Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

+16
koufetaki
Niki81
arnikol
flora-flora
Μαρσυ
agelaki-007
geonutr
annia
trianmeli
ΣΤΕΓΙΑ
manoutita
fouli
fridoula
Ladycat
derbybaby
giotaki83
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από giotaki83 Τρι Μάης 03, 2011 12:30 am

Πραγματικά δε με νοιάζει να έιμαι όμορφη για τον υπόλοιπο κόσμο. Αλλα θεωρούσα ότι έτσι όπως νιώθω εγώ για τον άντρα μου έτσι θα ένιωθε κι εκείνος για μένα. Δεν με κάνει ποτέ να νιώθω όμορφη. Μα ποτέ. Μπορεί να σημαιοστολιστώ αλλα εκείνος σημασία δε θα δώσει. Λ¨ες και είμαι αόρατη. Γενικά είναι πολύ υποτιμημένο στο μυαλό του το τι ύπαρξη έχει ΄διπλα του, αυτό έχω καταλάβει. Και από κει πηγάζουν τα διάφορα προβληματάκια που έχω μαζί του . Χαίρομαι να βλέπω άντρες να θαυμάζουν τις γυναίκες τους και συνήθως δεν τις θαυμάζουν με αντικειμενικά κριτήρια. ΑΠλά στα μάτια τους είναι τέλειες. Τις αγκαλιάζουν, τις χαιδεύουν, τις αποζητάν. Εγώ πρέπει να το πάρω απόφαση ότι τέτοιες τιμές και δόξες δε θα τις ζήσω...Με τη καλοσύνη θα μείνω..δε βαριεσαι

ΥΓ για να μη δώσω την εντύπωση του ψώνιου, εγώ αντικειμενικα θεωρώ τον εαυτό μου σε ομορφιά γύρω στο 7 με 8. Δε με νοιάζει αυτό. Απλά ήθελα ο άντρας μου να με έχει πίο ψηλα
giotaki83
giotaki83

Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Τόπος : SALONIKA FTWXOMANA

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Μάης 03, 2011 12:36 am

γιωτα να σου πω κ εμενα πολλες φορες δε θα παρατηρησει το ντυσιμο μου οταν εγω πιστευω οτι σημερα πχ ειμαι ωραια.αλλα σε κατι ακυρες φασεις με φορμα κ αθλητικο θα μ πει ωραια εισαι με αυτα..εμενα εχει ενα θεμα με τα κοπλιμεντα του στυλ μη παιρνεις κ πολυ αερα με αυτα που σου λεω..κ εγω εχω παρα πολλες ανασφαλειες αλλα αφοτου γεννησα δε δινω κ τοση σημασια.οποτε κ για τον δικο σου μηπως απλα επειδη σε θεωρει πια "δεδομενη" δε μπαινει στη διαδικασια να παρατηρησει?ή ηταν παντα ετσι?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από Ladycat Τρι Μάης 03, 2011 12:56 am

γιωτακι μου σε βλεπω προβληματισμενη κουκλα μου δεν εχει σημασια η εξωτερικη εμφανιση ειναι κατι που φευγει σημασια εχει το τι εισαι εσυ εσωτερικα σου μην δινεις σημασια σε αυτα που λεει ειμαι σιγουρη οτι ζηλευει ο δικος μου μολις με δει να φτιαχτω κ να βαφτω αρχιζει κ βγαζει χολη απο μεσα του αλλα τον συνδεω κανονικα κ με το νομο
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Μάης 03, 2011 1:08 am

εννοειται!!ασε που με φτυσιμο κολλανε..κανε οτι τον γραφεις λιγο κ φτιασιδωνεσαι κ θα δεις μετα!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από ΣΤΕΓΙΑ Τρι Μάης 03, 2011 2:54 am

Γιωτάκι μην τον ακούς...σε πειράζει...καλέ εσύ δεν είσαι απλά 10 αλλά 10'!!!!
ΣΤΕΓΙΑ
ΣΤΕΓΙΑ

Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ

https://www.facebook.com/profile.php?id=1308057724

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από fouli Τρι Μάης 03, 2011 3:11 am

stella έγραψε:

εμενα που μου λεει οτι ειμαι για 10 και οτι καμια δεν εχει τετοιο προσωπο τι να το κανω???? ξερω οτι εδω και καιρο δεν ειμαι πλεον παρα μια φουσκωμενη μπαλα............καποτε ναι, ημουν ομορφη....δε βαριεσαι!
Στελάκι κορίτσι μου, μην ακούω τέτοια, άκου κάποτε είσουν όμορφή. Αντε μη τα πάρω και σας αρχίσω μια μια εδω πέρα whip
fouli
fouli

Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2011
Ζώδια : Λέων Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα, Κολωνός

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από trianmeli Τρι Μάης 03, 2011 6:01 am

Γιωτακι ειλικρινα εισαι μια κουκλα φτου σου κοπελα μου μην πολυ τρελαινεσαι, εμενα μου απαντηση καλη εισαι νομιζω οτι ετσι το λενε για να μην περνουμε αερα ασε που ο δικος μου ειναι πολυ ζηλιαρης μη με δει να φτιαχτω ή να παω κομμωτηριο αρχιζει τη γκρινια, τεσπα μη σε παιρνει απο κατω δε νομιζω να το εννοει
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από annia Τρι Μάης 03, 2011 6:16 am

κοριτσιατα ιδι ακαι σε μενα...επισης λεει οτι τον ενοχλει που ειμαι και μικρη και τετοιες αλλες μαλακιες...πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 506945
annia
annia

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Καρκίνος Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : μενιδιιιιιι

http://manoules.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από geonutr Τρι Μάης 03, 2011 11:03 am

χεχεχεχε..μολις ρωτησα τον συζυξ τι βαθμο μου βαζει μεχρι το 10 κ μου λεει για μενα εισαι 11!!αΧΑχααχαχα...γλυκας!
geonutr
geonutr

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθηνα (προς το παρον)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από giotaki83 Τρι Μάης 03, 2011 11:12 am

Γκεό έτσι κάνουν οι σωστοί άντρες που καμαρώνουν για τις γυναίκες τους. Φτου σκόρδα μη σας ματιάξω κορίτσι μου!!!!!! Άννια μου τι εννοείςότι τον ενοχλεί το ότι είσαι μικρή;;;; Με το ζόρι σε παντρεύτηκε;;;; Για εξήγησε το μου λίγο αυτό..
giotaki83
giotaki83

Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Τόπος : SALONIKA FTWXOMANA

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από agelaki-007 Τρι Μάης 03, 2011 12:55 pm

απο το 0 μεχρι το 10 μου βαζει 1 να τον χαιρομε που τον εχω αμα με βαθμολογη ετσι ! πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 158396
agelaki-007
agelaki-007

Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : καλλιθεα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από annia Τετ Μάης 04, 2011 3:20 am

απλα ντρεπετε επειδη ειμαι μικρη και οταν τα ειχαμε παρα ημουν μικρη..τι να πεις....απο το ενα μου αυτι μπαινει απο το αλλο βγαινει....
annia
annia

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Καρκίνος Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : μενιδιιιιιι

http://manoules.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από Μαρσυ Τετ Μάης 04, 2011 12:59 pm

geonutr έγραψε:χεχεχεχε..μολις ρωτησα τον συζυξ τι βαθμο μου βαζει μεχρι το 10 κ μου λεει για μενα εισαι 11!!αΧΑχααχαχα...γλυκας!

ελα βρεεεεε...τι καλος!!

εγω επιασα το 10αρι μονο....δεν το ξεπερασα...χαχαχα!!!
Καλα...δεν εσκαγα κι ιδιαιτερα βεβαια αν μου εβαζε κι 8 ή 9....αλλα αν ηταν παρακατω....... πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 101950

Μαρσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Τόπος : Αιτ/νια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από flora-flora Τετ Μάης 04, 2011 9:45 pm

Έμενα που δεν μου έχει πει ποτέ τίποτα τι πρέπει να κάνω χαχαχχα αν των ρωτήσω
εγώ καμία φορά τον ρωτώ πως είμαι ?ένα καλή
θα πάρω για απάντηση !!! άσε άντρες πεταμένα λεφτά χαχχαχα
flora-flora
flora-flora

Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ζώδια : Δίδυμος Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : PAROS

http://candyland.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από flora-flora Τετ Μάης 04, 2011 9:50 pm

Αννια κάλε ζήλευε επειδή
είσαι μικρή !!!!άντε εκεί…… που ντρέπεται άλλοι θέλουν κοντά τους πιτσιρίκες και αυτός
που την έχει ντρέπεστε για να πάει καμία
40 να δεις πώς θα σε βλέπει χαχαχχα ξερολουκουμο χαχαχα
flora-flora
flora-flora

Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ζώδια : Δίδυμος Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : PAROS

http://candyland.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από arnikol Τετ Μάης 04, 2011 11:09 pm

Καλημέρα! Δεν έχω σκεφτεί να τον ρωτήσω ποτέ... Συνήθως με προλαβαίνει και μου κάνει κοπλιμέντα. Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι λίγο την απάντηση...

arnikol

Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Μαϊμου
Ηλικία : 44
Τόπος : Karditsa

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από Niki81 Τετ Μάης 04, 2011 11:24 pm

Α καλα ο δικος μου αν τον ρωτησω θα μου πει σου βαζω "-3"...χιχιχιχι...γενικα ειναι το στυλ του τετοιο δεν θα κατσει να με παινεψει...προτιμαει να με πειραζει...εκτος κι αν δει οτι στεναχωριεμαι.Αλλα τον ξερω τι κουμασι ειναι...δε μασαω.Ουτε εχω ανασφαλειες.Βασικα ουτε στα πιο τρελλα του ονειρα δε φανταζοταν οτι θα παντρευοταν μια κοπελα με την εμφανιση μου...οχι να το παινευτω...και μαλιστα 10 χρονια μικροτερη του...οποτε ας λεει οτι θελει...δε σκαω.

Εχθες τι μου ειπε?Κοιταζαμε ενα αλμπουμ με περσινες φωτογραφιες και λεω για να με δω πως ημουνα και μου λεει "Να εδω ειναι που ησουν ακομα ομορφη" πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 394360 .
Κοντεψα να του φερω το αλμπουν κολαρο.Οκ μου εχουν μεινει ακομα 6 κιλακια απο την εγκυμοσυνη και με το μωρο εχω σταματησει τα κομμωτηρια και τα μανικιουρ αλλα θα επανελθω που θα παει.

Niki81

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Μάης 05, 2011 12:12 am

αα μολις ο μικρος εγινε 4 μηνων τα ξανα αρχισα ολα!!νυχακια,μαλλακια κ ντυσιμο! εχω κ εγω ακομα 6 κιλα αλλα θα τα χασω εννοειται!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από arnikol Πεμ Μάης 05, 2011 1:24 am

Ρώτησα και μου είπε 9,5, για να μην παίρνω αέρα... προβλέψιμος ε;

arnikol

Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Μαϊμου
Ηλικία : 44
Τόπος : Karditsa

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από annia Πεμ Μάης 05, 2011 1:32 am

εγω θα τον ρωτησω μετα χαχαχαχα...ναι τον χαλαει και το ξερω οτι ζηλευει(απλα ειναι εγωισταρος και δεν το δειχνει)...τον χαλαει που αυτος ειναι στα 32 και εγω ουτε καν 21 ακομα....γκρρρρρρρρρρ
annia
annia

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Καρκίνος Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : μενιδιιιιιι

http://manoules.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Μάης 05, 2011 6:09 am

εγω δεν νομιζω οτι χρειαζετε να τον ρωτησω.πριν 2χρονια περιπου με περιμενε με τον μικρο εξω απο την δουλεια στο παρκο και οταν πλησιασα και χαιρετησα ξαφνιαστηκε και μου ειπε.σε ειδα να βγαινεις απο το κτιριο αλλα δεν σε γνωρισα και ελεγα απο μεσα μου τι γυναικαρα ειναι αυτη.χαχαχααχαχαχα!!οποτε την επιβεβαιωση μου την εχω τι να ρωτησω!!!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από annia Πεμ Μάης 05, 2011 6:36 am

xaxaxaa κουφετακι,μια φορα ο αποστολης οταν ειχα βαψει καστανο το μαλλι μου εκανε καμακι ενω πρωχωρουσα στον δρομο με τα μαγαζια εδω στην περιοχη και κοιτουσα ανεμελη τις βιτρινες....το τι δουλεμα εφαγε μετα....
annia
annia

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Καρκίνος Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : μενιδιιιιιι

http://manoules.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από koufetaki Πεμ Μάης 05, 2011 9:18 am

αυτο ξες τι ειναι καλη μου αννια ε?!!!!!!ερωτας καργα και φουλ.νταξει καλα ημαστε!!!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από fridoula Πεμ Μάης 05, 2011 12:20 pm

χαχαχα!!!!!κοριτσια τον ρωτησα και εγω εχθες και πριν προλαβω να τελειωσω την φραση μου,μου λεει ''εννοειται 11''
και με πιασαν τα γελια!!!!λεω εισαι σιγουρος δηλ??ναι μου λεει!!!
ε ενταξει το επιβεβαιωσα αυτο που πιστευα οτι θα ακουσω! πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 191628

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;; - Σελίδα 2 Empty Απ: πόσο σας βαθμολογεί ο άντρας σας σε ομορφιά;;

Δημοσίευση από Thaumataki Πεμ Μάης 05, 2011 12:23 pm

Γεια σου Φρινταααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης