Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+16
koufetaki
littlefish
mikio
Ladycat
kisha
trianmeli
elenikaram
BokSurat
Rea
Candy Candy
derbybaby
joan80
vassiliki
ΠΟΠΗ
Πούπσυ
ChristinaThanps
20 απαντήσεις

Σελίδα 18 από 40 Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Οκτ 29, 2012 8:27 am

αχ μελινακι μ κ παλι ευχαρσιτω!!
το μηκωνιο το αποβαλλαμε στην κλινικη.
πλεον ειναι αυτο το γνωστο μουσταρδι απλα ο νεος τα κανει 2-3 φορες αλλα οχι σε καθε θηλασμο.ξερεςι εκει που τα εχει κανει κ λεω νατε να σε αλλαξω, ξαναπιανει στηθος κ πλουτς απτην αρχη!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τρι Οκτ 30, 2012 4:31 am

καλησπερα τι κανουν τα μωρακια μας?

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Οκτ 30, 2012 5:35 am

καλησπέρα!εμεις σταθερα φουσκώνουμε...ο μικρος την εχει καταβρεί και δεν τον βλέπω να βγαίνει. δεν μου λετε νεες μανουλες πως τα πάτε με τις ζήλιες?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Οκτ 30, 2012 5:57 am

καλησπερα!!επεσε το αφαλακι μας, οπως κ στον γιωργο μ στη 1 βδομαδα ακριβως!
μελινακι να μας ζησουν οι αντρες μας!εμεις θακοψουμε τουρτα το σαββατο, οι γονεις μονο κ τααδερφια.
βασσιλικη μ προς το παρον δεν ζηλευει ο δικος μ.ειναι λιγο πιο ζωηρος οταν ειναι εδω αλλοι, γιαγιαδες κτλ.αλλα σε σχεση με το μωρο τπτ.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τρι Οκτ 30, 2012 6:19 am

ντερμπυ μου να μας ζησουν να ειναι γερα και καλοτυχα, εμεις θα κοψουμε τουρτα την κυριακη αντε με το καλο
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Οκτ 30, 2012 8:46 am

να σας ζήσουν τα διχρονα!αχ πως περναει ο καιρός.ποτε μεγάλωσαν κ απέκτησαν και αδελφάκια... συγκινηθηκα τωρα... να τους χαίρεστε!



τετοια λέγε μου ντερμπυ γιατι αυτο ειναι το μεγάλο μου αγχος!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από littlefish Τρι Οκτ 30, 2012 8:58 am

Κωνσταντινε και Γιωργο να τα εκατοστησετε! Να ειστε παντα ευτυχισμενα και να λιωνουν τα κοριτσια στο περασμα σας!χιχι!

littlefish

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Σκύλος
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τρι Οκτ 30, 2012 10:31 am

αχου τα ομορφοπαιδα μας εχουν γενεθλια αχ ποσο γρηγορα μεγαλωνουν θα βαλω τα κλαμτα ποτε μειναμε εγκυες ποτε γενησαμε και ποτε φτασαμε 2 χρονων .πολυχρονα ναναι τα παιδακια μας να τα εκατοστησουν να ναι πνατα γερα φιλακια πολλα
εσυ βασιλικη δεν της γλιτωνεις της ζηλειες αγαπη μ εδω δεν της γλυτωσα εγω που ειναι ησυοχσ ο γιωργακης φανταζομαι η δημητρα τι θα κανει
αληθεια πως πατε με ζηλειες ?
σημερα καναμε εμβολια 2 η μικρη 2 ο γιωργοσ πνευμονιοκοκκου και ΜΗΝΙΓΙΤΙΔΟΚΟΚΚΟΥ ΕΚΛΑΨΑ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ .5900 ΕΙΜΑΣΤΕ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τρι Οκτ 30, 2012 10:50 pm

καλημερααααααααααααααααααααααα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Οκτ 31, 2012 12:43 am

Καλημερα.
Ντερμπι και Μελινα να τα χαιρεστε τα κουκλια σας. Πολυχρονα και παντα ευτυχισμενα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τετ Οκτ 31, 2012 12:47 am

ΤΖΟΑΝΑΚΙ Μ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΘΑΒΓΕΙΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από mikio Τετ Οκτ 31, 2012 3:31 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 1697786r1316z49iy

Γεια σας! Χρόνια πολλά και καλά στα γλυκά αγόρια μας! Να είναι πάντα ευτυχισμένα!!! Κορίτσια να τα χαίρεστε και να τα καμαρώνετε!!! Πόσο γρήγορα πέρασαν 2 χρόνια ε?!

mikio

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Οκτ 31, 2012 5:22 am

ευχαριστουμε!!!!!!
ρε κορτισια ο μικρος οποτε ειναι να τα κανει παταει τρελο κλαμα.παιζει να ειναι κολικοι απο τωρα???δυσκοιλιος δεν ειναι σε καμια, περιπτωση απλα ποναει μεχρι να τα κανει.εχω κοψει γαλα τυρια φυσικα οσπρια πρασινακτλ.
το τσαι αυτο που ειπατε μηπως λογω μελισσοχορτου επιβαρυνε?η θα βοηθα?γιατι φοβηθηκα κ ειχα απο την κυριακη να πιω.σημερα εκανα μονο χαμομηλι-μαραθο-γλυκανισο.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Τετ Οκτ 31, 2012 5:45 am

καλησπερα και χρονια πολλά στα γλυκά μας αγοράκια που γίναν κιολας 2!!!!!!!
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Οκτ 31, 2012 6:39 am

Ντερμπι μας ειπαν στο νοσοκομειο οτι οι κολικοι αεχιζουν αν ειναι να εμφανιστουν απο την στιγμη που το μωρο αρχιζει και φτιαχνει χλωριδα στο εντερο δηλ μπορει σε καποια μωρακια απο τη 10η μερα. Το τσαι με το μελισσοχορτο βοηθαει τους κολικους. Εγω θα σου ελεγα να το πινεις. Και εγω οταν γυρισω σπιτι θα το αρχισω προληπτκκα.
Παντως νομιζω οτι απλως σφιγγεται απο την κινηση τοη εντερου. Το κανει και η δικη μου. Σφιγγεται κοκκινιζει καμια φορα γκρκνιαζει. Εχουν αερια μωρε και εξναι δυσκολο. Παντως αν ηταν κολικοι θα υπηρχε συνεχομενο κλαμα. Οχκ μονο εκεινη τη στιγμη.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Οκτ 31, 2012 6:58 am

αχ τζοανακι ελπιζω να τη γλιτωσουμε αυτη τη φορα.η αληθεια ειναι απο την κλινικη για να τα κανει πιο ευκολα ηθελε να του σηκωνω τα ποδαρακια πανω.
`βγηκατ`ε τελικα`?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τετ Οκτ 31, 2012 7:10 am

Νεκταρια μου ευχαριστουμε πολυ ποτε γινανε δυο ουτε που το καταλαβα τωρα η επομενη ειναι η μικρη Αριαδνη στις 3/11 εαν θυμαμαι καλα,
ντερμπυ θα συμφωνησω με την τζοαν αερια πρεπει να ειναι να πινεις εστω και προληπτικα μελισοχορτο γλυκανισο και κυμινο βοηθαει πολυ
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Οκτ 31, 2012 9:55 pm

κι εγω θα συμφωνήσω για το μελισσόχορτο,καλό κάνει ,βάζε και γλυκάνισσο που είναι πιο ειδικός. δεν μου φαίνονται για κολικοί οπως το περιγράφεις. μηπως,λέω μήπως τον ενοχλεί η αισθηση ή ακόμα και η λερωμένη πάνα μετά?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Νοε 01, 2012 8:46 am

Καλησπερα!!Τι κανετε???Βλεπω κοντεουν οι εγκυουλες μας Τζοαν και Βασσιλικη!Με το καλο και με εναν πονο που λεμε στα μερη μου!

Και χρονια πολλα στο παιδακι που ειχε γενεθλια,αν καταλαβα καλα!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Πεμ Νοε 01, 2012 11:04 pm

KALHMERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Νοε 01, 2012 11:31 pm

καλημερα!καταρχην σας ηρθε μνμ για το θεμα των παιδοφιλων?εμενα μαι.
κατα δευτερον οχι ευτυχως δεν ηταν κολικοι, μαλλον ζοριζοταν λιγο να τα αφησει.τωρα δεν δειχνει να τον ενοχλει.πινω το τσαι ελπιζω να βοηθα!
εχω κοψει κ γαλακτομικα, οχι ομως τα μη φανερα.μονο δλδ τυρι γιαουρτι γαλα.μεσα σε κανενα μπισκοτο κ τετοια που εχει τα τρωω.τι θα ετρωγα αλλιως???
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Νοε 02, 2012 2:19 am

Καλημέρα κούκλες. Εμείς επιτελους βγήκαμε χτες. Η πρώτη μερα στο σπίτι περασε με κούραση. εχω απειρα πλυντήρια να βαλω, να σιδερώσω (αυτό θα το πασαρω στη μαμα μου). Είναι σαν να έχω γυρίσει από διακοπές.

Ο Δημητρης ευτυχώς εχει δει πολύ θετικά το θεμα της μικρής. Ελπίζω να μην αλλαξει γιατί η κυρία με το θηλασμό θελει πολύ χρόνο.

Α, επίσης στο νοσοκομείο κρύωσα. Εχω μπούκωμα και βήχω. Είχε τόση ζέστη εκεί. Ηταν αποπνικτικά. Ακόμα και το παραθυρο όταν ΄νοιγες δεν δρόσιζε με τιποτα. Φυσικά και η μαμα μου που ήταν μαζί μου κρυωσε και αυτή. Και εννοείται ότι ό Δημητρης με αυτόν τον καιρό δεν θα τη γλύτωνε. Η μυτη τρεχει μια βδομαδα τώρα και δεν λεει να περάσει.Τωρα αν θα τη γλυτώσει η μικρή θα είμαστε τυχεροί.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Νοε 02, 2012 5:38 am

μπραβω τζοανακι επιτελους και σε σκεφτομουν

για πιετε πως πανε οι ζηλειες?

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Παρ Νοε 02, 2012 7:20 am

τζοανακι περαστικα βαλτε μασκα μην την πατησει το μωρο, ντερμπυ θα το εχεις αυτο τωρα ξερεις ειναι δυσκολη η αρχη μετα θα στρωσει εγω για να ειμαι ειλικρινης τωρα εχω δει μεγαλη βελτιωση που η μικρη μπουσουλαει και κανει και βηματακια πως την προσεχει ο κωνσταντινος μην πεσει, να παιξουνε μαζι εαν τρωει κατι αυτος να δωσουμε και στη μικρη εχει πολυ πλακα
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Παρ Νοε 02, 2012 12:20 pm

joan80 έγραψε:Καλημέρα κούκλες. Εμείς επιτελους βγήκαμε χτες. Η πρώτη μερα στο σπίτι περασε με κούραση. εχω απειρα πλυντήρια να βαλω, να σιδερώσω (αυτό θα το πασαρω στη μαμα μου). Είναι σαν να έχω γυρίσει από διακοπές.

Ο Δημητρης ευτυχώς εχει δει πολύ θετικά το θεμα της μικρής. Ελπίζω να μην αλλαξει γιατί η κυρία με το θηλασμό θελει πολύ χρόνο.

Α, επίσης στο νοσοκομείο κρύωσα. Εχω μπούκωμα και βήχω. Είχε τόση ζέστη εκεί. Ηταν αποπνικτικά. Ακόμα και το παραθυρο όταν ΄νοιγες δεν δρόσιζε με τιποτα. Φυσικά και η μαμα μου που ήταν μαζί μου κρυωσε και αυτή. Και εννοείται ότι ό Δημητρης με αυτόν τον καιρό δεν θα τη γλύτωνε. Η μυτη τρεχει μια βδομαδα τώρα και δεν λεει να περάσει.Τωρα αν θα τη γλυτώσει η μικρή θα είμαστε τυχεροί.



Μην ανησυχείς για τη μικρή. Από τη στιγμή που αρώστησες της πέρασες τα αντισώματα.

Έτσι και το ηλεκτράκι μου - όσο τη θήλαζα δεν πάθαινε τίπτα-αρκεί να το είχα εγώ. όταν σταματήσαμε το θηλασμό όλη την ώρα συναχωμένη ή κρυωμένη ήταν.

Να δω τι θα κάνει με τον φετινό χειμώνα και τον παιδικό...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 18 από 40 Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης