Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

+18
Ladycat
Μαρσυ
joan80
trianmeli
BLUBLU
Kiriaki76
Niki81
flora-flora
giotaki83
pastakia
elenikaram
Rea
vassiliki
maria-elpida
CatLady
koufetaki
ΠΟΠΗ
VAMPIRE
22 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Μαρ 30, 2011 12:38 am

τι τραβατε βρε κοριτσια κ εσεις απαπαπα
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από ???????? Τετ Μαρ 30, 2011 12:47 am

παιδια την αληθεια να την πω.....εμενα δεν ειναι τσιγγουνα! το καθε αλλο!
πηρε για τα παιδια ενα σωρο πραγματα οπως και η μαμα μου.....και στον πρωτο και στον δευτερο, πληρωσανε τις γεννες, η μαμα μου στον πρωτο εδωσε 1500 παραπανω για βλαστοκυτταρα και στον δευτερο 1000 παραπανω για την εντατικη..........τους παιρνουν ρουχα τα καλυτερα, παιχνιδια γεμισε η σοφιτα, και μολις πω οτι κατι λεμε να παρουμε μας το φερνουν την αλλη μερα.........τα παντα ομως!!! τους δινουν και λεφτα στις γιορτες δε μπορω να πω........
και στο σπιτι ακομα, θα στειλει οτι μπορει, τυρακι, κανενα κρεας, πιτες ενα σωρο, και το καλοκαιρι εχω τις ντοματουλες μου απ το μπαξε τα πιπερακια μου, να μην παιρνω αμαρτιες οτι μπορουν οι ανθρωποι..............
βεβαια και η μαμα μου μαγειρευει με δικα της εξοδα, πληρωνει το πετρελαιο γιατι δε μας φτανουν, ψωνιζει κρεατα, μαναβικη, τα παντα....
και για τα παιδια μου δινει τα λεφτα και παιρνω οτι θελω, εξαλλου δεν οδηγει για να παει μονη της....

τι να το κανω ρε παιδια........οταν αρρωσταινεις και σε παιρνει στο νοσοκομειο και σε κανει και κλαις.......οταν μιλας με το παιδι σου που εχεις να το δεις μια βδομαδα και του παιρνει το ακουστικο απ το χερι.......... οταν πας να το αγκαλιασεις μετα απο μια βδομαδα και στο αρπαζει απ την αγκαλια.......οταν σου λεει "ποτε θα γινεις καλα δε θα εχει ο γιος μου μια γρια αχ και βαχ!".............και ολα οσα εχω ξαναπει!!!!!!!!
χωρια οι ερωτησεις τυπου "ποτε το κανουμε, αν βαζουμε προφυλακτικο, αν ξυριζομαστε(!!!!!!!!!!!!)" σας εχει ρωτησει ποτε πεθερα αν ξυριζεστε και ΠΟΥ????? και ο γιος της επισης?????

τι να τα κανω τα τυρια, εχει χαθει η επαφη...........οπως λεει και ο αντραςμου η μανα του ειναι connection lost!!! και ενταξει η μανα μου με 400 ευρω κανει τοσα, ισως οτι κανουν το κανουν και για να φανουν!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Μαρ 30, 2011 3:15 am

πλακα κανεις σας ρωταει ποτε το κανετε?????????χ;χαχχαχαχα εξτριμ γιαγια
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από ???????? Τετ Μαρ 30, 2011 3:34 am

ναι το καλοκαιρι ειδικα που πηγαμε μαζι τους στο εξοχικο.........
σου λεω μεχρι και για το ξυρισμα......και με ρωτησε αν μετα την εγκυμοσυνη ικανοποιουμαι η εχω χαλαρωση, και αν ο γιος της εχει μικρο η μεγαλο..............παιδια δεν παιζεται σας λεω η γυναικα!!!!!!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από elenikaram Τετ Μαρ 30, 2011 3:43 am

Η σουπερ γιαγια! αχαχαχαχα! εγω παντως δεν νομιζω να της απαντουσα...
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από ???????? Τετ Μαρ 30, 2011 4:03 am

μωρε δεν της απαντησα εννοειται.....αλλα τετοιες ερωτησεις δε μου εχει κανει ουτε η μανα μου και ηρθα σε πολυ δυσκολη θεση!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Μαρ 30, 2011 4:24 am

επρεπε να της πεις καθε μερα κ να της πεις επισης οτι ο γιος της ξυριζει εσενα κ εσυ τον γιο της κ οτι δεν μετραει το μεγεθος αλλα οι ποιοτητα του πηδηματος αι στο καλο συγχιστηκα παλι
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από ???????? Τετ Μαρ 30, 2011 4:29 am

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 617637

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από elenikaram Τετ Μαρ 30, 2011 4:45 am

συμφωνω με το Φροσσακι, πες της ''αλλοι εχουν το σουπερ ντουπερ εργαλειο και δεν ξερουν πως να το χρησιμοποιησουν, οποτε το μεγεθος του γιου σου δεν με απασχολει!''
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Μάης 25, 2011 11:56 pm

Θα σας πω μερικα χαι λαιτς απο την δικη μου πεθερα:

1)Καθε βραδυ μας περνει τηλ (επειδη μενει μακρια) να δει τι κανουμε και καθε βραδυ εχουμε ακριβως τα ιδια λογια(απεξω τα εχω μαθει).Ουε και αλιμονο μας,αν δεν ακουμε το κινητο,αν δεν εχουμε μπαταρια,αν δεν εχει σημα,αν εχουμε παει πχ σινεμα και δεν το ακουμε.Γινεται χαμος.Και τι παθατε,και γιατι δεν το σηκωνετε,και θα μας πεθανετε...κτλ.

2)Εχω την συνηθεια καθε φορα που επιστρεφει ο αντρας μου σπιτι να πηγαινω στην πορτα να τον καλωσοριζω με ενα φιλι/αγκαλια!Μια βδομαδα που ειχε ερθει σπιτι μας,και με ειδε να το κανω,αρχισε να το εφαρμοζει και αυτη και μαλιστα φροντιζε να φτασει πρωτη στην πορτα να παρει αυτη το πρωτο φιλι/αγκαλια!Οποτε σταματησα εγω!

3)Εκεινη την περιφημη βδομαδα της παραμονης της στο σπιτι μας,γυρνουσα πτωμα απο την δουλεια,αργαμιση και μετα το φαγητο ηθελα να πεσω στο κρεββατι!!Αυτη,με σηκωνε να μου δειξει πως φτιαχνει το ενα,πως το αλλο,πως εκεινο!Να με συμβουλεψει πως να βαζω τις πετσετες σωστα,πως μπλα μπλα...Σεβασμος καθολου,στο γεγονος οτι κρατουσα τα ματια μου ανοιχτα με το ζορι!!!Ασε που η κουζινα μου ηταν χαλια!!!!Για εκεινη αρκει να υπαρχει φαγητο στο πιατο,το αν η κουζινα ειναι ανω κατω δεν πειραζει!

4)Τυχαινει η νυφη μου(η γυναικα του αδερφου μου)να ειναι λιγο ματσο!Η κοπελα δεν εχει μαθει να κανει δουλειες στο σπιτι,ουτε να μαγειρευει....αλλα ειναι καλος ανθρωπος!Προσπαθει,μαθαινει με το δικο της ρυθμο,ενδιαφερεται για το σπιτι της και το κυριοτερο για μενα:Παρολο που οι γονεις μου ειναι αγροτες τους αγαπαει παρα πολυ και ερχεται συχνα στο σπιτι μας!!Ε,οταν ακουσε η πεθερα μου (χωρις να την γνωριζει)οτι δεν ξερει να μαγειρευει αρχισε να την βριζει Κουραδου.Εκει μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι!Πηρα τηλ τον αντρα μου και του ειπα επι λεξη να ερθει να την μαζεψει,γιατι θα την πεταξω απο το μπαλκονι!

5)Της γνωρισα μια κυρια στην πολυκατοικιας μας,που μας ειχε βοηθησει στην μετακομιση,για να κανουν παρεα οσο διαστημα θα εμενε μαζι μας,να μην ειναι μονη της(αφου εγω + αντρας =δουλεια).Πηγε κανα δυο φορες στην κυρια,εμαθε ολα τα κουτσομπολια της περιοχης ..και μετα τα ξεφουρνισε με πολυ σαλτσα στην γιαγια που μενει διπλα ακριβως απο εμας...και εγινε το σωσε!!Τσακωθηκε ολη η πολυκατοικια!!Θυμαμαι πως μας ειχε παρει τηλ και η σπιτονοικοκυρα μας απο Σαλαμινα και μας ζητησε πολυ ευγενικα η γυναικα να σταματησουμε να λεμε για αυτην λογια που δεν ισχυουν γιατι ειναι ντροπη!Και πραγματικα δεν εχω ξανα ρεζιλευτει τοσο πολυ στην ζωη μου!!

6)Παρασκευη θα κατεβαιναμε ολοι μαζι Καλαματα,μιας και την Δευτερα ηταν αργια(Κ.Δευτερα)Επειδη κανονισα τηλεφωνικως με τα αδερφια μου στην Καλαματα,με το που θα φτασουμε να παμε να φαμε σε μια ταβερνουλα εγινε χαμος.Και ο αντρας σου δεν θα ερθει,ειναι κουρασμενος και τι δουλεια εχει ο αντρας σου να ερθει,να πας εσυ ,αδερφια σου ειναι,εμεις θα ξεκινησουμε Σαββατο κτλ...και πανω στον καυγα...με εδιωξε απο το σπιτι!!!Εκεινο το μεσημερι της Παρασκευης,εφυγα με μια βαλιτσα απο το σπιτι,αχτενιστη,και σε κατασταση φθορας και αφθαρσιας και εκλαιγα στην διαδρομη απο Αθηνα μεχρι Τριπολη!

Απο τοτε την σιχαθηκα!!Νομιζα οτι ηταν καλος ανθρωπος.Αγγελο την ανεβαζα,αγγελο την κατεβαζα!Επρεπε να ερθει να μεινει μαζι μας,να δω ποσο διπροσωπη ειναι!!
Βασικα,νομιζω οτι περα απο τον ευατο της,τους γιους της και την αδερφη της δεν αγαπαει κανενα αλλον!

Ευτηχως ο αντρας μου,που δεν ηταν παρων σε ολα τα συμβαν-η μαλλον σε κανενα σχεδον(ειχε οργανωμενο σχεδιο),με υποστηριξε παρα πολυ και καθε φορα την εβαζε στην θεση της!Εκει που πραγματικα ηρεμισαμε ηταν οταν της ειπε"Παρτο χαμπαρι,την Χριστινα την αγαπαω και αν της φερεστε ετσι θα την παρω,θα φυγουμε και θα ψαχνετε να μας βρειτε με τα κυαλια!!!"

Μπρρ...τα θυμηθηκα (και ειναι και αλλα βαρια περιστατικα που βαριεμαι να γραψω).....και μου ερχεται να ΤΗΝ ΚΑΡΥΔΩΣΩ!!
Μα τι κακια!!!Μα να μην θελει το γιο της ευτηχισμενο?Τι να πω...τοσο πολυ ζηλευει??!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Μάης 26, 2011 12:27 am

Twisted Evil καλα σε εδιωξε απο το σπιτι???????? Twisted Evil


κ της μιλας ακομα????????????? κ αφου ο αντρας σου δεν εχει καμια δουλεια με τα αδερφια του εσενα τι δουλεια εχει η αδερφη της μαζι σας??? πραγματικα μερικες φορες μενω μακακας με αυτα που διαβαζω...δεν εχω ζησει τιποτα παρομοιο αλλα πιστευω οτι θα γινοταν της π...ς το καγκελο εαν τολμουσε οχι η πεθερα μ η οποιαδηποτε κυρατσα να φερθει κατα αυτον τον τροπο!!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Μάης 26, 2011 1:06 am

derbybaby έγραψε:Twisted Evil καλα σε εδιωξε απο το σπιτι???????? Twisted Evil


κ της μιλας ακομα????????????? κ αφου ο αντρας σου δεν εχει καμια δουλεια με τα αδερφια του εσενα τι δουλεια εχει η αδερφη της μαζι σας??? πραγματικα μερικες φορες μενω μακακας με αυτα που διαβαζω...δεν εχω ζησει τιποτα παρομοιο αλλα πιστευω οτι θα γινοταν της π...ς το καγκελο εαν τολμουσε οχι η πεθερα μ η οποιαδηποτε κυρατσα να φερθει κατα αυτον τον τροπο!!!!


Nαι,με εδιωξε απο το σπιτι και ο αντρας μου δεν ηξερε τιποτα!!Εγιναν ολα αυτα τα γεγονοτα τον Μαρτη/Απριλη και τα εμαθε το Καλοκαιρι τα περισσοτερα!!Του ειπα απλα,οτι εφυγα με τον αδερφο μου για Καλαματα,γιατι ανυπομονουσα να παω χωριο πιο γρηγορα εφοσον αυτος θα σχολουσε αργα!!Ηθελα να του πω,την αληθεια,αλλα τι θα καταφερνα?Θα την πλακωνε στο ξυλο και θα γινομασταν ακομα πιο κολος!!!Τελικα σε καλο μου βγηκε που εφυγα με τον αδερφο μου γιατι στο δρομο με ηρεμισε παρα πολυ(αδερφουλη μου εισαι λεβεντης!!!)και γιατι βρηκε ευκαιρια ο δικος μου να ειναι μονος με την μαμα του και να της χωσει αρκετα που ηθελε !!Και εγω και αυτη,κατεβηκαμε με κλαμματα..εγω μεχρι Τριπολη και αυτη μεχρι Καλαματα!!Ε,κατι ειναι και αυτο!!


Ασε,η πεθερα μου ειναι ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!Κακος ανθρωπος,ζηλιαρης,και πραγματικα πιστευω πως ουτε τα αντερα της δεν χωνευει ωρες ωρες!

Ναι,της μιλαω και προσπαθω να την δω με αγαπη,για χαρη του αντρα μου,που δεν φταει σε τιποτα!!
Παντα ηθελα να εχω καλες σχεσεις με ολους....και να ειμαι περηφανη για αυτο!!!

Βασικα,τωρα ειμαι σε φαση που της μιλαω,αλλα εχω παγωσει μεσα μου.Δεν νιωθω τιποτα καλο για αυτη οταν την αγκαλιαζω!Μονο μισος,απεχθεια!

Ο δε πεθερος μου,που τον φοβομουν και τον ελεγα αγρικο,το ακριβως αντιθετο!!Λαγουδακι με ανεβαζει,κουτσουνακι με κατεβαζει!Αγκαλιες,φιλια...παιχνιδια!!Τον αγαπαω πολυ!!Και τον προσεχω και ιδαιτερα!!!!Τον περνω πχ τηλ Ελα πατερα,ελα να σε παω εκει,ελα να κανουμε αυτο,πολυ τον αγαπαω!!Σαν τον πατερα μου!!!

Ετσι ειχα αρχικα και την πεθερα και την θεια!!Οτι επερνα στην μανα μου,το ιδιο και σε αυτες!!Αυτες εχασαν τελικα απο μενα.....οχι εγω!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Μάης 26, 2011 1:12 am

derbybaby έγραψε:Twisted Evil καλα σε εδιωξε απο το σπιτι???????? Twisted Evil


κ της μιλας ακομα????????????? κ αφου ο αντρας σου δεν εχει καμια δουλεια με τα αδερφια του εσενα τι δουλεια εχει η αδερφη της μαζι σας??? πραγματικα μερικες φορες μενω μακακας με αυτα που διαβαζω...δεν εχω ζησει τιποτα παρομοιο αλλα πιστευω οτι θα γινοταν της π...ς το καγκελο εαν τολμουσε οχι η πεθερα μ η οποιαδηποτε κυρατσα να φερθει κατα αυτον τον τροπο!!!!


Μερικες φορες η καλυτερη στρατηγικη δεν ειναι να δημιουργισεις βασαριες !!Ωραια,να γινει της Πουτανας το καγκελο και μετα???
Εγω καταφερα να κερδισω ακομα περισσοτερο την αγαπη του αντρα μου,που δεν ειχε ιδεα για αρκετα,το σεβασμο του πεθερου μου(που και αυτος αρχικα δεν με πολυ-ηθελε)αλλα στην πορεια ειδε οτι δεν ειμαι κανενα τσολι και εχω υπομονη αλλα και ακομα περισσοτερη ζηλεια απο δαυτη!
Συνοψιζοντας τα παραπανω,νιωθω και παλι κερδισμενη!
Το να σε ζηλευει καποιος σημαινει οτι εισαι σκαλες καλυτερος του και οσο και να προσπαθει δεν μπορει να σε φτασει!!!!

Και εγω,μικροτερη ελεγα,αμα μου εκανε εμενα αυτο η πεθερα μου θα την σκοτωνα επι τοπου...αλλα μερικες φορες,μπορεις να την σκοτωσεις και αλλιως!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Μάης 26, 2011 1:25 am

καλα εννοειται οτι το φανεις ανωτερη ειναι η καλυτερη οδος αλλα ρε παιδακι μ εχουν κ τα ορια τους ολοι.τι να πω, εσυ φυσικα ξερεις καλυτερα τι ατομο ειναι εκεινη αλλα κ οαντρας σου. κ το σημαντικοτερο ολων ειναι να ειστε εσεις σαν ζευγαρι καλα κ οι αλλοι ας κουρευονται!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ - Σελίδα 7 Empty Απ: η πεθερα του ειδους ΕΧΙΔΝΑ

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Μάης 26, 2011 1:37 am

Μου σπαει τα νευρα,με ταραζει η φωνη της και την θελω εξω απο την ζωη μου...αλλα σκεφτομαι καμια φορα τον τροπο με τον οποιο μεγαλωσε(μια ζωη στην φτωχεια και στην κακοπεραση) και τον τροπο με τον οποιο εζησε(ολο μεσα στο σπιτι,διασκεδαση/εκδρομες καθολου,φιλες δεν εχει,καθημερινοτητα μεσα στην μιζερια,δεν την ενδιαφερει να παρει ενα καλο φορεμα-φοραει το ιδιο φορεμα εδω και χρονια-)....νομιζω πως προκειται για εναν χαρακτηρα με συμπτωματα καταθλιψης και συνδρομο κατωτεροτητας!

Συν το γεγονος οτι ο πεθερος μου-ως Μανιατης-ειναι λιγο αυστηρος και φωνακλας και θελει να γινονται ολα με το δικο του τροπο!

Για μενα, η πεθερα μου ειναι ενα αρρωστημενο πλασμα!Ξεσπαει στις δουλειες και στα φαγητα/γλυκα (ειναι απιστευτη μαγειρισσα και καλη νοικοκυρα),γιατι μονο αυτο ξερει να κανει καλα!

Και επειδη καποιοι,και θελουν αλλα και μπορουν να κανουν οτι μπορει και αυτη (ισως και καλυτερα)αλλα και ακομα περισσοτερα,ζηλευει για αυτα που χανει.Στην ουσια μονη της βασανιζεται και βασανιζει και εμας!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης