Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

+8
Thaumataki
annia
fridoula
agelaki-007
koufetaki
giotaki83
Ladycat
VAMPIRE
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 11:01 am

οχι ρε χαμενο!!!απο το γκουγκλ το βρηκα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 11:01 am

σιγα μη τον εβγαζα και φωτο!το απαισιοοοοοο
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 11:02 am

Laughing
Ρε φαινεται μικρος...... Πως χωραει εκει μεσα το μωρο;;; Συρρικνωνεται οταν βγει;
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 11:09 am

ρε μπιουυυυ το μωρο δεν ειναι μεσα στον πλακουντα!!!ο πλακουντας ειναι το'''φιλτρο'' που βρισκεται μπροστα απο τον σακο του μωρου!!εκει μαζευονται ολες οι βρωμιες
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 11:11 am

http://img.bebesymas.com/2010/01/place.jpg
δες τη φωτο.εκει που λεει
placenta αυτος ειναι ο πλακουντας
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 11:12 am

Embarassed
O πλακουντας δεν ειναι αυτος που ''τρεφει'' το μωρο;;; Ετσι μου το ειχε εξηγησει ο γιατρος....
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 11:13 am

ναι το τρεφει αλλα φιλτραρει πρωτα τις βρωμιες!!!και μετα πηγαινουν τα θρεπτικα στοιχεια στον λωρο και απο κει στο μωρο
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 11:15 am

Suspect
Με τον αμνιακο σακκο το μπερδευω τοτε!!!
Ο,τι να 'ναι ειμαι.... silent
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 11:23 am

Τι σημαινει ''ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΝ'';
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 11:27 am

ναιν καλε =οχι
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 11:29 am

Ααααααα λεω κι εγω ''Ναι'' φωναζε;;;; Laughing
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από annia Τετ Απρ 13, 2011 11:29 am

χαχαχα εχω πεθανει εγω τον ειδα και τις 2φορες αηδια μεν αλλα ημουν περιεργη ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 191628
annia
annia

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Καρκίνος Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : μενιδιιιιιι

http://manoules.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 11:32 am

Ρε ποιος μου το λεγε δε θυμαμαι....
Μια στην Αγγλια μαγειρευε τον πλακουντα της και τον ετρωγε!!!!
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από souki Τετ Απρ 13, 2011 11:33 am

εχω πεσει κατω απο τα γελια δεν αντεχω αλλο!!!!!!!!!!!!!(':kse:') εχω λιωσει!!!!!!!!!! δημητρα εισαι κορυφη!!!!!!!!!! και ο καρκινος του δοντιου δεν μπορω να πω γαματο!!!!!!!!!!!!!!! εμενα πριν απο λιγο του ηρθε μια σκοτωδινη μου λεει..
-''δεν ειμαι καλα, ζαλιζομαι''
-''τι εχεις καλε;;''
-χαλια νιωθω, ξεματιασε με ματι εχω''
τον ξεματιαζω του λεω μια χαρα εισαι καμια πιεση θα σου επεσε..
-''φερε μου ενα γιαουρτι να συνελθω, κι αμα δεν αισθανθω καλα θα φαω αλλο ενα''
οπως καταλαβατε το γιαουτρι γιατρευει την σκοτωδινη...το καταπιε σαν την γαλοπουλα χυμενος στον καναπε σαν την γκαστρωμενη και του λεω..
-''τι θα φαμε αυριο;; τι να φτιαξω;;''
-''κατσε να δω πως θα ειμαι αυριο, σε τι κατασταση...'' μ'εστειλε στα δεντρα...κι αφου συνηλθε ξανακολλησε σαν την μυγα στο φως στον υπολογιστη και γιατρευτικε...ερχεται μετα πο λιγο και μου λεει παλι...
-''παω να κανω ενα τσιγαρο, που ξερεις μπορει να ειναι το τελευταιο μου..'' Idea ....μ'εστειλε αδιαβαστη μιλαμε...για να μην ξαχασω ν'αναφερω οτι καθε φορα που τσακωνομαστε μου λεει
-''μην μου φωναζεις και μην με συνχιζεις γιατι θα παθω εμφραγμα..εχουμε ιστορικο..''...αιντε!!!!!!! ετσι ευκολα τα παθαινεις....το καλοκαιρι καλε 40 βαθμους εξω βαλαμε air-condision το βραδυ να κοιμηθουμε κι επειδη σε καποια φαση το βραδυ ψιλοκρυωσε σχολοντας απο την δουλεια πηγε στο φαρμακειο και πηρε αντιπυρετικα και χαπακωθηκε γιατι λεει οτι για να κρυωνε το βραδυ θ'ανεβασε πυρετο [το δεσε σκοινι κορδονι] συγουρα και θελει λεει να ειναι καλλημενος....αλλος με την βαρκα μας....... :pap
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από souki Τετ Απρ 13, 2011 11:35 am

εχω πεσει κατω απο τα γελια δεν αντεχω αλλο!!!!!!!!!!!!!javascript:emoticonp(':kse:') εχω λιωσει!!!!!!!!!! δημητρα εισαι κορυφη!!!!!!!!!! και ο καρκινος του δοντιου δεν μπορω να πω γαματο!!!!!!!!!!!!!!! εμενα πριν απο λιγο του ηρθε μια σκοτωδινη μου λεει..
-''δεν ειμαι καλα, ζαλιζομαι''
-''τι εχεις καλε;;''
-χαλια νιωθω, ξεματιασε με ματι εχω''
τον ξεματιαζω του λεω μια χαρα εισαι καμια πιεση θα σου επεσε..
-''φερε μου ενα γιαουρτι να συνελθω, κι αμα δεν αισθανθω καλα θα φαω αλλο ενα''
οπως καταλαβατε το γιαουτρι γιατρευει την σκοτωδινη...το καταπιε σαν την γαλοπουλα χυμενος στον καναπε σαν την γκαστρωμενη και του λεω..
-''τι θα φαμε αυριο;; τι να φτιαξω;;''
-''κατσε να δω πως θα ειμαι αυριο, σε τι κατασταση...'' μ'εστειλε στα δεντρα...κι αφου συνηλθε ξανακολλησε σαν την μυγα στο φως στον υπολογιστη και γιατρευτικε...ερχεται μετα πο λιγο και μου λεει παλι...
-''παω να κανω ενα τσιγαρο, που ξερεις μπορει να ειναι το τελευταιο μου..'' Idea ....μ'εστειλε αδιαβαστη μιλαμε...για να μην ξαχασω ν'αναφερω οτι καθε φορα που τσακωνομαστε μου λεει
-''μην μου φωναζεις και μην με συνχιζεις γιατι θα παθω εμφραγμα..εχουμε ιστορικο..''...αιντε!!!!!!! ετσι ευκολα τα παθαινεις....το καλοκαιρι καλε 40 βαθμους εξω βαλαμε air-condision το βραδυ να κοιμηθουμε κι επειδη σε καποια φαση το βραδυ ψιλοκρυωσε σχολοντας απο την δουλεια πηγε στο φαρμακειο και πηρε αντιπυρετικα και χαπακωθηκε γιατι λεει οτι για να κρυωνε το βραδυ θ'ανεβασε πυρετο [το δεσε σκοινι κορδονι] συγουρα και θελει λεει να ειναι καλλημενος....αλλος με την βαρκα μας....... :pap
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 11:37 am

Ειχε παρει αναρρωτικη επειδη εκανε 4-5 ραμματακια απο ενα σπασιμο τζαμιου....
Τι να λεμε τωρα!
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 11:51 am

αχαχαχαχαχαχαχαχααχααχαχχα
γιαουρτι γιατρικο!!!
ο δικος μου οποτε ειναι αρρωστος τρωει σαν λυκος!!!
καλα του λεω εγω οποτε αρρωσταινω με το ζορι τρωω μια φρυγσνια!!και ολος ο κοσμος απο οτι ξερω δε μπορει να φαει αν αρρωστησει!!!
εσυ του λεω ταχα δε μπορεις να καταπιεις και ποναει και το στομαχι σου και εφαγες μια πιτσα ολοκληρη και ηπιες και μισο λιτρο κοκα κολα!!!
και μου λεει ''μη νομιζεις με το ζορι τρωω για να παρω δυναμεις!!!!''
καλε σφραγισμα εκανε και 3 μερες ετρωγε κρυα φαγητα για να μη παθει αιμοραγια λεει!!!επισης μια βδομαδα του πονουσε το σφραγισμα !!αλλα και παλι πιτογυρους ετρωγε και πιτσες!!!
με το ζορι παλι εννοειται για να παρει λεει δυναμεις!!!
και οταν εκανε εξαγωγη φρονιμιτη ηταν ξαπλα ανασκελα ποσες ωρες με ανοιχτο στομα και βαμβακια μεσα και βογκουσε εγω που εβγαλα φρονιμητη ηρθα σπιτι εκανα δουλειες μαγειρεψα προσεξα τα παιδια τα εκανα μπανιο κλπ κλπ τα κλασικα δηλαδη!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 11:54 am

Η δικη του πανακεια ειναι η φαβα!!! Laughing
Ο,τι και να 'χει φαβα και μετα ξεματιασμα!!!!!
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 11:57 am

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα δεν εχω φαει ποτε φαβα!!!το ξεματιασμα το χει και ο δικος μου.μια φορα πονουσε πισω στο σβερκο και ηθελε να παρω τη μανα μου τηλ που ηταν στη δουλεια και να τον ξεματιασει!!!ειναι δυνατον?το ματιασμα ποναει στον σβερκο?α ναι μη ξεχασω να πω οτι επιανε ΚΑΙ την μεση του
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από fridoula Τετ Απρ 13, 2011 11:56 pm

χαχαχαχαχα βρε Δημητρα παρολαυτα του κανες τρια παιδια,χαχαχαχααχαχα..
εγω στο πρωτο θα του τα ξεκαθαριζα για το δευτερο,αλλα σιγα μην ακουνε..αχ και γελασα πολυ με το οτι ηταν βαρυ το νεογεννητοοοοοο!!!!!!χαχαχαχαχα!!! ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 191628 καλα που μιλατε ελληνικα και δεν σας καταλαβαινανε γιατι θα γελουσανε και οι μαιες!!!!!
αηδια ο πλακουντας,χαλια.

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Απρ 14, 2011 12:18 am

χαχαχαχαχα ηρθε χτες ολο βογγητα κ ψευτοβηχα.και εβγαζε κ επιθανατιους ρογχους χαχαχαχα περναει κ ενα ασθενοφορο τυχαια κ λεει ''εσυ τους φωναξες???''
του ειπα για τον αντρα σου χριστινα κ το καρκινο στο δοντι κ μετα λεει ''κ εμενα τος προαλλες με πονεσε ενα δοντι κ πηγε να ο δει στον καθρευτη κ αρχισε ''μα ειναι κατασπρο γιατι πονουσε???λες να ειναι καρκινος?τι τον κοροιδευετε τον ανθρωπο σα δε ντρεπεστε τοσες αρρωστιες καινουριες βγαινουν.αχ δεν ειμαι καλα γκουχ γκουχχχχ''
ηπιε το πρωι παιδικο σιροπι για βηχα 1,25 μλ.στη μπεμπα εδινα 2,5!!!
για να μη του πεσει βαρυ λει!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Πεμ Απρ 14, 2011 12:28 am

Αχαχαχαχαχαχα δλδ πιστευει κι εκεινος οτι υπαρχει ΝΕΑ ασθενεια καρκινος του δοντιου;;;;; Ρε που τους βρηκαμε;;;;

Το χειμωνα εδινα κι εγω ενα σιροπακι στο μικρο για το βηχα, παιδικο δλδ, ειχε αρρωστησει ο δικος μου κι επειδη εδινα 2ml στο μικρο, ο αντρας πηγε και εβαλε 3 κουταλιες της σουπας!!!! affraid
Για να τον πιασει, λεει....
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από fridoula Πεμ Απρ 14, 2011 12:54 am

χαχαχαχαχα ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 191628 Δημητρα ειναι να τα γραφεις αυτα που σου λεει μηπως κ αργοτερα γραψεις κανα βιβλιο με ανεκδοτα κ τα αρπαξεις χοντρα!!!! ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 191628 παιδικο σιροπι??????τι να τους κανει πλακα εχουν!!!!! ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 191628 ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 191628

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Απρ 14, 2011 12:56 am

εμενα παντος ειναι μονιμος πιασμενος και θελει παντα μαζαζ.ε χτες το βραδυ μου ειπε οτι ειναι πιασμενος και τελικα τον καταφερα ενα μισαωρο μαζαζ .στην δικια μου πλατη χαχαχαχαχα.μην πω ποναω,και εγω ποναω λεει παντα κλ το καταλαβαμε πονας κι εσυ του λεω αλλα εγω για να πω ποναω ...ΠΟΟΟΝΑΩΩΩΩΩ!!!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από souki Πεμ Απρ 14, 2011 1:01 am

πεθαινω -πεθαινω απο τα γελια!!!!!! εμενα με ξυπνησε στις 3 το πρωι και μου λεει..''ξεματιασε με ποναει το κεφαλι μου'' εγω σαν ζομπι απο την νυστα εγω του λεω κοιμησου καλα εισαι και το πρωι που σηκωθηκε μου ξαναλεει ''δεν ειμαι καλα θα παθω κατι θα πεθανω....'' μην με συνχιζεις γιατι θα παθω εγκεφαλικο!!!! το βρικαμε τωρα καθε φορα που τον μαλωνω ερχεται το εμφραγμα και το εγκεφαλικο!!!!!!!!! περπαταει κοριτσια τωρα και μουρμουραει..''αν με ξαναπιασει το κεφαλι μου;; πρεπει να μετρισω τις αντοχες μου''...εμενα περισυ τετοιο καιρο τον ειχα στο νοσσοκομειο τον επισε δυνατος πονοκεφαλος και εκανε ησαγωγη μεσα το πορισμα;;; ανχος!!!!!!! μια βδμ μεσα για ανχος!!!!!!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης