Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+13
kisha
ChristinaThanps
joan80
vassiliki
Ladycat
koufetaki
Rea
trianmeli
ΠΟΠΗ
VAMPIRE
littlefish
BokSurat
derbybaby
17 απαντήσεις

Σελίδα 21 από 40 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Πεμ Ιουν 28, 2012 11:40 am

καλα κοπελα μ κατσε να ερθω ν σ βαλω μυαλο με την διαιτα και μετα το συζηταμε Laughing

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Πεμ Ιουν 28, 2012 12:43 pm

derbybaby έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!ρεακι εχεις νοικιασει νοσοκομειακο???ποσο κανει??
γιατι εχω αποφασισει αν μη κακο το γυρισουμε παλι στην αποκλειστικη αντληση να μην παιδευομαι με το μονο.ειναι διπλο καταρχην κ ποση ωρα αντλεις?
εγω με το mini electric medela εκανα περιπου 15' ανα στηθος κ εβγαζα πολυ καλη ποσοτητα.αλλα βεβαια μετα τους 2μηνες.απλα ειναι λιγο βασανο μες τη νυχτα αντε το ενα κ μετα αλλη το ση ωρα το αλλο...

Έχω ενοικιάσει το symphony της medela. κανονικά έχει 60ευρώ το μήνα, αλλά προπλήρωσα 10 μήνες και μου πήγε 45 ευρώ το μήνα.

Είναι διπλό και κάθε άντληση διαρκεί 10 λεπτά. Είναι πολύ "απαλό" και αθόρυβο, καμιά σχέση με το απλό ηλεκτρικό (έχω και το 2πλό ηλεκτρικό της μεδελα)
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Πεμ Ιουν 28, 2012 8:24 pm

καλημερα κοριτσια τι κανετε?επιτελους ηρθε η παρασκευη και θα φυγουμε στους κουμπαρους μας 3 μερες

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουν 28, 2012 9:06 pm

kale ali8ia o petros pezei stroumfakia?xaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxx
aaaa kalimeraaaa Razz Razz
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Ιουν 28, 2012 10:12 pm

Rea έγραψε:
Έχω ενοικιάσει το symphony της medela. κανονικά έχει 60ευρώ το μήνα, αλλά προπλήρωσα 10 μήνες και μου πήγε 45 ευρώ το μήνα.

Είναι διπλό και κάθε άντληση διαρκεί 10 λεπτά. Είναι πολύ "απαλό" και αθόρυβο, καμιά σχέση με το απλό ηλεκτρικό (έχω και το 2πλό ηλεκτρικό της μεδελα)

αληθεια??α καλη φαση...γιατι ειχα σκεφτει να αγορασω το διπλο του εμποριου αλλα λεω πανακριβο..κ αμα δεν το χρειαστω??ενω με το νοσοκομειακο εισαι οκ..θα ρωτησω σημερα τον γιατρο μου.εχω τη β επιπεδου στις 11.30.να παμε να δουμε τον κυριουλη νο2.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Ιουν 29, 2012 12:40 am

ναι μητσομ εγω επεξα ολο κ ολο μια φορα αυτος το παιζει .

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Ιουν 29, 2012 12:48 am

Καλημέρα κούκλες. Και εγώ είχα νοικιάσει ένα νοσοκομειακό στην αρχή για καποιες μερες και μετα πήρα το swing της medela. ΚΑλό ήταν, εντάξει θόρυβο έκανε, αλλά όχι κατι φορβερό σε σύγκριση με την εσπρεσιερα μου που κανει λες και απογειώνεται ελικόπτερο μεσα στο σπίτι. Το νοσοκομειακό είναι πολύ ακριβό ρε γαμώτο για πολλούς μήνες. Βεβαια εξαρτάται και από τη χρήση που θα του κάνεις.



Ντερμπακι με το καλό να δειτε πάλι τον μικρό κυριο Νο2. Περιμένουμε νεα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουν 29, 2012 3:58 am

λοιπον τον ειδαμε τον κυριουλη!ειχε σταυρωμενα ποδια, χερι πισω απο το κεφαλι κ χασμουριοταν...χαλαρο παιδι, λεω του γιατρου, ζυγος θα βγει στη μανα του θα μοιασει...(λεω εγω η κολλημενη..)οπως κ να εχι μια χαρα μας βρηκε, ειναι λιγο βαρελακι, 585 γρ περιπου, ησυχο ηταν επαιρνε υπνακο, στη φατσουλα εμενα μου θυμισε λιγο τον γιωργο, ο αντρας μ κ ο γιατρος λενε οχι.δεν ξερω αν το λεγανε κ καλα για να χαρω..φυσικα δεν εχω τετοια θεματα, ας μοιασει -σχεδον- οπου θελει.
υπερηχο εχουμε παλι σε ενα μηνα που θα κανουμε μετα κ την καμπυλη.
αντε κορες κ στα δικα σας!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Ιουν 29, 2012 5:30 am

Ολα καλά Ντερμπι, μπράβο. Η καμπύλη σε ποια εβδομάδα γίνεται; Ελπίζω να μην πρεπει να την κανω όταν θα είμαι εκτός Αθηνων γιατί αντε να τρεχω να βρω μικροβιολογικό΄.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 29, 2012 6:05 am

25 εβδομαδων περιπου κανεις καμπυλη τζοανακι.
ντερμπιδιον μπραβο το σπορι σου μια χαρα!αντε περασατε τα μισα της εγκυμοσυνης!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Ιουν 29, 2012 12:42 pm

Καλα δεν θυμομουν καθολου. Μεχρι 26 εβδομανων προλαβαινω μετα καλως εχοντων των πραγματων φευγω διακοπες.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Παρ Ιουν 29, 2012 7:19 pm

Επειδή στη δουλειά κάνω 3 αντλήσεις οι οποίες πρέπει να πέρνουν το λιγότερο δυνατό χρόνο μου είναι απαρατητο το θήλαστρο...

Γενικά οι αντλήσεις στο γραφείο δεν είναι η λατρεία μου: να πνίγομαι ή να είμαι συγκεντρωμένη σε κάτι ζόρικο και να χτυπάει το alarm ου κινητού: ώρα να τα παρατήσω όλα και να αντλήσω. Και καλά όταν ήμουν στο γραφείο μου έκλεινα την πόρτα και όλα οκ. Σε πελάτη όμως να πρέπει να συνενοηθώ να μου βρούνε χώρο . Ευτυχώς στη βιοχάλκο που είχα ολοήμερες παρουσίες μου είχαν παραχωρήσει ένα δωματιάκι μια σταί'α και έκανα σούπερ τη δουλειά μου.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουν 29, 2012 9:31 pm

καλημερα!δλδ αντλουσες σε ενα 8ωρο 3 φορες κ μετα θηλαζες ε?εγω αντλουσα κατα τις 7.30 το πρωι,οπου παντα εβγαζα γυρω στα 200μλ απο το δεξι κ 180 αριστερο, μετα τη δουλεια στις 14.30-15.00 παλι 200 μλ κ 150 κ ξανα το βραδυ 21.30-22.00 αλλα τοσα νομιζω.
αλλα μεχρι να βρω αυτο το ωραριο ξυπναγα κ κατα τις 03.00 πιο πολυ απο το βαρος στο στηθος κ εκανα μια εξτρα αντληση..ηταν ταλαιπωρια αλλα τουλαχιστον δεν πηγε χαμενο τοσο γαλα.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 29, 2012 11:32 pm

καλημεραααα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Ιουν 29, 2012 11:41 pm

καλημέρα! ηρωιδες ρε κορίτσια. κι ύστερα λέω οτι εγω κουράστηκα από τον θηλασμό,που το έβαζα στο βυζί και συνέχιζα ακάθεκτη τον ύπνο μου η μουλάρα. μια άντληση έκανα όλη κι όλη κι αυτή με κούρασε! τι να πείτε κι εσείς...
ντερμπυ μια χαρά ο κυριούλης. εγω έκλεισα για β' στις 10/7 και μου είπε 140 ευρώ.περαστικά μου.αντε να περάσει και αυτό να τελειώνουμε.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Ιουν 29, 2012 11:42 pm

δεν σας είπα. έχω πάρει ήδη 7,5 κιλά.τι θα απογίνω.ζήτησα βοήθεια από διαιτολόγο.θα μου ετοιμάσει διατροφή...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουν 29, 2012 11:54 pm

βασσιλικη δεν ειναι και τοσο τραγικο τα 7.5 κιλα.εισαι στη μεση της εγκυμοσυνης καλε..καλα θα μου πεις απο δω και περα μπαινουν τα περισσοτερα...απλα κοψε τα τσιμπολογηματα και το βαρυ βραδυνο..δε ξερω και τι τρως αλλα σκεψου οτι με τη γεννα θα χασεις στανταρ 6-7.εγω με τη γεννα της νεφελης εχασα σχεδον 10.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Σαβ Ιουν 30, 2012 12:13 am

μου φαίνονται πολλά ρε γμτ. τι θα απογίνω?θα δουλέυω μέχρι να μπω στον 9ο.κάθε μέρα έχω να ανεβώ μια ανηφόρα πολύ μεγάλη,και κάθε μέρα θέλω περισσότερο χρόνο. αρχισα να βαραίνω επικίνδυνα. δεν με νοιάζει πως θα τα χάσω αλλά πως θα κινούμαι.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Ιουν 30, 2012 12:24 am

αχ απο εδω και περα θα βαραινεις περισσοτερο μωρε...και στο 2ο ειναι πιο εντονη η αισθηση..δεν ειναι το ιδιο με το πρωτο..υπομονη κουκλα δεν μενει κατι αλλο..
εγω στον αλεξ που ειχα παρει μονο 9 κιλα μεχρι να γεννησω ,
και παλι ενιωθα αυτο το βαρος που λες..
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Ιουν 30, 2012 3:40 am

καλα εννοειται στο 2ο κ εγω νιωθω εκατο κιλα βαρελας κ εχω βαλει λιγοτερα απο οτι στον γιωργο..5,5 για την ακριβεια, αλλα την νιωθω πιο χαμηλα την κοιλια κ το μωρο.εμενα 80 μ παιρνει για β επιπεδου, με αποδειξη κανονικοτατα.ειναι πολυ ακριβοτερα σε εσας ρε γμτ.
τωρα μ ειπε αυτον τον μηνα 1-1,5 κιλο...ηδη σημερα εκανα μια παρασπονιδια γιατι μια φιλη εφερε τυροπιτα κ κρουασαν κ εφαγα μισο κ μισο, αλλα μεσημερι δεν εφαγα γιατι εσκασα.θα παω κθαλασσα το απογευμα κ θα προσπαθησω να φαω ελαφρα κανενα ψαρακι το βραδυ.εχετε κανεναν αποστολη-ια?γιορταζουν σημερα.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Ιουν 30, 2012 4:10 am

ο γκλετσος χαχαχχαχαχαχ τρελλο αγορι!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Σαβ Ιουν 30, 2012 2:53 pm

derbybaby έγραψε: παντα εβγαζα γυρω στα 200μλ απο το δεξι κ 180 αριστερο, μετα τη δουλεια στις 14.30-15.00 παλι 200 μλ κ 150 κ ξανα το βραδυ 21.30-22.00 αλλα τοσα νομιζω.

κάλά υπάρχουν τέτοια νούμερα στην άντληση;;; εγώ ούτε τα μισά δεν βγάζω σε κάθε μια....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Ιουν 30, 2012 9:31 pm

οταν το χρησιμοποιησα πρωτη φορα, για να ξαλαφρωσω απο πρηξιμο ειχα βγαλει 90μλ.οταν αρχισα τη συστηματικη ξεκινησα με κατι δειλα 100-120..κ στη συνεχεια σαν καλη γελαδα εβγαζα σχεδον το λιτρο που επινε ο γαργαντουας μου.αλλα πραγματικα ενιωθα σκετη αγελαδα...κ λογω αντλησης κ λογω εμφανισης....διοτι ετρωγα το συμπαν, κ μολις ελεγα να προσεξω λιγο κ λιγοτερο γαλα εβγαζα κ πιο διαφανο.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Ιουν 30, 2012 9:32 pm

καλε καλημερα!
ξεχαστηκα....
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Ιουλ 01, 2012 1:39 am

δε βγαζουν ολες οι γυναικες τοσο!τυχερη ησουν ντερμπου!
α καλημερααα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 21 από 40 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης