Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+14
spiouna007
VAMPIRE
koufetaki
ΠΟΠΗ
vassiliki
mikio
Rea
elenikaram
kisha
littlefish
Ladycat
trianmeli
derbybaby
joan80
18 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 40 Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Φεβ 01, 2012 3:49 am

4100; Καλε, τι κορίτσαρο έκανες;

Παντως εγώ το είχα αγχος να μην είναι μεγάλο το παιδί γιατί θα ηταν δύσκολη η γέννα. Μετά όταν έβλεπα ότι είναι μικρούλης αγχωνόμουν. Τελικά πάντως οι υπέρηχοι έχουν απόκλιση και ποτέ δεν ξέρεις. Ο τελαυτίος που είχα κάνει τον έβγαζε 3500 κιλά.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Φεβ 01, 2012 5:04 am

αα κοριτσαρος απο τα γεννοφασκια το ηλεκτροδιο!!!μια χαρα!
παιδια κ εγω με τεχνητους μπηκα κ περιμενα, περιμενα...τιποτα!μηδε διαστολη μηδε κατεβαινε ο κυρ-γιωργος!ε στις 12 ωρες εκανα το 10αρι κ αρχισαν να με πατανε 2 μαιες κ ο αναισθησιολογος κ τον βεντουζαρανε κ μετα πια βγηκε!ο αχορταγος! καμπινγκ ειχε κανει εκει μεσα!!!
α στο καλο συγκινηθηκα!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τετ Φεβ 01, 2012 1:51 pm

παιδια εχει παντα αποκλιση εμενα στο μεγαλο που θυμαμαι τον εβγαζζε 4300 και νγηκε 3550......

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τετ Φεβ 01, 2012 5:18 pm

Ο γιατρός μου είπε έχει αποκλιση το βάρος 200γρ. Τη μικρημου την έβγαλε 2800 κσι γεννήθηκε2860. ,θα δείξει
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Φεβ 02, 2012 11:26 pm

κοριτσια καλημερα!εμεις περασαμε μια νυχτα δραμα....πριν κοιμηθει ομικρος του βαλαμε ορο στη μυτη κ σταγονουλες οτριβιν κ του εδωσα κ λιγο ντεπον για τα δοντια, ωστε λεω η μανα η εξυπνη να δω εαν ξυπνα για να ερθει στο κρεβατι μας.εχθες λοιπον ξυπνησε νωριτερα απο καθε φορα στις 11.30.παει ο αντρας μ που τον ηρεμει καλυτερα το βραδυ, του ελεγε ο καημενος τον εκανε τον ερανε τιποτα.ενω ηρεμουσε μετα παλι ΤΟ ΚΛΑΜΑ!!!παω εγω τον σηκωνω του τραγουδα στα χερια κοιμοταν.με το που πηγαινανα τον βαλω κατω ξανα τα ιδια.ξαναερχεται ο αντρας μ κλαμα-ηρεμια-κλαμα.τα νευρα μεμενα κροσια...ξαναπαω εγω με δυο μαξιλαρια μεγαλα τον παιρνω κ ξαπλωνουμε κατω.ηρεμησε ψιλοκοιμοταν αλλα εβλεπα πως φυσικα δεν βολευοταν στο χαλι!!!τον βαζω μεσαμαζι με το μαξιλαρι τα ιδια!τσιριζε!!ξαπλωνα εγω κ λεω ασε θα σταματησει!τιποτα!!!ε καποια στιγμη ηθλενα να κοπανω το κεφαλι μ στα καγκελα!!!ερχεται ο αντρας μ λεει φερτον μεσα.εε λεω ας το καναμε απο την αρχη,οχι να γινουμεκ εμεις κ αυτος κουρελι!!!!
η ωρα ειχε παει 1¨15...τον ξαπλωνουμε ηρεμει καπως κ διαπιστωνουμε πως ανεπνεε απο το στομα.ξανα ορο ξανα οτριβιν κ αναρροφητηρα.ουτε ξερω τι ωρα κοιμηθηκαμε γιατι φυσικα οταν κοιμαται μαζι μας εμεις απλα τρωμε ξυλο.στις 6 παλι ορο κ αναρροφητηρα γιατι εβηχε απο τα φλεμματα κ στις 8 τον πηγαμε στο κρεββατι του.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Φεβ 03, 2012 12:53 am

Καλημερα κούκλες. Ντερμπι, πραγματικά δραματική η νύχτα. Οταν είναι μπουκωμένα είναι δράμα η κατάσταση. Και καλά, ο μικρός θα κομηθεί και καποια στιγμή το πρωί ή το μεσημέρι, εσείς;

Και εμείς βουλωμένη μύτη έχουμε πάλι. Εχω βαρεθεί τη μύξα λέμε. Εμενα ο δικός μου ξύπνησε στις 1:15. Ειχε χασει την πιπίλα και δεν την έβρισκε. 3 πιπίλες έχει στο κρεβάτι καμια δεν μπορούσε να βρει. Και ενώ νυσταζε, ηθελε αγκαλιά και να κοιμηθεί στον ώμο μου. Τελικά ευτυχώς μετα από κανα τεταρτο κοιμήθηκε. Ξυπνησε έξι για γαλα και μετά πάλι στις 8. Πάλι καλά. Αλλά η μυτη σήμερα τρεχει πιο πολύ, αρχισαμε και βηχαλάκι. Το βραδυ θα του αρχίσω εισπνεόμενα αν συνεχίσει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Παρ Φεβ 03, 2012 1:10 am

Αχ κορίτσια τι να πω...φαντάζονται δράμα αν και δεν εχω χρησιμοποιησει ποτέ αναρροφητηρα.κι εμένα όμουν για πυρετό γιατί την προηγούμενη πέμπτης πέμπτη κάναμε εμβόλιο ιλαρασ και μου είπε η γιατρός οτο κάνουν πυρετούς σπό 1εβδομάδα την έδωσε ντεπόν γιατί γκρίνιαζε οΤα τις 11,Όλα πυρετό δεν ελαμε.
μένα έχει λίγεςέδες που είναι αρκετά δυκοιλία...
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Φεβ 03, 2012 2:14 am

Κισακι το ντεπόν το λενε καθε φορά στα εμβόλια. Και εμενα ποτέ δεν έχει κανει πυρετό.

Αν έχει θεματάκι με τα κακα της, προπάθησε να της δίνεις περισσότερα χορταρικά. Επίσης ακτινίδιο στη φρουτόκρεμα αν της αρεσει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Φεβ 03, 2012 2:19 am

κ εμεις με τα εμβολια δεν εχουμε ποτε παρενεργειες..τωρα ο μικρος θα ξανακοιμηθει μεσημερι αλλα εγω δεν μπορω να κοιμαμαι μες τη μερα, εχω θεμα μετα το βραδυ.πηρα τον ντοκτορα κ μ ειπε να δωσω ζιρτεκ για καμια βδομαδα.φερνει κ υπνο αυτο να δω τι θα καταφερουμε!μιλησα κ με μια φιλη που εχει 2 κοριτσακια ενα πιο μεγαλο απο τον γιωργο κ ενα πιο μικρο κ μ ειπε οτι οταν αρχισε η κορη να ξυπνα το βραδυ για να παει μαζι τους της εκανε αυτο το "ελεγχομενο" κλαμα κ σε 5 μερες εστρωσε..εαν αναρρωσει κ μ συνεχισει τα ιδια θα προσπαθησω να το εφαρμοσω.
ακτινιδιο κ αχλαδι βοηθα στη δυσκοιλιοτητα!κ μειωσε λιγο τη μπανανα!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Παρ Φεβ 03, 2012 2:21 am

τζοαν κρατα μια επιφυλαξη για το ακτινιδιο,, εμενα τα φρουτα με σπορια δε με αφηνε να τα δινω μεχρι δυο χρονων οχι για πνιξιμο, αλλα γιατι ειναι τα πιο αλλεργιογονα, οποτε ειναι λιγο μικρη μπουμπου για ακτινιδιο η να ρωτησει η κισα......

πως τα πηγατε με τα μπουκωματα? εμεις με 2 μερες εισπνοες ειμαστε πολυ πολυ καλυτερα αλλα εχει τρελλο ψοφο εξω και πολυ χιονι και ο καημενος κοιταει απ το παραθυρο αλλα που να βγει!!!!!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Παρ Φεβ 03, 2012 2:22 am

επισης με τη μπανανα ολος ο κοσμος σφιγγει και εμεις και οι 4 τρεχουμε τουαλεττα!!!!!!!!!!!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Φεβ 03, 2012 3:04 am

Ντερμπι δεν θελω να σε απογοητεύσω αλλά το ζιρτεκ μολις το συνηθίσει δεν φερνει πλεον υπνηλια. Και εγω του είχα δώσει χτες το βράδυ και μια χαρά ξύπνησε. Βεβαια αν είναι η πρώτη φορά που το παίρνει, ισως να κανει κάτι.

Αυτό με το ελεγχόμενο κλαμα, εννοείς τις συμβουλές του βιβλιου "κοιμήσου μωρό μου"; Αν λες αυτο, σου προτείνω να αγοράσεις το βιβλιο και να το διαβάσεις. Και ο άντρας μου έχει ακούσει από εναν φίλο του διαφορά και θελει να τα κάνει στον μικρό. Πιστέυω ότι ισως να έχουν αποτελεσμα, αν και είμαι αντιθετη στο να κλαίει το παιδί, εστω και ελεγχόμενα (εχω πρόβλημα μεγαλο, το ξερω). Οταν λοιπόν μια μερα τον άφησε στην κούνια να κλαιει και εγώ πήγα και τον σήκωσα ειχαμε ένα τρικουβερτο καβγά. Αν θελεις να εφαρμόσεις μια μεθοδο, πρεπει να έχεις ενημερωθεί, όχι να κανεις μεσες ακρες αυτά που έχεις ακούσει από το φίλο (που είμαι σίγουρη ότι δεν είχε διαβασει κατι, αλλά η γυναίκα του το εφάρμοσε και αυτός απλώς παρακολουθούσε). Την επόμενη λοιπόν φορά που θα αρχίσει, θα πάω να του αγοράσω το βιβλίο. Αν και του είπα, πώς αν το παιδί μετά πάθει ψυχολογικό, αυτός θα φταίει. Εννοείται ότι με έβρισε.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Φεβ 03, 2012 3:09 am

stella έγραψε:τζοαν κρατα μια επιφυλαξη για το ακτινιδιο,, εμενα τα φρουτα με σπορια δε με αφηνε να τα δινω μεχρι δυο χρονων οχι για πνιξιμο, αλλα γιατι ειναι τα πιο αλλεργιογονα, οποτε ειναι λιγο μικρη μπουμπου για ακτινιδιο η να ρωτησει η κισα......

πως τα πηγατε με τα μπουκωματα? εμεις με 2 μερες εισπνοες ειμαστε πολυ πολυ καλυτερα αλλα εχει τρελλο ψοφο εξω και πολυ χιονι και ο καημενος κοιταει απ το παραθυρο αλλα που να βγει!!!!!!!

Στελλα εμένα η παιδίατρος περσυ που ο μικρός ήταν 7 μηνών μου είπε να του δώσω φραουλα που ήταν εποχής. Οπως καταλαβαίνεις ο καθε γιατρός λεει τα δικά του. Βεβαια δεν έδωσα, γιατί ο μικρός εχει αλλεργίες σε πολλά, ακόμη και στα φρούτα με χνούδι (ροδακινα π.χ). Πάντως όταν δινεις κατι για π΄ρωτη φορά, ποτε δεν μπορείς να είσαι σίγουρη. Και το δίνεις δοκιμαστικά.



Εμείς μπουκωμένοι φουλ. Πήρα αμπούλες sinomarin που είναι με θαλασσινό νερό και υποτίθεται είναι πιο καλές ( και πανακριβες). Για να δούμε. Το βραδυ είχε λίγο βήχα και μαλλον θα αρχίσω εισπνεόμενα. Ημασταν καλά για 2 εβδομάδες. Πολύ ήταν. Ειχα αρχίσει να ανησυχώ...
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Παρ Φεβ 03, 2012 3:51 am

αμαν βρε τον καημενο.........αχ ολα τα παιδακια μας φετος ρε κοριτσια πολυ υποφερουν τι θα κανουμε.......οσο σκεφτομαι οτι θελουν να στειλω τον μικρο μου παιδικο του χρονου ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 617637 δε μας βλεπω καλα

αληθεια ο στελιος μου θα παει νηπια τι πειραζει να ειναι το μικρο στο σπιτι.δε θελω να παει παιδικο ειδαμε και με τον μεγαλο τι αποκομισαμε......

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Φεβ 03, 2012 4:31 am

τζοαν η αληθεια εχω αρχισει να το σκεφτομαι να αγορασω καποιο βιβλιο αλλα το συγκεκριμενο απο οσα εχω διαβασει δε με βρισκει συμφωνη.αυτο που εκανε η φιλη ηταν να την αφηνει να κλαιει ενα τεταρτο κ μετα πηγαινε εαν συνεχιζε.κ εγω δεν την παλευω να τον ακουω να κλαιει γιαυτο κ καταληγει παντα με εμας ειδικα τωρα που ειναι αρρωστος.αλλα αυτο που διαπιστωνω ειναι πως οταν αρχιζει να κλαιει το κανει με πολυ μικροτερη ενταση απο οτι ενα τρεξω παω στο δωματιο του κ δεν τον σηκωνω.κ λεω μηπως αυτοτο κλαμα το ηπιοτερο σταματησει ευκολοτερα εαν δεν παω παρα εαν παω να τον ηρεμησω.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Φεβ 03, 2012 5:06 am

Ντερμπι, και εγώ δεν το έχω διαβάσει το συγκεκριμένο βιβλίο. Διαβασα μονο το non cry sleep solution, που δεν μου είπε και κάτι καινούριο τελικά. Βασικά, ακόμα και να με κοροιδεύει, δεν μπορώ να τον αφήνω να κλαίει. Ο δικός μου πάντως όταν δεν θελει να κοιμηθεί, ουρλιάζει και δεν σταματάει με τίποτα. Αν τον αφήσω έτσι για ένα τέρτατο θα μου φωνάξουν την πρόνοια στο τέλος.

Αν βλέπεις ότι γίνεται χειρότερα όταν πηγαίνεις στο δωμάτιο, μπορείς να δοκιμάσεις για να δεις τι θα γίνει. Υπαρχει περίπτωση όμως να εκνευριστεί ακόμη περισσότερο και ενώ αρχίζει σιγά μετά να φορτσάρει. Εξάλου γνωρίζει ότι δεν χρειάζεται να κλάψει και πολύ για να πας.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Παρ Φεβ 03, 2012 7:08 am

κοριτσακια εγω το συγκερκιμενο βιβλιο το εχω και το εχω διαβασει εμενα ο μικρος κοιμαται μαζι μας κι αυτο ειναι σφαλμα του αντρα μου που παντα τον επαιρνε στο κρεβατι ακομα και τωρα μαζι κοιμουνται κι εγω κοιμαμαι με τη μικρη για να την θηλαζω
βεβαια ακομα δεν εχω καταφερει να τη δοκιμασω τη συγκερκιμενη μεθοδο ευελπιστω σε μερικους μηνες που θα ξεπεταχτει λιγο η μικρη να προσπαθησω να τον μαθω να κοιμαται μονο του δυσκολο το βλεπω αλλα θα δουμε ομως το ιδιος λαθος δεν το ξανακανω η μικρη θα κοιμαται στο δωματιο της και ευχομαι σιγα σιγα και ο κωνσταντινος
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από littlefish Παρ Φεβ 03, 2012 7:49 am

Καλησπερα κορουλες! Περαστικα στα αγορακια μας!

Το εχω διαβασει και εγω το συγκεκριμενο βιβλιο και ουσιαστικα σου λενε να εχεις το παιδι στρατιωτακι.Εμενα καταλαβα οτι ο λογος που ξυπνουσε ηταν γιατι πεινουσε.Προχθες που δεν τον ταισε πολυ η μητερα μου το βραδυ ξυπνησε για γαλα.Χθες ομως ξυπνησε και εκλαιγε.Τα ουλα ειναι πρησμενα τρελα οποτε μπορει να φταινε τα δοντακια του. Ολοι λενε το παιδι να κοιμαται μονο του αλλα ποιος αντεχει να το ακουει να κλαιει? αντε μεινε και 4-5 βραδια ξυπνιος για να το στρωσεις.Βγαινει η μερα ετσι μετα?

littlefish

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Σκύλος
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Παρ Φεβ 03, 2012 9:04 am

χριστινακι καπου πηρε το ματι οτι αγορασες κατι ασφαλειες για τα ντουλαπια απο το ιντερνετ δεν μου λες απο που γιατι πραγματικα δεν αντεχω αλλο
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από littlefish Παρ Φεβ 03, 2012 9:48 am

Μελινακι πηρα αυτες για τα ντουλαπια http://www.cosycorner.gr/el/category/είδη-ασφαλείας-προστατευτικά/extra-long-κλειδαριά-για-ντουλάπια/

αυτες http://www.cosycorner.gr/el/category/είδη-ασφαλείας-προστατευτικά/ασφάλειες-συρταριών-3τμχ/ για τα συρταρια

πηρα και αυτες http://www.cosycorner.gr/el/category/είδη-ασφαλείας-προστατευτικά/πολυκλειδαριά/ αλλα εχει ιδιες στα τζαμπο πιο οικονομικες και δεν τις ανοιγει ακομα.

Με τις αλλες σωθηκα.Με τιποτα δεν ανοιγουν.Αλλα να ξερεις αν θελεις για τα συρταρια να εχει ορεξη ο αντρας σου να τα βαλει.Εχουν λιγη δουλιτσα. Εμενα εβαλε ο πατερας μου στην κουζινα και στα αλλα ακομα περιμενω. Ο αντρας μου δεν ασχολειται καν...

littlefish

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Σκύλος
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από littlefish Παρ Φεβ 03, 2012 11:18 am


littlefish

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Σκύλος
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Φεβ 04, 2012 11:18 pm

κοριτσακια καλημερα σας!!!πως περασατε το σαββατοβραδο σας???εμεις πολυυυυ ησυχα, ευτυχως...ξημερωσε κ μια ωραια κυριακουλα μαλλον θα παμε καμια βολτουλα!
καλα να περασετε!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Φεβ 05, 2012 1:32 am

καλημερα ωραια μερα οντως ο συζυξ πηγε βολτα τα παιδια, εγω μπουκωμενη χαλια αλλα και καλα να ημουν τη σκαλα δεν την εχω καθολου τελευταια οποτε..μεσα..........θα μαγειρεψω και θα τους περιμενω
μακιααααααα

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Φεβ 05, 2012 8:34 am

καλησπέρα κούκλες. οντως σήμερα είχε ωραία μέρα. πήγαμε το πρωί βόλτα να προλαβουμε γιατί από αύριο λεει ότι ξαναχαλάει ο καιρός. Τωρα οι άντρς πήγανε να δούνε αγώνα με τον παπού και εγώ λεω να κανω καμια δουλειά σπίτι αν και βαριέμαι τρομερά.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 40 Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης