Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

+8
Thaumataki
annia
fridoula
agelaki-007
koufetaki
giotaki83
Ladycat
VAMPIRE
12 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Απρ 14, 2011 1:34 am

κατι παρομοια μου ελεγε σημερα το πρωι!!εβλεπε στην τηλεοραση το νερο με οζον και ξαφνηκα αρχισε να εχει ολες τις αρρωστιες που ελεγε η διαφημιση!!!μεχρι και διαβητη εκανε!!!
εχω λεει υπερταση!!!που το ξερεις του λεω μετρησες την πιεση σου?
οχι λεει αλλα το αισθανομαι!!! θα παθω εγγεφαλικο και εμφραγμα μαζι!!!
και πιανει και την μεση του και σκυβει!καλα του λεω η μεση με την υπερταση που κολλαει!!!
ολα εκει χτυπανε μου ειπε What a Face
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Niki81 Πεμ Απρ 14, 2011 1:45 am

koufetaki έγραψε:εμενα παντος ειναι μονιμος πιασμενος και θελει παντα μαζαζ.ε χτες το βραδυ μου ειπε οτι ειναι πιασμενος και τελικα τον καταφερα ενα μισαωρο μαζαζ .στην δικια μου πλατη χαχαχαχαχα.μην πω ποναω,και εγω ποναω λεει παντα κλ το καταλαβαμε πονας κι εσυ του λεω αλλα εγω για να πω ποναω ...ΠΟΟΟΝΑΩΩΩΩΩ!!!

Α καλη μου...εμεις ανηκουμε στην ιδια κατηγορια...και ο δικος μου ολο πιασμενος ειναι και ολο μασαζ θελει.Τωρα με το μωρο ειδε οτι τελος τα νταντεματα τα δικα του και οτι χρονο για μασαζακι για την ωρα δεν εχω...ουτε κουραγιο φυσικα και παργγειλε απο εξωτερικο ενα μηχανημα λεει που κανει μασαζ...το περιμενουμε να ερθει.Ελπιζω να αξιζει το κωλομηχανημα γιατι ειμαι σιγουρη οτι το χρυσοπληρωσαμε...

Και φυσικα τον καρκινο κι εμεις στο τσεπακι...δε λεω τον δικαιολογω εν μερη μιας και εχασε το μπαμπα του απο καρκινο..αλλα οχι κι ετσι.

Niki81

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Απρ 14, 2011 1:49 am

κουφετο και μενα μολις πω ''ποναω'' χλωμιαζει και αρχιζει να βηχει γκουχ γκουχ και γω χαλια ειμαι μη νομιζεις αχ αχ αχ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Απρ 14, 2011 1:55 am

νικι εσενα ειναι ποιο προχω.χαχαχαα εμενα εμαθε τα μεγαλα οταν ηταν μικρα πως να τον τριβουν τρεχαν και αυτα ξαπλωνε ο αγας και αρχιζαν αυτα παιχνιδι στην πλατη και αυτος αααχ ωωχχ.χαχαχααχαα.πλακα πλακα η κορη μου εχει μαγικα χερια αφου την εχω πει να σκεφτει το ενδεχομενο του να παει για φυσιοθεραπευτρια.εμ μητσομ γι αυτο οι αντρες δεν γενναν κατα τα αλλα ειναι το ισχυρο φυλλο μη χεσω
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Απρ 14, 2011 1:58 am

ποιο ισχυρο φυλλο καλε??απο σπερματοζωαρια ακομα το αρσενικο ειναι πιο αδυναμο απο το θυληκο!!!ποιο ισχυρο φυλλο μη χεσω !!
αυτο με τα παιδια το κανει και εμενα.ξαπλωνει κατω και τους βαζει να πατανε πανω του και δινει και οδηγιες.οχι τοσο γρηγορα.λιγο πιο κει.οχι τοσο δυνατα.τωρα ενας ενας.τωρα και οι 2 μαζι.
και αυτα τα παλαβα τρεχουν μη χασουν!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Απρ 14, 2011 2:06 am

χαχααχαχααχα αστα ειναι μικρα και αμυαλα χαχαχαχα
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Απρ 14, 2011 2:08 am

αχαχαχαχαχαχα καλε αφου η ραφαελα τον εχει μαθει!!!ερχεται και μου λεει
μαμααααααααααααα ο μπαμπας παλι κανει ψεματα οτι κουτσαινει!!!!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Απρ 14, 2011 2:09 am

χαχαχαχααχαααχα!!!!καλοοοο!!!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Πεμ Απρ 14, 2011 3:53 am

Εμενα κανει το αλλο.... Οταν εχει φαγουρα στη πλατη, και καλα επειδη δε φτανει (μουφες), μου λεει να τον ξυσω επειδη εχω νυχια... Και λεει ξυσε με λιγακι, ε ξυνω κι εγω κανενα λεπτο να του περασει και καλα η φαγουρα....Οποτε μετα λεει, ''ε καντο λιγο πιο απαλα και πως ξυνεις ετσι;;; Βαλε το χερι σου κατω απο τη μπλουζα!Και ξυσε ολη τη πλατη!''
Και φτανω σε σημειο να ξυνω καμια ωρα τη πλατη του!!!! Basketball
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από fridoula Πεμ Απρ 14, 2011 4:04 am

Dimitra83 έγραψε:αχαχαχαχαχαχα καλε αφου η ραφαελα τον εχει μαθει!!!ερχεται και μου λεει
μαμααααααααααααα ο μπαμπας παλι κανει ψεματα οτι κουτσαινει!!!!!!
χαχαχαχαχα τελειο!!!!!!! ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 191628 ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 191628 ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 191628

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από trianmeli Πεμ Απρ 14, 2011 5:31 am

εχω λιωσει στα γελια τελικα ολοι οι αντρες τα ιδια κανουν κι ο δικος σου στο club
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Απρ 14, 2011 7:37 am

αυτο με το ξυσιμο τi σπαστικο!!εγω του λεω να παει να ξυθει στις πορτες!!μα θυμωνει κιολας γιατι δε βρισκω λεει αμεσως το σημειο!λες και ειμαι GPRS!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από souki Πεμ Απρ 14, 2011 10:31 am

εμενα δοξασι ο θεος δεν με βαζει να τον ξυνω!!! απο το πρωι εχει παρει του κοσμου τα παυσιπονα για το κεφαλι του μη τυχον κα τον ξαναπιασει!!!....γυρναω απο την δουλεια πριν χωμα να κανω το παιδι μπανιο να το ταισω κ.τ.λ,,,να μ'ακολουθει σαν τις αμαρτιες μου απο πισω
-''πιασε με ειμαι ζεστος;; μηπως εχω πυρετο;;''
-''οχι χαρα μου μια χαρα εισαι''
-''τοτε γιατι νιωθω ετσι;;''
-''δεν ειναι τιποτα θα σου περασει''....παει που λετε και μενα αρχιζει να τρωει και μου λεει πριν λιγο ''καλητερα νιωθω τωρα που εφαγα'' αλλα το καλητερο ειναι την ωρα που ετρωγε ελεγε στο μωρο ''παει ο μπαμπακας το τελευταιο του γευμα τρωει, την τελευταια του ντοματα, δεν ξερω αμα θα την σκαπουλαρω μεχρι αυριο''....εδω μου εστελενε μνμ στη δουλεια και μου δινε αναφορα τι παυσιπονα πηρε.... Evil or Very Mad ...παντως γελαω πολυ με το θεμα μ'αρεσει...ενταξει ανθρωποι ειναι κι αυτοι και θα εχουν αδιαθεσειες δεν αντιλεγω αλλα μην κανουν κι ετσι...
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Πεμ Απρ 14, 2011 10:55 am

Η ωρα ειναι 12:30 και αυριο αργα βραδυ πεταμε για Ελλδα! Τα πραματα του δε τα εχει φτιαξει, γιατι δεν ειναι πολυ καλα, λεει και αυριο πρωι δουλευει! Εγω δε του μαζευω ουτε καρφιτσα!!!!!!!! Με αυτο το πλευρο να κοιματα...και τωρα κοιμαται σα βοδι! ''Θα πεθανω και θα σου αδειασω τη γωνια. Με εφαγες ολη την ωρα!''
Να δεις που θα παει Ελλαδα με τα ρουχα που θα ταξιδεψει και μετα θε λεει πως εγω φταιω. Κλασικα πραματα...Ο,τι γινει παντα εγω φταιω!
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Απρ 14, 2011 11:40 am

θαυματακι και εμεις οποτε παμε ελλαδα η δουλαρα τις κανει τις βαλιτσες.δηλαδη εγω!!!καταρχην αυτος αν κανει τη βαλιτσα του θα τα χωσει ολα μεσα ενα κουβαρι πλατς θα τα πεταξει και μετα θα θελουν ολα σιδερο!ενω εγω τα βαζω ισια και βαζω και σαπουνακια μεσα!!
νεραιδουλα καλε τα ιδια λεει κ ο δικος μου.
χτες βραδυ που ηταν ετοιμοθανατος εφαγε μιση μπαγκετα με κασερι και ελεγε τωρα θα φαω το τελευταιο μου γευμα.γκουχ γκουχχχχχ (γουρλωνε και τα ματια λες και πασχει απο εξοφθαλμια) αχ να προσεχεις τα παιδια(επιανε την καρδια του) γκουχχχχ γκουχχχχ(ξανα η εξοφθαλμια) με το ζορι τωρα τρωω για να παρω δυναμεις (λαχανιαζε κιολας) μη με κλαψεις πολυ αγαπη μου εισαι τοσο νεα ακομα γκουχχχχχχχ αχ αχ αχ (ποτ πουρι απο εξοφθαλμια και επιθανατιοι ρογχοι)
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από fridoula Πεμ Απρ 14, 2011 11:56 am

για οσκαρ τα αγορια λοιπον!!!!! ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 56870

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Απρ 14, 2011 11:57 am

Like a Star @ heaven
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Απρ 14, 2011 12:06 pm

χαχαχααχαχα!!εχτες φυσουσε πολυ εδω και ο μικρος ξυπνουσε και φοβοταν απο τους θορυβους εξω ξυπνησε οταν ηθρε στο κρεβατι μας απο τις 3 το βραδυ και μετα κοιμηθηκε ο αγας εγω μεχρι τις 7 παρα κατι με το μωρο μια ξυπνουσε μια κοιμοταν ξερετε λευκη νυχτα γμστ του λεω πριν αρκετη ωρα ταισε το μωροκαι βαλτο για υπνο αφου τα χω παιξει και αυριο δουλεια γμτ τελιωσε η αδεια μου,ερχετε μετα απο κανα 10λεπτο και μου λεει δεν μπορ ειμαι με 3 ωρες υπνο αντε πανε βαλτον εσυ εγω θα κοιμηθω. ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 356857
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Απρ 14, 2011 12:17 pm

εμενα ξυπναει κατα τις 9 το πρωι και παει την μεγαλη στον παιδικο.
αλλα εγω ξυπναω απο τις 7 και μερικες φορες και 6.και μου λεει πωπω απο τις 7 το πρωι ξυπνιος ειμαι!τι λες καλε του λεω ΕΓΩ ειμαι ξυπνια απο τις 7!
οχι λεει μη νομιζεις και το δικο μου το ματι ανοιχτο ηταν!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από fridoula Πεμ Απρ 14, 2011 10:01 pm

αυτο το εχει και ο δικος μου ''τι νομιζεις εγω κοιμηθηκα??ξαπλωνα''χαχαχαχαχα κ το ροχαλητο τι ειναι μουσικη υποκρουση απο αλλου κ οχι απο τον ιδιο,χαχαχαχα ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 191628

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Απρ 14, 2011 10:39 pm

ελα ντε?και γω αυτο του λεω οτι ροχαλιζε και λεει οτι ειναι ιδεα μου γιατι αυτος ΗΤΑΝ ΞΥΠΝΙΟΣ.επιμενει κιολας Shocked
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από fridoula Παρ Απρ 15, 2011 12:12 am

τωρα τελευταια την κοιμιζει εκεινος την μικρη απο δικη του πρωτοβουλια..ε τι το θες....τις πρωτες φορες το καταλαβαινα απο το ροχαλητο του οτι κοιμηθηκε το μωρο και πηγαινα και τον τραβαγαααα κ μου λεει μετα ''εγω ροχαλιζα???????ε δεν εισαι καλα!!!επιτηδες το κανω για να κοιμηθει το μωρο!''χαχαχαχαχαχαααααα,απιστευτος ετσι??? ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 191628

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Παρ Απρ 15, 2011 12:40 am

Ξυπναει σημερα ''Αχ αχ αχ δε μπορω.... Κοψομεσιαστηκα! Τι κανεις εσυ στον υπνο σου??? Με σακατεψες..... Ωχ ωχ ωχ! Και αυτη τη μπαλκονοπορτα τι την ανοιγεις???? Πιαστηκα! Μια ζωη του κεφαλιου σου (κι εν τω μεταξυ αυτος ανοιγει τη μπαλκονοπορτα! Αμα δε κρυωνει δε μπορει να κοιμηθει, λεει η ανωμαλαρα!) Εμ βεβαια τι σε νοιαζει εσενα, να με ξεκανεις θες. Ωχ ωχ ωχ κι εχουμε και ταξιδι! Στο αεροπλανο θα σου μεινω και να δω τι θα κανεις! Αχ δε μπορωωωωωωω'' Shocked pale spam bounce Basketball :gkr: whip :fig:
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Απρ 15, 2011 2:43 am

χααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα ναι μου εχεις ξαναπει οτι αυτος ανοιγει την πορτα χαχαχαχαχαχα ρε δε παλευονται!!!!
εμενα θελει ντε και καλα να βαζει τον αλεξ για υπνο το μεσημερι.εντωμεταξυ ο αλεξ απο 2 χρ. το εκοψε το μεσημεριανο υπνο.και επιμενει''το παιδι νυταζει!!''
και ξαπλωνουν μαζι και κοιμαται αυτος ενω ο αλεξ κανει χαζομαρες.
δικιολογιες ψαχνει για να την πεφτει για υπνο!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από agelaki-007 Παρ Απρ 15, 2011 6:18 am

εμενα θελει οταν σχολαει απο την δουλεια του η μικρη να κοιματε για να εχει ησυχια !
agelaki-007
agelaki-007

Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : καλλιθεα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης