Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+16
koufetaki
littlefish
mikio
Ladycat
kisha
trianmeli
elenikaram
BokSurat
Rea
Candy Candy
derbybaby
joan80
vassiliki
ΠΟΠΗ
Πούπσυ
ChristinaThanps
20 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 40 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Σεπ 13, 2012 4:05 am

ναι αλλά χρησιμεύουν κάπου;
δεν θα ήταν πιο λογικό να έγραφε τα ποστ που έχω κάνει αντί να γράφει πόντους; ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 866744
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Πεμ Σεπ 13, 2012 4:23 am

ντερμπυ με προλαβανε τα κοριτσια και σου απαντησανε εγω επινα μελισσοχορτο, γλυκανισο και μαραθο ολα μαζι σε ενα βαζο ανακατεμενα καλα μια μεγαλη κουταλια της σουπας τα εβραζα με το νερο και το αφηνα 10΄ μετα το επινα, επιναα περιπου 6 κουπες την ημερα κανενα παιδι μου δεν περασε κολικους, ελαχιστους ο κωνσταντινος δεν ξερω εαν βοηθησε το ροφημα ή απλα ήμουν τυχερη
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Πεμ Σεπ 13, 2012 7:01 am

Και στη λαϊκή υα βρεις μελισσοχορτο
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Σεπ 13, 2012 8:22 am

Καλησπέρα κουκλες.
Ντερμπι στην ιδια φαση είμαστε. Εχω βρει ολα τα ρουχαλακια κ.λπ τα βλεπω καθε μερα και περιμενω να μπουν μονα τους στο πλυντήριο. Καλα για το σιδερο ουτε καν το συζηταω.

Σημερα ο μικρός ξυπνησε με καταρροή. Εχει γκρινια και νευρα όλη μερα οπότε αλλη μια μερα πηγε έτσι.

Βασιλική επιτρεπεται να ταξιδεψεις στον 8ο; Νομιζα οτι δεν αφηνουν οι εταιρίες.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Σεπ 13, 2012 8:27 am

τωρα πια με χαρτι γιατρού και τον 9ο ταξιδευεις.το ρωτησα για να ειμαι σίγουρη.
συγκεκριμένα λένε το εξής:

Aν είστε έγκυος και ταξιδεύετε

Αν δεν έχετε κάποιο ιατρικό πρόβλημα, μπορείτε να πετάξετε μέχρι την 28η
εβδομάδα της εγκυμοσύνης σας, π.χ. μέχρι και οκτώ εβδομάδες πριν την
προγραμματισμένη ημερομηνία τοκετού σας. Μετά την 28η εβδομάδα σας,
απαιτείται ένα πιστοποιητικό υπογεγραμμένο από το γιατρό σας που να
επιβεβαιώνει ότι μπορείτε να ταξιδέψετε και σε ποια εβδομάδα της κύησης
βρίσκεστε.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Σεπ 13, 2012 9:58 pm

καλημερα!!στον γιατρο ολα οκ, ο μπεμπης εχει φτασει ηδη τα 2,5 κιλα ειναι λιγο xl αλλα δεν δυσφορει ουτε εχει περιτυλιξη η κατι τετοιο.εξακολουθω να εχω πολυ αμνιακο οποτε προσεχω μην κουραζομαι πολυ κ σπασουν τα νερα νωριτερα.κατα τα αλλα ολα οκ.
λοιπον εβαλα το πρωτο τεραστιο πλυντηριο με τα φορμακια 0-1 κ 1-3, σαλιαρες, πανακια ρεψιματος, σελτεδακια, 2 κουβερτουλες κ κατι αλλα ψιλα.μολις σιδερωθει θα βαλω το επομενο.το μεσημερι θα αρχισω να σιδερωνω κ κατι αλλα ρουχα πλυμμενα να μπουμε σε μια σειρα.
αυτο με τις αεροπορικες το ειχα ψαξει κ σε μια εταιρεια, δε θυμαμαι ποια, ελεγε πως πετας υπ'ευθυνη σου κ τυ γιατρου, θες χαρτι που να λεει οτι ο γιατρος δεν χρειαζεται να ειναι μαζι σου κ οτι αν χρειαστει να γινει εκτατκτη προσγειωση για σενα(λογω γεννας) θα πληρωσεις τα εξοδα της προσγειωσης!!!φυσικα δεν ξερω αν ισχυει σε ολες.
τζοαν περαστικα στον μικρο σου!εμεις θα αρχισουμε συστηματικα πορτοκαλαδες τωρα μπας κ γλυτωσουμε κανενα κρυωμα γιατι οποτε παμε στις κουνιες ολο γκουχου γκουχου ειναι τα παιδακια!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Σεπ 14, 2012 3:32 am

Καλησπερα κουκλες.
Εμεις τελικά το κρυωμα δεν το γλυτώσαμε. Από χτες το βραδυ ανεβασε κ πυρετο. Σε γενικες γραμμες η διαθεση του ειναι καλύτερη από χτες αλλα δεν εχει ορεξη για φαγητο καθόλου.

Ντερμπι πηγε 2500; Μια χαρα ο κύριος. Εγω εχω ραντεβου σε 10 μερες. Θα μας βγουν μεγαλουτσικα μου φαίνεται. Κια κατι φορμάκια που ηθελα να αγορασω μαλλον θα τα παρω 3-6 γιατί δδεν θα προλάβει να τα φορεσει καθόλου.
ελεγα να αρχισω και πλυσιματα το Σ/Κ αλλα λεει βροχες και καταιγίδες. Μεχρι και ο καιρός δεν είναι με το μερος μου.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Παρ Σεπ 14, 2012 12:46 pm

αντε κοντευετε,,,
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Παρ Σεπ 14, 2012 10:32 pm

καλημερα κοριτσια, καλο Σαββατοκυριακο σε ολες!
πραγματικα αυτα τα φορμακια ειδικα οταν ειναι 0-3 μηνων δεν προλαβαινουν να φορεθουν...
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Σαβ Σεπ 15, 2012 12:54 am

καλημέρα και από μας!περαστικά στον Δημήτρη μας,ευχομαι να το ξεπεπερασετε γρήγορα.
Η δήμητρα είναι με τον μπαμπά της στο χωριο από χθες το βράδυ. εγω δουλευω σημερα και έκατσα στα γιαννενα αφου και ο καιροσ δεν είναι καλός.κατεβασα αρκετα χειμωνιάτικα δικά μου αλλά είναι πολλά ακόμα.εχω δουλειά για όλο το σκ. το μεσημερι θα πάω για φαγητο και βολτα στα ΙΚΕΑ με την κουμπάρα μου. μια χαρά θα περάσουμε!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Σεπ 15, 2012 4:18 am

καλησπερες!πηγαμε κεντρο σημερα κ πηρα καλτσακια για το βρεφακι που δεν ειχα, σημερα θα βαλω τα 2 πλυντηρια σιδερο του μωρου, κ μενουν να πλυθουν καροτσια πορτ μπεμπε κτλ.
εδω ευτυχως εχει ηλιο κ στεγνωνουν απλα λιγακι επεσε η θερμοκρασια.
μαζεψα κ εγω κατι καλοκαιρινα μ που ουτε μ μπαιναν ουτε θα ξαναβαλω απο δω κ επειτα κ κατεβασα μερικα χειμωνιατικα να μην τα εχω για μετα.πολλες δουλειες κ πολλη κουραση...
παω για σιδερο!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Σαβ Σεπ 15, 2012 7:34 am

Καλησπερα κουκλες. Σημερα ειμαστε χωρις πυρετο μονο με γκρινια κακη διαθεση και εξανληση. Χτες το βραδυ τον ειχα στο κρεβατι κ εκανε κ εμετο και καθομουν να αλλαξω σεντονια κ ολα τα σχετικα. ευτυχως δεν εβρεξε και στεγνωσαν.

Βασιλικη οι βολτες στα ικεα ειναι σουπερ ακομα και οταν δεν αγοραζεις τιποτα. Θελαμε να παμε κ εμεις σημερα να παρουμε κατι πραγματακια για το δωματιο του μικρου αλλα το αναβαλαμε λογω κρυωματος.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Σεπ 15, 2012 7:38 am

αχ κ ξεχασα να σου γραψω προηγουμενως περαστικα για τον μικρουλη!!!να προσεχεις μη σε κολλησει κ εσενα!
ικεα ειναι τελεια εστω κ μονο για βολτα κ καφεδακι ή φαι.
ζηλευω Crying or Very sad
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Σαβ Σεπ 15, 2012 7:56 am

Ευχαριστω ντερμι. Η γιατρος ειπε οτι ειναι ιωση. Γενικα δεν αρρωσταινω ευκολα οποτε ελπιζω να τη γλυτωσω. Αχ προβλεπω δυσκολο χειμωνα. Τουλαχιστον το μωρο θα θηλαζει και λενε οτι εχει καλυτερο ανοσοποιητικο.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Σαβ Σεπ 15, 2012 10:18 am

βασικά θα εχει τα αντισώματα που εσύ έχεις ή που θα αποκτ'ησεις. αν εκτεθεί σε κάτι άλλο πέρα από αυτά θα νοσήσει.



περαστικά σας!
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από koufetaki Σαβ Σεπ 15, 2012 11:47 pm

περαστικουλια σας!!!εμεις εχουμε παλι μπουκωμα....δεν καταλαβαινω ενα καλοκαιρι τπτ κ με το που πηγαμε σχολειο ξανα αμεσως μπουκωμα....
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Σαβ Σεπ 15, 2012 11:52 pm

καλημερα κοριτσια. Τζοαν περαστικα και υπομονη.
εμεις εχουμε ξεκινησει ηδη τα σκονακια και την μασκα για τις βρογχιολιτιδες, προληπτικα επειδη με τον βρεφικο φετος θα αρρωσταινει συνεχεια η μικρη. μας ειπε ο παιδοπνευμονολογος να ξεκινησουμε απο Σεπτεμβρη.
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Κυρ Σεπ 16, 2012 9:24 am

καλησπερα κοριτσια

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Σεπ 16, 2012 10:27 am

καλησπερα!!!ειχαμε παει στης κουμπαρας μ που εχει διδυμα (6χρ) κ επαιζαν με τον γιωργο μου πολυ ωραια!τωρα μαζευτηκαμε, θα του κανω να φαει κ θα παμε σιγα σιγα για νανι.να ξαπλωσω κεγω λιγο να χαλαρωσω.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Σεπ 16, 2012 10:32 am

Καλησπερα κουκλες. Σημερα ηταν η.ερα βαφτισεων. Πηγαμε σε δυο. Γυρισα και ημουν χλια με πυρετο και μπουκωμενη μυτη. Αυτος ο καιρος δεν παλευεται. Μεσα ειχε ζεστη εξω εβρεχε και ειχε και ενα αερακι. Ευτυχως ο μικρος ειναι καλα.
Και εχω απο βδομαδα δουλειες σε εφορια και οαεε και δεν ξερω πως θα την παλεψω.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Κυρ Σεπ 16, 2012 8:28 pm

καλημερα και καλη εβδομαδα κοριτσια.
πρωτη μερα στον βρεφικο σταθμο σημερα και αντε να δουμε πως θα τα παει η μικρη...
αυτος ο καιρος δεν παλευεται, ειναι κινδυνος.
και εγω εχτες μεσα στο σπιτι, εβαζα το ζακετακι, εβγαζα το ζακετακι! τη νυχτα κρυωνα ομως και δεν ειχα καμια κουβερτιτσα προχειρη. σημερα δεν την παταω ομως, θα φροντισω να κατεβασω!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Σεπ 16, 2012 9:39 pm

καλημερες!!
ελενη καλη αρχη στη ναντιουλα σου κ ευχομαι γρηγορη κ ομαλη προσαρμογη!!
τζοανακι περαστικα!πινε πολλες πορτοκαλαδες μπας κ το περασεις ξωφαλτσα!
κ εμας εχει ψυχρανει ο καιρος αλλα τα μεσημερια τα 30αρια τα χτυπαμε ακομα..εντελως παιγμενο το κλιμα!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Σεπ 17, 2012 3:27 am

λοιπόν το βράδυ είχαμε ρεσιτάλ. ξύπνησαν και το ηλεκτράκι και ο παίδαρος κατά τις 1:30. ο θ. ανέλαβε το Ηλεκτράκι και το κοίμησε.

Ο παίδαρος όμως... ήταν μες στη καλή χαρά. Επέστρεψε σε κάποια φάση στη κρεβατοκάμαρα ο θ. και βλέπει εμένα τάβλα στο κρεββάτι και το πάιδαρο να είναι ανασηκωμένος και να χαχανίζει (είναι χαχανούλης γενικ'α).

Τέσπα τον βάλαμε στη μέση και κοιμηθήηκαμε οι 3μας....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Σεπ 17, 2012 4:33 am

Kαλησπέρα κουκλες.
Ελενη καλη αρχή στο σταθμό.

Ντερμπι να φανταστεις οτι καθε μερα πινω βιταμινη C μαζι με το σίδηρο και παλι κολλησα. Βεβαια σημερα είμαι μια χαρα ηταν παροδικό. Μονο μπουκωμα εχω που με εκνευρίζει αφανταστα γιατί δεν μπορώ να ανασανω. 2
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Σεπ 18, 2012 8:56 am

περαστικά τζοαν!

τρεχω τρεχω τρεχω...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 40 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης