Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+13
kisha
ChristinaThanps
joan80
vassiliki
Ladycat
koufetaki
Rea
trianmeli
ΠΟΠΗ
VAMPIRE
littlefish
BokSurat
derbybaby
17 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 40 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Ιουν 12, 2012 9:54 pm

joan80 έγραψε:Το μπεμπε ειναι με τις μερες του. Αλλες φορες ειναι πολυ ησυχο αλλες δινει ρεσιταλ. Σημερα ηπια ενα καφεδακι και το ενιωθα συνεχως. Κατα τα αλλα εκοψα τα γλυκα τρωω μονο σαλατες το βραδυ και ευελπιστω να παρω μονο ενα κιλο μεχρι το τελος του μηνα.
Εσυ περα απο το βηχα ολα καλα;



καλημερα!!!!!!
περα απο τον βηχα καλα.κ εμενα ειναι δραστηριο το μικροβιο!πριν 2 βδοαμαδες εκανε κατι απεργιες κινησεων κ αγχωθηκα αλλα εκτοτε κλοτσομπουναει καθημερινα.με το φαγητο κ εγω κρατιεμαι πολυ μπας κ τη γλυτωσω με 1-1,5 αυτον τον μηνα.αν κ ειναι μερες που πειναω πολυ κ αλλες που δεν πειναω κ τοσο.κατα τα αλλα υπομονη μεχρι τον β επιπεδου.
αα τελικα το κινητο απεβιωσε κ πηρα καινουριο ευτυχως με επιδοτηση,αλλα ηταν ολες μ οι επαφες στη συσκευη κ ετσι τις εχασα...μεγαλη βλακεια!ευτυχως τις φωτο του μωρου τις ειχα σωσει ολες στο λαπτοπ.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Ιουν 12, 2012 9:55 pm

joan80 έγραψε:Το μπεμπε ειναι με τις μερες του. Αλλες φορες ειναι πολυ ησυχο αλλες δινει ρεσιταλ. Σημερα ηπια ενα καφεδακι και το ενιωθα συνεχως. Κατα τα αλλα εκοψα τα γλυκα τρωω μονο σαλατες το βραδυ και ευελπιστω να παρω μονο ενα κιλο μεχρι το τελος του μηνα.
Εσυ περα απο το βηχα ολα καλα;



καλημερα!!!!!!
περα απο τον βηχα καλα.κ εμενα ειναι δραστηριο το μικροβιο!πριν 2 βδοαμαδες εκανε κατι απεργιες κινησεων κ αγχωθηκα αλλα εκτοτε κλοτσομπουναει καθημερινα.με το φαγητο κ εγω κρατιεμαι πολυ μπας κ τη γλυτωσω με 1-1,5 αυτον τον μηνα.αν κ ειναι μερες που πειναω πολυ κ αλλες που δεν πειναω κ τοσο.κατα τα αλλα υπομονη μεχρι τον β επιπεδου.
αα τελικα το κινητο απεβιωσε κ πηρα καινουριο ευτυχως με επιδοτηση,αλλα ηταν ολες μ οι επαφες στη συσκευη κ ετσι τις εχασα...μεγαλη βλακεια!ευτυχως τις φωτο του μωρου τις ειχα σωσει ολες στο λαπτοπ.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Ιουν 12, 2012 10:13 pm

Rea έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! ΄΄Εχω τις ξινές μου σήμερα...
και γω .
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Ιουν 12, 2012 10:14 pm

39 βαθμους?να τους κρατησετε για τον εαυτο σας. εμεις εχουμε 20 με το ζορι.
ετσι ετσι.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Ιουν 13, 2012 12:25 am

γιατι ξινισατε κιουριες μ???
εγω σημερα θα παω να φτιαξω μαλλι οποτε ειμαι στα χαι μ..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Ιουν 13, 2012 12:27 am

Καλημέρα κουκλες. Σημερα είμαι από το πρωί με το air condition. Ευτυχώς που στη δουλεια έχουμε δροσιά.
Μήτσο εδώ σίγουρα θα είχε εξατμιστεί. Ευτυχώς δεν έχει παρα πολύ υγρασία, αλλά εχει ΖΕΣΤΗ.

Ντερμπι, εγω β επιπέδου έχω την Τριτη που μας έρχεται. Αντε να περασει και αυτό γιατί το έχω ένα αγχος να σου πω την αλήθεια. Θελω να ξανακανω και εξετασεις αίματος να δω τι γινεται με την TSH.
Eγω δεν πεινάω αλλα αν μπορούσα να τρώω ένα παγωτό την ημέρα δεν θα έλεγα όχι.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τετ Ιουν 13, 2012 12:27 am

XAXAXA καλημερα κουκλιτσες και στις ξινες και στις γλυκες!!!!!!ειμαι στη δουλεια!
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από koufetaki Τετ Ιουν 13, 2012 12:28 am

kalhmeraaa!ειμαι ακομη με το νετμπουκ ομως χτες εγινε το πσ μου κ τωρα απλα να βρουμε χρονο να το παρουμε ναιιιι εφαγα κ μια ωραια φαση με το καινουργιο του μεγαλου που πρεπει να παρουμε για να τρεχουν τα προγραμματα που πρεπει για την σχολη ωραια οοολα καλααα
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τετ Ιουν 13, 2012 12:33 am

α ρε κουφετο!!!!ελεος ,πανταολα μαζι πεφτουν!
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Ιουν 13, 2012 2:55 am

joan80 έγραψε:Καλημέρα κουκλες. Σημερα είμαι από το πρωί με το air condition. Ευτυχώς που στη δουλεια έχουμε δροσιά.
Μήτσο εδώ σίγουρα θα είχε εξατμιστεί. Ευτυχώς δεν έχει παρα πολύ υγρασία, αλλά εχει ΖΕΣΤΗ.

Ντερμπι, εγω β επιπέδου έχω την Τριτη που μας έρχεται. Αντε να περασει και αυτό γιατί το έχω ένα αγχος να σου πω την αλήθεια. Θελω να ξανακανω και εξετασεις αίματος να δω τι γινεται με την TSH.
Eγω δεν πεινάω αλλα αν μπορούσα να τρώω ένα παγωτό την ημέρα δεν θα έλεγα όχι.


Τι ειναι η β επιπεδου εξεταση?Την ακουω συχνα?Επηρεαζει σε κατι το μωρακι?
Η ΤSH δεν εχει σχεση με τον θυροειδη ή κανω λαθος??


Επισης...η ΣΤΕΛΛΑ δεν γραφει πια?Εχω καιρο να την δω!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από koufetaki Τετ Ιουν 13, 2012 2:59 am

αστα κισα δεν μασαμε λεμε γκχμ!!λοιπον πηρα 30 μηλαρακια εφαγα φλασια θα κανω αυτο γι αυριο στην γιορτη του νηπιου του μικρου ααχαχ ειμαι κ η 1η πολυ με αρεσεεε http://1nipkerats.blogspot.gr/2011/11/blog-post_03.html
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τετ Ιουν 13, 2012 2:59 am

B επιπεδου ειναι μια λεπτομερης εξεταση οπου γινονταιμετρησεις για τα οργανα του μωρου κσα κατα ποσο σωστα λειτουργουν. ειναι κοιλιακος υπερηχος δεν επηρεαζεται το μωρο. η ΤSH ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΛΑ που θα παει θα εμφανιστει,ποιος ξερει ισως εχει τρεχαματα και δε γραφει
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τετ Ιουν 13, 2012 3:00 am

μιαμ μια μ θ αμου φερεις???
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Ιουν 13, 2012 3:12 am

Αχ,η πρωτη γιορτουλα!!Τελεια!!!!!

Θενκς Κισα!!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Ιουν 13, 2012 7:19 am

joan80 έγραψε:Καλημέρα κουκλες. Σημερα είμαι από το πρωί με το air condition. Ευτυχώς που στη δουλεια έχουμε δροσιά.
Μήτσο εδώ σίγουρα θα είχε εξατμιστεί. Ευτυχώς δεν έχει παρα πολύ υγρασία, αλλά εχει ΖΕΣΤΗ.

Ντερμπι, εγω β επιπέδου έχω την Τριτη που μας έρχεται. Αντε να περασει και αυτό γιατί το έχω ένα αγχος να σου πω την αλήθεια. Θελω να ξανακανω και εξετασεις αίματος να δω τι γινεται με την TSH.
Eγω δεν πεινάω αλλα αν μπορούσα να τρώω ένα παγωτό την ημέρα δεν θα έλεγα όχι.

καλησπερα!κ εμεις σημερα η αληθεια σκασαμε!αναψα κλιματιστικο οσο μαγειρευα.
τζοαν ειχες ποτε θεμα με θυροειδη?κ αν μη κακο ειναι ανεβασμενη θα ρυθμιστει με χαπι?
ευχομαι να ειναι ολα καλα παντως με την tsh. οσο για τον β'επιπεδου σιγουρα θα ειναι ολα οκ!
εγω παντως τωρα πειναω...κ εχει ο αντρας μ δουλεια κ εχω κολλησει κ εγω κδε μας βλεπω να ξεκολλαμε συντομα...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Ιουν 13, 2012 10:21 am

καλησπερα!κ εμεις σημερα η αληθεια σκασαμε!αναψα κλιματιστικο οσο μαγειρευα.
τζοαν ειχες ποτε θεμα με θυροειδη?κ αν μη κακο ειναι ανεβασμενη θα ρυθμιστει με χαπι?
ευχομαι να ειναι ολα καλα παντως με την tsh. οσο για τον β'επιπεδου σιγουρα θα ειναι ολα οκ!
εγω παντως τωρα πειναω...κ εχει ο αντρας μ δουλεια κ εχω κολλησει κ εγω κδε μας βλεπω να ξεκολλαμε συντομα...[/quote]



Ναι,ο θυροειδης ρυθμιζεται με ενα απλο χαπακι,δεν ειναι κατι σοβαρο αλλα θελει παρακολουθηση!!!!

Στην εγκυμοσυνη ανεβαζεις την δοση.Αυτο που δεν ξερω ειναι αν επιτρεπεται ο θηλασμος.

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Ιουν 13, 2012 10:39 am

επιτρεπεται. επαιρνα και θηλαζα κανονικα.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Ιουν 13, 2012 10:45 am

Ποιο χαπακι επερνες?Αυριο κανω το πρωτο επισημο τεστ εγκυμοσυνης!!Δεν εχω πολλες ελπιδες να βγει θετικο,αλλα εγω θελω να σκεφτομαι οτι θα βγει.Ακομα και αν δεν βγει,δεν βαριεσαι,νεξτ ταιμ.Απλα,το αγορασα απο το φαρμακειο,γιατι διαβασα ενα αρθρο που λεει οτι αν θες να κανεις κατι,να το κανεις,να μην κολλας τι θα πει και τι θα σκεφτει ο αλλος.Αρκει να σε κανει εσενα να νιωσεις οκ με τον ευατο σου.Και πηγα και το πηρα!

Τωρα βεβαια,αν ειναι θετικο το τεστ,δεν με χαλαει κιολας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Οκ.Τελευταια ερωτηση,αλλα εχω λιγο αγχωθει......Στις γονιμες,μια επαφη την ημερα ειναι αρκετη,ετσι?

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Ιουν 13, 2012 10:49 am

thyroxin 50mg
(στις γονιμες μια επαφη τη μερα ειναι οκ)
καλη επιτυχια και καντο με τα πρωτα ουρα το πρωι!μη πιεις και πολλα νερα και γενικα υγρα.κρατησου!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Ιουν 13, 2012 12:09 pm

Θεμα με τον θυρεοειδή είχα πολύ παλια. Επαιρνα τ4 για καποιο διάστημα και μετα ρυθμίστηκε. Αλλα στην εγκυμοσύνη ο θυρεοειδης είναι όπως το ζάχαρο.Μπορεί να απορρυθμιστεί λογω ορμονων.

Ντερμπι εγω παραδόξως δεν νιώθω να πεινάω συχνα. Απλώς θελω συνεχς παγωτό και τρωω μονο μιαφορα την ημέρα.Αν τωρα με αφηνες θα ετρωγα και μισό κιλό χαλαρά.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τετ Ιουν 13, 2012 7:35 pm

Μπονζούρ. Έβαλα δακοπαγίδες στις ελίτσες μας. 23 είναι. Αλλά δεν έχουν δέσει όλες καρπό. Νομίζω φέτος και ελίτσες θα φτιάξω και λαδάκι, έστω λίγο. Πέρυσι ΄που εκανα τη μλκ και άκουσα το στεφάνι μου, δεν έβαλα τίποτα και οι ελιές πηγανε στράφι.

Φέτος και τις κλάδεψα (σε αυτό με βοήθησαν οι πετράδες γιατί ήμουν με τη κοιλιά τούρλα και μόνο εύκολα κλαδέματα έκανα) και οικολογικές δακοπαγίδες έβαλα.

Άντε να πάμε σπίτι μας να κάνω και καμιά δουλεία της προκοπής...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τετ Ιουν 13, 2012 8:34 pm

καλημεραααααααααα
τζοαν καλα θα κανεις ντο δεις επειδη στην εγκυμοσυνη ειναι σαν τ ζαχαρο
χριστινακι εχεις καθυστερηση?καληεπιτυχια
κουφετο εμφανηστηκες?ετοιμη ημουν να δηλωσω την εξαφανηση σου
κισακι θελω τονΓΙΟΚΑ ΣΟΥ

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Ιουν 13, 2012 9:11 pm

Καλημερα!!!Σιγα μην εχω καθυστερηση,μακαρι να ειχα!!!!!

Εκανα το τεστ που και καλα δειχνει 7 μερες απο την συλληψη.Φυσικα,βρηκε αρνητικο.Οποτε,παμε για Ιουλιο!Σκ@τ@!

Ειπα δεν θα στεναχωρεθω,αλλα μια απογοητευση και ενα δακρυ κορομηλο επεσε!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Ιουν 13, 2012 9:52 pm

Αντε Ρεα,με το καλο να μαζεψεις τις ελιτσες σου!!Εχω και εγω δικες μου ελιες!Και για λαδακι και για φαγητο.Αν εχεις καμια απορια ρωτα!!!!


ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΠΙΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ.

Μετα απο ποσες προσπαθειες τα καταφερατε και μεινατε εγκυος?

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Ιουν 13, 2012 10:04 pm

κ εμεις φετος ειχαμε δικο μας λαδακι!!!αντε ρεα με το καλο!!
τζοαν κ εγω κυριως απογευματα πειναω.βραδυ κ μεσημερι ειμαι οκ.
ελπιζω να βρεις παντως την ακρη κ με το θυροειδη να τελειωνεις...
αχ ειδα στονυπνο μ οτι ειχα γεννησει, δε θυμομουν ποτε κ μ λεει η μανα μ στο τηλ..αυτη μ λεει που εβγαλες ουυυ!1
λεω καλε κορη εκανα???τι νομιζες μ λεει θα γλυτωνες να βγαλεις το ονομα??
ακου ονειρο...
χριστινα να ρωτας ο,τι θες δεν υπαρχει θεμα..
εγω στον γιωργο εμεινα εγκυος στον πρωτο μηνα.τωρα στον δευτερο στο 2ο μηνα.αλλα δεν εχει να λεει κατι..ειχα παντα σταθερο κυκλο κωορρηξια.
η αδερφη μ με σταθερους κυκλους κ προσπαθει απο τα χριστουγεννα.καποια στιγμη θα ερθει.αγχος δε θελει!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 40 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης