Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+13
kisha
ChristinaThanps
joan80
vassiliki
Ladycat
koufetaki
Rea
trianmeli
ΠΟΠΗ
VAMPIRE
littlefish
BokSurat
derbybaby
17 απαντήσεις

Σελίδα 30 από 40 Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τρι Ιουλ 10, 2012 9:55 am

Ασχετο αλλα μου "βγηκε" το ματακι μου χτες Sad

Τηγανιζα μελιτζανες για μουσακα και δεν προσεξα το τηγανι και πεταγεται το λαδι και με πηρε στο στηθος,στα χερια και στο ματι(Ακριβως στην ριζα της βλεφαριδας.)
Τι πονο εχω τραβηξει δεν λεγεται.Μου ειπαν να βαλω οδοντοκρεμα και οταν εβαλα επειδη ηταν με φθοριο,το ματι μου εγινε τουμπανο!Χα χα ....

Τωρα,μαλλον θα μου μεινει σημαδαρα αλλα δεν βαριεσαι!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Ιουλ 10, 2012 10:55 am

οχι οδοντοκρεμα στο καψιμο!!κανει το εγκαυμα χειροτερο.γιαουρτι βρε κοπελα!αμεσως κιολας μετα το καψιμο γιαουρτι και τραβαει ολο το εγκαυμα!
για να μη σου μεινει σημαδι παρε απο το φαρμακειο βιταμινη Α σε αλοιφη η πεπανθολ αλοιφη.
θα γινεις τζετε.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τρι Ιουλ 10, 2012 8:17 pm

καλημερααααααααααααααα
αντε να περασει αυτη η μερα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Ιουλ 10, 2012 10:11 pm

καλημερουδια!!!!!!!!!
δημητρα κ εγω ημουν σιγουρη οτι θα μου κατουρα τον κοσμο ολο αλλα με διεψευσε ο σκατουλης.κ δεν εχω την ψευδαισθηση φυσικα οτι ξεμπερδεψαμε, εννοειται, αλλα νομιζω ειναι θετικο το γεγονος οτι δεν κατουρησαμε εκτος παρα μονο τ λιγα ψηλα ενω επαιζε.εκτος σπιτιου εννοειται τον εχω με πανα.θα δουμε πως θα παει κ σημερα.αλλα του αρεσει που ειναι γυμνος ο μικρος μ επιδειξιας!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Ιουλ 11, 2012 3:06 am

τέλεια ντερμπάκι!μπράβο στον γιώργο μας!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 3:55 am

εγω το ψιλοπαρατησα .πρεπει ν ξανα αρχησουμε πρωι και βραδυ και μετα συγα συγα να αναλαβει οπετρος

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Ιουλ 11, 2012 7:12 am

α ποπη θα σε μαλωσω.αυτα η τα ξεκιναμε η δεν τα ξεκιναμε.ετσι το μπερδευεις το παιδι.μια το βαζεις στο γιογιο και την αλλη το αφηνεις .
φροντισε οταν θα ξαναξεκινησεις να εισαι σιγουρη οτι θα μπορεσεις να το συνεχισεις.συμβουλη μου να το κανεις οταν θα στρωσει προγραμμα το μωρο με το στηθος και με τον υπνο ωστε να εχεις χρονο να αφιερωσεις.
και 2ον δεν ειναι και οτι καλυτερο 2 σημαντικες αλλαγες στη ζωη ενος μωρου .
1 η μπεμπα (Ερχομος νεου μελους που διεκδικει την αγκαλια της μαμας)
και 2 η αφαιρεση της πανας (διαδικασια εκμαθησης μεσα σε μια κατασταση που εχει ηδη μια μεγαλη αλλαγη .τον ερχομο της αδερφης του.)
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 7:41 pm

καλημερααααααααααααααααααα τι κανετε?
εγω αποχωρω σημερα ελπιζω να σας λειψω εστω κ λιγακι .
εμενα παντως θα μ λειψετε

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Ιουλ 11, 2012 10:07 pm

καλημερα!!κ εμας θα μας λειψεις βρε αστερι!θα μαθαινουμε νεα σου ε? αντε με το καλο κ παλι!
κοριτσια πως τα πατε με τη ζεστη???εμεςι ειμαστε με το κλιματιστικο ολη νυχτα καθε νυχτα.......
εχθες εριξα πολυ γελιο με τον γιωργο!εκει που χορευε σαν τη σβουρα το μεσημερι τσουπ του πεφτει ενα σκατουλακι στο πατωμα..σταματα γυρνα το βλεπει!παω τον σηκωνω τον βαζω στο γιογιο λεω κανε εδω αγαπη μ τα υπολοιπα..που μυαλο!η εννοια του ηταν στο πατωμα!παω τα μαζευω εκει περα αλλα συνεχεια δεν ειχε..το ηξερα οτι με τα κακα θα εχουμε ενα θεμα.η αληθεια ηταν κ η νονα του εδω οποτε δεν τον παρακολουθουσα στενα.σημερα θα ειμαι πιο προσεκτικη.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουλ 12, 2012 12:02 am

συνηθως χεζουν την ιδια ωρα.

ποπη με το καλο κουκλαααααα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Ιουλ 12, 2012 1:31 am

μπα εμενα οχι
οποτε του ερθει τα κανει.
τι εγινε η ποπη??
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουλ 12, 2012 3:10 am

να την παρω κανενα τηλ?η το απογευμα?τι λετε?
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Ιουλ 12, 2012 3:29 am

για τι ωρα την ειχαν προγραμματισει?
αμα εχεις το τηλ της κ ξερουμε πως γενναγε πρωι γιατι οχι?το πολυ πολυ να μην το σηκωσει αμα δεν μπορει!
καναμε κακα στο γιογιο!!ειχε πολυ πλακα!!!χορευε παλι μετα το φαγητο κ ξαφνικα τον βλεπω να σοβαρευει, λεω ηρθε η ωρα!τον πιανω παμε γιογιο, αντισταθηκελιγο, του λεω ελα γιωργακη μ εδω θα κανουμε κακακια που εισαι μεγαλο αγορι κ εκατσε κ τα εκανε, εεριξε κ ενα τσισακι μετα, κυριος!!κ σηκωθηκα να συνεχισει να χορευει..αυτα!!!καναμε μια μικρη αρχη!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Ιουλ 12, 2012 3:39 am

Μητσο αν μαθεις για την ποπη ενημερωσε μας.

Ντερμπι μια χαρα παει η εκπάιδευση. Μπραβο στο παιδί. Σε λίγο θα μαθει και θα το λεει κιολας.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουλ 12, 2012 9:39 pm

εγραψα στο θεμα της τζοαν.
εμεις εδω σκατα εκτος απο το οτι ειμαστε χαλια με γαστρεντεριτιδες,εχει 11 βαθμους βρεχει καρεκλες εχω αναψει καλοριφερ και θα βαλουμε και κανα πουλοβερ σε λιγο.
ειδα τον καιρο ωρες ηλιοφανειας λεει σημερα 00 ωρες και 00 λεπτα !!
αυριο τα ιδια.
μεχρι την τεταρτη θα βρεχει ολη μερα καθε μερα.
θα αυτοκτονησω δε την παλευω δηλαδη ελεος 27 μερες εβρεχε συνεχομενα τον ιουνιο.
μονο μαιο μας εκανε 3 εβδομαδες καλοκαιρι με 25-30 βαθμους. ωραιο καλοκαιρι και φερος. σαν το περσινο. ιουνιος εβρεχε ολο το μηνα ιουλιο εβρεχε ολο το μηνα αυγουστο εβρεχε το μισο μηνα. 3 μηνες 15 μερες ειδαμε καλοκαιρι περσι. και φετος ετσι το κοβω. οκ μπορω να κοψω φλεβα τωρα?
καταλαβατε τωρα γιατι ειμαι βαμπιρ?αμα απο τις 365 μερες που εχει ο χρονος τις 300 ειναι χωρις ηλιο ε θα εισαι βαμπιρ. εχω φτασει σε σημειο να βλεπω ηλιο και να μη μπορω να κατσω ουτε μισο λεπτο κατω απο τον ηλιο.
δε μπορω καν να κοιταξω καπου που χτυπαει ο ηλιος γιατι τυφλωνομαι.
χωρις πλακα.
ελεος δεν αντεχω.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Ιουλ 12, 2012 9:51 pm

καλημερα!!!πολυ απελπισια ρε δημητρα...ολοι αρρωστοι κ εξω σκατοκαιρος..υπομονη κ περαστικα!αα κ αφου εισαι βαμπιρ μην ερθεις ροδο..εχουμε ηλιοφανεια 300 μερες τον χρονο...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουλ 12, 2012 10:09 pm

μονο για ροδο ειμαι. θα εξατμιστω!χαχαχα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουλ 12, 2012 10:31 pm

....μονο τοσο λιγο ηλιο????!!!Πω,θα ειχα παθει καταθλιψαρα στανταρ!!

Γιαυτο στην Μανη,εχουν αγορασει οι Γερμανοι χωρια ολοκληρα.Καθονται ενα-δυο μηνες και απολαμβανουν ηλιο,θαλασσα και ηρεμια μεσα στα δεντρα.Εμεις παμε για μια μερα και λεμε,οκ,πηραμε την δοση μας απο Μανη,παμε αλλου!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουλ 12, 2012 10:33 pm

απο τις 30 μερες του μηνα αντε να εχει ηλιο τις 10. μπορει να τυχει να μην εχει και καμια. σου ειπα πριν 30 μερες εχει ο ιουνης τις 27 εβρεχε συνεχεια.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουλ 12, 2012 10:36 pm

ημουν σε Σουπερ μαρκετ τις προαλλες. η μικρη να κλαιει στο ταμειο μεσα στο καροτσι.
τα αλλα 2 να βαριουνται. και μπροστα μ ενας μαλακας γυρω στα 50 να γυρναει ολο πισω και να κοιταει τα παιδια με ενα μισος!!! μιλαμε ΜΙΣΟΣ ετσι?
κωλογερμανος. ε κοιτουσε κοιτουσε τον πηρε χαμπαρι και η ταμειας αφου (τουρκαλα μαλλον ηταν) και μου εκανε γκριματσα η κοπελα και της λεω στα γερμανικα '' ακομα υπαρχουν ναζιστες που μισουν και τα παιδια!!''
γυρναει αυτος με κοιταει στραβα του λεω '' υπαρχει καποιο προβλημα???''
δεν μιλησε.
γμτ ηθελα να μιλησει να γινοταν χαμος εκει μεσα.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουλ 12, 2012 10:59 pm

Τι τον "επιασε"?Επειδη εκλαιγε η μικρη?Παιδακι ειναι και θα κλαψει,ελεος πια με τον καθενα που ολα τους φταινε και ολα τους ενοχλουν!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουλ 12, 2012 11:00 pm

Οσο για τις βροχες το Καλοκαιρι,ευχαριστω,δεν θα παρω.Θα παω στην Μανη να κολυμπησω μεσα στα βραχια καλυτερα!!!!!!!!

Θαλασσα ξερω οτι δεν εχετε κοντα..Τουλαχιστον πισινες εχετε σπιτι σας?

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Ιουλ 12, 2012 11:07 pm

ναι ρε επειδη εκλαιγε το μωρο τον πειραξε και τον ενοχλουσε!
πισινα μεσα στο σπιτι καλε να εχω?οχι χαχαχ ειχα μια φουσκωτη τη σουταρα γιατι ειχαν παθει βρογχιτιδες περσι. ολη μερα εκει μεσα ηταν.

εχουμε πισινες εξωτερικες και σε αρκετα μεγαλους χωρους. κοντα σε εμας ειναι ενα δασακι και εχουν κανει και πισινα εκει περα με γκαζον και πισινα για μωρα ξερεις το νερο μεχρι το γονατο τους τους ειναι. ωραια ειναι αλλα εχω να πατησω 2,5 χρονια εκει και ουτε προκειται να ξαναπαω.
εχω ψυχολογικο τραυμα γιατι ειχαμε παει οταν ημουν εγκυος στη νεφελη
αφησα τη ραφαελα 5 λεπτα με τον πατερα της να παω στο μπανιο τον μικρο να του βαλω και αντιλιακο και ο εξυπνος ο πατερας της την εχασε.
ναι καλα διαβασες την αφησε μεσα στη πισινα για μικρα παιδακια που ηταν και πηγε παραπερα να καπνισει. γυρναω απο την τουαλετα τον βλεπω παφα πουφα φουμαρει που ειναι λεω το παιδι να εκει μου λεει.
ΠΟΥ ΕΚΕΙ????νααα εκει πως κανεις ετσιιιι
πουθενα το παιδι! 4,5χρονων ηταν τοτε, πρωτη κινηση μου τρεχω στην πυλη και λεω κλειστε τις πορτες χαθηκε το παιδι μου. (αμα το αρπαξε κανεις να μη μπορει να φυγει.)
2η κινηση μου ορμηξα πανω στον πατερα της (Εγκυος 5 μηνων) και του ελεγα θα σε πεταξω μεσα στις πισινες αχρηστε μπλα μπλα ενα σωρο του ειπα.
κοιτουσα δεξια αριστερα(ο χωρος εντωμεταξυ πιο μεγαλος απο ενα γηπεδο και φουλ στον κοσμο)
εψαχνα σαν τρελλη να ρωταω κοσμο αμα ειδαν ενα κοριτσακι με μπλε μαγιο και μαυρα μακρια μαλλια. τιποτα κανεις.
στο τελος μου ρθε σκοτοδυνη.
επεσα κατο στο γκαζον αρχισα να κλαιω και βλεπω τα ποδαρακια της ραφαελας να με πλησιαζουν!!! σηκωνω το κεφαλι την κρατουσε μια κυρια και μας εψαχναν!! καλα που ηξερε γερμανικα το παιδι και συνενοηθηκε. αλλιως δε ξερω τι θα γινοταν.
καλα ο αλλος ακομα βρισιδια ακουει οποτε αναφερομαι σ'αυτο το θεμα..
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Ιουλ 12, 2012 11:50 pm

Πα πα πα....καταλαβαινω την τρομαρα και την αγωνια σου!!!Ειχα και εγω ενα παρομοιο περιστατικο εχτες με τον αντρα μου και μου εφυγε η μιση ψυχη!

Ειχαμε παει για μπανιο σττην Στουπα εχτες, μαζι με ενα φιλικο ζευγαρι και τα δυο τους παιδια.
Κατα τις 5 το απογευμα ειπαμε να επιστρεψουμε για να βγουμε και το βραδυ βολτουλα στην παραλιακη της πολης.
Επιστρεφωντας,ειδαμε μια ταμπελα "Προς Ριντομο"
Το Ριντομο ειναι ενα φαραγγι,που παντα ηθελα να παω.
Συμφωνησε και οι υπολοιποι παρεα και στριψαμε.
Απο ενα σημειο και μετα αφηνεις το αυτοκινητο και πας με τα ποδια.Η διαδρομη μεσα στ ο φαραγγι ειναι 4 χιλ αλλα εμεις ψαχναμε ενε συγκεκριμενο σημειο που ειχε παει καποτε ο αντρας μου και το βρηκε σουπερ!
Ελα ομως....που περπατουσαμε μεσα στην ζεστη, κατηφοριες - ανηφοριες, χωρις νερο,κουρασμενοι απο το μπανιο και ελαφρως χαμενοι .
Λεει λοιπον ο δικος μου "Περιμενετε εσεις εδω και θα σας συναντησω σε 5 λεπτα.Παω να κανω αναγνωριση εδαφους"
Στηθηκαμε και εμεις κατω απο κατι δεντρα....περνανε τα 5 λεπτα,περνανε δεκα....αφαντος ο δικος μου.
Επειδη στην Μανη υπαρχουν πολλες τρυπες και προσφατα -πριν κανα μηνα- χαθηκε ενας Αγγλος ,το μυαλο μου πηγε αμεσως στο κακο.
Αρχισαμε να του φωναζουμε αλλα δεν περναμε απαντηση.
Διεσχισα το μονοπατι που ειχε παρει και προσπαθησα να τον ακολουθησω φωναζωντας το ονομα του.
Τιποτα.
Επι 1,5 ωρα ψαχναμε να τον βρουμε χωρις να ακουμε την φωνη του,χωρις ενα σημαδι οτι κατι ακουγεται "εκει κατω"!
Τα παιδια το διασκεδαζαν γιατι τους φαινοταν παιχνιδι,ενω ο πατερας τους κουραστηκε και εγκατελειψε την προσπαθεια να ψαχνει.
Το μυαλο μου ειχε τρελαθει.Ειπα στην φιλη μου να επιστρεψει πισω στο αυτοκινητο και να παρει τηλ την αστυνομια,την Πυροσβεστικη,καποιον επιτελους!...
.......
Τελικα,τον βλεπω απο μακρια κουναμενος σηναμενος....να μας χαιρετα γελωντας!Ειχε βρει το σημειο που θελαμε αρχικα να παμε....ειχε βουτηξει μεσα στα νερα της πηγης και δεν καταλαβε πως περασε τοση ωρα.!!!!!!!

Γυρισαμε σπιτι αρον αρον.Φυσικα ριξαμε και ενα καυγα,ετσι για το καλο.Αλλα τελος καλο,ολα καλα!

Σημερα που υποτιθεται θα πηγαιναμε παλι εκδρομουλα,ειναι ολοι τεχα στα κρεββατια τους...........

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Ιουλ 13, 2012 12:01 am

καλα δεν υπαρχει και ο δικος σου!!σας αφησε εκει να ξεροσταλιαζετε και να εχετε και αγωνια μην επαθε κατι και πηγε να κανει μπανιο?

χαχαχαχαχ αντρες ρε γμτ!!!

καλα διαβασε χθες καπου.
η μονη πρεπτωση για να αλλαξεις εναν αντρα....ειναι οταν φοραει ακομα πανες(που του αλλαζεις την πανα δηλαδη)
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 30 από 40 Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης