Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+16
koufetaki
littlefish
mikio
Ladycat
kisha
trianmeli
elenikaram
BokSurat
Rea
Candy Candy
derbybaby
joan80
vassiliki
ΠΟΠΗ
Πούπσυ
ChristinaThanps
20 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 40 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Οκτ 04, 2012 7:14 am

τζοανάκι, ο καιρός άρχισε σιγά σιγά να κρυώνει το φάγαμε το καλοκαίρι, υπομονή κούκλα!!!!
εγώ μέσα στην μέρα δεν είχα κάποιο μούδιασμα, άμα ξυπνήσω κ αύριο και είμαι πάλι μουδιασμένη θα τον πάρω τηλέφωνο... αλλιώς 15 του μήα έχω την β επιπέδου θα του τα πω εκεί...
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Οκτ 04, 2012 7:19 am

τζαν φανταζομαι την τρομαρα σας.δεν παιζει και πολύ ρολο το πρωινό με την εννοια οτι συμβαίνει και φαγωμένη να σαι. μαλλον το περπάτημα, η ζεστη και ο κόσμος. ευχομαι να εισαι καλύτερα και να μην σου ξανατυχει ΠΟΤΕ.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Πεμ Οκτ 04, 2012 11:18 am

Ποπο Μποκ εφτασε κιόλας η β επιπέδου; Να του το αναφερεις. μπορεί να σου δωσει μαγνησιο.

Βασιλική οντως ήταν ο συνδυασμός. Καλά εστω και 3 βήματα να κανω δεν την παλεύω πλέον.

Ασχετο αλλα εχω μια απορια. Τα ρουχα των παιδι΄ν μεχρι ποια ηλικία τα πλένουμε ξεχωριστά; Γιατί τωρα με το μικρό σκέφτομαι ότι θα πρεπει να βαζω αλλο για εμας αλλο για τονΔημήτρη αλλο για την μπέμπα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Οκτ 04, 2012 12:28 pm

βασικά διαβαζα σε ενα βιβλίο οτι αυτα περι ειδικών απορρυπαντικων είναι βλακείες,απλά είναι συμαντικό να ξεπλένονται πολύ καλά. παρολα αυτά εγω χρησιμοποιώ ακομα βρεφικο για την Δημητρα με διπλό ξεβγαλμα.
γιατι ομως να βάζεις χωριστά της μπεμπας?εγω ολα μαζί θα τα βάζω.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Οκτ 04, 2012 12:55 pm

τζόαν νομίζω εξαρτάται από το παιδί...
αν έχεις δει ότι εχει αυαίσθητο δερματάκι κ ερθίζεται εύκολα ότι έχει εμφανίσει κάποιες αλεργείες, τότε καλύτερα να μην τα βάλεςι τα ρούχα μαζί με τα δικά σου μέχρι να πάει 5-6 χρονών... αν δεν έχει τίποτα μπορείς να το δοκιμάσεις με 2-3 ρουχαλάκια του, και να του τα φορέσεις 3 μέρες συνεχόμενα (το καθένα από 1-2 μέρες εννοώ) αν δεν εμφανίσει τίποτα τότε είσαι μια χαρά και το παιδί δεν έχει θέμα!
τώρα για την μικρή γιατί να τα πλένεις διαφορετικό πλυντήριο από του μεγάλου; βρεφικό απορρυπαντικό δε χρησιμοποιείς;

υγ: το μαγνήσιο θα ήθελα αν μπορώ να το αποφύγω σε αυτήν την εγκυμοσύνη, είναι αηδία, κάθε φορά που το έπαιρνα στη προηγούμενη εγκυμοσύνη ήμουν στα όρια του εμετού για το επόμενο μισάωρο χαχαχαχα!!! στην εγκυμοσύνη του μιχάλη ρε γμτ δεν είχα ΚΑΝΕΝΑ κακό σύμπτωμα, ήταν πάρα πολύ καλή εγκυμοσύνη ούτε που κατάλαβα πότε πέρασαν οι μήνες!
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Οκτ 04, 2012 10:05 pm

καλημερα!!εγω εχω τυχει να πλυνω με δικο μας απορρυπαντικο του γιωργου δεν ειδα να επαθε κατι, αλλα γενικα τα βαζω χωρια, βαζοντας ομως ενισχυτικο για λεκεδες γιατι απο μονα τους τα βρεφικα δεν καθαριζουν κ πολλους πολλους λεκεδες.στο καινουριο το μωρο θα τα κανω μονα τους γιατι δε θα μπορω να βαζω ενισχυτικο, οχι τουλαχιστον απο τοσο νωρις.οταν αρχισουν φρουτα κ σουπες που θα τα λουζεται τοτε ναι.
βοκ ποιο μαγνησιο επαιρνες?εμενα το trofocard που απλα το καταπινεις δε μ προκαλεσ ποτε κανενα συμπτωμα.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Πεμ Οκτ 04, 2012 10:08 pm

καλημεραααααααααα
εχθες ειχα δυσκολη μερα κυκλοφοριε ιωση παιδια στα καλα καθουμενα ανεβαζε πυρετο ο κουνελος μ εφευγε ερχοταν ο αναθεματισμενος και νυχτα δυσκολη αλλα τ ξεπερασαμε για ν δουμε σημερα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Οκτ 04, 2012 10:24 pm

πόπη περαστικούλια στον γιωργάκη!!!!!
derby δε θυμάμαι πως το λένε, ένα αναβράζον ήτανε, με γεύση και καλά λεμόνι, αλλά δεν είχε γεύση λεμόνι, κάτι άλλο πρέπει να είναι...
χάπια (γενικώς) δεν μπορώ να πάρω, μονο το φελισιν που παίρνω αναγκαστικά (που είναι και τόσο δα) κ με αυτό πνίγομαι περίπου 1 φορά την εβδομάδα Laughing
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Οκτ 05, 2012 3:53 am

ρε παιδια εχω απορία για τα απορρυπαντικά. αφού τα σεντονια μου τα πλενω με πχ αριελ και το μωρο κοιμαται μαζι μου καθε βραδυ δεν ειναι σαν να πλενω και τα δικά του ρούχα με αριελ?πολλες φορες εχω πλύνει δικα μου με δικά της αν τα βιαζομαι.πχ κατι μαγιο ή καμια καλτσούλα.σιγα τι θα παθει?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Οκτ 05, 2012 4:20 am

Βοκ ο μικρός γενικά εχει δερματικά και ειναι πολύ ευαίσθητος. Ισως να κανω μια δοκιμή βεβαια. Με της μικρής τα ρούχα δεν θελω να τα βαλω γιατί λερώνεται παρα πολύ.Δεν μου παει όσο είναι πολύ μωρακι.

Βασιλική εχεις ενα δικιο σε αυτό που λες. Ισως όλα να είναι στο μυαλό μας.

Ποπη περαστικά στον κούνελο.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Οκτ 05, 2012 5:01 am

ποπακι περαστικα!
βασιλικη κοιμαται γυμνουλα?γιατι αν κατασαρκα φορα δικα ρουχαλακια πλυμμενα με το βρεφικο το μουτρακι κ τα χερακια εχουν πιο ανθεκτικο ας το πουμε δερματακι οποτε δεν παρουσιαζουν ερεθισμο.το νεογεννητο παντως αν θα το κοιμιζω μαζι μου θα στρωνω πανουλα πλυμμενη με βρεφικο κ αυτο απο πανω, οπως εκανα κ στο γιωργο οταν ηταν πολυ μωρακι.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Οκτ 05, 2012 6:45 am

Βασιλική έτσι όπως τα λες αφού το έχεις δοκιμάσει, προφανώς η μικρούλα σου δεν έχει θέμα.
τζοαν αφού έχει θέμα με δερματικά οπότε μπορεί στον δικό σου να τον πειράξουν... εγώ από την μικρή 1 έτους εμεπιρία μου, έχω καταλάβει 1 πράγμα... είναι ΟΛΑ δοκιμάζοντας κ βλέποντας... αν βγάλει κοκκινίλες προφανώς δεν είναι ακόμα έτοιμος για τα "σκληρά" απορρυπαντικά!!!
εμένα του μιχάλη του ερέθισε το δέρμα μόνο το σαπούνι μασαλίας, (το πλέων κουλό αφού θεωρήται ελαφρύ κ παιδικό) όλα τα άλλα δεν τον ενοχλούν, έχω βάλει κ αριελ κ σκιπ και καζολιν (απο μαλακτικο) και πλέων πλένω τα δικά του μαζί με τα δικά μας κ ας είναι μόλις 13 μηνών.
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Οκτ 05, 2012 9:47 am

το καλοκαίρι κοιμοταν μονο με την πάνα αλλα ποτε δεν είχαμε θέμα με δερματικά.θα συμφωνήσω με την μποκ. βλέπεις και κάνεις. πάντως δεν έχω καμιά ορεξη να πλενω χωριστα των δυο παιδιών. θα τρελαθω.αφού στην δημητρα η παιδιατρος μου είπε να κοψω και την αποστείρωση,ασχετα που εγω δεν της εδινα μπιμπερο. τις πιπίλες πάντως απλά τις επλενα με καυτο νερο και τιποτα αλλο.επαναλαμβανω ομως οτι δεν ειχα ενα ευαισθητο μωρο.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Οκτ 05, 2012 1:04 pm

εγω απο την στιγμη που ο γιωργος δεν εχει καποιο προβλημα δερματικα τα βαζω μ τα δικα μ.και ξεχωρηστα τησ μικρης.

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Οκτ 05, 2012 9:50 pm

αχ τωρα που ειπατε για αποστειρωση...εβαλα να καθαρισω τον αποστειρωτη μου κ νακανει κανα 2 κυκλους να τα θυμηθουμε κ διαπιστωσα πως ενω αστραφτει κατω το "ματι" εχει χασει σε ενα δυο σημεια την επιστρωση σαν τεφαλ που εχει.βγαινει δλδ το μεταλλο εξω, σαν να γδαρτηκε.να τον σουταρω κ να παρω αλλο??ή ειναι ακινδυνο??κ ποιον να ρωτησω να μ πει??
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Παρ Οκτ 05, 2012 11:37 pm

εγω λεω να τον σουταρεις κ να παρει αλλον απο το τζαμπο μην το διακυνδινευσης
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Οκτ 05, 2012 11:52 pm

κι εγω τα ψιλοφοβάμαι αυτα. τι μαρκα είναι?
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Σαβ Οκτ 06, 2012 12:30 am

Πετα τον Ντερμπι. Δεν αξίζει. Άν ησουν κοντά θα σου εδινα τον δικό μου. Δεν το χρησιμοπόιησα σχεδον καθολου. Και ουτε τώρα νομιζω ότι θα τον χρησιμοποιήσω αν όλα πάνε καλά.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Κυρ Οκτ 07, 2012 12:37 am

καλημερα σας κοριτσια τι κανετε εμεις πηγαμε εκκλησια σημερα κ γυρησαμε

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Οκτ 07, 2012 9:52 pm

καλημερα κ καλη εβδομαδα!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Κυρ Οκτ 07, 2012 10:35 pm

Καλημερα. Καλη εβδομαδα.

Επιτελους εφτιαξα τη βαλιτσα μου. Τωρα νομιζω οτι ειμαι ετοιμη.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Κυρ Οκτ 07, 2012 11:22 pm

καλημερααααααααααααα κοριτσιααααααααααααααααααα
καλη εβδομαδα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Κυρ Οκτ 07, 2012 11:48 pm

joan80 έγραψε:Καλημερα. Καλη εβδομαδα.

Επιτελους εφτιαξα τη βαλιτσα μου. Τωρα νομιζω οτι ειμαι ετοιμη.

αληθεια την εκανες?εγω οχι...βασικα τι πηρες?εμας τα παρεχει ολα η κλινικη, οποτε λεω αυτη τη φορα να παρω μονο τα νυχτικα-σουτιεν-ρουχα εισοδου/εξοδου κ καλλυντικα για μενα κ μονο ρουχαλακια εξοδου κ καμια κουβερτουλα/σκουφακι για τον μπεμπη..
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Δευ Οκτ 08, 2012 12:18 am

Καλημερα....πω πω τζοαν κοντευεις!!Με το καλο κοπελα μου!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από littlefish Δευ Οκτ 08, 2012 1:24 am

Καλημερα κοριτσια και καλη εβδομαδα!Μου φαινετε απιστευτο που σε λιγες εβδομαδες θα κρατατε τα δευτερα νινακια σας! Εγω λεω στον συζυξ να ξεκινησουμε σιγα-σιγα τις προσπαθειες αλλα εκεινος θελει προς το καλοκαιρι.Να τον δειρω?? ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 11 866744

Και μιας και χθες ειχα μια συζητησει με μια κυρια για τα απορρυπαντικα,να σας πω οτι εγω το παιδικο το σταματησα απο 12 μηνων. Οσο ειχα 5κιλο πλυντηριο παλευοταν να βαζω διαφορετικα,τωρα με το 8κιλο πλενομαστε ολοι μαζι...Εμας η παιδιατρος μας ειχε πει να κοψουμε την αποστειρωση απο 2 μηνων,αλλο που εγω δεν την ακουσα...

littlefish

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Σκύλος
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 40 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης