Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+18
KaterinaL
agelaki-007
Πούπσυ
koufetaki
ΠΟΠΗ
Rea
kisha
aliki
vassiliki
annia
trianmeli
VAMPIRE
Ladycat
georkost
derbybaby
elenikaram
BokSurat
joan80
22 απαντήσεις

Σελίδα 24 από 31 Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Μάης 30, 2013 11:44 am

Καλησπέρα κουκλες. Σημερα κατεβηκα στην Αθήνα να πάω τα δικαιολογητικά για το υποαλλεργικό γαλα της μικρής στον Εοππύ. Αφού εκανα 1 ώρα να φτασω γιατί είναι πολύ μακριά και περιμενα και κανα μισάωρο, μου λεει η ευγενέστατη κατα τα άλλα κοπέλα " Η βεβαιωση που έχετε θελει σφραγίδα από ελεγκτή ιατρό του Ικα. Μα είναι από δημόσιο νοσοκομείο και έχει σφραγίδα από διευθυντή πανεπιστημιακής κλινικής, της απανταω ευγενέστατα και εγω. Οπως ηταν φυσικό δουλειά δεν έκανα. Η γραφειοκρατεία σε όλο της το μεγαλείο.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Μάης 30, 2013 11:48 am

kalhspera!τελικα η μικρη σε τι εχει αλλεργια??κ με τα δικαιολογητικα θα το παιρνεις φθηνοτερα?εκτος απο τα κακα ειχε κανει κ κοκκινιλες κ τα σχετικα?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Μάης 30, 2013 11:38 pm

Ντερμπι να σου πω την αλήθεια τελικά δεν καταλαβα σε τι ακριβως εχει αλλεργία. Τα δερματικά τεστ που καναμε έδειξαν οτι δεν εχει θεμα με το αγελαδινο γαλα. Παρόλαυτά, μου είπαν να πινει υποαλλεργικό μεχρι τον 10ο μηνα και μετα θα κανουμε και αιματολογικά τεστ πιο εξειδικευμένα.
Η μικρή μονο βλενες είχε. Παντως μια φορά που έφαγα τυρί αγελαδινο οταν τη θηλαζα κατευθείαν έβγαλε βλένες ενώ είχε σταματήσει.

Με τα δικαιολογητικά σου πληρώνουν σχεδόν ολο το ποσό για το γαλα και τις κρέμες. Βεβαια τα χρήματα θα τα παρουμε μετα από ένα χρόνο, αλλα είναι 200 ευρώ το μηνα, μπορεί και περισσότερα. Κανει 25 ευρώ το μικρό κουτί.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Παρ Μάης 31, 2013 2:41 am

joan80 έγραψε:
Με τα δικαιολογητικά σου πληρώνουν σχεδόν ολο το ποσό για το γαλα και τις κρέμες. Βεβαια τα χρήματα θα τα παρουμε μετα από ένα χρόνο, αλλα είναι 200 ευρώ το μηνα, μπορεί και περισσότερα. Κανει 25 ευρώ το μικρό κουτί.

Χριστε μου....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Παρ Μάης 31, 2013 2:45 am

Σήμερα θα παω να πληρώσω το μήνα στον παιδικό. και θα μιλήσω με τη δασκάλα για το Ηλεκτράκι. πως πάει, αν βλέπει κάτι που δεν βλέπω εγώ, αν πρέπει να προσέξω κάτι.
Νομίζω πάντως ότι έχει ενταχθεί πλήρως, έχει κάνει και τις συμπάθειές της.
1. Θανάσης (μεγάλη συμπάθεια)
2. Αλέξανδρος
3. Κων/νος
Για κορίτσια δεν μου έχει αναφέρει τπτ, το θεωρώ συμπτωματικό.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Μάης 31, 2013 6:38 am

Μαλλον είναι η ηλικία Ρεα. Δεν κανουν φιλιες ακόμα βασει φυλου αλλα συμπάθειας. Και του δημητρη η καλύτερη φίλη κοριτσι είναι.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Ιουν 03, 2013 12:15 pm

καλησπερα κοριτσια..ερημωσαμε λιγακι ε??
εμεις το σαββατο ειχαμε τη βαφτιση του μικρουλη μ, οπου εκτος του οτι χαλασε ο παλιοκαιρος κ δεν μπορεσαμε να κανουμε εξω το μυστηριο ο παλιοπαπας μας κολασε.ειχε εναν τσαμπουκα διχως λογο, αντι να κοιταζει να κανει τη βαφτιση οπως πρεπει κοντεψε να μ πνιξει το μωρο, μ ειπε οτι εγω εφτιαγα που εκλαιγε, οτι τα ρουχα τα βαφτιστικα επρεπε να ειναι ασπρα κ οτι αυτα που πηραμε ητνα μπουρδελε, επι λεξει αυτο ειπε κ αλλα πολλα..δυστυχως μας χαλασε ολη την βραδια κ μετα απο τα νευρα κ τη συγχυση ουτε φωτο βγαλαμε ουτε τπτ.ο ελεεινος.
τα ειπα κ ηρεμησα.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Ιουν 03, 2013 12:47 pm

ντερμπι να σας ζήσει ο νεοφώτιστος. Οσο για τα υπόλοιπα, μην το ψάχνεις. Ειναι να μην πεσεις στην περίπτωση. Κριμα ομως που σας χαλασε τη διαθεση.

Εμείς γιναμε νονοι την προηγούμενη βδομάδα. Μας λεει λοιπόν τι θα αφήσετε για την εκλησσια; Η αλλη νονα είχε ενα φακελάκι. Το δίνει και μολις βλέπει μεσα 30 ευρώ, της λεει στην ψυχρα Μονο τόσα; Εχουν ξεφύγει εντελλώς. Και την ωρα του μυστηρίου είχα και τον νεωκόρο που ελεγε στον παπα "Θαναση πιο γρηγορα, πιο γρήγορα. Πηγα να του πω, τι είναι το μυστήριο για να το τρέξει, ταξι; Αλλα επειδή θα αρπαζόμουν, ειπα να μην μιλήσω.

Παντως εγώ στη μικρή δεν πηρα φορεμα αλλα σαλβαρι για τη βαφτιση. Λετε να μου την πουν και σε εμένα;
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Ιουν 03, 2013 10:45 pm

ντερμπακι να σας ζησει! μην χαλιεσαι.οτι εγινε εγινε.ο ανθρωπος ειναι γελίος.
παντα αξιοι τζοαν! σαλβαρι?ουαου!καταπληκτική ιδεα. αφού θα την εχει βαφτισει ας πει οτι θελει!
ο μικρος βγαζει κ τα πανω δοντια κ μας εχει ρημαξει...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Ιουν 04, 2013 5:39 am

καλησπερα κοριτσια!τζοαν κ βασιλικουλα ευχαριστω για τις ευχες.παντα αξιοι οι νονοι!
κ εμεις βγαζουμε καινουριο δοντι δεν εχω καταλαβει που ομως, κ σημερα δεν ηθελε να φαει το μεσημερι τιποτα..καμια 10ρια κουταλιες σουπα εφαγε κ μετα κοιμηθηκε αλλα με αρκετη μουρμουρα..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Ιουν 04, 2013 6:59 am

Εμεις από δοντι τιποτα ακομα. Χωνει με μανια τα παντα στο στόμα, τα ουλα είναι πρησμένα και περιμένουμε.

Κοριτσια υπομονη. Ατιμο πραγμα τα δόντια. και ειναι και 20. Εγω παντως περισσότερο θυμαμαι την ταλαιπωρια οταν έβγαζε ο δημητρης τραπεζιτες. εκει δεν παλευοταν με τιποτα η κατασταση.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Ιουν 05, 2013 11:57 am

καλησπερα!
αυριο θα κανουμε εμβολιο το ειχαμε καθυστερησει πολυ λογω βαφτισης...
τζοαν τελικα αποθηλασες?εγω ρε κοριτσια περιοδο ακομα δεν εχω..κ εχω πανω απο 2 εβδομαδες που εβγαλα γαλα τελευταια φορα.κ σημερα το μεσημερι λιγακι ετρεχε το 1 στηθος μ..εγκυμοσυνη δεν παιζει..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τετ Ιουν 05, 2013 12:27 pm

Ντερμπι μια από τα ίδια. Εγω εκοψα και τον τελευταιο θηλασμό πριν από 3 εβδομάδες περίπου. Δεν εχω αδιαθετήσει ακόμα. Στον Δημήτρη μολις αρχισα να ελαττώνω τους θηλασμούς, μετα από λιγο αδιαθετησα.
Και εγώ εγκυος δεν είμαι στανταρ. Εκανα μεχρι και τεστ για να το επιβεβαιώσω. Οπότε περιμένω. καποια στιγμή θα έρθει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Ιουν 05, 2013 12:34 pm

εγω ακομα θηλάζω φανατικά.σημερα δωσαμε σουπα.μισο κουταλάκι του γλυκού και δεν του αρεσε καθόλου.εκανε λες και τον δηλητηριάσαμε.στο τελος εκανε και εμετό.ε ρε γλέντια!
τα ματια σας 14 τωρα που σταματήσατε τον θηλασμό!αν αργήσει πολύ ξανακαντε τεστάκι.στην Δήμητρα ειδσ περίοδο μετα από 15 μηνες αφοτου γεννησα και εμεινα εγκυος με την πρωτη προσπάθεια.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Ιουν 05, 2013 12:35 pm

ποτε θα ανακοινωθούν τα δικαιολογητικά για ΕΣΠΑ. μηπως μπορεί καμια να με διαφωτίσει για το πως σε παίρνουνε,ποσο πληρώνεις,αν διαλέγεις σταθμο κλπ.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Ιουν 06, 2013 4:32 am

Bασιλικη απ' όσο ξερω τα δικαιολογητικά θα βγουν περίπου στις 10 του μήνα. Από κει και υστερα μεχρι πέρσυ προηγουνταν οι ανεργες μητερες. Σιγουρα θελει εκαθαριστικο, πιστοποιητικο οικ. κατασταστης, ληξιαρχική πραξη γεννησεως του παιδιου, βεβαιωση από παιδίατρο. Τα ποσα που πληρώνεις εχουν να κανουν με το δηλωθεν εισόδημα. Επισης εχουν αρχισει και οι αιτήσεις στους δημοσιους παιδικους σταθμους. Ρωτα και εκεί και κανε τα χαρτιά σου γιατί αν εργάζεσαι μεσω εσπα ισως να μην σε παρουν.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Ιουν 06, 2013 5:31 am

χαιρετε κοριτσια!
καναμε εμβολιο σημερα,ο μικρος εκλαιγε απο την ωρα που ακουσε τον γιατρο μεχρι που εφυγε...
εχουμε παει αισιως 75 εκ.κ 9.780κιλα.ειμαστε καλα αλλα εχουμε ακομα φλεμμα, απο μυξα, χωρις να εχει καταρροη, ειναι λεει σαλια, διοτι ουτε ακροαστικα εχει, ουτε ερεθισμενο λαιμο.ισως λογω δοντιων.κατα τα αλλα ηρεμια..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Ιουν 06, 2013 11:53 am

Πως γινεται η αιτηση στους δημόσιους?

ντερμπακι μπαμπατσικος ο μικρός! κι εμας σημερα ολη μερα κοιμήθηκε 20 λεπτα(2 δεκαλεπτα)μεσα στα νευρα ειναι ο καημενούλης!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Ιουν 06, 2013 1:00 pm

Βασιλική πρεπει να ρωτήσεις στο δημο που ανήκεις. Εμας οι αιτήσεις αρχιζουν στις 10 του μηνα. Βασικα ειναι περίοδος εγγραφών. Ο καθε δημος εχει αλλες ημερομηνίες και αλλα δικαιολογητικα. Επισης κ διαφορετική μοριοδοτηση. Εμας προτεραιοτητα εχουν τα παιδια που δουλευουν κ οι δυο γονείς. Μετα αυτα που ειναι ανεργα και οι δυο κ μετα αυτα που δουλευει μονο ο ένας. βέβαια περσυ πηραν σχεδον ολα τα παιδια ακόμα κ αυτα που η μητέρα δεν εργαζοταν. Φέτος δεν ξέρω τι θα γίνει.
Επισης μεχρι 15000 ευρώ δεν εχει τροφεια . Μετα πληρωνεια αναλογα με το εισόδημα.

Ντέρμπι κοντευετε τα 10. Μια χαρά. Εμενα η μικρη πήρε μόνο 150 γρ. αυτο το μήνα. Εμένα μου φαίνονται λίγα αλλά η παιδίατρος λέει ότι είναι οκ.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Παρ Ιουν 07, 2013 5:02 am

Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Ιουν 07, 2013 12:24 pm

δες μια μουρη ρε..σα δε ντρεπεται λιγο το τερας..ε ρε κρεμαλα που χρειαζεται ο τοπος...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Σαβ Ιουν 08, 2013 11:26 am

καλησπερα σε ολους και στα ομορφα παιδακια σας ελπιζω ολες να ειστε καλα.

ντερμπυ καλοφωτιστος ν παντα γερος.
καλη αρχη οσες ξεκινησατε στερεες τροφες
στα δικα μας δοξα τοθεο μεχρι 15 ιουλιου δουλευω ,
περπαταμαε απο 9 μηνων δοντι δεν εχουμε κανενα.λεμεμπαμπα μαμα τικ τικ κ αντε αλλα τ λεει αντ .τον αλλο μηνα βαπτιζομασστε κ εχουμε τρεχαματα τρεχω για ολα μονη μ.απο φαει τρωει τ παντα εκτοσ αυγο κ φραουλα.και οχι αλεσμενα αλλα κανονικα.ο γιωργακης μ εχει παθει γλωσσοδιαροια που λενε κανει κ προτασεις μπορεις κ τ μηλασ κανονικα κ σ απανταει. τομονοπου δεν καταφεραμε ειναι η πανα οσο κν προσπαθουμε δεν ειναι ετοιμος κ δεν θελω να τον ζορισω .αυτα τα νεα μας φιλια και καλοδραδυ

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Κυρ Ιουν 09, 2013 12:28 pm

ποπάκι χρόνια πολλά για τη γιορτή σου!
μια χαρα πανε τα μικρά σου!η τσαχπίνα φαινόταν οτι θα ξεπεταχτεί γρήγορα.
όσο για τον γιώργο μην τον πιέσεις με την πανα.οταν θελει θα την βγάλει μονος του.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Ιουν 10, 2013 3:14 am

καλημερα, δεν εχω προλαβει να κοιταξω/διαβασω τιποτα, ευχομαι να ειστε ολοι καλα και εσεις κα τα παιδακια σας!!!!
μιλαμε με τα 2 παιδια δε προλαβαινω ουτε για κατουριμα να παω... εσεις πως προλαβαινετε βρε κοπελιες??? θα προσπαθησω να διαβασω το φορουμ οτι εχω χασει το απογευμα!!!!
μια ερωτηση μονο, θυμαστε ενα τοπικ που ειχε ανοικτει και ειχε μια λιστα απο εταιρειες που επικοινωνεις μαζι τους και σου στελνουν δειγματακια??? μπορει καποιος ναμου θυμισει σε ποια ενοτητα ειναι για να το βρω να το στειλω σε μια φιλη???
ευχαριστω.
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 24 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Ιουν 10, 2013 5:57 am

καλησπέρα κουκλες.

Ποπάκι ωραια τα νεα σου. Η μικρή γρηγορα περπάτησε. ποιος την πιανει τώρα. Με την πανα έχεις ακόμα καιρο. το καλοκαιρι είναι μπροστά σας. Μπορεί σε ενα μηνα να είναι πιο θετικός.

Εμείς είμαστε παλι αρρωστοι. Το χειμώνα δεν αρωστησε ουτε μια φορά και τωρα παλι εχει πυρετό. Αφου παιζει συνεχεια με τα νερα και γινεται μουσκεμα φυσικό ειναι.
Η μικρή εχει και αυτή μυξες αλλα δεν μπορώ να καταλαβω αν την κολλησε ο μεγαλος ή αν είναι από τα δόντια γιατί εχει και πολλά σαλια.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 24 από 31 Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης