμε γτ αργησαμε κι εκεινος θα λεει, χαλαρωσε μη με αγχωνεις εχουμε χρονο μπροστα μας!
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Απρ 16, 2011 4:59 am

χαχαχαχαχαχααχχαχααχχα κ ο δικος μου ΠΑΝΤΑ τελευταιος ετοιμαζεται.εχω ετοιμασει 3 παιδια εχω ετοιμαστει κ εγω κ αυτος ακομα με τις φορμες κ διορθωνει το μαλλι στο μπανιο γιατι λεει 3 ριχες ειναι λιγο πιο μακριες η πανε λιγο πιο δεξια και καθεται 1 ωρα κ το κανει.μετα θα παει να ντυθει 500 τζιν εχει αλλα ΟΧΙ θα ζητησει εκεινο που ειναι στα απλυτα κ αντε θα παραμιλαει μετα και τα παιδια να γκρινιαζουν γιατι ειναι ντυμενα ποση ωρα κ περιμενουν
Basketball
και πριν γινουν ολα αυτα λεει ''αντε να ετοιμαστειτε γρηγορα να μη σας περιμενω 10 ωρες'' affraid
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από koufetaki Σαβ Απρ 16, 2011 8:21 am

κλ δεν υπαρχει το πραγμα ακριβως το ιδιο και ο δικος μου.τελιωνω ετοιμαζομαι εγω τα παιδια και αυτος ακομη...παμε κατω τον περιμενουμε και αυτος ακομη παταμε θυροτηλ.και αυτος ακομη...πως γινετε αυτο?χαχαχαααα
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Απρ 17, 2011 8:02 am

οριστε φωτο ντοκουμεντο
ο αντρας μου να κουτσαινει κ να ποναει κ η μεση κ τα παιδια να εχουν ξεσαλλωσει επειδη τον βλεπουν ετσι.καταλαβαινουν μεχρι κ αυτα οτι κανει ψεματα και θελουν να παιξουν!!
θαυμαστε!!!
ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 20666520306705971391510

VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Απρ 17, 2011 9:06 am

παθατε σοκ ε?επειδη ειναι βαρια αρρωστος?μα δε βλεπετε ψυχοραγει...
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Ladycat Κυρ Απρ 17, 2011 9:36 am

χαχαχχαχαχαχαχχαχχαχαχχαχα
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Απρ 17, 2011 10:41 am

Εσυ γελας φροσωμ αλλα εγω συγχιζομαι Shocked
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από fridoula Κυρ Απρ 17, 2011 11:18 am

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 191628 ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 191628 ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 191628 ιδου και οι αποδειξεις! ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 191628

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Απρ 17, 2011 11:19 am

η φανελα η κοντη στυλ ''ρουβας'' τι σας λεει?
ολες ετσι τις παιρνει και μετα λεει οτι τις κονταινω εγω!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από souki Κυρ Απρ 17, 2011 12:36 pm

καλα λεω εγω ολους το ιδιο νιμου τους εχει γεννησει...εμενα κανει το αλλο ντυνεται γρηγορα παει στον υπολογιστη καθεται και κολλαει και γω σαν τον τσολια περιμενω μετα να φυγουμε κι αμα του πω και τιποτα τα παιρνει και μου λεει..''αμαν ολο στην πιεση ειμαι και στο ανχος''...τι να κανω ο γιατρος ειπε παντα ναι να λεμε...εδω καλε τα φτυσε το ψυγειο και περιμεναμε μαστορα και τσαντιστηκε που θα ερχοταν μεσημερι εδω δεν ειχαμε ψυγειο αυτο τον πειραξε η ωρα...γιατι του λεω κουραζεσαι ολη μερα και θες το μεσημερι να ησυχασεις...αιντεεεε
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Απρ 17, 2011 12:53 pm

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα ελεος!!!!πως τα λες ετσι βρε νεραιδα καθε φορα πεθαινω!!χαχαχαχα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Nomikoula Τετ Αυγ 03, 2011 10:03 am

Dimitra83 έγραψε:μου χει σπασει τα νευρα!!!
σας ειπα και χτες οτι εχει ενα μικρο συναχακι ουτε ματια δακρυζουν ουτε η μυτη τρεχει νερο!!το περναει παντα ετσι ελαφρυα το συναχι σε αντιθεση με εμενα που οποτε σιναχονομαι πονανε τα κοκαλα τρεχουν δακρυα τα ματια μου συνεχεια και ειμαι πρισμενη σε ολο το προσωπο!!!
αυτος εχει μια μυξα και εχει φερει τον κοσμο πανω κατω!!!ολη μερα αχ βαχ!!!γυρισε χτες βραδυ απο τη δουλεια και με το που μπηκε μεσα αρχισε να βαρυγκομαει!!αχ αχ αχ βαχ γκουχ γκουχ αχ βαχ!!!επεσε τανασκελα στον καναπε!εντωμεταξυ κολλησε απο τη ραφαελα η οποθα 4 μερες εχει βαρυ σιναχι και η καημενη κιχ δεν εβγαλε!!!με σιροπια ειναι γιατι εκανε και βηχα!!χτες κολλησε και η μπεμπα(εχω παιδιατρο σε 1 ωρα!!)και επειδη ηταν μπουκωμενη ξυπνησε κατα τις 12 το βραδυ.παω να της κανω γαλα γιατι γκρινιαζε και αυτος απο τον καναπε να ζηταει το θερμομετρο!!!
με βλεπεις χριστιαννε μου οτι παω να κανω γαλα γιατι κλαιει το μωρο!!!σηκω και παρτο το ριμαδι το θερμομετρο!!δεν εισαι και ενα βημα πριν τον ταφο!!μια μυξα εχεις!!!
ολη μερα νευρα με τα παιδια να του φταινε ολα να τους φωναζει ε και μολις κοιμηθηκε η μικρη αφου εφαγε (ευτυχως αμεσως κοιμηθηκε) παω κ εγω να ξαπλωσω στον καναπε.δε προλαβαινω να βολευτω και κανει να γυρισει απο την αλλη και αρχιζει ''αχ αχ αχ κατσε λιγο να γυρισω αχ αχ'' ε φουντωσα και γω και του λεω ''πως κανεις ετσι σαν σακατης!!!'' και θυμωσε και μου την ειπε!!
ε τα παιρνω και γω στο κρανιο!!!ακου να σου πω του λεω!!εχεις μια μυξα και απο το πρωι μαλωνεις με ολη την οικογενεια!!εγω 36 εβδ στον ενατο μηνα στην μπεμπα (θα θυμαστε σας τα ελεγα) απο 36 εως 39 εβδ δηλαδη σε 20 μερες επαθα 3 φορες σιναχι(και μιλαμε για δυνατο συναχι οχι μια μυξα!!!) 2 φορες αμυγδαλες με πυο και 1 φορα ενα μεγαλο πιασιμο που πονουσα παντου και ανασα να επαιρνα πονουσε ολη μου η πλατη!! ολα αυτα σε 20 ημερες ΚΑΙ ΔΕ ΠΗΡΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΧΑΠΙ!!!!και δουλειες εκανα και 2 παιδια προσεχα και ημουν κ στον 9ο μηνα!!!και με κανεναν δε μαλωσα!!!
αφου καλε πηγε στο φαρμακειο το πρωι χτες να παρει γριποστοπ(ενα χαπι για γριπη)και του λεει η φαρμακοποιος οτι δε το εχει και να το παραγγειλει να το παρει σε λιγες ωρες και αυτος θυμωσε και λεει ΔΕ ΤΟ ΘΕΛΩ !!!!
μου χει σπασει τα νευρα οποτε αρρωσταινει θελω να παω να τσιριξω!!!!!τωρα ξυπνησε και αχ αχ βαχ μαρεσει που πιανει κ την μεση οποτε περπαταει!!!και τις αμυγδαλες τις εβγαλε πριν 1 χρονο και ακομα τον πονανε λεει!!!σα να λεμε εβγαλα την σκωληκωειδιτη(σκατα το γραψα απο τα νευρα μου!!) και παλι με ποναει!!!
το μεσημερι χτες του εδωσα τη μικρη να κραταει γιατι ειχε γκρινια απο το εμβολιο και ηθελα να κανω φαι και αρχισε να λεει ''αντε ακομα?αντε τελειωνε αντε αντε θελω να ξαπλωσω!!!!'' ο ετοιμοθανατος!!!
η μανα μου με αυτοανοσο (ξερει η στελλα τι παλουκι ειναι!!!) και 3 μεντρολ 13 κορτιζονη την ημερα πηγαινε στη δουλεια 10 ωρες καθε μερα!!!επερνε 13 χαπια την ημερα για πανω απο 1 χρονο!!ελεος!!!κ αυτος για να παρει ενα ντεπον πρεπει λεει να ειναι φαγωμενος μη παθει τπτ το στομαχι του!!!
που οταν ειχα πονους περιοδου πριν κανω το πρωτο παιδι επαιρνα τα ντεπον 3-3 και νηστικια!!!
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Oλοι οι αντρες σαν μωρα κανουν οταν αρρωσταινουν!!! εστι κανει και ο δικος μου!!!!
Nomikoula
Nomikoula

Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2011
Ζώδια : Δίδυμος Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Κώς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης