Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+13
kisha
ChristinaThanps
joan80
vassiliki
Ladycat
koufetaki
Rea
trianmeli
ΠΟΠΗ
VAMPIRE
littlefish
BokSurat
derbybaby
17 απαντήσεις

Σελίδα 26 από 40 Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Ιουλ 04, 2012 11:32 pm

νομιζω οτι πιο πολυ αναγεται σε θεμα παιδειας το αν ενας χριστιανος θα γινει ρατσιστης απεναντι σε εναν αλλοθρησκο.εγω προσωπικα δε θα ηθελα να ερθουν ιεχωβαδες να μου κανουν κυρηγμα.οχι γιατι ειμαι φανατικη χριστιανη αλλα γιατι εχω σχηματισει τα πιστευω μ κ δε θελω να τα αλλαξω.ουτε θεωρω ανωτερη η κατωτερη καποια θρησκεια.απλα δεν μου αρεσει ο φανατισμος σε καμια μορφη, σε κανενα δογμα, σε καμια πτυχη της ζωης.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Ιουλ 04, 2012 11:45 pm

Πολυ λογικη η σταση σου Ντερμπι!!

Δεν με ενοχλει να ερθει καποιος διαφορετικου θρησκευματος και αρχισει να μου κανει "προσυλητισμο".Ισα ισα,θελω να ακουσω τα πιστευω,τα μη και τα οχι και των αλλων θρησκειων.Απλα δεν επηρεαζομαι.Εχω σχηματισει την αποψη μου,εχω βγαλει τα συμπερασματα μου,εχω βιωσει καταστασεις.Θεωρω οτι ειμαι καλυμενη!

Ο φανατισμος,ποτε δεν οδηγησε πουθενα.Αν και δυστηχως υπαρχει.....

(Μπλιαχ στο γατι με τον εμετο!!)

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουλ 05, 2012 2:29 am

κοριτσια ερχεστε στα λογια μου ειδατε λοιπον αν δεν υπηρχαν οι θρησκειες δεν θα υπηρχαν τα μιση αναμεσα σε αλλοθρησκους.
(που καποιες φορες οδηγουν στο εγκλημα)
χριστινα δε διαβασες καλα το αρθρο για το εμφραγμα των 3 αδερφων. το επαθαν και οι 3 την ιδια μερα .
οταν μιλαω για επαφες με αλλοθρησκους ντερμπου δεν εννοω να σου κανουν κυρηγμα αλλα να κανεις παρεα μαζι τους.
μεχρι στιγμης δεν εχω γνωρισει χριστιανο ορθοδοξο που να κανει παρεα με ιεχωβα.τους θεωρουν σαν κατι σατανικο.εμενα παλι δεν μου κανει καμια αισθηση αρκει να μην αρχισει να προσπαθει να με πεισει για αυτα που πιστευει.
αυτο βεβαια δεν αφορα μονο τους ιεχωβαδες αλλα και τους ορθοδοξους και τους μουσουλμανους κλπ
καλως η κακως εχω φιλιες/συναναστροφες με μουσουλμανους,ιεχωβαδες,βουδιστες,χριστιανους.δεν με ενοχλουν οι ανθρωποι .ας πιστευει ο μουσουλμανος στο κορανι,ο βουδιστης στην αγελαδα και ο χριστιανος στο χριστο .δεν με ενοχλει
αρκει να μην αρχισουμε ο ενας να προσπαθει να κανει πλυση στον αλλον
επισης αν με παρουν τηλ τπτ συγγενεις στην ονομαστικη μου εορτη η στων παιδιων μου ε νταξ δεν ειμαι τοσο μλκας να τους πω <<αντε και γ@@@σου>> απο ευγενια θα τις δεχτω.να καθομαι να εξηγω τωρα στις θειες οτι δε πιστευω κλπ?βαριεμαι αφανταστα.
ασχετως που τον αγιο δημητριο τον απεχθανομαι διοτι ηταν φονιας και η εκκλησια τον καμαρωνει σε εικονα φονικου.θα κατσω εγω να μαθω στο παιδι μου να προσκυναει εναν φονια αλλα αμα εχει τπτ τετοια παιδικα η βιαια εργα στην τηλεοραση θα του αλλαζω το καναλι?
πφφφ τραγικα λαθη η εκκλησια συμφωνω με τη χριστινα.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Ιουλ 05, 2012 2:38 am

τα μιση υπηρχαν ανεκαθεν, δεν τα ξεκινησαν οι θρησκειες, απλα η θρησκεια προκαλεσε κ αυτη με τη σειρα της μισος, φανατισμο κτλ.εμεις προσωπικα εχουμε σε κοντινο μας κυκλο ιεχωβαδες, με τους οποιους οταν βρεθω συναναστρεφομαστε μια χαρα.αλλα κ αυτοι στη βαφτιση του γιου μου, δεν ηρθαν λογω θρησκειας.
κ επισης οι αιρεσεις να ξερεις ειναι πολυ επικινδυνες κ πολλοι εχουν "θυσιαστει" στο ονομα της αιρεσης τους αυτοκτονωντας, αποκοβωντας καθε δεσμο με τις οικογενειες τους κτλ.κ ξαναλεω πως δεν μ αρεσει ο φανατισμος πουθενα.
ουτε στην υπαρξη θεου, ουτε στην μη υπαρξη κ στον στεγνο ορθολογισμο.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουλ 05, 2012 2:55 am

VAMPIRE έγραψε:κοριτσια ερχεστε στα λογια μου ειδατε λοιπον αν δεν υπηρχαν οι θρησκειες δεν θα υπηρχαν τα μιση αναμεσα σε αλλοθρησκους.
(που καποιες φορες οδηγουν στο εγκλημα)

Kαι το μισος και η ζηλεια και ο εγωισμος θα υπηρχε και οτι αλλο θες.Δεν ευθυνεται η θρησκεια για την κακια του αλλου.Ο κακος χαρακτηρας ευθυνεται.Ουτε μπορει κανεις να ισχυριστει οτι εφοσον υπαρχει το κακο και το αδικο,δεν υπαρχει Θεος.

χριστινα δε διαβασες καλα το αρθρο για το εμφραγμα των 3 αδερφων. το επαθαν και οι 3 την ιδια μερα .

Ναι το διαβασα.Συμφωνα με τον νομο των πιθανοτητων μπορει:
α)να κερδισω το λοττο πανω απο 2 φορες κατα την διαρκεια της ζωης μου
β)να με χτυπησει κεραυνος πανω απο 4 φορες κατα την διαρκεια της ζωης μου
(περισσοτερες αν ειμαι αντρας)
γ)να πεσει αεροπλανο στο σπιτι μου 2 φορες κατα την διαρκεια της ζωης μου
Μεχρι στιγμης,δεν ξερω κανεναν που να εχει παθει τα παραπανω.Αρα ο νομος των πιθανοτητων δεν ισχυει?



οταν μιλαω για επαφες με αλλοθρησκους ντερμπου δεν εννοω να σου κανουν κυρηγμα αλλα να κανεις παρεα μαζι τους.
μεχρι στιγμης δεν εχω γνωρισει χριστιανο ορθοδοξο που να κανει παρεα με ιεχωβα.τους θεωρουν σαν κατι σατανικο.εμενα παλι δεν μου κανει καμια αισθηση αρκει να μην αρχισει να προσπαθει να με πεισει για αυτα που πιστευει.

Μπορει να μην εχουμε γνωριστει απο κοντα,αλλα ικανω παρεα με ατομα διαφορετικης θρησκειας απο μενα (Απο αθεους/αθρησκους...μεχρι Δωδεκαθειστες πλην Σατανιστες.Οχι απο ρατσισμο αλλα απο φοβο!)Οπως κανω παρεα με ατομα που εχουν διαφορετικη κουλτουρα απο μενα,διαφορετικο επιπεδο,διαφορετικες αποψεις!


αυτο βεβαια δεν αφορα μονο τους ιεχωβαδες αλλα και τους ορθοδοξους και τους μουσουλμανους κλπ
καλως η κακως εχω φιλιες/συναναστροφες με μουσουλμανους,ιεχωβαδες,βουδιστες,χριστιανους.δεν με ενοχλουν οι ανθρωποι .ας πιστευει ο μουσουλμανος στο κορανι,ο βουδιστης στην αγελαδα και ο χριστιανος στο χριστο .δεν με ενοχλει
αρκει να μην αρχισουμε ο ενας να προσπαθει να κανει πλυση στον αλλον

Καλως κακως,καποια στιγμη στην κουβεντα θα συζητηθει η "διαφορετικοτητα.Ουτε εμενα με ενοχλει.Ισα ισα...Θελω να μαθαινω τι πιστευει και τι νιωθει ο καθενας..Κυριως αυτο....


επισης αν με παρουν τηλ τπτ συγγενεις στην ονομαστικη μου εορτη η στων παιδιων μου ε νταξ δεν ειμαι τοσο μλκας να τους πω <<αντε και γ@@@σου>> απο ευγενια θα τις δεχτω.να καθομαι να εξηγω τωρα στις θειες οτι δε πιστευω κλπ?βαριεμαι αφανταστα.


Καλα κανεις.Απο την στιγμη που δεν ειναι ετοιμοι να δεχτουν τα πιστευω σου,δεν υπαρχει λογος να εξηγησεις στην θεια και στην καθε θεια τα πιστευω σου.Θα αρχισουν να πιστευουν οτι εισαι "δαιμονισμενη" και καθε τοσο θα σε λιβανιζουν να σου "περασει" ....Χα χα χα!!

Και εγω εχω περασει σταδια και σταδια.Καποια στιγμη μιλησα στην αδερφη μου για τα νεα μου πιστευω και με κατσαδιαζε ολο το απογευμα.Εξακολουθω να εχω τα δικα μου πιστευω,αλλα δεν κανω διαλογο με καποιον που δεν μπορει να καταλαβει και να δεχτει τα οσα λεω!!


ασχετως που τον αγιο δημητριο τον απεχθανομαι διοτι ηταν φονιας και η εκκλησια τον καμαρωνει σε εικονα φονικου.θα κατσω εγω να μαθω στο παιδι μου να προσκυναει εναν φονια αλλα αμα εχει τπτ τετοια παιδικα η βιαια εργα στην τηλεοραση θα του αλλαζω το καναλι?

Δεν γνωριζω για τον Αγιο Δημητριο...αλλα ουτε και εγω απο-δεχομαι ολους τους Αγιους της Εκκλησιας.

πφφφ τραγικα λαθη η εκκλησια συμφωνω με τη χριστινα.

Οχι μονο τραγικα και εγκληματικα....αλλα ολος ο κληρος(πλην ελαχιστων εξαιρεσεων) θελει ξυρισμα και κρεμαλα στην πλατεια του χωριου για παραδειγματισμο.
ΑΛΛΑ εμαθα να μην μπερδευω την εννοια του Θεου με τους παπαδες,τους πατερες της εκκλησιας και κυριως την Αγαπη.

Αχ,γουσταρω την συζητηση!!!!



ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουλ 05, 2012 3:03 am

derbybaby έγραψε:τα μιση υπηρχαν ανεκαθεν, δεν τα ξεκινησαν οι θρησκειες, απλα η θρησκεια προκαλεσε κ αυτη με τη σειρα της μισος, φανατισμο κτλ.εμεις προσωπικα εχουμε σε κοντινο μας κυκλο ιεχωβαδες, με τους οποιους οταν βρεθω συναναστρεφομαστε μια χαρα.αλλα κ αυτοι στη βαφτιση του γιου μου, δεν ηρθαν λογω θρησκειας.
κ επισης οι αιρεσεις να ξερεις ειναι πολυ επικινδυνες κ πολλοι εχουν "θυσιαστει" στο ονομα της αιρεσης τους αυτοκτονωντας, αποκοβωντας καθε δεσμο με τις οικογενειες τους κτλ.κ ξαναλεω πως δεν μ αρεσει ο φανατισμος πουθενα.
ουτε στην υπαρξη θεου, ουτε στην μη υπαρξη κ στον στεγνο ορθολογισμο.

Ο κολλητος του αντρα μου ειναι αθεος.Θεωρει οτι ολα ειναι ενα καλοφτιαγμενο συστημα για να μας αρμεγουν,στηριζομενοι παντα στον φοβο και στην ελλειψη γνωσεων.Περα απο αυτη την διαφορα,ταιριαζουμε παρα πολυ σε ολα.Ειναι πολυ ευγενικος ανθρωπος,εχει ευαισθησεις,βοηθαει κοσμο,και ειναι παντα ηρεμος και ψυχραιμος!!

Η κολλητη μου ,που δεν ειναι Χριστιανη Ορθοδοξη πλεον,οταν με το καλο κανω μπεμπε,μου εχει ζητησει να γινει η νονα του.Δεν εχω αρνηθει!

Συμφωνω οτι οι αιρεσεις ειναι "κακο σπυρι"στον κ@λ@ μας!!Αλλα θα μου πεις και στα μοναστηρια το ιδιο δεν γινεται?Θυμαμαι μια ηθοποιο που κλειστηκε στο μοναστηρι και δεν μπορουσε η μαμα της να την δει (προφανως για να μην την πεισουν να επιστρεψει)

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουλ 05, 2012 3:41 am

derbybaby έγραψε:τα μιση υπηρχαν ανεκαθεν, δεν τα ξεκινησαν οι θρησκειες, απλα η θρησκεια προκαλεσε κ αυτη με τη σειρα της μισος, φανατισμο κτλ.εμεις προσωπικα εχουμε σε κοντινο μας κυκλο ιεχωβαδες, με τους οποιους οταν βρεθω συναναστρεφομαστε μια χαρα.αλλα κ αυτοι στη βαφτιση του γιου μου, δεν ηρθαν λογω θρησκειας.
κ επισης οι αιρεσεις να ξερεις ειναι πολυ επικινδυνες κ πολλοι εχουν "θυσιαστει" στο ονομα της αιρεσης τους αυτοκτονωντας, αποκοβωντας καθε δεσμο με τις οικογενειες τους κτλ.κ ξαναλεω πως δεν μ αρεσει ο φανατισμος πουθενα.
ουτε στην υπαρξη θεου, ουτε στην μη υπαρξη κ στον στεγνο ορθολογισμο.
μα και οι αιρεσεις θρησκειες ειναι.εγω αυτο εννοω δεν εννοω πως μονο ο χριστιανισμος φταιει.γενικα στις θρησκειες αναφερομαι.προσωπικα δεν θα σκοτωνα καποιον ουτε θα τον σαπιζα στο ξυλο ειτε πιστευα ειτε οχι.κιομως εχουν συμβει τετοια εκατονταδες φορες και συμβαινουν ακομα και στις μερες μας.φυσικα και τα μιση δεν τα ξεκινησαν οι θρησκειες.απλα αναφερα οτι
τα μιση των θρησκειων προσθεσαν παραπανω θυματα.
ChristinaThanps έγραψε:

Ναι το διαβασα.Συμφωνα με τον νομο των πιθανοτητων μπορει:
α)να κερδισω το λοττο πανω απο 2 φορες κατα την διαρκεια της ζωης μου
β)να με χτυπησει κεραυνος πανω απο 4 φορες κατα την διαρκεια της ζωης μου
(περισσοτερες αν ειμαι αντρας)
γ)να πεσει αεροπλανο στο σπιτι μου 2 φορες κατα την διαρκεια της ζωης μου
Μεχρι στιγμης,δεν ξερω κανεναν που να εχει παθει τα παραπανω.Αρα ο νομος των πιθανοτητων δεν ισχυει?

το οτι εμενα η εσενα δεν μας χτυπησε πχ κεραυνος δεν σημαινει οτι δεν μπορει να συμβει.υπαρχει αναφορα ανθρωπου τον οποιο τον εχει χτυπησει 6 φορες
http://www.bloglines.gr/articles/91733/Xtupithike-apo-kerauno-gia-6i-fora
επισης οπως ειδες στα παραπανω λινκ εχουν κερδισει 2 και 3 φορες στο λοττο
αεροπλανο προσγειωθηκε σε σπιτι
http://www.piperies.gr/posts/aeroplano-prosgeiothike-se-krebatokamara



Μπορει να μην εχουμε γνωριστει απο κοντα,αλλα ικανω παρεα με ατομα διαφορετικης θρησκειας απο μενα (Απο αθεους/αθρησκους...μεχρι Δωδεκαθειστες πλην Σατανιστες.Οχι απο ρατσισμο αλλα απο φοβο!)Οπως κανω παρεα με ατομα που εχουν διαφορετικη κουλτουρα απο μενα,διαφορετικο επιπεδο,διαφορετικες αποψεις!
η αληθεια ειναι οτι και εγω θα φοβομουν να κανω παρεα με σατανιστη.οχι γιατι πιστευω οτι υπαρχει σατανας και θα μου τον εφερνε σπιτι χαχαχ αλλα γιατι θα φοβομουν για τη ζωη μου η των παιδιων μου



Καλως κακως,καποια στιγμη στην κουβεντα θα συζητηθει η "διαφορετικοτητα.Ουτε εμενα με ενοχλει.Ισα ισα...Θελω να μαθαινω τι πιστευει και τι νιωθει ο καθενας..Κυριως αυτο....
και εμενα μου αρεσει να μαθαινω τα πιστευω του αλλου αλλα μεχρι εκει.δεν θα δεχομουν κανενος ειδους προσυλιτισμο





Δεν γνωριζω για τον Αγιο Δημητριο...αλλα ουτε και εγω απο-δεχομαι ολους τους Αγιους της Εκκλησιας.
η εκκλησια εχει αγιοποιησει μεχρι και βιαστες.τι να λεμε τωρα!
διαβασε εδω
"Στις 28 Ιανουαρίου κάθε χρόνο η Εκκλησία γιορτάζει (με την κυριολεκτική σημασία της γιορτής) τη μνήμη Ιάκωβου του ασκητή, που ανεπιφύλακτα τον έχει κατατάξει στους αγίους της.

Ο Ιάκωβος ασκήτευε δεκαπέντε χρόνια σε μια σπηλιά. Κάποτε, από την κοντινή πολίχνη (την Πορφυριώνη) κάποιοι ευφυείς και τότε πολέμιοι του θρησκευτικού σκοταδισμού έστειλαν στη σπηλιά του μια πόρνη γυναίκα να του προσφέρει προκλητικά τα θέλγητρά της: Ο Ιάκωβος δεν ενέδωσε στην εύκολη ηδονή και η συνάντηση λειτούργησε συγκλονιστικά για τη γυναίκα, που από τότε εγκατέλειψε το επάγγελμά της και έζησε με συνέπεια μέσα στην Εκκλησία.
Υστερα από κάποια χρόνια, «άρχων ένδοξος» της περιοχής πήγε στον ασκητή τη θυγατέρα του που έπασχε από νόσο βαριά. Ο Ιάκωβος προσευχήθηκε και ελευθέρωσε το κορίτσι από την ασθένεια, δέχθηκε μάλιστα να το κρατήσει λίγεςμέρες στη σπηλιά, μαζί με τον αδελφό της, όπως επέμενε για σιγουριά ο πατέρας της. Τότε όμως ο Ιάκωβος, «ως άνθρωπος και αυτός» νικήθηκε από την επιθυμία. Βίασε την κόρη και στη συνέχεια έντρομος, μήπως φανερωθεί η πράξη του, τη σκότωσε μαζί με τον αδελφό της, μόνο μάρτυρα των εγκλημάτων του.
Σε πανικό απόγνωστης φεύγει στην έρημο, σκάβει έναν τάφο και μπαίνει μέσα ο ίδιος να πεθάνει δίχως ελπίδα ελέους από τον Θεό. Ο τοπικός επίσκοπος μαθαίνει τα συντρέξαντα και ξεκινάει μέρες πορείας στην έρημο για να τον βρει. Κάποτε τον ανακαλύπτει και θρηνώντας του εξηγεί ότι η απελπισία είναι αμάρτημα μεγαλύτερο από τον βιασμό και τους φόνους. Ο Ιάκωβος δέχεται με συντριβή την παραμυθία, αλλά δεν εγκαταλείπει τον τάφο ως ενδιαίτημα. Θα μείνει εκεί σε σκληρότατη άσκηση αυταπάρνησης ως την τελευτή του.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ προσωπικα ακομα και αν πιστευα θα αρνιομουν να προσκυνισω αυτο.
και ποσο μαλλον να βαλω το παιδι μου να προσκυναει εναν φονο.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Semtitulodigitalizado01





VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Ιουλ 05, 2012 11:30 am

ChristinaThanps έγραψε:

Η κολλητη μου ,που δεν ειναι Χριστιανη Ορθοδοξη πλεον,οταν με το καλο κανω μπεμπε,μου εχει ζητησει να γινει η νονα του.Δεν εχω αρνηθει!



δυστυχως χριστίνα αυτό δεν γίνεται. ο νονός του παιδιού πρεπει να είναι χριστιανός ορθόδοξος. το απαιτεί η εκκλησία. Στο γάμο δεν τους ενδιαφέρει το θρήσκευμα του κουμπάρου, αλλα στη βαπτιση είναι καθετοι αφού ο νονο΄ς είναι ο πνευματικός γονιος του παιδιού που φροντίζει και για τη σχεση του παιδιού με τη θρησκεία. Γι αυτό και τις πρωτες φορες που κοινναει το παιδί παει και ο νονος μαζί.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουλ 05, 2012 1:55 pm

δυστυχως χριστίνα αυτό δεν γίνεται. ο νονός του παιδιού πρεπει να είναι χριστιανός ορθόδοξος. το απαιτεί η εκκλησία. Στο γάμο δεν τους ενδιαφέρει το θρήσκευμα του κουμπάρου, αλλα στη βαπτιση είναι καθετοι αφού ο νονο΄ς είναι ο πνευματικός γονιος του παιδιού που φροντίζει και για τη σχεση του παιδιού με τη θρησκεία. Γι αυτό και τις πρωτες φορες που κοινναει το παιδί παει και ο νονος μαζί.[/quote]


Τζοαν,το εχω σκεφτει και εγω αυτο,αλλα κατσε να ερθει το παιδι πρωτα και ολα τα αλλα ειναι .........λεπτομερειες.
Στα χαρτια επισημα ειναι Χριστιανη Ορθοδοξη,στην πορεια αλλαξε.Οποτε δεν υπαρχει θεμα!
Αν κατσεις και το καλοσκεφτεις,ποσοι απο εμας που δηλωνουν Χ.Ο. ειναι οκ απεναντι στην πιστη τους και τα θρησκευτικα τους καθηκοντα?

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Πεμ Ιουλ 05, 2012 8:22 pm

καλημεραααααααααααααααααααααααα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Ιουλ 05, 2012 10:17 pm

καλημερααααααααααα!!!!!!!!!!!!
ευτυχως φυσα ενα αερακι σημερα κ λιγακι δροσισε.μου πεφτει η πιεση γμτ...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουλ 06, 2012 1:19 am

καλημεραααα
πηγα και πηρα τη ραφαελα απο το σχολειο γιατι κοιμηθηκανε εκει χθες βραδυ ολα τα παιδια που θα πανε δημοτικο!
το σχολειο κλεινει σημερα θα παρω τον αλεξ 2 ηωρα και τελος.
ανοιγει 31 ιουλιου.τοτε θα ξαναπαει ο αλεξανδρος.θα παει στον πανω οροφο στα νηπια.
η νεφελη ξεκιναει 16 αυγουστου στον κατω οροφο παιδικο σταθμο.
η ραφαελα πρωτη δημοτικου 23 αυγουστου.μας ηρθε το χαρτι σημερα με ταχυδρομειο για το τι πρεπει να αγορασουμε απο σχολικα ειδη.το εστειλαν απο το σχολειο.
κανανε γιορτη σημερα αποχαιρετησαν τα παιδια που θα πανε δημοτικο.
τους μοιρασανε σχολικα ειδη(μπογιες μαρκαδορους μολυβια ξυστρες χαρακες προγραμμα για σχολειο κλπ) και κατι γλυκακια.
βγηκαμε και φωτογραφιες ωραια ηταν!!
τη ραφαελα την πηγα χθες το μεσημερι και την πηρα σημερα το πρωι.
λεγεται ''γιορτη υπνου!'' χαχαχα τους πηγαν χθες το απογευμα και σε μουσειο εκδρομη!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την VAMPIRE στις Παρ Ιουλ 06, 2012 1:38 am, 1 φορά
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Ιουλ 06, 2012 1:24 am

αχ ωραια και εγω θελω αχ ζηλευω

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουλ 06, 2012 1:31 am

αντε ωραια μεγαλωσαν τα ζουζουνια σου!πως περασε η ραφαελα?της αρεσε?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουλ 06, 2012 1:38 am

ναι τρελλαθηκε η ραφαελα κανανε και θεατρο σκιων λεει το βραδυ με σεντονι και φως απο πισω!χαχαχα
σε στρωματα κοιμηθηκανε κατω στο πατωμα.απο αυτα που κανεις γυμναστικη.
δεν εχουν κρεββατια αλλα οκ καλα ηταν χαρηκε παρα πολυ!η νεφελη παντως εχω μια κρυφη ελπιδα οτι θα κατσει στο σχολειο 16 αυγουστου που ξεκιναει..
γιατι στο δοκιμαστικο που πηγε τις προαλλες επαιζε εξω στην αυλη και ουτε γυρισε να με ψαξει...και προχθες που ειχα παιδοψυχολογο στο σχολειο την αφησα εξω στην αυλη και εγω ημουν μεσα στο γραφειο και δεν με εψαξε καθολου.
βεβαια δε το δενω κομπο γιατι ηταν εξω και επαιζε.μεσα στην ταξη δεν ξερω τι θα κανει...
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουλ 06, 2012 1:43 am

καλε δεν σας ειπα.
ερχεται η δασκαλα του αλεξανδρου σημερα και τι μου λεει?
οτι ο αλεξανδρος της ειπε οτι εχουμε ενα μωρο στο σπιτι(Τη Νεφελη)
και εχω και ενα μωρο στην κοιλια!!
και με ρωτησε αμα ειναι αληθεια!εντωμεταξυ ηταν και αλλες 2-3 μανες εκει και να με κοιτανε στην κοιλια.οχι λεω δεν εχω μωρο στην κοιλια!χαχαχαχ
ελεος αυτο το παιδι!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουλ 06, 2012 1:44 am

βλεποντας κ κανοντας δημητρα!μακαρι να κατσει κ να περναει κ καλα.
ωραια θα περασαν τα σκατουλακια.αντε κ του χρονου δημοτικο, ποιος σας πιανει!!!! Smile
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Ιουλ 06, 2012 7:00 am

Δημητρα ο Αλεξ μαλλον θελει κι άλλο αδερφάκι. Μηπως το παιδί ξερει κατι παραπάνω;
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουλ 06, 2012 7:32 am

μπα δεν ξερει τπτ παραπανω εχω περιοδο 2η μερα οποτε δια της ατοπου απαγωγης δεν ειμαι εγκυος χαχαχαχ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Ιουλ 06, 2012 8:11 am

ποτε μην λες ποτε εγω μεχρι 2 μηνων στον γιωργο ειχα περιοδο και δεν ηξερα τπτ σε πληροφορω

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουλ 06, 2012 8:19 am

και με τι εμεινα εγκυος με τον κρινο?χαχαχαχ απο οσο ξερω χρειαζεται να εισχωρησει και ενα σπερμαροζωαριο με σε καποια τρυπα Laughing Razz
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Ιουλ 06, 2012 8:46 am

ουφ ελεος κοπελια ελεος κανε αλλο ενα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουλ 06, 2012 9:02 am

χμμ τι ωρα το θες ποπακι να στο εχω ετοιμο! Embarassed
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Ιουλ 06, 2012 11:25 am

ax ela giati eisai kakistro

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουλ 06, 2012 11:54 am

τι θες καλεεεε?
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 26 από 40 Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης