Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+16
koufetaki
littlefish
mikio
Ladycat
kisha
trianmeli
elenikaram
BokSurat
Rea
Candy Candy
derbybaby
joan80
vassiliki
ΠΟΠΗ
Πούπσυ
ChristinaThanps
20 απαντήσεις

Σελίδα 29 από 40 Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Δεκ 07, 2012 3:47 am

καλημερα κοριτσουδες!!!!
ολο διαβαζω υτα που λετε κ προσπαθω να προετοιμαστω ψυχολογικα αλλα δεν νομιζω οτι θα τα καταφερω χαχαχαχαχαχα
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Δεκ 07, 2012 7:42 am

Bok εσύ μην τα διαβάζεις αυτά. Το δικό σου θα είναι αγγελάκι ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 191628.

Βασιλική τι είναι πάλι αυτό. Ολο τα περίεργα σας έχουν συμβεί τωρα τελευταία. Τουλαχιστον θα περάσει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Δεκ 07, 2012 9:11 am

καλησπερααααααααααααααα αρχησαν οι ζηλιες υπομονη κοριτσαρες τουλαχηστον 2μηνο μεχρι ν συνηθισουν τα νεα μελη στην οικογενεια .
βοκ μην ακους δενκανει

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Κυρ Δεκ 09, 2012 4:48 am

καλησπεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Δεκ 09, 2012 11:19 am

καλησπερα!!!εδω το νησι εχει γινει μουσκεμα!!!βρεχει απο το πρωι ο χαζοκαιρος!να δω πως θα στεγνωσουν τα ρουχα!!κ εχω κ αλλα 2 να βαλω...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Κυρ Δεκ 09, 2012 1:59 pm

ωχ μην μ τ θυμιζεις φιλεναδα αυριο θ βαλωκ εγω οπληντηριο αχ συγουρα ανα 3 μερες μην σε πω κ 1 εβδομαδα γ ν στεγνωσουν επεσε αποτομα θερμοκρασια
που ειστε οι υπολοιπες καλε

καλε φροσωκι σε τι ωραιο κλημα μας εβαλες τελειο το θεματακι που εβαλες

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Δεκ 09, 2012 11:30 pm

Καλημερα κουκλες. Εμεις ειχαμε ενα γεματο σκ. Το σαββατο πηγαμε στα μαγαζια. Η μικρη κιιμοταν συνεχως ευτυχως. Ο δημητρης επρεπε να παρει παπουτσια. Ενα εχω να πω. Μας ακουσε ολο το εμπορικο. Και οι τρεις οροφοι. Δεν ηθελε με τιποτα να τα δοκιμασει. Φωναζε τσιριζε ηθελε να φορεσει τα παλια του. Χαμος. Τελικα του εβαλα ενα με το ζορι και αυτο πηραμε. Η πωκητρια μας ειχε βγαλει τρια τεσσερα σχεδια να διαλεξουμε αλλα δεν επαιζε. Στον παιδιατρο με το εμβολιο ειναι οιο ησυχος. Και τωρα αναρρωτιεμαι καλα τα πηραμε θα τα φορεσει; η οπου και να παμε τις γιορτες θα ειμαστε με τα αθλητικα που εχουν γινει χαλια απο τις κουνιες.

Χρες πηγμε στο χωριο του αγιου βασιλη. Ειχε πολυ κοσμος αλλα ο μικρος περασε ωραια.
Και σημερα ξεκουραση στο σπιτακι μας. Εχει και κρυο εξω να δω τι θα τον κανω.

Ντερμι εγω οταν εχει υγρασια τα απλωνω μεσα τα ρουχα η τα βαζω στο καλοριφερ.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Δεκ 10, 2012 3:24 am

καλημερα κορες!!!εμεις δεν εχουμε θερμανση σπιτι μονο κατι πομπους κ το τζακι μας.οποτε δεν παιζει να βαλουμε πανω ρουχα.ευτυχως χθες στεγνωσαν της δουλειας του αντρα μ.
ο μικρος μ εκανε κατι νουμερα χθες ετρωγε 5 λεπτα κ ξεραινοταν.εν τω μεταξυ παλι συγκαψε!τι θα γινει δεν ξερωποτε θσ πηξει αυτο το σκ@το να ηρεμησουμε????παλι με τα πιτουρα τον εχω...
κ εμεις εχθες παρα τη βροχη πηγαμε μια βολτα για καφε, μετα κατσαμε στης πεθερας μ κ το απογευμα στη μαμα μ γιατι πηγε ο αντρας μ να δει τον αγωνα.
καλα ηταν αλλα σημερα παλι μεσα λογω βροχης..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Δεκ 10, 2012 3:45 am

Ντερμπι και εμείς που έχουμε θέρμαση το σκέφτομαι πλέον να το ανάψω. περσι που ηταν και πιο φτηνα είχαμε πληρώσει τα μαλλιοκεφαλά μας. Αλλα με το μωρό στο σπιτι δεν γίνεται να μην το ανάψεις. Ευτυχώς μεχρι τωρα ο καιρός ηταν καλος. Σημερα δεν βρεχει αλλα εχει πολύ κρύο. Παγωνιά. Ο μικρός έχει βαρεθεί μεσα αλλα και που να τον πας. Τωρα τον πηρε η μαμα μου σπίτι της μπας και αλλάξει λιγο παραστάσεις.

Για το μωρό μηπως πρεπει να το δει και ενας δερματολόγος; Να ξερεις πάντως ότι μπορεί να τον πειράζει και κατι που τρως και να περνάει από το γαλα σου.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Δεκ 10, 2012 4:42 am

ναι ρε γμτ πως γιναμε ετσι...εμεις καιμε το καλοριφερ του λαδιου ολο το βραδυ κ στα 2 δωματια..ασε τα πλυντηρια...
οσο για τον μικρο δεν ξερω ρε γμτ...με το πιτουρο περναει το συγκαμα κ μετα απο 2 μερες ξαναβγαινει.οσο για αυτα που τρωω τα οποια ειναι ελαχιστα σε ποικιλια δεν ειναι ερεθιστικα ρε γμτ..τι να πω δεν ξερω με αυτο το κωλαρι..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Δεκ 10, 2012 7:00 am

καλησπερα κοπελουδες μου
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Δεκ 11, 2012 1:36 am

kalhmera koritsakia!!!
pws eiste?emeis kala eidame ilio meta apo poses meres1!!epitelous`!!
8a grapsoume kamia suntagi?etsi gia to kalo???
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Δεκ 11, 2012 4:13 am

Καλημέρα κούκλες. Ντερμπι βλεπω έχεις άγριες διαθέσεις. Εγω θα φτιάξω μελομακάρονα και κουραμπιέδες όπως πάντα αν τα καταφέρω.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Δεκ 11, 2012 4:20 am

καλα μην νομιζεις κ εγω κουραμπιεδες μελομακαρονα κ βασιλοπιτα θακανω σιγουρα.τωρα εαν τα καταφερω να κανω κ καμια σοκολατενια συνταγη που εχω βρει θα την κανω.το αν θα την φαω ειναι ενα αλλοθεμα...
εχω αρχισει να πιστευω οτι εχει αλλεργιες ο μικρος.δεν ειμαι ομως 100% σιγουρη..θελω να περασει το διμηνο να αρχισω να τρωω σιγα σιγα κανενα γαλακτοκομικο να κοψω αντιδρσεις.γιατι τα κρυφα απο τη στιγμη που δεν εχουμε θεματα εμετων κ προσληψης βαρους δεν τα κοβω.τωρα δεν ξερω αν τον πειραζει το μοσχαρι..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τρι Δεκ 11, 2012 4:53 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ οοοοοοοοοοο με φτιαξατε κ εμενα αν μπορεσω θα φτιαξω κ εγω τπτ αν και θα λειπουμε στο χωριο τ κουμπαρου. τι κανουν αλλο τα ζουζουνια σου?

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τρι Δεκ 11, 2012 10:27 pm

καλημερουδιααα
εχθες ειχα αποφασισει να κανωμετακομισει την μικρη στο παιδικο την εβαλαπου λετε ξυπνησε στησ 2 την περνω ακαλια κοιματε στο 1 λεπτο την ξανα βαζω καμια 10 φορες ξυπναει λέω την ψυλιαστηκε παμε στο δωματιο ουτε εκει ηθελε ουτε δυπλα μ ηθελε να κοιμαται στην αγκαλια μ μ τ πολλλα πολλα εβλεπα μια ταινια μνεχρι νκοιμηθει καλα 5 η ωρα την εβαλα στο πορτ βεβε κ επιτελους ειχε κοιμηθει. ειμαι σαν ζομπι.απο τησ 2 -5 100 φορες την ειχα βαλει στο πορτ βεβε ξυπνουσε τ νευρα μ

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Δεκ 12, 2012 11:18 pm

καλημερα!!!ποπη γατα η κορακλα σου ε???
εμεις σημερα εχουμε ηλιαρακι ευτυχως, ο γιωργος καλα αφου συνηλθε με τα κατρουλια του, ο μικρουλης συγκαμμενος...ειπα να κοψω κ τα κρυφα γαλακτοκομικα, τις σαλτσαες με αυγο κ τα ξηρα καρπα...να δομε τι θα τρωμε ...
μαλλον αερα!!!!να εχανα κ κανενα κιλο καλα θα ηταν, κολλημενη στα 58,5 ειμαι....
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Δεκ 13, 2012 1:58 am

Καλημέρα κούκλες.

Ντερμπι αν πιστεύεις ότι εχει αλλεργια κοιταξέ το. Δεν έχει νοημα να στερέισαι μονο με την υποψία. θα πρεπει να κοψεις και το μοσχάρι. Επίσης θα σου ελεγα να αρχίσεις απο τα γαλακτοκομικά και μετα τα υπόλοιπα. Εκτός από το σύγκαμα έχεις καποια άλλη ενδειξη;

Και εγώ νομιζα ότι η μικρή έχει αλλεργία γιατί είχα δει κατι σαν βλένες στα κακά της. Η παιδίατρος που είδε όμως την πάνα είπε ότι της φαίνονται φυσιολογικά. Και από τη στιγμή που βαζει και περισσότερο από το προβλεπόμενο βαρος θεωρεί ότι δεν υπάρχει θέμα. Επίσης η ακμή που είχε της πέρασε, δεν συγκαίεται, κολικούς δεν έχει. Από τη μια λεω να το ψάξω από την άλλη την εμπιστεύομαι σε αυτό που λέει. Τα γαλακτοκομικά δεν τα έχω κόψει, τα έχω περίορίσει. Απλώς αν θα πρέπει να τα κόψω θα έχω θέμα γιατί έίμαι πολύ δύσκολη στο φαγητό και οι επιλογές μου θα είναι ελάχιστες.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Δεκ 13, 2012 4:28 am

μα ηδη εχω κομμενα τα γαλακτοκομικα..τι εννοεις να κοψω τα κρυφα?ή να αρχισω να εισαγω λιγο να δω αντιδρασεις??
ο παιδιατρος εμενα δεν ειδε την πανα απλα μ ρωτησε αν κανει διαρροια, που δεν κανει, κ οτι δεν υπαρχει λογος να κοψω τα παντα απο τη διατροφη μ επειδη παιρνει βαρος.
αλλη ενδειξη δεν μπορω να πω οτι εχω περαν του συγκαμματος αυτου κ των βλεννων(που απο χθες δεν ξαναδα).τα σπυρακια μας εχουν φυγει, ελαχιστα βγαζει καμια φορα γυρω στο στοματακι που σε λιγη ωρα δλδ μπορει να εχουν φυγει.μα κ εγω μην νομιζεις κ τρωω τρελα πραγματα..ελαχιστα, κ αμα κοψω κ το μοσχαρι θα κλαταρω γιατι δεν εχω αλλη πηγη σιδηρου.

εντιτ:
ποτε ξεπερνιεται ο φοβος για κολικους?στο 2μηνο ή στο 3μηνο?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Δεκ 13, 2012 4:43 am

τα κρυφα εννοω. αν τον πειραζουν τα γαλακτοκομικα δεν μετραει που εκοψες το γαλα η το γιαουρτι. ζημια κανει και το μοσχαρι και τα κρυμμενα σε αλλαντικα, συσκευασμενα τροφιμα, το ψωμι του τοστ κ.λπ. δυο φιλες με αλλεργια ειχαν κοψει τα παντα. διαφορετικα δεν εχει νοημα. δεν ειναι τοσο η ποσοτητα που μετραει, οσο ότι γινεται προσληψη τους. μιλαμε για πολυ περιορισμενη διατροφη.και απότι ελαεγαν τα κρυφα ειναι περισσοτερα απο τα φανερα γι αυτο θελει μεγαλυτερη προσοχη. περιττο να σου πω βεβαια οτι κ οι δυο ειχαν γινει στιλακια.

εγω παντως θα ειχα μεινει μιση με τετοια διατροφη.

για τους κολικους ρωτησα την παιδιατρο κ μου ειπε οτι κανονικα εμφανιζονται στην αρχή. οσο περνάει ο καιρός οι πιθανότητες μειώνονται αλλα για να πεις ότι το παιδί δεν έκανε κολικούς πρεπει να κλέισει το πρώτο τρίμηνο.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Δεκ 13, 2012 4:46 am

Α, επίσης ακόμα και να τα κόψεις εντελλώς θέλει καποιες εβδομάδες για να καθαρίσει εντελλώς το παιδί και να μην υπάρχουν συμπτωματα.

Επίσης η αλλεργία μπορεί να εμφανιστεί οποιαδήποτε στιγμη. Δηλαδή μπορεί να εμφανιστεί οταν το παιδί είναι ακομη και 3 ή 4 μηνών.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Δεκ 13, 2012 12:01 pm

καλα αυτα τα κρυφα μιλαμε υπαρχουν παντου..πραγματικα δεν ξερω..το μονο που με προβληματιζει ειναι το συγκαμα..τοχρωμα κ η ποιοτητα να το θεσω κομψα δε με προβληματιζουν..συν το οτι δεν εχουμε αναγωγες-γουλιες κτλ.
θα προσπαθησω να κοψω κ τα κρυφα κ το μοσχαρι να δω.τουλαχιστον μεχρι το 3μηνο.δενομιζω να αντεξω παραπανω.
σχετικα με τα φρουτα τι παιζει?μπανανα μηλο κ δαμσκηνο ειναι οκ?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Πεμ Δεκ 13, 2012 10:07 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Δεκ 13, 2012 11:27 pm

καλημερα!!!σημερα ο μικρουλης μ εσκασε χαμογελο εκει που του μιλαγα!πολλα χαμογελα βασικα κ νομιζω ηταν εστιασμενα!!!το σκατο!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Δεκ 14, 2012 5:00 am

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΑΣ ΒΓΗΚΑΝ 70 ΕΥΡΩ. ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΟΥΝ 120Ε.ΕΛΠΙΖΩ Ν ΛΗΞΕΙ Η ΑΠΕΡΓΙΑ.ΗΜΙΚΡΗ ΕΙΑΝΑΙ6.400.ΕΔΗΞΑΤ ΠΟΥΛΑΚΙ Τ ΓΙΩΡΓΟΥ Ν ΔΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΔΟΞΑ ΤΘΕΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΛΛΟ ΓΑΛΑ ΤΟ ΝΕΟΜΙΛ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΦΡΟΥΤΑ ΠΡΩΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ Τ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 29 από 40 Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης