Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+13
kisha
ChristinaThanps
joan80
vassiliki
Ladycat
koufetaki
Rea
trianmeli
ΠΟΠΗ
VAMPIRE
littlefish
BokSurat
derbybaby
17 απαντήσεις

Σελίδα 13 από 40 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουν 14, 2012 11:22 pm

τα πονακια συνηθως ειναι κατω χαμηλα εκει που πονας οταν περιμενεις περιοδο
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Ιουν 14, 2012 11:37 pm

μητς σε ρωτησα κ πιο πισω τι δοντι βγαζει παλι ο γιωργος??τρεχει τρελο σαλιο πισω πισω χωνει δαχτυλο αλλα τραπεζιτες εχουμε ηδη βγαλει..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουν 14, 2012 11:41 pm

ποσους τραπεζιτες εχει σε καθε πλευρα?κανονικα ειναι 4 δοντια μπροστα πανω 4 μπροστα κατω 4 κυνοδοντες(πανω κατω) και απο 2 τραπεζιτες μετα σε καθε πλευρα (πανω κατω δεξια αριστερα)
συνολο ποσα δοντια εχει?
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουν 15, 2012 12:25 am

ολα οσα ειπες τα εχουμε ηδη.γιαυτο απορω...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 15, 2012 12:59 am

ε μπορει ναμην ειναι δοντι η μπορει καποιο δοντι να μη βγηκε εντελως...
αμα εχει 20 δοντια παντως δεν παιζει να βγαλει αλλο για τα επομενα 5 χρονια χαχαχ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Ιουν 15, 2012 1:30 am

δεν ξερω τι τον επιασε τον κυριο .. δοντι αποκλειεται με κεφια ξυπνησε κ αμα δεν περασει τοο δικο τ κλαμα κ κακο
χριστινακι δεν τρελαθηκα ακομα ν ξυπνα κ ν θελει ν ερχετε στο δωματιο μας τοσο καιρο στο κρεβατι κοιμοταν και θα κοιμαται ..σε λιγο γενναω θα εχω την μπεμπα δεν μπορω ν εχω κ τον γιωργο και τον αντρα μ ολους μαζι ελεος φρικη

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 15, 2012 1:33 am

καλε εννοειται δεν θα τον μαθεις στο δωματιο σας.με μωρο σε λιγο πας καλα?με τιποτα.ασε που αν μαθει εκει μεσα στο κρεββατι σας τοτε θα ξυπανει 15 φορες ολη τη νυχτα .οποτε θα πρεπει να τρεχεις μια για το μωρο μια για τον γιωργο .εκει στο κρεββατι του να κοιμαται οριστε μας.ααα...
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Παρ Ιουν 15, 2012 1:36 am

ναι ειναι χριστινα μου,εγω στη μιρκη δεν ειχα τιποτα αππερα παο πολυ πρησμενο στηθος απο τη 18η μερα τιυ κυκλου ...στο μικρο ειχα πονο στη μεση και στην κοιλια τη μ,ερ απου θα μου ερχοταν...
τη μοκρη προσπαθησ ακαποιουςμηνες αλλα ειχα μια κολποτραχηλιτιδα και δε συνελαβα,με τοπου τηθερπαυεσα εκανα 2 μηνες ενω το μικρο απυθειασ...και τα 2 τα καναμε 14η μερα του κυκλου παντως
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Παρ Ιουν 15, 2012 1:37 am

και συμφωνω απιστευτα νεμ ποπη,τωραλε ςνα κοιμασαι μαζι του , αλλα δενμπορει ςνακοιμηθεις, κι αν γινει συνηθειο χεσε μεσα...εμειςποτε δενκοιμηθηκαμε μαζι της
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 15, 2012 1:46 am

μαλιστα.ηρθε η κισσα και πρεπει να μεγαλωσουμε την μυωπια μας παλι.
χαχαχαχαχαχ λατρειαααα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Παρ Ιουν 15, 2012 2:12 am

Οταν οι ορμονες για το στρες -κορτιζολη και αδρεναλινη - ειναι φυσιολογικες και η πιεση ειναι επισης οκ,αυτο δεν ειναι θετικο τουλαχιστον??

Δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα εκτος απο κατι πονακια στον αφαλο,ουτε καν στην περιοδο δεν εχω πονακια!

Βασικα καταλαβα οτι το αγχος επηρρεαζει την ωορρηξια,απο την στιγμη που φαινεται να εχω ωορρηξια ,θα με εμποδισει το αγχος να συλλαβω???

Την αλλη βδομας θα μας λυθει και η απορια!!!!

Προς ωρας ξαναξεκιναω γυμναστικη,που την εχω παρατησει εδω και ενα χρονο περιπου.Οσο εμενα Αθηνα μια τενις,μια τρεξιμο,μια περπατημα,κατι εκανα.Τωρα,βαριεμαι να συστω!

Μπορει και να ειμαι τυχερουλα και να σας ζαλιζω μετα με τις αποριες μου στην εγκυμοσυνη!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Ιουν 15, 2012 2:17 am

Εγω τον μικρό καμια φορά τον παίρνω στο κρεβάτι, οπως σήμερα. Ηταν ξύπνιος απο τις 5:30 και τον είχε πιάσει μια απίστευτη λογοδιάρροια. Μιλαγε συνεχώς. Μαλλον είναι πολύ χαρούμενος που λεει καθε μερα και μια ακόμα λεξη και του βγαίνει στον ύπνο. Εμείς δεν έχουμε αλλο κρεβατι στο δωμάτιό του, οπότε δεν γίνεται να καθομαι σε μια καρεκλα μεχρι να κοιμηθεί.
Προς το παρόν δεν δείχνει να του αρέσει το κρεβατι μας γιατι κοιμάται τοσοα άτσαλα που θελει το χώρο του. Αλλά και πάλι αυτό γίνεται πολύ σπάνια. Ελπίζω να μην συνηθίσει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Ιουν 15, 2012 2:52 am

ωχ μυωπια δεν λες τπτ δημητρα
εμενα μη δει κρεβατι συνηθιζει αρκει ν κοιμηθει κανενα 3 τ μεσημερι
οχι παιδια ειμαι καθετη δεν τον αφηνω ουτε μεσημερια .την κυριακη π μας περασε ο κουνελος μ εφαγε σαν κυριος σηκωθηκε πηγε στο δωματιο μ ανηξε την τηλεοραση κ ξαπλωσε στο 2λεπτο ξεραθηκε κ αυτο τ εμεινε συνηθεια,.εμδεν σφαξανε ελεος

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουν 15, 2012 4:01 am

μητσο καταρχην τα δοντακια που εγραψες ηταν 4πανω+4κατω+4κυνοδοντες+4τραπεζιτες= 16.αρα παιζει να βγαζει???αποκλειεται ξαφνικα να του ηρθε να χωνει ολο το χερι μες στο στομα.
δευτερον εγω μεχρι που ητνα 2-2,5 μηνων τον κοιμιζα μαζι μας για να κοιμομαστε ολοι.απο 3 μηνων κοιμοταν μια χαρα στο δικο του.καναμε ενα πισωγυρισμα για ενα μηνα με πηγαινε-ελα που μας πεθανε αλλα τωρα -δοξα τον θεο- εχει επιστρεψει στο κρεβατακι του, που ειναι 1,20χ0,80. το εφτιαξε ο αντρας μ κ ειναι αρκετα μεγαλουτσικο.εξακολουθει ομως κκοπανιεται μες τον υπνο του.κ φυσικα καμια φορα ξυπνα μες τη νυχτα, 2-3 η ωρα,4 κ κλαιει.τοτε τον παιρνω σε εμας κ μολις ξανακοιμηθει επιστροφη στο κρεβατακι του.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Ιουν 15, 2012 4:19 am

εγω τον κοιμιζω στο μονο κρεβατι κ μολις κοιμηθει στο κρεβατι του αιντε γιατι βλεπω κακομαθε ασχημα κα αρχησα ν τ περνω.

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 15, 2012 5:01 am

ντρερμπιδιον ειπα 2 τραπεζιτες σε καθε μερια δηλαδη 2 πανω δεξια 2 κατω δεξια 2 πανω αριστερα 2 κατω αριστερα συνολο 8+8 τα τα πανω κατω μπροστινα συν 4 κυνοδοντες=20 .εσενα τελικα ποσα εχει?χαχαχαχ μπερδευτηκα! κοιτα αμα εχει απο 2 τραπεζιτες σε καθε πλευρα!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουν 15, 2012 5:08 am

oxi απο1 εναν εχει...αρα παμε για τους 2ους τραπεζιτες ε..
μα τιβιαστικο παιδι ειναι αυτο! 16 εχουμε κ παμε δλδ να 20ρησουμε.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Ιουν 15, 2012 5:46 am

Αχ, και εμείς βγαλαμε 3 δόντια την προηγούμενη βδομάδα. Ουτε που τα καταλαβαμε αυτά. Σε σχεση δηλαδή με αυτό που είχαμε τραβήξει το χειμώνα με τους τραπεζίτες. Οπότε τώρα έχουμε 13. καλά πάμε.

Ντερμπι, αντε να βγουν αυτά να τελειώσετε. Ετσι όταν θα έρθει το μωρό τουλάχιστον δεν θα έχετε θεματα με ξενύχτια και γκρίνια από δόντια.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 15, 2012 6:04 am

derbybaby έγραψε:oxi απο1 εναν εχει...αρα παμε για τους 2ους τραπεζιτες ε..
μα τιβιαστικο παιδι ειναι αυτο! 16 εχουμε κ παμε δλδ να 20ρησουμε.
αρα βγαζει τους τελευταιους τραπεζιτες.εμεις 14 δοντια εχουμε.εβγαλε μαζεμενα 6 σε 2 εβδομαδες και φρεναρε παλι.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουν 15, 2012 6:40 am

αντε να βγουν να ηρεμησει ο καημενουλης!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Ιουν 15, 2012 8:49 am

derbybaby έγραψε:oxi απο1 εναν εχει...αρα παμε για τους 2ους τραπεζιτες ε..
μα τιβιαστικο παιδι ειναι αυτο! 16 εχουμε κ παμε δλδ να 20ρησουμε.
αυτό το πέρασε κι η Δήμητρα πριν κανα μηνα,αλλά μετά σταμάτησε,σαλια γκρίνια,χερια στο στόμα. όταν πήγαμε στην παιδίατρο δεν είχε τπτ αλλά έτσι μου είπε θα μας πάει. μπορεί μου λέει να βγάλει τα τελευταία μέχρι τα 3! μου ήρθε σκοτοδίνη.είναι δυνατόν να αντέξω 1,5 χρόνο αυτη την κατάσταση.αλλά απο ότι κατάλαβα "δουλευουν"υπογείως τα δοντάκια της και κάποια στιγμή σε κανα εξάμηνο θα ξεπροβάλουν.τωρα δε φαίνεται τπτ.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Ιουν 15, 2012 9:46 am

εμεις εχουμε 12 ακομα και εχουν βγει αλλα 2 αλλα δεν τα μετρω μεχρι ν βγουν ειναι μικρουλια ταυτοχρονα βγενουν

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Παρ Ιουν 15, 2012 9:31 pm

Καλημερα μαμαδες!

Εχτες,με συναντησαν 3 διαφορετικα ατομα -το ενα με βλεπει σχεδον καθε μερα- και μου λενε "Καλε,λαμπεις!Τι εκανες?"
Και μενω αφωνη,λεω "βρε λες να...?"
Μου λεει και ο Θανασης "Α,και εγω ηθελα να στο πω..."
"Λες να....?"
"Μπορει"
Και αρχιζω να πηδαω απο την χαρα μου,μεσα στο δρομο,να τσιριζω!

Αλλα μετα ξαναρωταω "Γιατι βρε δεν μου το ειπες?"
"Εεε....το ξεχασα!"

Τωρα ή οντως λαμπω και ειμαι εγκυουλα,ή απλα θελανε να με ψαρεψουν,γιατι κακα τα ψεμματα εχω κανει κοιλιτσα.Παντα ειχα λιγο κοιλιτσα αλλα τωρα μια τα γεμιστα,μια ο μουσακας,μια τα παγωτα...παχυνα λιγακι!!Α,και μια τα σκατ@φαρμακα!!!Γαμωτο!

Ειναι σημαδι εγκυμοσυνης αυτο?

Βασικα να πω την αληθεια,επειδη ετρεχα εχτες στο σταδιο,ανεβηκε λιγο η ψυχολογια μου και εγινε το προσωπακι μου ροδαλο απο τον ηλιο.....Και ξαναρωταω τον δικο μου.

"Πριν απο την προπονηση ή μετα με ειδες να λαμπω?"
"Εεε,μετα"
"ΑΑΑ.....αρα δεν ..."
"Αλλα ισως και απο πριν...."

Αντε απο εδω βρε.Πες μου ενα πριν ή ενα μετα μην τσιριζω αδικα στους δρομους 2 η ωρα τα μεσανυχτα!!!

Ηθελα να ανεβω και στο τρομπολινο εχτες,ειναι για τα παιδακια,αλλα μολις πανε για υπνο-κατα τις δωδεκα παρακαλω-το καταλαμβανουν μεγαλα παιδακια οπως και τις κουνιες....αλλα λεω ασε μην .....και το τρελανω το καυμενο το εμβρυακι!!!

Αααα..ειχα και αναγουλα παλι για 2η φορα εχτες!!!!Τωρα ......θα μου πεις εγω εχω συχνα αναγουλα αμα ταξιδευω και ειναι το στομαχι μου αδειο.Αλλα εμενα δεν ηταν αδειο εντελως το στομαχι μου..!!!

Ημερολογιο γραφω .........

Μια υποψηφια μανουλα που θελει να γινει μανουλα συντομα,γιατι της λειπει πολυ μια αγκαλιτσα και πιπιλες!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Παρ Ιουν 15, 2012 9:33 pm

.....Καλε τι αερας εχτες το βραδυ!!!!!Μου πεταξε κατω ολες τις γλαστρες!!Ουτε νησι ετσι!!!

Εσεις ειχατε αερα?

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουν 15, 2012 9:42 pm

vassiliki έγραψε:
αυτό το πέρασε κι η Δήμητρα πριν κανα μηνα,αλλά μετά σταμάτησε,σαλια γκρίνια,χερια στο στόμα. όταν πήγαμε στην παιδίατρο δεν είχε τπτ αλλά έτσι μου είπε θα μας πάει. μπορεί μου λέει να βγάλει τα τελευταία μέχρι τα 3! μου ήρθε σκοτοδίνη.είναι δυνατόν να αντέξω 1,5 χρόνο αυτη την κατάσταση.αλλά απο ότι κατάλαβα "δουλευουν"υπογείως τα δοντάκια της και κάποια στιγμή σε κανα εξάμηνο θα ξεπροβάλουν.τωρα δε φαίνεται τπτ.

πανεμορφα..........

ναι κ μεις ειχαμε ευτυχως αερα γιατι σκαγαμε ολη μερα!!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 13 από 40 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης