Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

+16
koufetaki
Niki81
arnikol
flora-flora
Μαρσυ
agelaki-007
geonutr
annia
trianmeli
ΣΤΕΓΙΑ
manoutita
fouli
fridoula
Ladycat
derbybaby
giotaki83
20 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Μάης 06, 2011 7:39 am

giotaki83 έγραψε:Πόπη καλά τα λες αλλα δυστυχώς πάσχω από αυτοεκτίμηση και αυτό το ξέρει ο άντρας μου και αν μη τι άλλο δε περιμενα να βρει αυτό το τρόπο να τη ρίξει κι άλλο. Αν ήμουν άνθρωπος που γενικά δεν με απασχολούσαν αυτά τα μικρά πράγματα θα ήμουν σίγουρα πολύ πιο ευτυχισμένη αλλα δυστυχώς.........από μωρό κουβαλάω τόνους κόμπλεξ. Εμ κι αυτός ο Χριστιανός 12 χρόνια με ξέρει, επίτηδες το κανει;;;
Αντε να δω τι χρώμα θα διαλέξω σήμερα!! Ότι με κάνει κλικ στο χρωματολόγιο αυτό θα διαλέξω!!! Μωρέ αντάυγειες έχω κάνει και παλαιότερα και νιώθω ολίγον τι γυφτάκι με τις λεγάμενες οπότε τείνω προς τη μονοχρωμία προς το παρόν!!! Θα αναρτήσω φωτό να με πείτε γνώμες!!


γιωτακιντο μαλλι οκ????οσο για το νυχι σουπερ!!!! Smile
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από Thaumataki Παρ Μάης 06, 2011 7:51 am

Μη λετε για νυχια! Μου εσπασε το νυχι σημερα τη !@#$$% μεσα!
Και οχι τιοποτα αλλο, ειναι gel και περεπει αν παω να μου το φτιαξουν, δε μπορω να το κανω εγω! Basketball
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από agelaki-007 Παρ Μάης 06, 2011 8:20 am

θαυματακι ποσο σου παιρνουν για να τα φτιαξεις gel ?
agelaki-007
agelaki-007

Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : καλλιθεα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από Thaumataki Παρ Μάης 06, 2011 8:24 am

Με μονιμο γαλλικο 50
Με μονιμο βερνικη 45
Και χωρις τιποτα, μονο τοποθετηση 40
Αλλα εγω το κανω με μονιμο γαλλικο!
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από agelaki-007 Παρ Μάης 06, 2011 8:27 am

που ειναι αυτο το μαγαζι ? εγω εχω μια και παιρνει τα μαλλια της κεφαλις της !
agelaki-007
agelaki-007

Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : καλλιθεα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από Thaumataki Παρ Μάης 06, 2011 8:29 am

Στα Βριλησσια που μενω, ερχεται μια κοπελα και μου τα κανει στο σπιτι (επειδη εχω το μικρο)
Αλλα εχει και δικο της μαγαζι στα Βριλλησια

Εντιτ: Βερνικι με γιωτα! Εκ παραδρομης το εγραψα με ητα παραπανω
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από agelaki-007 Παρ Μάης 06, 2011 8:32 am

μην στεναχωριεσε και εγω καμια φορα τα κανω τα λαθη μου απο γρηγοραδα για να γραψω ! πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 266204
agelaki-007
agelaki-007

Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : καλλιθεα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από pastakia Κυρ Μάης 08, 2011 3:03 am

giotaki83 έγραψε:Κι εμένα μου είπε ότι μου είπε 8 για να μη τυχόν πω ότι λέει ψέματα αν πει 10. ΣΗμασία έχει ότι το νιώθει το 8. Νιώθει ότι έχει παντρευτεί με ένα 8αρι. Κι εγώ ρε π..τη μου δεν ήθελα να παντρευτώ με κα΄ποιον που με κρίνει με 8. Κι ας ακούγεται ψωνίστικο. Έχωαρκετό κόμπλεξ με την εμφάνιση μου αλλα από τον άντρα μου περίμενα άλλα. Και για να μην νομίσετε ότι είμαι άσχημη ορίστε το φείς μου με τις φωτογραφίες μου

https://www.facebook.com/?ref=home#!/giota.maroufidou

δεν είμαι καλωνή αλλά δεν έιμαι και άσχημη ε κορίτσια;;;


Γιωτάκι γειά σου...καλά; πάς καλά; μια κούκλα είσαι...άκους εκεί 8!!!!...πές στον χαζμπαντ να βάλει γυαλιά...ή θέλει να του βάλουμε εμείς...έπρεπε να του πεις "πάμε μια βόλτα για καφέ να δούμε πόσο μου βάζουν οι υπόλοιποι"...εκεί να τον κάνεις τούρμπο...καλά πάνω σε βλακεία του σου το είπε δεν παίζει...δεν νομίζω να σε έχει για 8...απλά για να σου κόψει την φόρα......

pastakia

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Ταύρος Κατσίκα
Ηλικία : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από giotaki83 Κυρ Μάης 08, 2011 10:50 am

δυστυχώς το εννοούσε γιατί το είπε σε πολύ χαλάρή και νηφάλια κατάσταση..τέσπα...το ψιλοξέχασα γιατί έχω και εγώ έστωκαι ένα ίχνος εγωισμού!!! Λοιπον το μαλλί το έκανα ένα σκούρο βιολετί δηλαδή σκούρο καστανοκόκκινο γιατί ήταν βαμμένο και δεν μπορούσα να κάνω κάτι πιο ανοιχτό, δεν θα έπιανε. Η κομμώτρια είπε θα ανοίξει με τονήλιο και μετά πάνω στο ανοιχτό θα μπορεσω να κάνω μαι πιο ανοιχτή και καλοκαιρινή απόχρωση! Πάντως του άρεσε απ'ότι είπε οπότε χαλάλι τα 38 ευρουλακια!!!
giotaki83
giotaki83

Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Τόπος : SALONIKA FTWXOMANA

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από fridoula Κυρ Μάης 08, 2011 11:39 am

αντε ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!!με γεια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μην δινεις και πολυ σημασια σ'αυτα που λενε βρε....
παντως η αλλαγη μια χαρα μου φαινεται!!!!!!!!!!!!!!!!

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από pastakia Κυρ Μάης 08, 2011 12:37 pm

ναι η αλλαγή καλή είναι αλλά να μαζέψουν και τα στοματάκια τους οι χαζμπαντς...εμένα που είναι γλύκας ομολογουμένως(βλ. νικνέιμ)μου λέει κάτι τέτοις "χοντρές" για τον ποπό μου, επειδή έχω κυτταρίτιδα....τόσες πάστες που έχουμε τσακίσει μαζί τις τρώω μόνη μου..ευτυχώς που είμαι αδυνατούλα και μόνον αυτό προσέχει..λές κι οι υπόλοιπες γύρω δεν έχουν κυτταρίτιδα...αλλάζω χρώματα όταν μου την λέει έτσι..αλλά πίνω και πολύ νερό και έχει ψιλομειωθεί..τι να πω ρε κορίτσια..την παλέυω....όχι όμως να μας την λέει και ο πάστας...που είμαστε μαζί από 20 χρονών!!!!..στο καλό!Πάσταααααα...γκρρρρρρρρρ

pastakia

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Ταύρος Κατσίκα
Ηλικία : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 4 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από elenikaram Πεμ Ιουν 23, 2011 12:05 am

Βρε Γιωτακι..πες στον αντρα σου οτι δεν θα τον παντρευοταν και καμια που να ειναι για 10! Ελεος δηλαδη! Και εμενα μου πεταει κατι τετοια καμια φορα αλλα ειναι και υπερβολικα εγωιστης! Και τοτε εγω του λεω οτι δεν θα πηγαινε καμια καλυτερη μαζι του και οτι ο καθενας στη ζωη περνει αυτο που του αξιζει!.. Την αξια μας την ξερουμε η καθε μια δεν χρειαζεται να μας πουνε οι αλλοι τι αξιζουμε! Φιλακια!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης