Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 19 από 31 Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Απρ 08, 2013 5:00 am

Ντερμπι πάμε καλύτερα αλλα φυσικά συνεχίζω την αποχή σε όλα ακόμα και στα μακαρόνια. Την αλλη εβδομάδα έχουμε πάλι ραντεβού στο παιδων σε αλλεργιολόγο να δούμε τι θα μας πει. Σιγα σιγά θα αρχίσω και εγώ με φρούτα και μαλλον με υπαλλεργική κρεμα και βλεπουμε.
εμεις πάλι κανουμε κακα μια φορά τις 3-4 μέρες. τα δόντια την ενοχλούν και εχει κ αρκετα σαλια αλλα δεν εχει σκάσει κάτι ακόμα.

Βασικά η όλη κατασταση με έχει κουράσει. περιμένω να μπουμε στις στεερες και σιγα σιγα θα την αποθηλάσω. Οχι ότι με το ξενο γαλα είναι καλύτερα αλλα πλέον αυτή η στερηση μου βγάζει έναν απίστευτο εκνευρισμό.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Απρ 08, 2013 6:48 pm

Καλημέρα όμορφες! Αγροτικές δουλειές στο φουλ - μέχρι και ξερολιθιά φτιάχνω. Σ/Κ: Πρωινό ξύπνημα 5:30-τάισμα παίδαρος , δουλειά μέχρι τις 9:30-10:00. Το μεσημέρι άλλες 2-3 ώρες όταν κοιμούνται τα σποράκια μου.

Συνολικά λίγες ώρες αλλά καθημερινές είναι ζόρικα και ακόμα δεν έχουμε εξωτερικό φωτισμό. Γενικά ούτε πρείφραξη ακόμα- μπάτε σκύλοι άλέστε. Κυριολεκτικά, αφού οι σκύλοι πήραν 3 παπούτσια του Θ. Φταίνει και αυτός που μετά το πρώτο πάθημα άφησε ξανά παπούτσια έξω.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Απρ 08, 2013 6:53 pm

joan80 έγραψε:
Βασικά η όλη κατασταση με έχει κουράσει. περιμένω να μπουμε στις στεερες και σιγα σιγα θα την αποθηλάσω. Οχι ότι με το ξενο γαλα είναι καλύτερα αλλα πλέον αυτή η στερηση μου βγάζει έναν απίστευτο εκνευρισμό.



Και εγώ όταν κουράστηκα με το θήλαστρο στη δουλειά γύρω στο 10ο αποθήλασαο . Δεν άντεχα άλλο ειδικά να είμαι σε πελάτη και να αναζητώ μέρος να κάνω άντληση. Οπότε σιγά σιγά έβαλα το ξένο και κράτησα μόνο πρωί βράδυ συμπληρωματικά, μετά έκοψα εντελώς. Στο Ηλεκτράκι είνχα πιο υπομονή - αν και με την εγκυμοσίνη μειώθηκε το γάλα πολύ, έκανα και αντλήσεις κλπ. Στον παίδαρο όχι.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Απρ 10, 2013 5:06 am

τι κανετε κουκλες?
περαστικά ποπη!
τζοαν χαρα στο κουραγιο σου!δεν θα αντεχα με τιποτα!εδω λεω να κοψω καμια σοκολατα μπας και φυγουν λιγο πιο ευκολα τα κιλα αλλα παλι πεφτω στην αμαρτία. και μια που το ανεφερα για τα κιλά τσουκου-τσουκου 1,5 κιλάκι μου εμεινε να ξεφορτωθω.τωρα για το ποτε θα "στενεψω" για να χωρεσω στα παλια μου τζιν ειναι μια πικρή ιστορία...
ντερμπακι ξεκινάτε στερεες?αχ κι εμενα μου ειπε η παιδίατρος οτι θα ξεκινησουμε νωριτερα σε σχεση με την δημητρα αλλά δεν πολυθελω.την εχω καταβρεί με το θηλασμο και σκεφτομαι να κλεισει κ τους 6 και μετα να παμε τα φρουτα. αχ δεν ξερω τι θα κανω... θα το ξανασυζητησω μαζί της.
ρεα με το καλο θα γινουν όλα.υπομονή κουκλα!κι ολα θα γινουν οπως τα ονειρευεσαι.οσο για τα παπούτσια,πρωτα παθαίνεις κ μετα μαθαίνεις!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Απρ 10, 2013 9:24 am

Καλησπέρα!κ εγώ λόγω ορμονών ειμαι μες τα νεύρα κ ο Γιώργος θέλει πολυυυ υπομονή..βασιλική μάλλον την άλλη βδομάδα θα ξεκινήσω, δλδ 5 μηνών κ 3εβδομαδων. Θα πάρω τηλ.τον γιατρό κάναμε μύκητες γιατί από το χέσιμο το νερούλο γίναμε συχρηστοι.Ρέα μ καλή υπομονή κ δύναμη με τις δουλειές σου!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Απρ 10, 2013 3:26 pm

κι εμείς στις 15 Απριλίου ξεκινάμε με ρυζάλευρο και σιγά σιγά και φρούτο! τώρα ειμαστε 5 + 2 εβδομάδες. έχω ήδη πάρει μια κρέμα και την έχω φάει όλη εγώ!! έτσι για να ξέρω τι θα τρώει! (αν προλαβαίνει) ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 191628
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Απρ 11, 2013 12:15 pm

στην δημητρα δεν εδωσα καθόλου ρυζαλευρο,εφαγε μονο φρούτα.μαλλον και τωρα ετσι θα κάνω.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Παρ Απρ 12, 2013 4:56 am

καλησπερα κοριτσακια, επιτελους μετα απο μια εβδομαδα μας φτιαξαν τις γραμμες κι εχουμε τηλεφωνο και ιντερνετ, αντε με το καλο και οι στερεες, Τζοαν μου χαρας στο κουραγιο σου εγω εαν ειχα τετειο θεμα δεν νομιζω να το αντεχα τοσο πολυ,
Ρεα μου υπομονη και ολα θα γινουν στο δικο σας σπιτακι οπως τα θελεις και τα ονειρευεσαι αυτα ειναι και τα ωραια
εγω τρεχω με τη δουλεια ειμαστε λιγο δυσκολα γιατι δεν εχω και βοηθεια και ο αντρας μου δεν τα καταφερνει για να δουμε τη συνεχεια
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Απρ 15, 2013 2:30 am

η πρώτη επαφή με την κρέμα χτες ήταν αποτυχία. ο μικρός έφτυνε το μισό, δεν χόρταινε με τις μικρέ μπουκιές, εκνευρίστηκε, έβαλε τα κλάματα και μετά του έδωσα γάλα, όπου από τον εκνευρισμό του κάθε τόσο έκλαιγε, ενώ έπινε.... εύχομαι σήμερα να είναι καλύτερα.
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Δευ Απρ 15, 2013 4:51 am

ypomonh πουπσακο καθε μερα κ απο μια 2 κουταλιες κ θα το σθνηθησει
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Απρ 15, 2013 5:25 am

Καλά με τον Θ. έχουμε να κάνουμε έξοδο πάνω από 6 μήνες. ΚαιΑπό τότε που γέννησα το ηλεκτράκι έχουμε βγει ίσα με 4-5 φορές (εννοώ να βγούμε μόνοι, όχι πχ για σουβλάκια οιακογενειακώς).
Στα γεννέθλιά μου κανονίσαμε να πάμε το βράδυ μόνοι ρομαντικά για φαγητό και ποτό και από τις τύψεις μου καταλήξαμε το απόγευμα μετα σπορίδια στη σταμάτα για κοψίδια.
Τσάμπα το χτένισμα, το μανικιούρ η αποτρίχωση...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Απρ 15, 2013 5:27 am

Πούπση μια κουταλιά είναι συνήθως η αρχη. Μην τρελενεσαι. Εχεις καιρό για αυτά Smile ότ
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Απρ 15, 2013 8:19 am

καλησπερα!!!εμεις αυριο αρχιζουμε φρουτα!!!την παρασκευη γυρισαμε μπρουμυτα!!!πουπσυ ετσι ειναι η αρχη παντα ειναι λιγο περιεργη.
κανονιζουμε τα της βαφτισης ευτυχως εχω βγαλει ακρη στα περισσοτερα!
οσο για εξοδο βγηκαμε την περασμενη βδομαδα με τον αντρα μ, αλλα ο μικρο εκλαιγε οποτε μαζευτηκαμε αρον αρον!!!τωρα μες τη βδομαδα θα ξαναπαμε εξω.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Δευ Απρ 15, 2013 10:52 am

α εμεις εν εχουμε τετοια θεματα βγαινουμε κ χωρις την εσποινα μια χαρα κ δεν εχουμε κ τυψεις καλοπερναει με την γιαγια της οποτε ειναι η καλυτερη της
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Δευ Απρ 15, 2013 11:16 am

καλα εμεις εχουμε ξεχασει τη σημαινει εξοδος δεν θυμαμαι χωρις πλακα ποτε βγηκαμε για τελευταια φορα μονη μας ολο με τα παιδια βγαινουμε,
υπομονη πουπσυ καθε αρχη και δυσκολη θα το συνηθισει μωρε
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Απρ 15, 2013 12:44 pm

Καλησπερα κουκλες.

Ντερμπι αρχίσατε φρούτα; Εμεις από βδομάδα μάλλον.
Με τη βαφτιση παλι δεν εχω κανει τίποτα ακόμα. Την Τεταρτη θα παω να δω για βαφτιστικά.

Οσο για τις εξόδους και εμείς βγαίνουμε μια φορά την εβδομάδα. Ερχεται η μαμα μου ή πεθερα μου σπίτι και τα κρατάνε γιατι με τα δυο είναι θεμα η μετακίνηση. Ευτυχώς κοιμούνται νωρίς κ συνήθως πρωτα τα κοιμιζω και μετα φεύγουμε.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Απρ 16, 2013 1:21 am

κι εμείς έχουμε ξεχάσει τι είναι έξοδος. ήθελα το σαββατο τόσο πολύ να βγω για ποτάκι, αλλά δεν έχω με ποιον να αφήσω τον μικρό...

εντάξει, χτες κατάπιε ακετές μπουκίτσες και έτσι χόρτασε κάπως και δεν το ήπιε όλο το γάλα. σήμερα ελπίζω να πάει ακόμα καλύτερα.
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Απρ 17, 2013 1:06 am

καλημερα!!
ναι αρχισαμε τα φρουτα, χθες μηλο σημερα αχλαδι.δεν τρελαθηκε κιολας το μικρο αλλα ανοιγε το στοματακι του.
κ εμεις θα βγουμε αυτη τη βδομαδα κ εννοειται δεν ππαιζει θεμα τυψεων..μουλαρα ε???χαχααχαχ
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Τετ Απρ 17, 2013 6:38 am

καλησπερα κοπελιες μου!!!
αρχικα αυτο https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151364269286596.1073741825.718431595&type=1 Smile
και μετα να πω οτι το μιχαλη κ εγω με ρυζαλευρο τον ξεκινησα, αλλα τωρα ΔΕ θα δωσω στην μικρη οταν παει 6 μηνων θα ξεκινησω κατευθειαν με λαχανικα η ισως και με κρεας, ιδιαβασα καποια αρθρα του Π.Ο.Υ. (Παγκοσμεως οργανισμος υγειας) που λεει οτι τα βρεφη εχουν αναγκη απο σιδερο το οπποιο βρισκεται σε εντοσθια κυριως... αλλα θα δω εχω ακομα 4 μηνες...
αχ, χαθηκα μιλαμε με την μικρη και το μικρο οταν ειδικα ειμαι μονη μυο πσιτι δεν εχω χρονο για τιποτα!!!
καλα ειστε εσεις?
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Απρ 17, 2013 9:59 am

εμείς ξεκινήσαμε σιγά σιγα. αύριο θα βάλω την κανονική δοσολογία στην κρέμα. ξεκινήσαμε με 5 κουταλιές. και μεθαύριο θα αρχίσω φρούτο. ο γιατρός μου είπε να ξεκινήσω και το φρούτο σιγά σιγά. δηλαδή πρωτα μια κουταλιά, την επόμενη μέρα 2-3 κοκ. μέχρι να φτάσει στην κανονική μερίδα. αυτό για να μην μου κάνει εμετό και πρέπει μετά να περιμένουμε να στρώσει το στομάχι του. σήμερα ο μικρός έφαγε τη μισή κρέμα- πρόοδος! και αποκοιμήθηκε την ώρα που του την έδινα!!!

Μποκάκι, είστε υπέροχοι όλοι μαζί!
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Απρ 17, 2013 11:29 pm

καλημερες!!μποκακι το θεμα με τα εντοσθια εχει συζητηθει κ στο παρεντς θα σ ελεγα να εισαι λιγο επιφυλακτικη με το ζητημα...ειναι ακαθαρτα οπως κ να το κανουμε κ δεν ειναι η μονη πηγη σιδηρου..ας μην τρελαινομαστε!!!οσο για το ρυζαλευρο εγω θα δω ποια μαρκα εχει λιγοτερη ζαχαρη κ θα δωσω..διοτι λαχανικα το μεσημερι κ λαχανικα παλι το απογευμα θα τα αηδιασει νομιζω...κατα τα αλλα θα αρχισω να πινω κανενα φασκομηλο να μειωσω το γαλα κ να ψαξω να βρω πιο συμπληρωμα θα του κατσει καλυτερα..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Πεμ Απρ 18, 2013 11:57 am

εγω στην εσποινα ξεκινησα με νουτριτσια κ γαλα εδινα αλμιρον
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Απρ 18, 2013 12:06 pm

καλησπέρα κούκλες.
Βοκ θα συμφωνησω με την ντερμπι για τα εντόσθια. αν δεν ξερεις από πού είναι το ζωο δεν τα δίνεις εύκολα σε παιδί. εγω μονο από το χωριο τρώω που έχουν τα ξαδερφια μου. καλά στο δημήτρη δεν εχω δώσει γιατί δεν θα έτρωγε.
Σημερα πηγαμε [αιδιατρο. η μικρη΄ειναι 7500 κιλά και 67 πόντους. θα αρχίσουμε σιγα σιγα ρυζαλευρο και φρουτοκρεμα.

Ντερμπι και εγώ θα αρχίσω να κοβω τους θηλασμούς μπας και φαω τίποτα και αρχίσω να κοιμάμαι το βράδυ. Δεν μπορώ άλλο. καθε 2-3 ώρες ξυπνάει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Απρ 19, 2013 12:48 am

καλημερα!!τζοαν αστα κ μενα εχει μειωθει το γαλα κ ο μικρος ειδικα τη νυχτα σε συνδυασμο με τα δοντια ειναι ολο γκρινια κ ξυπνα κ ξανακοιμαται κ το παμε ετσι συνεχεια...χθες αφου τον θηλασα πηγα να του δωσ φριζολακ που διενι η αδερφη μ στον μικρο της κ αναγουλιασε οποτε σημερα αφου εφαγε φρουτοκρεμα, σχετικα αρκετη ποσοτητα τον θηλασα κ μετα εβγαα με το θηλαστρο μετα βιας 40 μλ..ειχα κ καμια 30αρια στην καταψυξη θα τα βαλω ολα μαζι μπας κ πιει ετσι κατι παραπνω..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Παρ Απρ 19, 2013 3:44 am

γύρισε μπρουμυτα!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 19 732651
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 19 από 31 Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης