Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

+18
Ladycat
Μαρσυ
joan80
trianmeli
BLUBLU
Kiriaki76
Niki81
flora-flora
giotaki83
pastakia
elenikaram
Rea
vassiliki
maria-elpida
CatLady
koufetaki
ΠΟΠΗ
VAMPIRE
22 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από trianmeli Τετ Μαρ 16, 2011 10:45 am

και καλα εκανες αλλα με επιασε στο φιλοτιμο δεν ζει κιολας κι ειπα χαλαλι
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Μαρ 16, 2011 10:52 am

χμμμ καλα αν δε ζουσε δε θα ειχα προβλημα να του βαλω το ονομα του.μιας και δε τον ειχα γνωρισει για να δω τι βλακας ειναι!χαχα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από pastakia Τετ Μαρ 16, 2011 12:58 pm

Niki81 έγραψε:Καλε εδω ο δικος μου ηθελε λεει να την παρουμε τη μανουλα στο καινουριο σπιτι να μενει μαζι μας...δεν ηξερα να βαλω τον κουμανταδορο μεσα στο σπιτι μας να μας διαλυσει μεσα σε ενα μηνα... Και να πω οτι εχει και αδυναμια στον αντρα μου...αχρηστο τον θεωρει...μια καλη κουβεντα δεν την εχω ακουσει να λεει γι'αυτον τρια χρονια που τη γνωριζω.Εκει ειναι που τρελλαινομαι τελειως.Μια ζωη τον υποτιμαει και τον μειωνει ...αλλα αυτος εκει...μεσα στο βρακι της χωμενος.


Καλά...κοίτα μην κάνεις καμμιά μακακια, συγνώμη κιόλας...άν θέλει να γυρίσει στο πατρικό του ο δικός σου! Δεν είμαστε με τα καλά μας...ωρε πάνε καλά τα αγόρια μας; για να μπαίνουν στη θέση τους ένας ένας άντε!!!άντε να συνερχόμαστε λέμεεεεεεεε..ακου 'κει να κατσικωθεί η άλλη στο ζευγάρι μέσα στο καινούριο σπίτι..μη χείρότερα!

pastakia

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Ταύρος Κατσίκα
Ηλικία : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από BLUBLU Τετ Μαρ 16, 2011 1:29 pm

Καλα το πιστευετε...ακομη μου κραταει μουτρα!!!!Αυτο δεν εχει ξαναγινει!Πωπω...θα τον στειλω, με εχει πρηξει! Βεβαια με την καλτάκα μια χαρα ειναι!Υπομονη ......υπομονη! Αν κ το βλεπω το διαζυγιο...μου ειπε οτι δεν μπορει να ειναι με μια γυναικα που δεν μιλαει καλα για την μανα του. Ειμαστε μαζι απο τα 15 να φανταστειτε. Τελικα ο ανθρωπος αλλαζει! Ταδε εφη BLUBLU

BLUBLU

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Ζώδια : Καρκίνος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Χωρα του Ποτε

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από pastakia Τετ Μαρ 16, 2011 1:34 pm

έλα μωρέ αστον τωρα...από τα νεύρα του σου λέει μαλακίες...άστον να ηρεμήσει καιμην σκέφτεσαι βλακείες!και μόλις ηρεμήσει ήρεμα αλλά σταθερα, χώσε ξεκαθάρισε και βρείτε μια χρυσή τομή ούτε να σου σπάνε τα αρ...εσένα ούτε να το χάσετε και μεταξύ σας για την άλλη την μαλακισμένη, δεν αξίζει..κι ε΄γω με τον πάστα πό 20 χρονών είμαστε μαζί..αυτό αξίζει και μηνψυχραίνεσαι με τον άνδρα σου για την κάθε κομπλεξικιά..φταίει δεν λέω, αλλά σε κάποιο άλλο θέμα θα φταίς κι εσύ...μην το κρατάς, ΑΠΛΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΟΥ ΤΟ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ...σιγα μην της περάσει της βλαμένης...

pastakia

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Ταύρος Κατσίκα
Ηλικία : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Μαρ 16, 2011 1:37 pm

λοιπον μπλουμπλου!
μολις σε ειδα στο φεις και εχω να πω οτι ο αντρας σου ειναι πολυ χαζος (συγνωμη κιολας!!!) που εχει ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑΑΑΑΑΑ(πραγματικα η τυπισσα ειναι ΘΕΑΑΑΑΑΑ)
και κρεμεται απο το βρακι της μανας του!!!!Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!
μοντελο!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από BLUBLU Τετ Μαρ 16, 2011 1:57 pm

Παμε για 5η μέρα αυριο! Δεν εχει ξαναγινει αυτο. Εδω για δικα μας θεματα οταν μαλώνουμε το πολυ σε 1 μέρα το έχουμε λύσει.Είναι 29 κ ειμαι 27. Ειναι αιγοκερως κ ειμαι καρκινάκι.Φταίω κ εγω σε πολλά, κ κυριως που εκδηλώθηκα στον αντρα μου γι αυτην ενω εκεινη μου τα χώνει σε μένα κ μπροστα του του λεει ποσο με λατρευει!

Δημητρα να εισαι καλά! Μου ανέβασες την ψυχολογια γιατι εδω το εχω χάσει τελειως το μυαλο μου.Παντα η εμφανιση μου ηταν θεμα για την πεθερα. Πχ. μου ελεγε να μην βάφομαι, να μην βαζω ψηλοτακουνα κ πριν βγουμε κάπου μαζι παντα ερχοταν να δει τι παπουτσι θα βάλω. Ειμαι 1.70 κ 1.50! Βεβαια ο αντρας μου μου ελεγε οτι το κάνει γιατι με νιωθει σαν κορη της. Κ επειδη ενω γεννησα διδυμα, ειμαι ακριβως οπως πριν σε κιλά, εχει φαγωθει. Μου λεει οτι πρέπει να τρωω τα περρισευματα απο τις κρεμες των μωρων, ενω οταν παει να τις φαει ο γιος της τον μαλώνει μην παχυνει. Ασε γερο κολλημα!
Δημητρα σε κανω αντ για να δεις τις μπεμπες μου!!!!

BLUBLU

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Ζώδια : Καρκίνος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Χωρα του Ποτε

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Μαρ 16, 2011 2:03 pm

ρε συ πες ετσι.αυτη πουλακι μου σε ζηλευει γιατι εισαι ΘΕΑ! πηγαινε αγαπη μου και ριξου στον αντρουλη σου τετοια κοπελαρα.κ θα δεις πως θα σου ξαναμιλησει χαχαχα μη της δινεις την ευχαριστηση ρε να σας βλεπει ετσι!!χαιρεται!καταλαβε το!σε ζηλευει εεεεεεεεε
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από joan80 Τετ Μαρ 16, 2011 2:05 pm

Blublu διαβαζα τι έγραψες και νομίζω ότι η πεθερά σου το έχει βάλει σκοπό να σε φερει στα όριά σου. Έγώ θα το έπαιζα τρελή, όπως κάνει και αυτή. Ο καλύτερος τρόπος σε αυτές τις περιπτώσεις είναι η αδιαφορία και το κλειδί πίσω από την πόρτα όταν λείπει ο άντρας σου.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Μαρ 16, 2011 2:07 pm

κουκλες οι μπεμπες σου!!νομιζω οτι μοιαζουν σε εσενα αλλα εχουν τα ματια του μπαμπα?παντως ειναι τελειες!!και ταιριαζεται κ πολυ με τον αντρουλη σου σαν ζευγαρι!αντε ρε που θα ειστε με μουτρα μεταξυ σας γιαυτην!πηγαινε να του την πεσεις τωρααααααααα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από joan80 Τετ Μαρ 16, 2011 2:07 pm

Έχετε δει το επεισόδια από τις 7 θανάσιμες πεθερές με τον Γκλέτσο; Κάπως έτσι την φαντάζομαι την πεθερά σου.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από BLUBLU Τετ Μαρ 16, 2011 2:09 pm

Δεν παω παιδι μου! Να ερθει να με παρακαλέσει αυτος!!!!
Το ξερω οτι χαιρεται η σκροφ@! Αφου την άλλη φορα ημασταν στην κουζινα κ μου κάνει ενα πονηρο αστειακι, που αυτη δεν ακουσε αλλα ακουσε τα χαχανισματα μας κ κοντεψε να πνιγει,μετα ορμηξε στην κουζινα κ μας ρωτουσε τι λέγαμε κ οτι δεν πρεπει να την αφηνουμε απεξω σε αυτα που λέμε ειναι αγενεια!
Αλλα ετοιμο της το έχω....θα της πω αλλη φορα οτι ο γιος σου θελει να με π@#@$%%...να δουμε τι θα κανει μετα!
Βεβαια τα εχει με τα πτυχια μου! Αλλο κ τουτο! Γιατι εγω τα εχω κορνιζα στο γραφειο κ ο γιος της το εχει στο παιδικο δωματιο! Επισης πολλες φορες απαξιωνει τον κλάδο που ανηκω. Ειμαι εκπαιδευτικος κ αλλα τέτοια ομορφα!Ουφφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!!!!!!!

BLUBLU

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Ζώδια : Καρκίνος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Χωρα του Ποτε

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από BLUBLU Τετ Μαρ 16, 2011 2:13 pm

Joan πηρα αποφαση να μην ανοιγω την πορτα πλέον οταν θα λειπει ο αντρας μου. Αν κ αυτη εχει να φανει τοσες μερες. Αλλα αμα ερθει αυτη κ ειναι ο αντρας μου τι να κανω μπροστα του? Δεν θελω να της μιλάω καθολου, δεν μπορω να υποκρινομαι. Εχει πει πολλα για μενα κ τους γονεις μου! Δεν την θελω αλλο σπιτι! Δεν εχω δει το επεισοδιο αλλα ειμαι σιγουρη για το ποσο θανασιμη κ υπουλη ειναι! Λεει λεει κ το κλαμα το εχει στο τσεπακι της! Ολο στην λυπητερη το ριχνει! Κ χαιρεται που ειμαστε σκατα με τον αντρα μου, γιατι αυτος με αυτην ειναι μελι γαλα!

Σε ευχαριστω Δημητρουλα μου!!!!! Η μια μου μοιαζει πολυ, η αλλη πιο λιγο! Αλλα εγω λεω οτι ειμαστε τριδυμες!!! η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 191628

BLUBLU

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Ζώδια : Καρκίνος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Χωρα του Ποτε

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Niki81 Τετ Μαρ 16, 2011 8:48 pm

pastakia έγραψε:
Niki81 έγραψε:Καλε εδω ο δικος μου ηθελε λεει να την παρουμε τη μανουλα στο καινουριο σπιτι να μενει μαζι μας...δεν ηξερα να βαλω τον κουμανταδορο μεσα στο σπιτι μας να μας διαλυσει μεσα σε ενα μηνα... Και να πω οτι εχει και αδυναμια στον αντρα μου...αχρηστο τον θεωρει...μια καλη κουβεντα δεν την εχω ακουσει να λεει γι'αυτον τρια χρονια που τη γνωριζω.Εκει ειναι που τρελλαινομαι τελειως.Μια ζωη τον υποτιμαει και τον μειωνει ...αλλα αυτος εκει...μεσα στο βρακι της χωμενος.


Καλά...κοίτα μην κάνεις καμμιά μακακια, συγνώμη κιόλας...άν θέλει να γυρίσει στο πατρικό του ο δικός σου! Δεν είμαστε με τα καλά μας...ωρε πάνε καλά τα αγόρια μας; για να μπαίνουν στη θέση τους ένας ένας άντε!!!άντε να συνερχόμαστε λέμεεεεεεεε..ακου 'κει να κατσικωθεί η άλλη στο ζευγάρι μέσα στο καινούριο σπίτι..μη χείρότερα!

Καλα εννοειται δεν υπαρχει πιθανοτητα να γινει τετοιο πραγμα....Αλλα και αυτη το ειχε σιγουρακι οτι θα την παιρναμε μαζι.Ελεγε ταχαμου "Εγω δεν μπλεκομαι με τις νυφες μου να δημιουργω προβλημα"....αλλα την κλαψα στο τσεπακι την ειχε που θα φυγουν τα παιδια και θα μεινω μονη μου κλπ.Εδω μιλαγε για το σπιτι που φτιαχνουμε και ελεγε "το σπιτι ΜΑΣ" της ξεφευγε και εκει την ψιλιαστηκα.

Niki81

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Niki81 Τετ Μαρ 16, 2011 8:56 pm

BLUBLU έγραψε:Joan πηρα αποφαση να μην ανοιγω την πορτα πλέον οταν θα λειπει ο αντρας μου. Αν κ αυτη εχει να φανει τοσες μερες. Αλλα αμα ερθει αυτη κ ειναι ο αντρας μου τι να κανω μπροστα του? Δεν θελω να της μιλάω καθολου, δεν μπορω να υποκρινομαι. Εχει πει πολλα για μενα κ τους γονεις μου! Δεν την θελω αλλο σπιτι! Δεν εχω δει το επεισοδιο αλλα ειμαι σιγουρη για το ποσο θανασιμη κ υπουλη ειναι! Λεει λεει κ το κλαμα το εχει στο τσεπακι της! Ολο στην λυπητερη το ριχνει! Κ χαιρεται που ειμαστε σκατα με τον αντρα μου, γιατι αυτος με αυτην ειναι μελι γαλα!

Σε ευχαριστω Δημητρουλα μου!!!!! Η μια μου μοιαζει πολυ, η αλλη πιο λιγο! Αλλα εγω λεω οτι ειμαστε τριδυμες!!! η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 191628

Μη μπεις στο τρυπακι αυτο να μην της μιλας...θα το χασεις το παιχνιδι ετσι.Θα της μιλας ευγενικα αλλα τυπικα.Και αραιωνε τις επισκεψεις...δεν υπαρχει λογος να ερχεται καθε μερα να σου τσακιζει τα νευρα.Με τον τροπο σου θα το κανεις αυτο.Μιλα...οταν πεταει το φαρμακι της απαντα ευγενικα αλλα κφτα να καταλαβει να μαζευτει.Κι εμενα ετσι κανει .Ολο κλαψα που εμεινε μονη της.Λες και φταιω εγω που εμεινε μονη της ή λες και πρεπει να την πληρωσω εγω.

Niki81

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από joan80 Τετ Μαρ 16, 2011 11:30 pm

Νικι συμφωνώ μαζί σου. Όταν είπα αδιαφορία, εννοούσα αδιαφορία στα λεγόμενά της. Για να τα βγαλεις περα με τετοιους ανθρώπους πρεπει να κανεις την τρελή, όσο και να σε ενοχλούν κάποια πράγματα. Πετάει τη μαλακία; Ναι, εσυ. Και από μεσα σου ας ριχνεις καντήλια. Μια δυο τρεις, αν δει ότι δεν τσιμπάς, θα χασει το ενδιαφερον της. Βεβαια να υπάρχει και ένα μέτρο. Αλλά η αντιπαραθεση να μην γίνεται μπροστά της. Το ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά δεν αξίζει να αλάσεις ένα σπίτι με παιιά γιατί η πεθερά έχει τα κολλήματα της. Πρεπει να ακολουθείς την ίδια τακτική που χρησιμοποιεί και αυτή. Αλλα να λες από μπροστά και άλλα από πίσω. Αχ, γι' αυτό λεω εγώ μακριά και αγαπημένοι. ¨οσο είναι δυνατόν.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Μαρ 17, 2011 12:30 am

εισαι εκπαιδευτικος μπλουμπλου?μπραβο!σε ποιον κλαδο?
και τι εχει ο εκπαιδευτικος δε καταλαβα!!!
κακως δε της ττο ειπες εκεινη τη στιγμη!αφου επεμενε να μαθει τι λετε επρεπε να της πεις ''ο γιος σου θελει να με μπιιιιπ!!!''
ακου εκει οτι πρεπει λεει να της τα λετε ΟΛΑ!!ΡΕ ΔΕ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑ!!θελω το τηλ της να την βρισω!χαχαχαχα!!
στο σπιτι μου πες της οπου γουσταρουμε θα τα κρεμαμε τα πτυχια μας.αμα θελουμε θα τα βαλουμε και στο ταβανι.αι σιχτιρ το ζωον
και ασε τους εγωισμους και πηγαινε στον αντρα σου.γυναικες ειμαστε ρε παιδι μου.υπαρχουν 100 τροποι για να τον κανεις οτι θες χωρις να το καταλαβει! Razz
το νινι σερνει καραβι σου λεει.βαλε κατι προστυχο που δε το χει ξαναδει και ορμα belly
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από pastakia Πεμ Μαρ 17, 2011 2:57 pm

καλά Νίκη81 την πεθερά μου έχεις για πεθερα..τα ίδια λέει"εγώ τς νύφες μου τις αγαπάω και δεν ανακατεύομαι...και όλο και κάποια μαλακία λέει...είπα στον χαζμπαντ στα βαφτίσια να την έχει σε καταστολή γιατί θα μας ακούσει ο κόσμος...θα την πικάρω τόσο μέχρι εκεί που δεν θα παιρνει, γιατί κάνει σαν κοκοράκι σε κατι τέτοιο...σιχτιρ βραδυνιάτικο

pastakia

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Ταύρος Κατσίκα
Ηλικία : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Μαρσυ Πεμ Μαρ 17, 2011 3:29 pm

Μα τι μαλακισμενες ειναι αυτες ρε κοριτσια????
τι ζωα???

Αλλα κατσε να πριζωσω και λιγο την Παστακαινα...
Μαρη Παστουλα εσυ....και τι εγινε αν ανεβαινει στο σπιτι οταν ειναι εκει ο γιος της????Αφου εσυ λειπεις κι ετσι δεν τσαντιζεσαι,ουτε στην λεει για κατι...Δεν εχει δικαιωμα να ερθει να δει το παιδι της και το εγγονι της...και καθε μερα αφου ειναι εκει κοντα??
Εγω ειλικρινα δεν θα ειχα προβλημα...
Αλλα για πες..τι ειναι αυτο που σε χαλαει στην ουσια σε αυτες τις επισκεψεις???

Μαρσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Τόπος : Αιτ/νια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Niki81 Πεμ Μαρ 17, 2011 9:45 pm

pastakia έγραψε:καλά Νίκη81 την πεθερά μου έχεις για πεθερα..τα ίδια λέει"εγώ τς νύφες μου τις αγαπάω και δεν ανακατεύομαι...και όλο και κάποια μαλακία λέει...είπα στον χαζμπαντ στα βαφτίσια να την έχει σε καταστολή γιατί θα μας ακούσει ο κόσμος...θα την πικάρω τόσο μέχρι εκεί που δεν θα παιρνει, γιατί κάνει σαν κοκοράκι σε κατι τέτοιο...σιχτιρ βραδυνιάτικο

Προχθες τον πηγα διπλα στο σπιτι της...πρωτη φορα μη φανταστεις...την εχει φοβηθει το ματι μου και δε θελω πολλα πολλα.Παιρνει το παιδι αγκαλια το βαζει στην μπαλκονοπορτα και του ελεγε "εδω μπεμπη θα κατσουμε να μας δει η γειτονια να ζηλεψει.Να μας δει ο αδερφος μου απεναντι(με τον οποιο ειναι τσακωμενη) να σκασει."

Πηγα να της πω...το παιδι μου αστο εξω απο τις κακιες σου...αλλα εκανα πως δεν ακουσα.

Niki81

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty αντε παλι!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Μαρ 20, 2011 1:13 am

χτες πηγε ο αντρας μου να κουρευτει στην παλια γειτονια του και περασε απο τη μανα του
τη γνωστη.....(ριξτε μια ματια στο επικινδυνες γιαγιαδες για να μην τα ξαναγραφω!)
ανοιξε θεμα ο αντρας μου οτι με την ασθενεια μου δε θελει καθολου στεναχωρια και να προσεχουν πολυ πως μου μιλανε (γιατι μου λενε συνεχεια τι θα γινει, ετσι θα εισαι, ο ανθρωπος δε μπορει να γυρναει απ τη δουλεια και να βρισκει μια γρια αχ και βαχ, ως ποτε θα εισαι ετσι, γιατι δε γινεσαι καλα, γιατι δεν το ειπες οτι ειχες προβλημα!!!!!!!!!!! λες και το ηξερα, και διαφορα τετοια και με κανουν σκατα)
αποτελεσμα????????? του ειπαν οτι δε φταινε αυτοι για οτι μου εχει συμβει , μηπως φταινε λεει και για τα σχολικα μου χρονια αν μαλωνα με τις φιλες μου???? και αλλαξαν την κουβεντα...η οποια οπως παντα πηγε στη μανα μου!!!!!!!!!!
απ τη μερα που ηρθε ο γιος τους να μεινει εδω (πανω κατω μα τη μανα μου) αυτοι κλαινε...παιδια εχει 5 χρονια αυτο.....κλααααααμα εφυγε το παιδι τους (ειμαστε 10 λεπτα με το αυτοκινητο!!!!!!!!) δεν ερχονται, αν ερθουν καθονται στο ποδι μια ωρα, με τοζορι να πιουν ενα καφε ορθιοι, εδω δεν ειναι σπιτι τους!!! επισης στη δικη τους περιοχη εχει καλυτερο ψωμι, καλυτερα κρεοπωλεια, φαρμακεια, ζαχαροπλαστεια, καλυτερο νερο, και καλυτερο αερα!!!!!!!!! (εγω μενω Ωραιοκαστρο και αυτοι Κορδελιο)
χτες λοιπον του ειπαν οτι η μανα μου τον εχει καβαλησει και γιατι δεν εσκισε τη γατα απ την αρχη!!!!!!! ο αντρας μου τους ειπε οτι η μαμα που ποτε δεν μας ενοχλει, μας δινει ολο το μισθο της, μας μαγειρευει, πλενει, σιδερωνει, κραταει τα παιδια, πληρωνει το πετρελαια, και ποτε δε μας ρωτησε που παμε η τι ωρα θα ερθοουμε(οπως κανουν αυτοι και τους εφυγαν 3 νυφες απ τον αλλο γιο) τους ειπε οτι δεν μας ενοχλει καθολου και ειναι πολυ περηφανη γυναικα και εν πασει περιπτωσει ετσι που ειμαι εγω δε γινεται χωρις αυτην!!!!!!!!!! και οι ηλιθιοι ειπαν ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ που ειναι αρκετα μακρια!!!!! τα πηρα λεμε!! με εχουν κανει να βγαζω καπνους!!!
δεν καταλαβα σπιτι της ειναι στο κατω κατω... απ τη ζηλεια τους που βλεπει τα παιδια πιο πολυ....λες και εχει χρονια μπροστα της, εκεινοι ειναι 60 και η μαμα μου 80!
καθονται και περιμενουν ποτε θα πεθανει! την τελευταια φορα που ηρθε η πεθερα μου με ρωτουσε που θα τη θαψω!! την εχουν φαει τη γυναικα!!! καθε φορα τα ιδια!!!
δηλαδη εγω μισοπαραλυτη να φυγει και η μανα μου και να απογινουμε τι????
χωρια αυτο βαζουν και λογια, του ειπαν του αντρα μου οτι αν με βλεπει χαλια ψυχολογικα μπορει να με ενοχλει ο πρωην αρραβνιαστικος μου ----που τον χωρισα το 2001 !!!!!!!!!!!!! βαρεθηκα τις μαλακιες τους και ψαχνονται για καβγα συνεχεια, πειτε μου τι να κανω, πως να αντιδρασω, δε θελω να τα καταπιω παλι και να ειμαι η χαρωπη νυφουλα, στο κατω κατω δεν επιτρεπω σε κανεναν να πει στη μανα μου τι θα κανει!!!!!!!! αρχισα να τρεμω δε μπορω να γραψω αλλο, πειτε μου κατι πλιιιζ.............

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Niki81 Κυρ Μαρ 20, 2011 1:49 am

Εγω θα τους ρωταγα στα ισα τι προβλημα εχυν με τη μανα μου και θα τους ξεκαθαριζα οτι το που μενει η μανα μου και ποτε θα πεθανει δεν τους αφορα...τπτ περισσοτερο...ουτε θα δεχτεις απαντηση ουτε θα ανοιξεις κουβεντα.Δε σας αφορα τελεια και παυλα.Εφοσον φυσικα δεν εχει ο αντρας σου προβλημα.Και αστους να βραζουν στο ζουμι τους. Και να σου πω...εσυ την υγεια σου και την οικογενεια σου...μη χαλας τον εαυτο σου για χαρη τους.Εγωπλεον ξερεις τι προσπαθω να κανω...καθε φορα που φουντωνω κλεινω τα ματια και λεω απο μεσα μου "Δε θα ασχοληθω μαζι της....δε θα ασχοληθω μαζι της".Το λεω 3-4 φοριτσες και αλλαζω σκεψη και ασχολια.

Niki81

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από pastakia Κυρ Μαρ 20, 2011 1:50 am

Μαρσυ έγραψε:Μα τι μαλακισμενες ειναι αυτες ρε κοριτσια????
τι ζωα???

Αλλα κατσε να πριζωσω και λιγο την Παστακαινα...
Μαρη Παστουλα εσυ....και τι εγινε αν ανεβαινει στο σπιτι οταν ειναι εκει ο γιος της????Αφου εσυ λειπεις κι ετσι δεν τσαντιζεσαι,ουτε στην λεει για κατι...Δεν εχει δικαιωμα να ερθει να δει το παιδι της και το εγγονι της...και καθε μερα αφου ειναι εκει κοντα??
Εγω ειλικρινα δεν θα ειχα προβλημα...
Αλλα για πες..τι ειναι αυτο που σε χαλαει στην ουσια σε αυτες τις επισκεψεις???

Μαρη συντοπίτισσα με έχεις παρεξηγ'ησει νομίζω ή όχι;...δεν με πειράζει που έρχονται, με πειράζει που έρχονται όμως κάθε μέρα, γιατί μπορεί να έχω πετάξει ένα βρακί ρε αδερφέ(Που δεν παίζει, είμαι μουρλή με την τάξη), να έχω τα σιδέρωτα μες στο σαλόνι που εκεί σιδερωνω...και στην τελική δεν πολυγουστάρω ρε αδερφέ!!!δε νομίζω να είμαι και τόσο παράλογη..άσε που όταν παίρνω τηλ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ να δω τι κάνει το παιδί και έχει πεταχτεί ο άνδρας μου σε δουλειές και τους τον έχει αφήσει μου λέει ατακούλες "μαμάάάά ζήλευε εσύ τωρα που είμαστε εμείς παρέα...." και εγώ σχεδον κάθε μέρα κλαίω στην τουαλέτα της δουλειάς μου γιατί μου λέιπει ο γουργουρινης και το ξέρει....ή μου λέει "τι παιρνεις κάθε τόσο, δεν με εμπιστεύεσαι;όχι οτι έχω πρόβλημα, να παίρνεις όποτε θές!" ....χελλόου;ΣΤΟ ΣΠΊΤΙ ΜΟΥ;να παίρνω για το παιδί που μου λείπει΄ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ;...ΜΑΡΣΥ ΜΟΥ;ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ;ΕΕΕΕΕΕΕ;...ΈΛΑ να μαζευτούμεεεεε!

pastakia

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Ταύρος Κατσίκα
Ηλικία : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από pastakia Κυρ Μαρ 20, 2011 1:57 am

Στελλίτσα θα είχε πάει το βρισίδι σύννεφο από εμένα...άντε δεν φτάνει αυτά που έχεις, σου ζαλίζουν και τα αυτιά οι ηλίθιοι...στο καλό...μα τι καταπίνουν μερικοί;μαλακίτιδα;

pastakia

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Ταύρος Κατσίκα
Ηλικία : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 4 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Μαρ 20, 2011 2:23 am

o αντρας μου με στηριζει πληρως μου ειπε να τους βρισω η να μην τους μιλησω η να κανω οτι θελω θα το καταλαβει γιατι εχω δικιο

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης