Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+14
spiouna007
VAMPIRE
koufetaki
ΠΟΠΗ
vassiliki
mikio
Rea
elenikaram
kisha
littlefish
Ladycat
trianmeli
derbybaby
joan80
18 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 40 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Φεβ 05, 2012 12:18 pm

εμεις καναμε μια ωραια βολτα, ειχε τελειο καιρο κ το απογευματακι πηγα για καφε με την αδερφουλα μ!ομορφα ηταν!εχει λιγοστεψει κ η μυξα μας, καλα παμε!
ασε εγω πια γενικη κανω καθε σαββατο(χωρια καθημερινες δουλειες) οποτε την κυριακη ειμαι χαλαρουιτα..αλλα ρε παιδι μ ποτε δεν τελειωνουν οι ατιμες..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Φεβ 05, 2012 1:29 pm

Ax, εγώ τις καθημερινές κανω ελάχιστα πραγματα. Δεν προλαβαίνω. Τα βασικά μόνο. Και συνηθως το Σαββατο μου βγαινει ο πάτος. Χτες ομως πήγαμε ΙΚΕΑ, οπότε η μέρα έφυγε χωρις να το καταλάβω και περασα τη μισή Κυριακή να προσπαθώ να μαζέψω τα ασυμαζευτα.

Και εμείς έχουμε βελτίωση στο μετωπο της μύξας. πηρα και κάτι αμπούλες sinomarin, με θαλασσινό νερό και νομίζω ότι έκαναν καλύτερη δουλειά από τις απλές με τον φυσιολογικό ορό.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Φεβ 06, 2012 5:10 am

περαστικούλια στα αρρωστούλικα μωράκια μας! αυτες οι αμπούλες είναι πιο αποτελεσματικές γιατι έχουν αλάτι ειναι υπερτονες δηλαδη και ξεβουλώνουν αμέσως την μπουκωμένη μυτούλα!
αυριο κλείνουμε 5 μέρες απο το εμβόλιο και περιμένω να ανεβάσει πυρετούλη. θα δείξει...
όσο για το θέμα ύπνος... εμεις κοιμόμαστε μονιμα αγκαλίτσα. ξυπνάει 1-2 φορες το βραδυ για να θηλάσει και ξανακοιμάται. την κοιμίζουμε μονιμώς αγκαλιά και μετα την πάμε στην κουνια η οποία βρίσκεται στο υπνοδωμάτιό μας μετα ξυπνάει κατα τις 4 και το υπόλοιπο το περνάμε στο κρεβάτι μας αγκαλίτσα.
όσο για το ελεγχόμενο κλαμα είμαι κατά 100% .οσες φορές το δοκίμασα ταραχτηκα και εγω και η μικρή τόσο πολύ που προτιμώ να την κακομάθω παρά να νιώθει εγκατάληψη. δεν με νοιάζει ακόμα κι αν εχει αποτελέσματα σε 1 εβδομάδα.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Δευ Φεβ 06, 2012 5:19 am

που εισαι ρε κοριτσακι εσυ χαθηκες........αμαν πια ολα τα γατακια γλυστρησανε στα χιονια και σου ηρθανε για κουρα???? χιχιχι

φιλιααααααααααααα

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Φεβ 06, 2012 5:45 am

αχ μωρε βασιλικη!ειναι που σου βγαζει κ τα δοντακια μαζεμενα κ κακα τα ψεμματα εμα συνηθισει το μωρο μετα δυσκολα ξεμαθαινει.αλλα κ εγω το θεωρω ρε παιδι μ βαρβαρο..παλι το βραδυ με το που εκλαψε ο δικος μ εγω ελατηριο πανω πηγα στο δωματιο του..δεν ξερω θελω να παρω κανενα βιβλιο να δω.πραγματικα κ εμενα αμα αργησω να παω κανει ρε παιδι λες κ τον σφαζουν.ελπιζω να ηρεμησουμε σιγα σιγα κ να μη χρειαστει καν να δοκιμασω το θεμα του κλαματος.
εμεις ενα κυνοδοντα βγαλαμε οι αλλοι τρεις ειναι μεσα αλλα τα ουλα εχουν ασπρισει παρα πολυ.υπομονηηη!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Φεβ 06, 2012 5:50 am

ασε ρε φιλενάδα έχουν βαλθεί να με ξεκάνουν αύριο θα τρέχω πάλι με τα αδέσποτα...
να σας πω δεν στεναχωριέμαι καθόλου με το θέμα του ύπνου δεν μπορεί κάποια στιγμή θα μάθει να κομάται στο κρεβάτι της!που θα πάει?μα σε 1 μα σε 2 μα σε 10 χρόνια θα μάθει!ας βγούν τα δόντια και μετά βλέπουμε. εμείς έχουμε 14 δοντάκια μόνο οι 2 κάτω κυνόδοντες μας έμειναν και φυσικά οι τελευταίοι 4 γομφίοι...αλλά αυτοί αργούν ακόμα.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Δευ Φεβ 06, 2012 5:55 am

γεια σας κοριτσια, γεια σας! χαθηκα λιγακι λογω ελειψης χρονου!

πηγα στον παιδοπνευμονολογο την μικρη για να δουμε τι γινετε και μου αρρωσταινει συνεχεια και μας εδωσε κατι φακελακια σκονη τα οποια θα τα βαζουμε στην απογευματινη κρεμα (την οποια δεν τρωει, αλλα λεμε τωρα) η στο γιαουρτι και σε 2 μηνες ειπε να παμε να την ξαναδει.
δεν της εδωσα ακομη κανενα, σημερα το απογευμα θα ξεκινησουμε και ελπιζω να το τρωει...
αυτη η σκονη λεει οτι βοηθαει στο να μειωθουν τα βρογχικα και τα περνουμε για ολο τον χειμωνα, ταυτοχρονα με μασκα flixotide πρωι-βραδυ...
τι να κανουμε βρε κοριτσια, αφου μπηκαμε στο χορο, θα χορεψουμε!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Φεβ 06, 2012 5:56 am

Εγώ πλεον θεωρώ ότι όλα είναι μεσα στο πρόγραμμα. Τη μια μερα θα κοιμηθεί, την άλλη ίσως ξυπνήσει. Τιποτα δεν μου κανει εντύπωση. Τουλάχιστον στατιστικά, τις περισσότερες ημέρες δεν ξυπνάει παρα μονο για να πιει γάλα. Αλλα όταν είναι αρρωστα ή βγαζουν δοντάκι πώς να κοιμηθουν;

Ντερμπι, μηπως τον πονάνε τα άλλα δόντια και γι' αυτό ξυπάει; Βαλτου πιπίλες παγωμενες στην κατάψυξη να ανακουφίζεται. Ο δικος μου τρελαινεται, του αρεσει πολύ.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Φεβ 06, 2012 5:59 am

περαστικά στην Ναντιούλα μας... κρίμα μωρέ το μωράκι πολύ ταλαιπωρήθηκε φέτος το κακόμοιρο...
βρε μήπως φταίει και το κάπνισμα?λέω εγώ τώρα...ο γιατρός τι σας είπε?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Φεβ 06, 2012 6:02 am

βασιλικη τωρα ειδα το νεο αβαταρ!!!θεα η μικρη!να σ πω εμενα τι με αγχωνει στο θεμα υπνου???μια ενδεχομενη 2η εγκυμοσυνη καθως κανει παρα πολυ ανησυχο υπνη κ ολο με κοπαναει κ το γεγονος οτι το καινουριο μωρο θα θελω να το κοιμιζω μαζι μ οπως εκανα κ με το γιωργο, τουλαχιστον τους πρωτους 1-2 μηνες...
ελενη μ περαστικα σας ευχομαι κ να το φαει οολο η μικρη μας να συνελθει!
τζοαν εχω θεμα κθως η καταψυξη μ ειναι σε αλλο οροφο κ βαζουμε συναγερμο τη νυχτα οποτε το ανεβα κατεβα ειναι ζορι..ασε που με το που ξυπναω κ σηκωνομαι πεφτει η πιεση μ κ ζαλιζομαι οποτε σε συνδυασμο με τις σκαλες μονο σε κωλοτουμπα θα καταληξει...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Φεβ 06, 2012 6:02 am

δεν παμε τσατ?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Φεβ 06, 2012 6:03 am

Βασιλική κοντεύετε με τα δόντια ε; Εμείς εχουμε μέλλον ακόμα. Οταν τα βγαλει όλα θα είναι πιο εύκολο αν θελεις να τη βαλεις σε πρόγραμμα ύπνου.

Ελένη αυτά τα φακελάκια μου τα είχε αναφερει και εμένα η παιδίατρος αλλά δεν τα χρειαστήκαμε. Περαστικά στη μικρή.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Δευ Φεβ 06, 2012 8:52 am

βασιλικη θεα η μικρη σου!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Φεβ 06, 2012 10:22 am

Ντερμπι, αν είναι για μια πιπίλα να κάνεις κολοτουμπες, αστο καλύτερα.

Καλε τι βροχή έριξε. Αγανακτησα για να γυρίσω από τη δουλεια. Σε καποια φαση εριχνε και χαλάζι. Αφου σταματησα σε ενα παρκινγκ με αλαρμ γιατί δεν εβλεπα τιποτα μπροστά μου.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Φεβ 06, 2012 11:11 am

α εβρεξε εκει ε?εδω ακομα εχει παλιοαερα κ βροχη τιποτα.επεσε κενα δεντρο στον δρομο μας κ ημασταν χωρις ρευμα κοντα μια ωρα..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Φεβ 06, 2012 12:23 pm

stella έγραψε:βασιλικη θεα η μικρη σου!
merci!
είχα και κάτι άλλες που κάνει τρέλες στην μπανιέρα αλλά για αβαταρ πάει πολύ...

και εδω μια απο τα ιδια, ψωφοκρυο και αέρας!!!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Φεβ 06, 2012 12:27 pm

ακομα να βρεξει εδω,τα νευρα μου!!!!κολλανε οι τηλεορασεις ακουγεται κ αυτο το βουητο...χαλια!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Φεβ 06, 2012 12:29 pm

δεν εχει φτασει ακόμη το συνεφο κατω σε εσας. Εδώ ακόμα βρεχει. Εριξε και χαλάζι. χαλια η υπόθεση. Το μπαλκόνι μου είναι λες και εχει πεσει βομβα. πηρε κατι σκαμπό, εριξε γλάστρες, ευτυχώς το καναρίνι έμεινε στη θεση του.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Φεβ 06, 2012 12:31 pm

εχεις καναρινι??κ επεζησε του κρυου κ της καταιγιδας????
μα τι πουλι ειναι αυτο!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Φεβ 06, 2012 12:36 pm

βιονικό!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Φεβ 06, 2012 12:38 pm

Laughing

εχεις δει ενα επεισοδιο με τον tweety κ τον συλβεστρο που πινει ενα δυναμωτικο κ γινεται το πουλι γιαγκουλας κ κυνηγα τον συλβεστρο??? αυτο μ ηρθε στο νου!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Φεβ 06, 2012 12:43 pm

Δεν εχει τόσο κρυό καλέ. Υγρασία έχει. Το καναρίνι ευτυχώς είναι μεσα σε εσοχή, πανω στην ντουλάπα και γυρω γύρω έχει και σίτα, για προστασία από τις κουκουβαγιες και τα γεράκια.

Την προηγούμενη εβδομάδα που εκανε ψοφόκρυο το είχα μεσα, αλλα κοντεψε να μου παθει καταθλιψη.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Δευ Φεβ 06, 2012 3:21 pm

Τα καναρίνια αντέχουνεστί 0 δεν έχουν πρόβλημα. Μόνο ο αέρας και η υγρασία πειράΖουν.μακριά από ρεύματα και υγρασία.πόρτο να μη θεραπεύυρ πότε
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Φεβ 06, 2012 4:33 pm

Είπε ο Εβραίος να παντρευτεί...



πήγαμε στον γθναικολόγο (παντού πάμε οικογενειακώς σαν τσιγγάνοι ένα πράμα) και στην επιστροφή ανοίξανε οι ουρανοί Βροχή, χαλάζι, αέρας!!! Δεν άφησε και τίποτα!

Στον Αγ Στέφανο & Σταμάτα (γειτονιά μου) το χαλάζι είχε παγώσει στο δρόμο και γινόταν χαμός. Όπου δεν είχε πάγο είχε κάτι τεράστιες λίμνες με νερά και είχανε "μείνει" καμιά 15αριά αυτοκίνητα.

Εξωλέμβια και ξερό ψωμί...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Δευ Φεβ 06, 2012 10:33 pm

καλημερα κοριτσια!

Βασιλικκη, οταν μπηκαμε στο ιατρειο, ο παιδοπνευμονολογος αρχισε να με ρωταει διαφορα, για να κρατησει ιστορικο. αναμεσα στις ερωτησεις με ρωτησε ακομη και αν εχει χαλι το δωματιο που κοιμαται η Ναντια και με ρωτησε και αν καπνιζουμε εγω η ο μπαμπας της και φυσικα του απαντησα οτι ο μπαμπας δεν καπνιζει, οτι εγω ειμαι καπνιστρια και οτι εκανα και κανενα τσιγαρο και στην εγκυμοσυνη και για να ειμαι ειλικρινης εκεινη την ωρα περιμενα να ''τα ακουσω'' αλλα δεν μου ειπε απολυτως τιποτα!
επειδη εχω ακουσει και απο αλλα παιδακια οτι τραβανε παρομοια ταλαιπωρια, εχω παρατηρησει οτι δεν ειναι ο λογος παντα το καπνισμα. παρε παραδειγμα απο την Δημητρα που δεν καπνιζε και ομως τα παιδια παρουσιαζουν βρογχικα! υπαρχουν και αλλες περιπτωσεις, αλλα εχω και μια φιλη η οποια στην εγκυμοσυνη και μετα, καπνιζε σαν αραπης και τωρα εχει τα ιδια με εμας! αφου ειχε παει μια μερα να κανει εμβολιο στο παιδι και η παιδιατρος της ειπε οτι το παιδι βρωμαει τσιγαριλα! affraid

ευχαριστουμε πολυ κοριτσια!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 40 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης