Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

+8
Thaumataki
annia
fridoula
agelaki-007
koufetaki
giotaki83
Ladycat
VAMPIRE
12 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 11:20 pm

μου χει σπασει τα νευρα!!!
σας ειπα και χτες οτι εχει ενα μικρο συναχακι ουτε ματια δακρυζουν ουτε η μυτη τρεχει νερο!!το περναει παντα ετσι ελαφρυα το συναχι σε αντιθεση με εμενα που οποτε σιναχονομαι πονανε τα κοκαλα τρεχουν δακρυα τα ματια μου συνεχεια και ειμαι πρισμενη σε ολο το προσωπο!!!
αυτος εχει μια μυξα και εχει φερει τον κοσμο πανω κατω!!!ολη μερα αχ βαχ!!!γυρισε χτες βραδυ απο τη δουλεια και με το που μπηκε μεσα αρχισε να βαρυγκομαει!!αχ αχ αχ βαχ γκουχ γκουχ αχ βαχ!!!επεσε τανασκελα στον καναπε!εντωμεταξυ κολλησε απο τη ραφαελα η οποθα 4 μερες εχει βαρυ σιναχι και η καημενη κιχ δεν εβγαλε!!!με σιροπια ειναι γιατι εκανε και βηχα!!χτες κολλησε και η μπεμπα(εχω παιδιατρο σε 1 ωρα!!)και επειδη ηταν μπουκωμενη ξυπνησε κατα τις 12 το βραδυ.παω να της κανω γαλα γιατι γκρινιαζε και αυτος απο τον καναπε να ζηταει το θερμομετρο!!!
με βλεπεις χριστιαννε μου οτι παω να κανω γαλα γιατι κλαιει το μωρο!!!σηκω και παρτο το ριμαδι το θερμομετρο!!δεν εισαι και ενα βημα πριν τον ταφο!!μια μυξα εχεις!!!
ολη μερα νευρα με τα παιδια να του φταινε ολα να τους φωναζει ε και μολις κοιμηθηκε η μικρη αφου εφαγε (ευτυχως αμεσως κοιμηθηκε) παω κ εγω να ξαπλωσω στον καναπε.δε προλαβαινω να βολευτω και κανει να γυρισει απο την αλλη και αρχιζει ''αχ αχ αχ κατσε λιγο να γυρισω αχ αχ'' ε φουντωσα και γω και του λεω ''πως κανεις ετσι σαν σακατης!!!'' και θυμωσε και μου την ειπε!!
ε τα παιρνω και γω στο κρανιο!!!ακου να σου πω του λεω!!εχεις μια μυξα και απο το πρωι μαλωνεις με ολη την οικογενεια!!εγω 36 εβδ στον ενατο μηνα στην μπεμπα (θα θυμαστε σας τα ελεγα) απο 36 εως 39 εβδ δηλαδη σε 20 μερες επαθα 3 φορες σιναχι(και μιλαμε για δυνατο συναχι οχι μια μυξα!!!) 2 φορες αμυγδαλες με πυο και 1 φορα ενα μεγαλο πιασιμο που πονουσα παντου και ανασα να επαιρνα πονουσε ολη μου η πλατη!! ολα αυτα σε 20 ημερες ΚΑΙ ΔΕ ΠΗΡΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΧΑΠΙ!!!!και δουλειες εκανα και 2 παιδια προσεχα και ημουν κ στον 9ο μηνα!!!και με κανεναν δε μαλωσα!!!
αφου καλε πηγε στο φαρμακειο το πρωι χτες να παρει γριποστοπ(ενα χαπι για γριπη)και του λεει η φαρμακοποιος οτι δε το εχει και να το παραγγειλει να το παρει σε λιγες ωρες και αυτος θυμωσε και λεει ΔΕ ΤΟ ΘΕΛΩ !!!!
μου χει σπασει τα νευρα οποτε αρρωσταινει θελω να παω να τσιριξω!!!!!τωρα ξυπνησε και αχ αχ βαχ μαρεσει που πιανει κ την μεση οποτε περπαταει!!!και τις αμυγδαλες τις εβγαλε πριν 1 χρονο και ακομα τον πονανε λεει!!!σα να λεμε εβγαλα την σκωληκωειδιτη(σκατα το γραψα απο τα νευρα μου!!) και παλι με ποναει!!!
το μεσημερι χτες του εδωσα τη μικρη να κραταει γιατι ειχε γκρινια απο το εμβολιο και ηθελα να κανω φαι και αρχισε να λεει ''αντε ακομα?αντε τελειωνε αντε αντε θελω να ξαπλωσω!!!!'' ο ετοιμοθανατος!!!
η μανα μου με αυτοανοσο (ξερει η στελλα τι παλουκι ειναι!!!) και 3 μεντρολ 13 κορτιζονη την ημερα πηγαινε στη δουλεια 10 ωρες καθε μερα!!!επερνε 13 χαπια την ημερα για πανω απο 1 χρονο!!ελεος!!!κ αυτος για να παρει ενα ντεπον πρεπει λεει να ειναι φαγωμενος μη παθει τπτ το στομαχι του!!!
που οταν ειχα πονους περιοδου πριν κανω το πρωτο παιδι επαιρνα τα ντεπον 3-3 και νηστικια!!!
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Ladycat Τρι Απρ 12, 2011 11:28 pm

ελα μωρε ο καυμενουλη;ς χαιδευετε ετσι κανει κ ο κυριακος εγω παλι θελω να κοιμαμαι οταν αρρωσταινω
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από ???????? Τρι Απρ 12, 2011 11:38 pm

α ρε Δημητρα! μαζι αρρωστησανε οι δικοι μας??? εμενα την Δευτερα γυρισε απ τη δουλεια χαααααλια και την επεσε στον καναπε.....ειχε το θεαματικο 38.5 πυρετο και του πονουσαν τα ποδια......αποτελεσμα????? ειναι ξαπλα απο τοτε, του πηγαινω και το θερμομετρο, και τα χαπια, και το φαγητο στον καναπε.....απαιτησε ο μεγαλος να παει στη γιαγια για να μη χρειαζεται να του φωναζει και ποναει ο λαιμος του, εν τω μεταξυ ο πυρετος κρατησε ολο κι ολο μιση μερα......επεσε μετα....λοιπον μοιρασε τα παιδια το ενα στη μαμα μου το αλλο στη δικια του και ουτε το βραδυ να ερθουν ειναι χαλια ο ανθρωπος!!!!!!!!!!! ξαπλα αχ βαχ και υυυυπνος!!!!!!!! αλλα τουλαχιστον μου ειπε ενα "αχ μωρο μου εσυ πως αντεχεις που πονανε καθε μερα τα ποδια σου????"
η οποια εγω, με τα ποδια που ξερετε ολες σας, πηρα το θαρρος και οδηγησα και πηγα να του παρω φαρμακα και απ το σφιξιμο στο γαστροκνημιο και στον τετρακεφαλο λογω συμπλεκτη και γκαζιου οταν ηρθα δε μπορουσα να ανεβω σπιτι μου το αριστερο ειδικα το ποδι ξυλιασε και δεν κουνιοταν ουτε μπρος ουτε πισω....ανεβηκα τη σκαλα μπουσουλωντας και εκτοτε ποναει ολο μου το συμπαν!!! αυτααααααααααααα περαστικα μας!!!!!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από giotaki83 Τετ Απρ 13, 2011 12:49 am

Κι εγώ μια απ'τα ίδια περνάω με τον άντρα μου...όποτε έχει δέκατα, συνάχι, άφθες στο στόμα, φουσκάλα στο δάχτυλο...κλπ είναι του θανατά. Δεν μου ζητάει να κάνω κατι, το αντίθετο, αλλα όλη μέρα ακούς ένα αχ βάχ και γιατί ο θεός δεν με λυπάται και ότι κακό υπάρχει εμένα θα βρει...ήμαρτον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγω πάντως ρίχνω το φταίξιμο στη μαμά του η οποία τον είχε στα πο΄πουλα. Μη βήξει, αχ πουλάκι μου τι έπαθες, μην έχει πυρετό, αχ πουλάκι μου τι περνάς!!!!!!!!!! Ετσι είναι οι αγορομάνες μάλλον!!!!!!!!!!!!! Τον έχει στα ώπα ώπα!! Ε οπότε σου λεει και απο τη γυναίκα του τα ίδια πρέπει να περιμένει. Και απόρώ όταν παν φαντάροι πως αντέχουν. Βέβαια έχουν να το λεν χρόνια και εκατομμύρια φορές ξανά και ξανά πόσο άσχημα περάσαν στοστρατό στους -20 βαθμούς στη χειμερινή και και και!!!!!!!!!!!!! Εμ αφού ρε φίλε άντεξες τότε, τώρα τι βαρυγκομάς με το παραμικρό!!!!!!!!!!!!
Οι άντρες και παππούδες να γίνουν παραμένουν παιδιά που έχουν ανάγκη μια γυναίκα να τους φροντίζει και να τους λεει '''αχχχχχ άντρα μου......ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!''''''''''''

Ένα έχω να πω:
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ..... ΛΕΒΕΝΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! 866744

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! 191628 ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! 191628 ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! 191628
giotaki83
giotaki83

Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Τόπος : SALONIKA FTWXOMANA

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 2:45 am

ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ!!!και ερωτω!!πως γινεται να εισαι τοσο βαρια αρρωστος και συναμα να καπνιζεις και πινεις καφεδες και αναψυκτικα?οεο?εεε?ΠΩΣ???εγω ειχα 4 μερες γαστρεντεριτιδα τις προαλες που σας ελεγα οτι κανω εμετους και τετοια και ουτε καν μιση ωρα δε ξαπλωσα να κοιμηθω!!!σερνομουν απο αδυναμια και φροντισα και 3 παιδια!!
να σας πω και ενα αλλο περιστατικο πριν 3 χρονια ο μικρος 2 μηνων ειχε γαστρεντεριτιδα.η ραφαελα το ιδιο και κολλησα και εγω!!εγω το περασα πολυ βαρια εκανα πανω απο 20 φορες εμετο σε μια μερα !(σε 2 μερες ειχα χασει 3 κιλα!) την αλλη μερα το πρωι ο αλεξ αρχιζει και αυτος εμετους.χαλια εγω να μη μπορω να παρω τα ποδια μου κατακιτρινη και να εχω και τη ραφαελα με διαροιες και ο κυριος ηταν μια χαρα και να μου λεει ''ΣΗΚΩ να πας το μικρο στον γιατρο!!!'' και να του λεω εγω δε με βλεπεις πως ειμαι???σηκωνωμαι και κρατιεμαι απο τους τοιχους!!να τον πας εσυ του λεω!!! και να συνεχιζει ''καλα τι μανα εισαι εσυ που δε πας το παιδι σου στον γιατρο!!'' καλα ρε του λεω χτες καθε 10 λεπτα εκανα εμετο σημερα το πρωι το ιδιο ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ!!!
πηγε τελικα τον μικρο στο γιατρο ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ και θυμωσε κιολας(με τη δικιολογια οτι και καλα δεν ηξερε τα γερμανικα τοσο καλα οσο εγω!!)
τον στελνει ο γιατρος στο νοσοκομειο για να κανουν το μικρο εισαγωγη.(εμεινε 3 μερες) εμενα ετσι κιαλλιως δε θα με δεχοταν στο νοσοκομειο με μωρα και εγω να ξερναω ολη μερα μα δε μπορουσα κιολας ειχα και τη ραφαελα με εμετους και διαροιες 2.5 ετων τοτε ηταν και εγω να γυρναω με ενα κουβα στο σπιτι να ξερναω!!!και θυμωσε ο κυριος γιατι επρεπε να μεινει αυτος στο νοσοκομειο!!!
τελικα κολησε κ αυτος αλλα πολυ ελαφρυα.εκανε ΜΟΝΟ 1 ΦΟΡΑ ΕΜΕΤΟ και σερνοτανε!!!και αχ βαχ και ειμαι χαλια και εκανα 1 φορα εμετο και ειμαι χαλια!!
εγω που εκανα 3 μερες καθε 10 λεπτα εμετο και ειχα ρεψει ημουν η αναισθητη μανα!!αυτος με 1 εμετο και ταβλιαστικε!!!
και ουτε γυρισε να πει αχ πως αντεξες 3 μερες να κανεις συνεχεις εμετους!!!
αλλα αυτος ηταν ο βαρια αρρωστος ο χαλια ο ετσι ο αλλιως!!!
περισι τετοιο καιρο κανει εγχειρηση αμυγδαλες.
και 1 μηνα και καλα πονουσε .τοσα παιδακια μικρα που τις βγαλανε και μετα απο μια βδομαδα πανε στο σχολειο!!!αυτος 1 μηνα χτυπιοτανε!!καλε σας λεω οτι σηκωνοταν απο τον καναπε και πηγαινε και επεφτε κατω στο χαλι και χτυπιοταν λες και ηταν επιληπτικος!!!!
ασε που 1 μηνα ετρωγε παγωτο γιατι φοβοταν μη παθει ταχα μου αιμοραγια!!! ενω το παγωτο το τρως τις πρωτες 3 μερες αντε 4 !!!
και ειχα κανει φαι θυμαμαι κοτοπουλο με πατατες (1 μηνα μετα την εγχειρηση) και καλα δε μπορουσε να το φαει γιατι ειχε μπαχαρικα και ετσουζε!!!(η ριγανη τσουζει μαλλον!!!!) αλλα στη δουλεια ετρωγε πιτσες!!!
εκει δεν ετσουζε τιποτα!!
και τωρα οποτε πω εγω οτι μου πονανε οι αμυγδαλες λεει οτι τον πονανε και αυτον!!ΠΩΣ ΠΟΝΑΝΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ???????


Έχει επεξεργασθεί από τον/την VAMPIRE στις Κυρ Μάης 20, 2012 2:15 am, 2 φορές συνολικά
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από koufetaki Τετ Απρ 13, 2011 3:35 am

AXAXAAXAAXAAXAXAXxaxaaxxaxaa μα ολοι ιδιοι ειναι α ρε δημητρουλα μουυυυυυυ
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 3:51 am

τι γελας μαρη κουφετο σου λεω τα νευρα μου!!!εντωμεταξυ πιο πολυ τσατιζομαι γιατι του φταινε τα παιδια επειδη εχει μυξα!!δηλαδη για μια μυξα θα κατσω εγω να μαλωσω τα παιδια.για πραγματα που παλια δεν φωναζε και τωρα τους φωναζει!παραδειγμα χθες που νευριασε επειδη η ραφαελα ηθελε να την βοηθησει για να βαλει την μπλουζα της!!
θυμωσε και φωναξε ''οχι δε σε βοηθαω να τη βαλεις μονη σου!!!'' με υποκρουση απο πισω ''αχ βαχ γκουχ γκουχ αχ βαχ'' και τρεμω κρυωνω !σα την αλλη φορα που ελεγε οτι ψηνοταν και καιγοταν και ιδρωνε και μολις βαζει θερμομετρο δειχνει 35 και κατι!!
ααα εχω υποθερμια παγωσα παγωσα κοιτα τα νυχια μου αν μελανιαζουν αχ δεν ειμαι καλα!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την VAMPIRE στις Κυρ Μάης 20, 2012 2:16 am, 1 φορά
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από agelaki-007 Τετ Απρ 13, 2011 4:57 am

αχ δημητρουλα μου υπομονη δεν το ξερεις οταν αρρωστενουν αυτοι γινοντε χειροτεροι απο μωρα τα θελουν ολα στο χερι και να εισαι παντα κοντα τους ! περαστικουλια μωρε ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! 834895
agelaki-007
agelaki-007

Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : καλλιθεα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από fridoula Τετ Απρ 13, 2011 5:29 am

ετσι ειναι ολοι τους Δημητραααααααααααα!!!!δυστυχως και ο δικος μου μην τον πιασει κανα συναχακι κανα βηχαλακι αχ και βαχ ειναι γινεται εντελως μωρο!και εκει που δεν αντεχεται ειναι αμα τον ποναει η κοιλια του!!
εγω μετα την γεννα ποναω τοσο πολυ στην περιοδο που περνω παναντολ κ μπουσκοπαν εναλλαξ για να ηρεμησω και αυτος με μια διαταραχη που μπορει να εχει βαρυγκομαει οπως εχουμε και το εξης,''δεν στελνουμε την μικρη στην μαμα σου μην την κολλησω?''
το αντιθετο ακομα δεν μας εχει συμβει.
το μωρο με 38πυρετο και εκεινος εφυγε για ψαρεμα μονη μου ημουν ολη νυχτα και οταν στο καπακι αρρωστησε απο αμυγδαλες(γιατι εμεις τις εχουμε ακομα)οπου εννοειται οτι τσιριζω συνεχεια για τα παγωμενα που πινει αποτομα και υποτροπιαζει,μου εκανε παραπονα οτι δεν γυρναω να τον δω και αμα αρρωστησω εγω το ιδιο θα κανει και αλλα τετοια...
γι αυτο σου λεω περιπου ιδιοι ειναι ολοι τους ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! 834895

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από annia Τετ Απρ 13, 2011 5:55 am

καλα λεω εγω οτι μεγαλωνω 3παιδια(μαζι και τον αντρα μου)και εμενα ετσι κανει και χειροτερα δημητρα
annia
annia

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Καρκίνος Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : μενιδιιιιιι

http://manoules.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 7:17 am

Κι εμεις μια απο τα ιδια... Τις προαλλες τον πονουσε το δοντι του. Οκ, καταλαβαινω ο πονοδοντος ειναι ασχημο πραμα..... Να κανει σα τρελος!!! Μου κανει το εξης '' Λες να εχω καρκινο στο δοντι;;;'' affraid

Ποναει το κεφαλι του και κανει λες και γενναει!

Εχει συναχι;;;; Παιρνει τηλ τους παντες και τα παντα και αρχιζει να μοιρολογαει ''Και δε μπορω, πεθαινω!!''

Εχει 37,2;;;;; Κατα ενα μαγικο τροπο νομιζει πως εχει 39,5 και οταν του λεω ''Που ειδες εσυ να γραφει 39,5;'' μου απανταε ''Ε, κοντα ειναι.... Αμα δε πεσει τοσο θα φτασω!!!''

Σημερα κι εχτες δεν ειμαι καλα εγω.. Εχω πονοκεφαλο κι ολο εμετους κανω, γενικα ειμαι κομμενη και μου κανει ''Σιγα ντε! Δε γυρισες και απο το πολεμο!!!!'' Basketball
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 7:23 am

εμενα και με το 36.8 χλωμιαζει!!επιμενει οτι ειναι δεκατα!!! εχω λεει πυρετο!!μα ειναι 36.8 του λεω!ναι λεει ειδες?το κανονικο ειναι 36.6 αρα εχω πυρετο!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 7:26 am

Το καλυτερο...
Ποναει το κεφαλι και περπαταει σκυφτος , κρατωντας τη μεση του!!!!! clown clown
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 7:30 am

αααα αυτο το κανει κ ο δικοσ μου!!το ειπα και χτες!!κεφαλι ποναει?τη μεση πιανει!σιναχι εχει?παλι τη μεση πιανει!!μεχρι και το αντιγριπικο εμβολιο που εκανε περισι 2 μερες ελεγε οτι τον πονουσε η μεση!!απο το αντιγριπικο εμβολιο Suspect φετος δε το εκανε γιατι λεει παλι θα τον πονουσε η μεση!!
εδω τον εχω τσακωσει να κουτσαινει μια με το αριστερο κ μια απο δεξι και λεει οτι μεταφερεται ο πονος!!
για καρκινο στο δοντι δε μου εχει πει χαχαχαχαχαχα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 7:34 am

Οταν πιανει τη μεση, στην αρχη δεν ηξερα οτι το συνηθιζει με πονοκεφαλο να πιανει τη μεση και ρωτησα ''Σε ποναει και η μεση σου;''
''Οχι, πως σου ρθε αυτο τωρα;''
''επειδη περπατας σκυφτος''
''και τι σημαινει αυτο;''
''ξερω εγω μηπως μεταφερθηκε προς τα κατω ο πονος...''

Αλλα αυτο με το καρκινο στο δοντι, αλλο πραμα.... Στην αρχη λεω, μπα δε θα κουσα καλα..... Κι οταν μου το ξαναπε τον κοιτουσα σα μακακας!!!!!!
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 7:57 am

καρκινο στο δοντι ελεος!!αχαχαχαχαχα!!!
εγω οταν γεννουσα τη μπεμπα ηταν μαζι μου οπως και στα αλλα 2 παιδια. ε γεννησα(και οπως ξερεις ηταν η χειροτερη μου) παω στο δωματιο κανονικα ερχεται κ αυτος απο πισω και αρχισε να βογγαει!!!!και να πιανει τη μεση του!!!
καλα του λεω ΕΓΩ γεννησα και ΕΣΥ ΠΟΝΑΣ??ασε ασε λεει ετσι οπως εσκυβα στο τελος που εσπρωχνες πιαστικε η μεση μου!!! και ευτυχως ηταν η μανα μου εκει και του λεει ''μιση ωρα εσκυψες και τωρα σε πονεσε η μεση?τι να πει και η δημητρα που εβγαλε και σχεδον 4 κιλα μωρο!!'' και της λεει γιατι απο τη μεση της το εβγαλε?
καλα του λεει η μανα μου το μωρο απο που ξεκολλησε και βγηκε?ετσι αιωρουνταν ενα μωρο και πηγαινοερχοταν και εκλασε και το εβγαλε?
ολα αυτα μεταξυ αστειου βεβαια γιατι γελουσανε..αλλα το επιασε το μυνημα!!
και ρε συ να βογγαει εκει!!αχ η μεση μου και αχ η μεση μου!!
εγω μολις ειχα γεννησει και ουτε αχ δεν ειπα!!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 9:44 am

Ρε συ παντα το ειχα απορια.....
Οταν γενναμε, γιατι μας ποναει η μεση;
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 9:49 am

γιατι λογικα γινεται επειδη εκει χτυπαει ο πονος της λεκανης η επειδη κατεβαινει το μωρο παντως οταν γενναει η γυναικα δεν ποναει ο αντρας!!ελεος!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 9:51 am

Οταν γεννουσα ελεγε ''Αχ δεν αντεχω, δε μπορωωωωω'' τον απειλουσα μη κανει ρουπι απο διπλα μου!!! Δε το κανα μονη μου, ''εκει να δεις τι μου εκανες''
Αχ και βαχ ηταν κ ιεμενα, αφου οι μαιες ελεγαν αντι για τη μαμα, το μπαμπα θα κανακευουμε!!!!! Laughing
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 10:02 am

Ιουουουουουου δε το ειδα, δε με ρωτησαν καν εαν θελω.....
Χαλιαααα, ειναι μεγαλος;
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από fridoula Τετ Απρ 13, 2011 10:12 am

Ω βρε Δημητρα φρικη τον πλακουντα ε?απαισιο το θεαμα ετσι??αχ δεν τους πιστευω!!!

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 10:56 am

Δηλαδη μακροστενο ετσι; Σα τετραγωνο μοιαζει με τισ διαστασεις που δινεις....
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 10:56 am

οβαλ ειναι!!!μπιααααααχ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 10:59 am

http://fr.academic.ru/pictures/frwiki/80/Placenta_held.jpg


νατος!!!και τωρα μπορειτε να ξερασετε ελευθερα!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!! Empty Απ: ο αντρας μου...αυτος ο...αρρωστος!!!

Δημοσίευση από Thaumataki Τετ Απρ 13, 2011 11:00 am

Ο δικος σου ειναι αυτος;;;;;
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης