Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+13
kisha
ChristinaThanps
joan80
vassiliki
Ladycat
koufetaki
Rea
trianmeli
ΠΟΠΗ
VAMPIRE
littlefish
BokSurat
derbybaby
17 απαντήσεις

Σελίδα 12 από 40 Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουν 14, 2012 12:52 am

ChristinaThanps έγραψε:Καλημερα!!!Σιγα μην εχω καθυστερηση,μακαρι να ειχα!!!!!

Εκανα το τεστ που και καλα δειχνει 7 μερες απο την συλληψη.Φυσικα,βρηκε αρνητικο.Οποτε,παμε για Ιουλιο!Σκ@τ@!

Ειπα δεν θα στεναχωρεθω,αλλα μια απογοητευση και ενα δακρυ κορομηλο επεσε!!
η συλληψη μπορει να γινει 3-4 μερες μετα την επαφη. γιαυτο σου ειπα στις 10 μερες να το κανεις...
αστο τωρα περιμενε να δεις αμα θα εχεις περιοδο.νωρις το εκανες αν το εκανες 7 μερες μετα την επαφη.εμενα στις 10 μερες και ειχε βγει θετικο αλλα για να δω τη γραμμη επρεπε να ειμαι κατω απο 60αρα λαμπα μπροστα στο παραθυρο για να χτυπαει ο ηλιος και να κολλησω τη μουρη μου πανω στο τεστ και παλι ελεγα''εχει γραμμη τελικα η δεν εχει...?''
ChristinaThanps έγραψε:Αντε Ρεα,με το καλο να μαζεψεις τις ελιτσες σου!!Εχω και εγω δικες μου ελιες!Και για λαδακι και για φαγητο.Αν εχεις καμια απορια ρωτα!!!!


ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΠΙΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ.

Μετα απο ποσες προσπαθειες τα καταφερατε και μεινατε εγκυος?
εγω δεν εκανα προσπαθειες.με την πρωτη και βασικα καταλαθος...
επειδη δεν ειχα καθολου αγχος.δεν το σκεφτομουν καθολου και εμενα αμεσως.εσυ καταλαβα οτι την περισσοτερη ωρα της ημερας το σκεφτεσαι...διαβασε να δεις τι αντισυλληπτικες ορμονες παραγει ο οργανισμος μας οταν αγχωνομαστε!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουν 14, 2012 12:55 am

α ναι και εγω εχω κυκλο ρολοι τζαστ 28 ημερες.απο τα 11 που μου ρθε...πες μεχρι να σταθεροποιηθει κανενα χρονο ε στα 17 χρονια που εχω περιοδο εκτος απο τις φορες που εμενα εγκυος...αντε να ειχα 10 φορες συνολικα μικροτερο η μεγαλυτερο απο 28 ημερες.και δεν μιλαμε για πολυ διαφορα .2-3 μερες μονο πιο πριν η πιο μετα.
και ο σταθερος κυκλος παιζει ρολο εκτος απο το να μην εχεις αγχος.
ισως χρειαστει και καποια θεραπεια για να σταθεροποιησεις τον κυκλο σου αν δεις οτι δυσκολευεσαι αρκετα...
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Ιουν 14, 2012 12:57 am

κ εμενα στον γιωργο το πρωτο τεστ ηταν πολυ αχνο κ πηρα το ηλεκτρονικο κ εγραψε εγκυος 1-2 εβδομαδες, αλλα το εκανα την ημερα που περιμενα περιοδο.στο 2ο που το επαιζα γενικα χαλαρη κ δεν πιστευα οτι ημουν βγηκε καθαρη η γραμμη αλλα με 2 μερες καθυστερηση.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουν 14, 2012 1:49 am

Αρα....εχω ακομα ελπιδες!!!Μεχρι την αλλη βδομαδα που λογικα πρεπει να αδιαθετησω,ολα ειναι πιθανα!!!Γιεεεειιιι!!


Βασικα ειναι η πρωτη φορα που προσπαθουμε επιτελους ελευθερα....αλλα εκεινο το ρημαδι το αγχος θα με φαει ζωντανη αλλα ποτε δεν ξερεις!!!!

Ελπιζω να μην αργησω πολυ ακομα,γιατι με βλεπω να καταληξω σε κανενα τρελαδικο!!!

Τι ειναι αυτες οι αντισυλληπτικες ορμονες παλι???Υπαρχει κανενα φαρμακο για αυτες τις ρημαδες???

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Ιουν 14, 2012 2:04 am

καλα το άγχος σίγουρα ειναι το καλύτερο αντισυλληπτικό.
Χριστίνα μην το σκέφτεσαι. Εξάλλου σε καθε κύκλο οι πιθανότητες σύλληψης είναι 25%.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουν 14, 2012 6:12 am

δεν υπαρχει φαρμακο για τις αντισυληπτικες ορμονες που εκρινει το αγχος στον οργανισμο σου!μονο να χαλαρωσεις μπορεις!! ηρεμισε απλα...
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουν 14, 2012 6:15 am

Το θετικο στην υποθεση οτι ολες οι εξετασεις μου δειχνουν πολυ νορμαλ!Δεν φαινεται οτι δεν μπορω να συλλαβω ή οτι εχω θεμα.Η προλακτινη διορθωνεται και απο οτι με ενημερωσε η γυναικολογος μου ειναι σχετικα λιγο ανεβασμενη.

Προσπαθω να μην το σκεφτομαι,προσπαθω το ενα,προσπαθω το αλλο.Και εκει πανω στην προσπαθεια χανω την μπαλα!

Γενικα ειμαι αγχωδης τυπος!Αλλα δεν με εμποδιζει στην καθημερινοτητα μου.Ευχομαι να μην με εμποδισει στην συλληψη.

Βασικα,μονο στις γονιμες μπορεις να κανεις μωρακι??
Ενας αγχωδης τυπος λαικ μι,μπορει να μην συλλαβει ποτε ή απλα να καθυστερησει την εγκυμοσυνη?


Αχ,εχω αναγουλες....αλλα μαλλον ειναι απο το Τζαμπο που πηγα!Αμα παω στο Τζαμπο θελω να ξερασω!!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουν 14, 2012 6:16 am

Α,και το τεστ λεει απεξω οτι δειχνει απο την 7η μερα συλληψης,οποτε μαλλον ειναι αρνητικο!!!!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουν 14, 2012 6:17 am

Πραγματοποιήθηκαν μετρήσεις στο σάλιο για τις δύο «ορμόνες του άγχους»,
την αδρεναλίνη και την κορτιζόλη, οι οποίες συνδέονται και με το χρόνιο
άγχος. Οι γυναίκες με τα υψηλότερα επίπεδα άλφα-αμυλάσης (δείκτη των
επιπέδων αδρεναλίνης) είχαν 12% λιγότερες πιθανότητες σύλληψης κατά τη
διάρκεια των γόνιμων ημερών το συγκεκριμένο μήνα, σε σύγκριση με τις
γυναίκες που είχαν χαμηλότερα επίπεδα του δείκτη.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουν 14, 2012 6:18 am

χριστινα μονη σου το ειπες 7η ΜΕΡΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ οχι επαφης.
ειπαμε η συλληψη μπορει να γινει και 3 μερες μετα την επαφη.
και παλι να εκρινεις λιγοτερη ορμονη εγκυμοσυνης απο οτι χρειαζεται για να ειναι ανιχνευσιμη τοσο νωρις!
παρε παραδειγμα την χοριακη εξεταση αιματος.
η οποια ανιχνευει ορμονη της εγκυμοσυνης ολες οι γυναικες εχουν την ιδια χοριακη στις ιδες εβδομαδες?οχι!η καθε μια ειναι διαφορετικη!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουν 14, 2012 6:29 am

VAMPIRE έγραψε:Πραγματοποιήθηκαν μετρήσεις στο σάλιο για τις δύο «ορμόνες του άγχους»,
την αδρεναλίνη και την κορτιζόλη, οι οποίες συνδέονται και με το χρόνιο
άγχος. Οι γυναίκες με τα υψηλότερα επίπεδα άλφα-αμυλάσης (δείκτη των
επιπέδων αδρεναλίνης) είχαν 12% λιγότερες πιθανότητες σύλληψης κατά τη
διάρκεια των γόνιμων ημερών το συγκεκριμένο μήνα, σε σύγκριση με τις
γυναίκες που είχαν χαμηλότερα επίπεδα του δείκτη.

Αχ,να σε φιλησω Βαμ-παιαρ μου!!!!!Θα κανω μωρακι τελικα.Εχω κανει εξετασεις αιματος για κορτιζολη.Ειναι πολυ φυσιολογικη!!Και ημουν και αγχωμενη για την βελονα εκεινη την ημερα!!!!!Για ανδρεναλινη δεν ξερω,αλλα θα παω να ρωτησω αν μπορω να την κανω!!!!Γιουπι γιαγιαγια γιουπι γιουπι γιαγια!!!

Μπορει να ειμαι εγκυος!!!!!!!!!!!!

Η ανοιψια μου,λεει του Θαναση....."Εμ,βεβαια θα κανετε μωρο ρε θειε,αφου εισαι πολυ σφαιρωμενος!!!Χα χα χα..νεα λεξη!!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουν 14, 2012 6:31 am

VAMPIRE έγραψε:χριστινα μονη σου το ειπες 7η ΜΕΡΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ οχι επαφης.
ειπαμε η συλληψη μπορει να γινει και 3 μερες μετα την επαφη.
και παλι να εκρινεις λιγοτερη ορμονη εγκυμοσυνης απο οτι χρειαζεται για να ειναι ανιχνευσιμη τοσο νωρις!
παρε παραδειγμα την χοριακη εξεταση αιματος.
η οποια ανιχνευει ορμονη της εγκυμοσυνης ολες οι γυναικες εχουν την ιδια χοριακη στις ιδες εβδομαδες?οχι!η καθε μια ειναι διαφορετικη!


Δεν ξερεις ποση χαρα μου δινεις!!!!Μου ερχεται να σε φιλησω,να σε.....δεν ξερω!!!!


Μουατς!!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Πεμ Ιουν 14, 2012 8:15 am

emeis kai tis duo fores etuxe kataiathos kai piasame den tokserame..den t kaname epithdes

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουν 14, 2012 9:54 am

Tυχερουλινα!!!!!!!!!!!!!Μακαρι και εγω .....!!!Αι στο καλο πια,βαρεθηκα!!!
Πονοι στην κοιλια μετρανε ως συμπτωμα εγκυμοσυνης?Μπαααα....!!

Γαμωτο γαμωτο γαμωτο γαμωτο....

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Ιουν 14, 2012 9:58 am

εγω την Δήμητρα την συνέλαβα μετα από κανα 3μηνο τετράμηνο ελέυθερων επαφών. το σποράκι με την πρωτη.

θα συμφωνήσω με την Δήμητρα. το έκανες πολύ νωρίς. εγω όταν πήγα για χοριακή 15 μέρες μετά την επαφή βγήκε αρνητική. την μέρα που περίμενα περίοδο έκανα το τεστ (στο αεροδρόμιο παρακαλώ) το έβαλα στην τσάντα,το κοίταξα σε 10 λεπτά και δεν είδα τπτ. μετά από 2 ώρες που το ξαναείδα(για να το πετάξω) είχε μια αχνηηηηηη γραμούλα. λεω λες? μετά από 2 μέρες πήγα στη μικροβιολόγο για χοριακή και ήταν μολις 35.την επανέλαβα μετα απο 2 μέρες και τότε σιγουρευτήκαμε.
μην απογοητευεσαι ακόμα. επανέλαβε σε 5 μέρες.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουν 14, 2012 10:05 am

πονοι περιοδου ειναι και αυτο συμπτωμα εγκυμοσυνης...
πριξημο στο στηθος επισης...
ακομα και λιγο αιμα λιγες σταγονες κοντα στις μερες που κανονικα περιμενεις περιοδο...ο οργανισμος μπερδευεται δεν ''καταλαβαινει΄΄οτι εισαι εγκυος επειδη στις αρχες ειπαμε η ορμονη της εγκυμοσυνης ειναι μικρη,και ισως δεις λιγες σταγονες αιμα στις μερες που θα επρεπε να εχεις περιοδο.εγω στον αλεξ το ειχα καθε μηνα μεχρι τον 5ο.
γενικα ολα τα συμπτωματα περιοδου ειναι και εγκυμοσυνης γι'αυτο δεν μπορεις να εισαι σιγουρη...
χριστινα κρατα πισινη ομως μη προσγειωθεις αποτομα,για το καλο σου το λεω κοπελα.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουν 14, 2012 10:17 am

Ναι δικιο εχεις αλλα ......το θελω τοσο πολυ εδω και καιρο και βασικα με εχει πιασει κατιτις και νιωθω οτι δεν θελω να περιμενω αλλο!!

Εντωμεταξυ ειμαι σε ενα περιβαλλον με εγκυες γυναικες και ολοι απαιτουν με τον τροπο τους το ιδιο και απο μενα και νιωθω οτι τους το στερω!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουν 14, 2012 10:20 am

καλε τι λες.δηλαδη αν δεν ηθελες τωρα μωρο θα εκανες μονο και μονο για να μη τους το στερησεις?γιατι αυτοι θα το μεγαλωσουν?ασε ρε.ο καθενας το σπιτι του να κοιταει.σιγα μην εμενα εγκυος για να μη στερησω εγγονι η ανηψι.χαλαρωσε.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουν 14, 2012 10:39 am

Για μενα το θελω το μωρακι,γιατι θελω να γινω μαμα και θελω να πιστευω οτι θα γινω καλη μαμα.
Οταν σκεφτομαι οτι ειμαι εγκυος νιωθω τοση χαρα,τοση ευτηχια,τοσο ερωτευμενη με ενα πλασμα που δεν ξερω καν αν υπαρχει!!Νιωθω τοσο ομορφα!!!Νομιζω καταλαβαινεις,το εχεις ζησει,το εχεις νιωσει!!

Οταν λοιπον στο περιβαλλον σου εχεις διπλα σου τοσες εγκυες και καθε φορα που πας στον παππου,στην γιαγια και σου λενε...."Κανε μας ενα εγγονακι και θα σου παρουμε ενα αυτοκινητο"...λες κοιτα να δεις ....τι χαρα τους στερω!!!!αυτο εννοοω!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Ιουν 14, 2012 10:56 am

Χριστινα θα συμφωνησω με τη Δημητρα. Οταν ξεκινας θελοντας να ευχαριστησεις κ τους αλλλους βαζεις ςνα προσθετο αγχος στον εαυτο σου. Μην το κανεις αυτο. Για εσενα. Μπορεκ να σου παρει ακομα και ενα εξαμηνο για να μεινεις εγκθοας. Να εισαι ρεαλιστρια. Στο λεω με ολη την καλη προθεση σαν να μιλαγα σε μια φιλη. Και επειδη ξερω τημα απογοητευση του να μην μενεις καλο ειναι να ηραμησεις λιγο. Εμεις καναμε 3-4 μηνες την πρωτη φορα στον Δημητρη. Φυσικα κ υπαρχουν ζευγαδια που ερχεται με τημ πρωτη ομωςμαλλον ειναι η εξαιρεση του κανονα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Ιουν 14, 2012 11:41 am

κρις προσπαθησε να το δεις λιγο αλλιως ναι η λαχταρα κ η σκεψη δεν αποβαλετε κακα τα ψεματα αλλα εισαι στην καλυτεροτερη φαση που υπαρχει εκτος της εγκυμοσυνης,η αναμονη κ το αχαλινωτο σεξ πριν μιας προγραμματισμενης εγκυμοσυνης απλα δεν υπαρχει,ριξτο λιγο εκει προσπαθηστε να γουσταρετε να χαρειτε τον ερωτα σας κ ασε τα θελω των αλλων οπως ειπε κ η τζοαν μας,και να σε σιγουρη οτι θα ερθει συντομα..αχ!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Πεμ Ιουν 14, 2012 7:15 pm

καλημερα σε ολες σας
εμενα η μερα μ ξυπνησε αναποδα απο τις 5 ξυπνιος ο κυριος κ ηθελε στο δωματιο μας ν ξαπλωσει δεντου εκανα τ χατηρι μεκαμια παναγια .
και δεν κοιμαται καθολου στο κρεβατακι του.στο μονο κρεβατι που εχω στο δωματιο του

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Ιουν 14, 2012 9:43 pm

καλημερα!τι τον επιασε ρε ποπακι τον κουνελο πρωι πρωι???κανα δοντακι μηπως???
ρε μητς τι δοντι να βγαζει παλι ο δικος μ??
εχει βγαλει ηδη τους 4 τραπεζιτες αλλα ξυνεται πιο πισω ακομα.κ μιλαμε για μανια, τρεχουν σαλια χωνει χερια, γινετα το χαλι που γινοταν με τα πρωτα δοντια.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουν 14, 2012 9:57 pm

Kαλημερα!!!

Ποπη,εγω θα τον αφηνα να ερθει στο κρεββατακι μας....Θα το χαιρομουν πολυ.Ισως επειδη δεν το εχω ζησει!!!Αλλα μαλλον καλα εκανες,μην το ζηταει καθε μερα και σας τρελανει!!!

Ντερμπι....σαλακια και χερακια στο στομα,ξερω οτι σημαινουν δοντακια!!!
Αλλα ειμαι και λιγο ψιλοασχετη,σε οτι εχει σχεση με παιδακια!


Κατι αλλο......Εδω και καιρο ακουω συνεχεια φημες οτι και καλα μετα τις εκλογες δεν θα εχουμε τροφιμα,το ενα ,το αλλο,θα γινει πολεμος κτλ!

Δεν δινω και πολυ σημασια,γιατι οσο εμενα Αθηνα καθε τοσο ακουγα .."Στις ταδε του μηνος,χρεωοκοπια,στις ταδε πολεμος.."

Αλλα,εχτες στο σουπερ,ειδα πολλες γυναικες με καροτσια και τροφιμα για μεγαλο διαστημα.Μια ηταν γνωστη μου και της λεω "Παρτακι?Παρτακι?" και μου σκαει το παραμυθι. "Οχι,δεν βλεπεις που ολοι αγοραζουν τροφιμα.....και μπλα μπλα μπλα"

Αργα το βραδυ μιλησα με μια φιλη απο Παγκρατι...και μου ειπε οτι και αυτη το εκανε.Και λεω "Βρε λες......να παω και εγω να παρω κανα εξτρα μακαρονι να εχω για παν ενδεχομενο?"

Εσεις εχετε ακουσει κατι?Τα πιστευεται???

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουν 14, 2012 10:39 pm

Ponakia στην περιοχη του αφαλου,μπορει να ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης?

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 12 από 40 Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης