Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 18 από 31 Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Μαρ 28, 2013 2:44 am

καλημερα!!τζοαν θεριο ο ανηψιος ε??εμενα ειναι 8.860 κ ο παιδιατρος τον φωναζει κ μενα βουδα τον χοντρακο μ!!βαζουν φρενο το ξερω αλλα λεω μηπως ειναι λιγα..απο την αλλη δε θελω να γινει κ βαρελι με τις κρεμες απο τωρα...βλεπω κ το ανηψακι μ που ειναι μικρακι κ τρομαζω με την συγκριση..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μαρ 28, 2013 5:38 am

καλημερα κοπελουδες!!!!

ΡΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ

καλή αρχή στο ηλεκτράκι μας !!!!
η αλεργια του μιχαλη καλα κρατεί, αλλα με την κρέμα αυτη της φρεζυντερμ βλεπω μια πολυ αργη βελτιωση... αργη μεν, αλλα βελτιωση δε οποτε προχωράμε έτσι... το νερό πιο κρυο αν το βάλω δε μπαίνει μέσα ο μικρος...
ντερμπι μια χαρα ο μπεμπακος.
εμεις είχαμε την πεμπτη παιδιατρο, και την παρσκευη αρρωστησαμε και εγω και η μικρη με ιωση... μεγαλη επιτυχια... χαχαχχα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την BokSurat στις Πεμ Μαρ 28, 2013 5:51 am, 1 φορά
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μαρ 28, 2013 5:46 am

ωχ... τωρα ειδα τις απαντησεις απο την προηγουμενη σελιδα χαχαχα
Πούπσυ έγραψε:μποκάκι, δεν δοκιμάζεις να του βάλεις ταλκ φισάν; όταν ήμουν στο δημοτκό παρουσίασα κόκκινο εξάνθημα σε όλο το σώμα και ο γιατρός μου έδωσε τότε ταλκ. και πέρασε. δεν νομίζω να του κάνει κακό λίγο ταλκ...
το δοκίμασα και εγω αυτο αλλα δεν ειχε καποιο αποτελεσμα ... σε ευχαριστω πουπσυ.

Rea έγραψε:Βρε συ δεν πάτε στο Αττικό;;; Αν είναι του υιού σου και κάνει ολα αυτά, για ατοπική δερματίτιδα μου μοίάζει (στην ατοιπική ΑΠΑΟΡΕΥΕΤΑΙ το πολύζεστό μπάνιο. Η θάλασσα είναι σωτήρεια (στο αττικό σούπερ αλλεργιολόγοικαι το βασικό ξέρουν από παιδιά και βρλεφη)
στο αττικο λες ε? πως δουλευει το συστημα εκει? παιρνεις τηλεφωνο και κλεινεις ραντεβου?
βασικα το 33-35 δεν ειναι ζεστο, χλιαρο ειναι προς δροσερο... αν σκεφτεις οτι τα θερμομετρα νερου θεωρουν ιδανικο το 37...

trianmeli έγραψε:μποκακι κι εμενα για ατοπικη μου κανει το ειχει κι ο γιος της κολλητης μου δεν ξερω εαν θες να τη ρωτησω αλλα για δοκιμασε κι αυτα που σου λεει η ρεα φιλια σε ολες
ναι τριανμελι, αν δεν σου κανει κοπο θα το ηθελα!!! σε ευχαριστω πολυ

joan80 έγραψε:Kαλησπερα κουκλες.

Βοκ επειδή και εμείς τα περασαμε με την ατοπική θα συμφωνήσω με τη Ρεα. η θαλασσα κανει πολύ καλό. Και φυσικά να τον πλένεις με σαπουνι για ατοπικά δερματα. Τωρα για την κορτιζόνη εσύ αποφασίζεις. Εγω του εβαζα του δημητρη. Οταν φτανει σε απροχωρητο σημείο, δυστυχώς δεν εχεις επιλογή. Τωρα για την ομοιοπαθητική ειχα μια συναδελφο που παει πολλά χρόνια την κόρη της. Αυτή είναι παιδιατρος ομοιπαθητιτικός. Θα ψαξω να βρω το τηλεφωνό της αν το θες. Ειναι στη Νεα Σμυρνη και στην Ανάβυσσο αν θυμάμαι καλά.

Μελίνα με το καλό η δουλειά.
τζοαν ΝΑΙ, και εσενα αν δεν σου κανει κοπο να την ρωτησεις για το τηλέφωνο θα σου ειμουν ευγνόμων Smile
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Μαρ 28, 2013 2:02 pm

καλησπέρα!σημερα κάναμε κι εμείς εμβολιάκι!7800 ο παναγιώτης μας και υψος δεν θυμαμαι... πάντως πήρε 2 ποντους και 800γρ σε ενα μηνα.πιστευω και εγω οτι θα βαλει φρενο γιατι δεν μας βλέπω καλά.μου ειπε στις επόμενες 15-20 μερες να δωσω φρούτο.τωρα λεει αλλάξανε πάλι το ποτε θα ξεκινησεις στερεές,ποτε αυγο και ποτε ψαρι.κατεβηκαν τα όρια. το αργοτερο μου ειπε στους 6 μηνες τα στερεά γιατι εχει μικρότερες πιθανότητες για αλλεργίες.οτι να ναι... εγω έλεγα να τον πάω μεχρι τους 7 με γαλά αλλά δεν το βλέπω.τον αφήνω να γλειφει κανα μηλο έτσι για να "παρει γευση" αλλά ακομα δεν εδωσα τιποτα.ριζαλευρο δεν εδωσα στην δημητρα και μαλλον ουτε σε αυτον θα δωσω.θα παω κατευθείαν στις σουπες μετα τα φρούτα.θα δειξει. τελικά εχει και η Δήμητρα ατοπία!οχι που θα ξεφευγε. θα την παλεψουμε αρχικά με ενυδατική και θα δούμε πως θα παει.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μαρ 28, 2013 11:26 pm

ωχ, άντε ρε βασιλική... ευχομαι να μην επεκταθει! εμας πλέων με εξαίρεση λαιμό και πρώσοπο όλος ο υπόλοιπος είναι συμαδεμένος...
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Μαρ 29, 2013 12:53 am

ρεακι χρονια πολλα!!!!!!!!!εισαι μαζι με το αδερφι μ το μικρο!!να ζησετε τα κριαρια!!!
περαστικα με αυτα τα δερματικα!
εμεις ψαχνομαστε ε τη βαφτιση..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Μαρ 29, 2013 12:43 pm

χρόνια πολλά στην κουκλα της παρέας!πολύχρονη!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vassiliki στις Σαβ Μαρ 30, 2013 2:09 pm, 1 φορά
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Σαβ Μαρ 30, 2013 11:45 am

καλησπερες!!!
και εμεις ψαχνουμε ποτε να κανουμε την βαφτηση Smile
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Μαρ 30, 2013 3:34 pm

εγώ ακόμα να βρω νονό-νονά... και είμαστε ήδη 5 μηνών!!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Κυρ Μαρ 31, 2013 10:13 pm

ρεα μου εαν και καθυστερημενα χρονια πολλα κι απο εμενα, κι εμενα το αδελφακι μου την ιδια μερα εχει γενεθλια, να ζησεις και σε χαιρεται οι οικογενεια σου, δυσκολα το θεμα της νονας στις μερες μας εμενα την βαφτισε η ξαδελφη μου, ευτυχως
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Κυρ Μαρ 31, 2013 10:34 pm

καλημερα,
στο θεμα νονου/νονας εγώ είχα και έχω ακομα πολλούς στο μυαλό μου...
τελικα το πρότεινα σε μια φίλη μου που μου το ειχε προτείνει και εκείνη όταν της είχα πει ότι ημουν έγγυος, και φυσικα το δεχτηκε να την βαφτήσει.
δεν εχουμε μιλησει καθολου για το θεμα του τι θα πληρώσεια αυτη και τι εγω, αλλα μάλλον θα τα κάνουμε ανάποδα τα έξοδα... δηλαδη εκεινη θα αναλάβει προσκλητίρια/μπομπονιέρες και ίσως το σταυρο, και εγω τα ρουχα, λαδόπανα κλπ... και θα τις το προτείνω να γίνει έτσι δίοτι έχει μαγαζί που είδη δώρων που φτιάχνουν και προκσλητήρια/μπομπονιέρες, οπότε θα της έρθει πιο οικονομικα θεωρώ...
πούπσυ, δεν έχει βρει γιατι δε στο έχει προτείνει κανένας, ή ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο σε "απαιτήσεις" σου για αυτό το θέμα? εγω πχ. ξέρω ότι τη πρώτες κυρικές μετά τηβάφτηση πρέπει να το παιδι να κοινωνίσει και το πάει ο νονός, αλλά εγω που δεν είμαι καθόλου υπέρ της κοινωνίας, και σιχαίνομαι ψάχνω νονό να μην θέλει να το πάει...
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Απρ 01, 2013 12:09 am

καλημέρα κουκλες.

Ρεα χρόνια σου πολλά. να τα εκατοστίσεις.

Εμας τη μκρή θα τη βαφτίσει ένας φίλος του άντρα μου αλλα όντως είναι πολύ δύσκολο. Εγω στο Μαιο θα βαφτίσω την κορη μιας φ΄λης, οπότε έχουμε διπλά έξοδα.

Πουπσι μπορείς αν δεν βρεις καποιον να στο βαφτίσει καποιος συγγενής.

Βοκ η ομοιπαθητικος λεγεται Ζωτου και ειναι στη Νεα Σμύρνη τηλ. 210 9317230.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Απρ 01, 2013 6:46 am

joan80 έγραψε:Βοκ η ομοιπαθητικος λεγεται Ζωτου και ειναι στη Νεα Σμύρνη τηλ. 210 9317230.

τηανκυοθ
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Απρ 02, 2013 4:34 am

BokSurat έγραψε:καλημερα,
στο θεμα νονου/νονας εγώ είχα και έχω ακομα πολλούς στο μυαλό μου...
τελικα το πρότεινα σε μια φίλη μου που μου το ειχε προτείνει και εκείνη όταν της είχα πει ότι ημουν έγγυος, και φυσικα το δεχτηκε να την βαφτήσει.
δεν εχουμε μιλησει καθολου για το θεμα του τι θα πληρώσεια αυτη και τι εγω, αλλα μάλλον θα τα κάνουμε ανάποδα τα έξοδα... δηλαδη εκεινη θα αναλάβει προσκλητίρια/μπομπονιέρες και ίσως το σταυρο, και εγω τα ρουχα, λαδόπανα κλπ... και θα τις το προτείνω να γίνει έτσι δίοτι έχει μαγαζί που είδη δώρων που φτιάχνουν και προκσλητήρια/μπομπονιέρες, οπότε θα της έρθει πιο οικονομικα θεωρώ...
πούπσυ, δεν έχει βρει γιατι δε στο έχει προτείνει κανένας, ή ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο σε "απαιτήσεις" σου για αυτό το θέμα? εγω πχ. ξέρω ότι τη πρώτες κυρικές μετά τηβάφτηση πρέπει να το παιδι να κοινωνίσει και το πάει ο νονός, αλλά εγω που δεν είμαι καθόλου υπέρ της κοινωνίας, και σιχαίνομαι ψάχνω νονό να μην θέλει να το πάει...

δεν ψάχνω κάτι συγκεκριμένο. απλώς δεν το έχει προτείνει κανένας. σε μια φίλη μου που το πρότεινα μου απάντησε ότι θα ήθελε να είναι κοντά στο παιδί που βαφτίζει και αυτή μένει αθήνα... Διπλωματική απάντηση. στους φίλους που ήταν μάρτυρες στον πολιτικό γάμο μας ντρέπομαι να το ζητήσω γιατί έχουν ήδη βαφτίσει και ξέρω ότι δεν τους περισσεύουν.. Μάλλον την αδερφή μου βλέπω να το βαφτίζει και να τα πληρώνουν όλα οι γονείς μου...
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Τρι Απρ 02, 2013 6:19 am

εμας παντως ο νονος του μιχαλη ειναι στην αγγλια κ βρηκε δουλεια πριν κανα μήνα επιελους, και η νονα της μηκρης μενει μονιμα στην καρδιτσα Razz
μωρε εγω το νονο το θελω να ξερω οτι μπορω να τον εμπιστευτω οτι δε θα το πουλισει το παιδακι... εγω ειχα συμφωνησει με μια φιλη μου να της βαφτισω το παιδι αν κανει αγορι αλλα δεν εκανε... τελικα ευτυχως γιατι διαπιστωσα τωρα που εχω παιδια οτι δεν ειμαι ιδανικη για να εχω τετοιο δεσμο με αλλο παιδακι, οι αποψεις μου περι δωρων, ανατροφης κ οικονομικης διαχειρησεις διαφερουν παρα πολυ μαζι της Laughing
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Απρ 04, 2013 11:21 pm

καλημερα!πως ειστε??εμεις καλα επιτελους ηρθε η ανοιξη κ πολυ γουσταρουμε!!!!
φιλια σε ολα τα μαναρακια κ τις μανουλες τους!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Παρ Απρ 05, 2013 7:09 am

καλησπέρα!! πήρα σήμερα το επιδομα τοκετού!! θα κλεισουμε κάτι τρύπες ευτυχώς!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Παρ Απρ 05, 2013 9:35 am

geia sas koykles trexoyme trexoyme k psaxnome leme
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Παρ Απρ 05, 2013 10:09 am

σε 10 μέρες θα του αρχίσω ρυζάλευρο με βανίλια. έχετε κάτι να μου προτείνετε;
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Απρ 05, 2013 11:24 am

Καλησπέρα κούκλες.
Ντερμπι η ανοιξη ήρθε και εφερε μαζί της και τη γύρη. δεν αντεχω αλλο. μια με τη λασποβοχη που ρίχνει καθε 2 μερες, μια με τη γύρη, καθε μερα πρεπει να κανεις τα μπαλκόνια.

Πουπσυ επειδή όλες οι κρεμες έχουν μεσα ζαχαρη, διαβασε τις ετικέτες και παρε αυτή με τη λιγότερη. δεν θυμαμαι μαρκα τώρα γιατί ο δικός μου δεν ηταν φαν της κρεμας.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Παρ Απρ 05, 2013 11:47 am

ευχαριστώ τζοάν!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Σαβ Απρ 06, 2013 2:20 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ .τα μικρα δοξα το θεο ειναι καλα.εγω δεν ειμαι εκανα αξονικη ειμαστε μ ενα νεφρο εχουμε κ ομφαλοκοιλη και πρεπει ν κανω επεμβαση ψυχολογικα ειμαι χαλια θα μ πειτε συγα τπτ δεν ειναι αλλα....
φιλιαστα παιδακια σας

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Απρ 06, 2013 10:59 am

καλησπερα!καλα αυτη η λασπη που επεσε δεν υπαρχει!!!εμεςι παραλιγο να πλυμμηρισουμε κιολας αλλα ευτυχως την γλυτωσαμε.
πουπσυ εμεις παιρναμε της νουτριτσια κ του αρεσε πολυ.η αληθεια δεν ξερω εαν ειχε λιγοτερη η περισσοτερη ζαχαρη..
ποπη περαστικα σου ευχομαι!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Απρ 07, 2013 7:59 am

Kαλησπέρα κούκλες.

Ποπη περαστικά. μην σε παίρνει από κάτω. Αυτες οι επεμβάσεις είναι ρουτίνας. ολα καλά θα πάνε.

Ντερμπι τον μικρό τον άρχισες κρέμες; Εμείς περιμένουμε ακόμα να δουμε τι θα γίνει με την αλεργία. Ισως να ξεκινήσουμε με φρούτα γιατί ρυζαλευρο θα πρεπει μαλλον να δώσω υποαλλαργικό.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Απρ 07, 2013 8:02 am

καλησπερα!!τζοαν ελεγα την αλλη βδομαδα να αρχισω με φρουτα.εχετε ακομα θεμα με την αλλεργια?κ εμενα τα κακα του ειναι ακομα νερο ρε γμτ...κ λογω δοντιων τα κανει 100 φορες την ημερα κ εχει ερεθιστει παλι.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 18 από 31 Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης