Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

+18
Ladycat
Μαρσυ
joan80
trianmeli
BLUBLU
Kiriaki76
Niki81
flora-flora
giotaki83
pastakia
elenikaram
Rea
vassiliki
maria-elpida
CatLady
koufetaki
ΠΟΠΗ
VAMPIRE
22 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από giotaki83 Τρι Μαρ 15, 2011 5:55 am

Λοιπόν τώρα το διάβασα όοοοοοοοοοοοοολο το θεματάκι και έχει ανέβει το αίμα στο κεφάλι!!!!!!!!!!!!!!!!! καλά άντε να προβληματιζόμαστε με τις πεθερές γιατί ...μάνα είναι μόνο μία...αλλά και για τις γιαγιάδες;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ε όχι!!!!!!!!!!!!!!! Πόπη μου τι τραβάς με τη γερουσία!!!!!!!!!!!!!! Το κακό είναι ότι εάν επιτρέψεις μια φορά μια συμπεριφορά μετά καθιερώνεται. Καλά κατάλαβα καλά;;;; Σε εφτυσε;;;;; Και ο άντρας σου την αφήνει να μπαίνει στο σπίτι;;;; ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Και η μάνα μου η ίδια να με έφτυνε στο χαλάκι της πόρτας θα έφτανε μόνο. Πιο μέσα γιοκ. Ακους εκεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή δύναμη σε όλες τις ..............πονεμένες από έχιδνες!!!!!!!!!!
giotaki83
giotaki83

Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Τόπος : SALONIKA FTWXOMANA

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από flora-flora Τρι Μαρ 15, 2011 8:52 am

Τι να πω έχω μείνει και εγώ έτσι η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 642151 ποσό χρονών είναι η γιαγιά ?τελικά είμαι
τυχερή που δεν έχω καμία επαφή με την πεθερά
ούτε τα παιδιά μου γνωρίζει !!!!! από δική της επιλογή για να μην παρεξηγηθώ
!!! είναι λέει μικρή για να είναι γιαγιά (64) άντε
μην ανοίξω το στόμα μου
flora-flora
flora-flora

Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ζώδια : Δίδυμος Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : PAROS

http://candyland.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Μαρ 15, 2011 9:39 am

64 κ ειναι μικρη για γιαγια?χαχαχαχαχαχα η μανα μου εγινε γιαγια 43 χρονων οταν εκανα τη ραφαελα!τι να πωωωωω!στην ηλικια της πεθερα σου η γιαγια μου ειχε δισεγγονο ΕΛΕΟΣ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Niki81 Τρι Μαρ 15, 2011 9:49 am

Η δικια μου ειναι χαμαιλεων...η διπροσωπια της δεν περιγραφεται...Αργησα να την παρω χαμπαρι αλλα τωρα πλεον που ξερω τι ειναι δε χαριζομαι...

Niki81

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Μαρ 15, 2011 9:50 am

α το ειδος χαμαιλεων ειναι πολυ υπουλο!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από flora-flora Τρι Μαρ 15, 2011 9:54 am

Γιατί μανά μου που είναι 53 και έχει 5 εγγόνια και η πιο μεγάλη
είναι 14 !!!! ξέρεις τι λέει είμαι περιφανή που έχω 5 εγγονάκια !!! (καμπανιά
στη γριετζο χαχαχχα)
flora-flora
flora-flora

Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ζώδια : Δίδυμος Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : PAROS

http://candyland.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Μαρ 15, 2011 9:56 am

καλε ναι ετσι πρεπει!!και η δικια μου περιφερεται με τις φωτο των παιδιων!3 τα δικα μου κ ενα του αδερφου .48 χρονων κ εχει 4 εγγονια.κ της λεει μια ΄΄καλε και το λες?εγω σιγα μη το ελεγα!!'' δηλαδη ντροπη ειναι?ισα ισα να εισαι τοσο νεα και να εισαι κ γιαγια εγω το βλεπω πολυ καλο.εχω αδικο?δε ξερω!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Kiriaki76 Τρι Μαρ 15, 2011 10:37 am

αχ κοριτσια τωρα που λετεγια της πεθερες....την αλλη βδομαδα ερχετε να μασ δει!!θα πεθανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωτεταρτη με κυριακη!!!καντε προσευχες να εχει τρικιμιες μποφορ....ερχετε απο νησι!!!κααι να μην φευγουν τα καραβιαα

Kiriaki76

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Δράκος
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Μαρ 15, 2011 10:44 am

το κακο θα εειναι να μη φευγουν τα καραβια οταν θα θελει να παει πισω χαχαχα τοτε να σε δω Razz
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Kiriaki76 Τρι Μαρ 15, 2011 10:54 am

κακουργααααααααααααααααααα!!μην με βαζεις σε σκεψεις τωρΑ!!! γα...παταω πανω τα εικονιδια αλλα δεν μπενουν στο μηνιμα μου....!!

Kiriaki76

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Δράκος
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από koufetaki Τρι Μαρ 15, 2011 11:55 am

θα την στειλεις με αεροπλανο συστημενο για να παει ποιο γρηγορα πισω η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 191628
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Μαρ 15, 2011 1:41 pm

χαχαχαχαχαχα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από BLUBLU Τρι Μαρ 15, 2011 2:03 pm

Αχ παιδια κ εγω καμένη!!!!
Δυο μέρες τώρα δεν μου μιλάει ο αντρας μου...εξαιτιας της! Κουράστηκα....βαρέθηκα....μάλλον θα χωρισω, δεν αντέχω αλλο!

BLUBLU

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Ζώδια : Καρκίνος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Χωρα του Ποτε

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Μαρ 15, 2011 2:10 pm

αντε βρε κιεσυ!αμεσως ''θα χωρισω!!!''
χαρα θα της δωσεις!!θες να της δωσεις την μεγαλυτερη χαρα?ε?θες?οοοοοοχι No
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από pastakia Τρι Μαρ 15, 2011 2:13 pm

εμένα που είναι κάθε 3 και λίγο μες στο σπίτι, εκεί που δεν ερχόταν καθόλου; κι έρχεται τις πρωινές ώρες που λείπω και είναι ο άνδρας μου μόνος του...θα πετάξω κανα στρινγκ επίτηδες κανά πρωί πριν φύγω για δουλειά! Στο καλό...καθε 3 και λίγο ρε μάγκα μου....πωωωω πω!

pastakia

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Ταύρος Κατσίκα
Ηλικία : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από BLUBLU Τρι Μαρ 15, 2011 2:23 pm

ρε κοριτσια δεν αντέχει άλλο ο οργανισμος μου...πως το λένε! Εμενα μένει απο κάτω κ έρχεται όληηη την ώρα. Σχολιάζει τα παντα, ακυρώνει μονιμα τα όσα λέω. Αυτο που έκανε τελευταια...το παιδι μου επιτέλους έβγαλε 13 μηνων το 1ο δόντι. Το περιμέναμε πως κ πως. Ερχεται, ημουν εγω με την μαμα μου κ της λεμε το γεγονος, παιρνει το μωρο κ λεει "¨ειδες οι χαζες θέλανε να σε βγάλουν με προβλημα". Σοκ εμεις, τουμπεκι δεν λέμε τπτ! Το λέω στον άντρα μου κ αυτος έλα μωρε αστειάκι έκανε! Την επομενη εγω διαβαζα μεσα κ ηταν οι δυο τους στο σαλονι...ακουω να λεει αυτη οτι εγω κ η μαμα μου θελαμε να βγαλουμε το παιδι με προβλημα κ της εξηγει ο αντρας μου οτι δεν ειπαμε ποτε τπτ τετοιο. Βγαινω εγω εκεινη την ώρα κ της λεω " ναι, γι αυτο μας ειπες χαζες, επειδη φαντάζεσαι πραγματα".Ανοιγει η ηλιθια την πορτα κ φευγει. Κ απο τοτε ο αντρας μου μου κραταεί μουτρα γιατι λεει την λυπηθηκε κ για όλα εγω φταίω κ αλλα τετοια χαριτωμενα. Να σημειωσω οτι εγω παντως της φερομαι καλά, κ ιδιως οταν ερχεται κ ειμαι μονη μου...λυπαμαι να της φέρομαι άσχημα. Αλλα την έχω βρισει πολλάκις απο πισω της στον άντρα μου...αυτη ητανη βλακεια μου. Αυτη τα κανει σε μένα κ απο πισω μου του λεει ποσο με αγαπαει. Εκει που ο αντρας μου παντα με υποστηριζε τωρα οτι κ να λεω δεν με πιστευει. Του έχει θεωρια για τα παντα, δηλ. οτι κ να του πω του έχει πει απο πριν κάτι αυτη οποτε παντα εχει μια απαντηση ετοιμη.
Με κουρασε όλο αυτο. Εχω συνεχεια ενταση μεσα στο σπιτι εξαιτιας της.

BLUBLU

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Ζώδια : Καρκίνος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Χωρα του Ποτε

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από pastakia Τρι Μαρ 15, 2011 2:29 pm

blublu; Χώσε .....!!!Οι εποχές που κάναμε τουμπεκί σε κάτι τέτοιες κομπλεξικές εμείς οι νύφες έχουν εξαφανιστεί! Χώσε και συζήτα το με τον άνδρα σου, χωρίς όμως να του δίνεις πολύ αέρα, γιατί έτσι κάνουν και μας αφήνουν ακαλυπτες με το ωχ αδερφε στυλ τους κι αυτοί...Ο χαζμπαντ μου της τα χώενι, αλλάμερικές φορές βαριέται και φαίνομαι εγώ κακιά..αλλά εγώ κάνω και την άλλη..της τα λέω και καλά σε πλακίτσα και δεν την περιμένει και κομπλάρει...κάτι τέτοιες μαλακίες λέει και σε εμένα στο παιδί, αλλά με χαμόγελο της την κόβω μαχαίρι...μην χαρίζεσαι...δεν θα μας τα κανουν κολοκύθια επειδή αγαπήσαμε τους γιούς τους!να τους δίναν σε πουτ@#@# αν δεν τους αρέσουμε...στο καλό βραδυνιατικο!

pastakia

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Ταύρος Κατσίκα
Ηλικία : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από BLUBLU Τρι Μαρ 15, 2011 2:35 pm

Ρε συ αυτη δεν καταλαβαινει με τπτ! Δεν παρεξηγειτε με τπτ! Κ εγω ετσι του τυπου πλακα της τα λεω...αλλα αυτη κανεις πως δεν καταλαβαινει! Ολη την ώρα ασχολειται με το τι θα πω εγω για να μου πει " Σωπα καλέ". Πλεον δεν την θελω στο σπιτι. Αλλα ο δικος μου μαραζωνει, δεν αντεχει! Ενω παλια ουτε πατουσε το ποδι του να την δει! Δεν ξερω πως μεταμορφώθηκε έτσι. Αφου εγω τον παρακαλουσα να τους παρει κανενα τηλ. Αυτην την εχω χεσμενη πατοκορφα...με τον δικο μου τι θα κανω? Που εχει δεδομένο πως αυτη με λατρευει κ οτι λεει το λεει επειδη με θεωρει δικος της ανθρωπο ενω εγω οτι κ να πω ειναι επειδη την μισω!

BLUBLU

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Ζώδια : Καρκίνος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Χωρα του Ποτε

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από pastakia Τρι Μαρ 15, 2011 9:09 pm

καλά πες του δικού σου να συνέλθει λίγο, γιατί θα υπάρχξει πρόβλημα...όσο βλέπει αυτή οτι δεν αντιδράει τόσο πιο πολύ θα σου μπαίνει! Σου το λέω εκ πείρας...έχω άλλες 3 αδερφές..έχουν δει πολλά τα μάτια μουμε τις πεθερές...βγάλτην από το σπίτι σου και πες στον δικό σου άμα θέλει να πάει να παντρευτει μαζί της...ααα στο καλό! τους πιανουν τα ψυχοπλακωματικά τους σε άσχετες στιγμές! Λες κι εμείς μανούλα δεν έχουμε, ΦΥΤΡΩΣΑΜΕ!....καλά εμένα να δεις η μάνα μου που είναι και φιλενάδες και σε μεγάλο τζερτζελέ μου βγάζει απέξω την ουρίτσα της...εκεί να δεις πώς τα φέρνω όλα τούμπα!και μετά όλοι ψιλοκομένο τουμπεκι για να τους έρθει πιο ήπια....γιατί ειλικρινά είμαι ακριβοδίκαιος άνθρωπος, αλλά τις κατινιές δεν τις μπορώ!

pastakia

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Ταύρος Κατσίκα
Ηλικία : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Niki81 Τρι Μαρ 15, 2011 11:20 pm

BLUBLU έγραψε:Ρε συ αυτη δεν καταλαβαινει με τπτ! Δεν παρεξηγειτε με τπτ! Κ εγω ετσι του τυπου πλακα της τα λεω...αλλα αυτη κανεις πως δεν καταλαβαινει! Ολη την ώρα ασχολειται με το τι θα πω εγω για να μου πει " Σωπα καλέ". Πλεον δεν την θελω στο σπιτι. Αλλα ο δικος μου μαραζωνει, δεν αντεχει! Ενω παλια ουτε πατουσε το ποδι του να την δει! Δεν ξερω πως μεταμορφώθηκε έτσι. Αφου εγω τον παρακαλουσα να τους παρει κανενα τηλ. Αυτην την εχω χεσμενη πατοκορφα...με τον δικο μου τι θα κανω? Που εχει δεδομένο πως αυτη με λατρευει κ οτι λεει το λεει επειδη με θεωρει δικος της ανθρωπο ενω εγω οτι κ να πω ειναι επειδη την μισω!


Καλος μαμακιας κι ο δικος σου...ετσι ειναι κι ο αντρουλης μου....στο βρακι της μεσα.Ετσι μου ερχεται σε κατι φασεις να του κοπανησω μια το κεφαλι στον τοιχο μπα και ξυπνησει.
Εγω πλεον δε μπαινω σε κουβεντες μαζι της αν δεν ειναι και αυτος μπροστα...γιατι παλια μου ελεγε εμενα ολα τα μαργαρηταρια αλλα σε αυτον τα ελεγε οπως τη βολευαν.Ε πλεον μονο μπροστα του συζητησεις.

Τι να πω...περαστικα μας...

Niki81

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από pastakia Τετ Μαρ 16, 2011 6:52 am

μία από ταίδια...αλλά είναι σκατό κι ο΄πάστας...δεν την πολυπιστεύει...όταν μου μιλάει στο τηλ του την βάζω σε ανοικτή ακρόαση για να δει το υφάκι της και δαγλώνεται για να μην την αρχίσει στα μπινελίκια...απλά την βαριέται και δεν της μιλάει.....γκρρρρρρ

pastakia

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Ταύρος Κατσίκα
Ηλικία : 57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Μαρ 16, 2011 8:12 am

μπορει να επιστρατευσει και το κολπο ''η βαρια αρρωστη μανουλα που πρεπει να της λετε σε ολα ΝΑΙ και να μη της μιλατε ασχημα!!!''
προσεχε!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από trianmeli Τετ Μαρ 16, 2011 10:25 am

Niki81 έγραψε:
BLUBLU έγραψε:Ρε συ αυτη δεν καταλαβαινει με τπτ! Δεν παρεξηγειτε με τπτ! Κ εγω ετσι του τυπου πλακα της τα λεω...αλλα αυτη κανεις πως δεν καταλαβαινει! Ολη την ώρα ασχολειται με το τι θα πω εγω για να μου πει " Σωπα καλέ". Πλεον δεν την θελω στο σπιτι. Αλλα ο δικος μου μαραζωνει, δεν αντεχει! Ενω παλια ουτε πατουσε το ποδι του να την δει! Δεν ξερω πως μεταμορφώθηκε έτσι. Αφου εγω τον παρακαλουσα να τους παρει κανενα τηλ. Αυτην την εχω χεσμενη πατοκορφα...με τον δικο μου τι θα κανω? Που εχει δεδομένο πως αυτη με λατρευει κ οτι λεει το λεει επειδη με θεωρει δικος της ανθρωπο ενω εγω οτι κ να πω ειναι επειδη την μισω!


Καλος μαμακιας κι ο δικος σου...ετσι ειναι κι ο αντρουλης μου....στο βρακι της μεσα.Ετσι μου ερχεται σε κατι φασεις να του κοπανησω μια το κεφαλι στον τοιχο μπα και ξυπνησει.
Εγω πλεον δε μπαινω σε κουβεντες μαζι της αν δεν ειναι και αυτος μπροστα...γιατι παλια μου ελεγε εμενα ολα τα μαργαρηταρια αλλα σε αυτον τα ελεγε οπως τη βολευαν.Ε πλεον μονο μπροστα του συζητησεις.

Τι να πω...περαστικα μας...

Περαστικα μας δεν λες τιποτα κι ο δικος μας τα ιδια και χειροτερα οτι πει η μανουλα ειναι το σωστο κι εμεις το λαθος βλεπετε ο μπαμπας του πεθανε πριν 18 χρονια 1 χρονο μετα ο αδελφος του παντρευτηκε κι εμενα αυτο κι η μανα του τρελλη αδυναμια, του το ξεκαθαρισα ομως εαν θελει να τα παμε καλα η τελευταια υποχωρηση που κανω ειναι αυτη με το ονομα καμια αλλη
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Μαρ 16, 2011 10:34 am

κ ο δικος μου μου εκανε σκηνικα για τα ονοματα των παιδιων.ηθελε των δικων του.αλλα δε καταλαβες καλα.ασχετα ονοματα τους δωσαμε τελικα.εγω το εχω πει.10 γιους να ειχα του πεθερου μου δε το εβαζα.προτιμουσα να το λεω παταπιο!χιλιες φορες!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 3 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Niki81 Τετ Μαρ 16, 2011 10:45 am

Καλε εδω ο δικος μου ηθελε λεει να την παρουμε τη μανουλα στο καινουριο σπιτι να μενει μαζι μας...δεν ηξερα να βαλω τον κουμανταδορο μεσα στο σπιτι μας να μας διαλυσει μεσα σε ενα μηνα... Και να πω οτι εχει και αδυναμια στον αντρα μου...αχρηστο τον θεωρει...μια καλη κουβεντα δεν την εχω ακουσει να λεει γι'αυτον τρια χρονια που τη γνωριζω.Εκει ειναι που τρελλαινομαι τελειως.Μια ζωη τον υποτιμαει και τον μειωνει ...αλλα αυτος εκει...μεσα στο βρακι της χωμενος.

Niki81

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης