Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

+11
joan80
xristina123
vassiliki
foxy vegan
ΠΟΠΗ
Ladycat
VAMPIRE
ChristinaThanps
derbybaby
kisha
Rea
15 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από Rea Τρι Αυγ 07, 2012 3:24 am

Βασικός εξοπλισμός για θερινό τρέξιμο:

Σολτσάκι ειδικό για τρέξιμο (στεγνώνει πολύ γρήγορα και έχει θηκούλες για κινητό και κλειδιά)

Μπουστάκι σφιχτό και σουτιέν αθλητικό (να μη φτάσουν τα βυζιά στις φτέρνες από τους κραδασμούς)

Σημαντικό. όσο πιο μικρά τα μεγέθη τόσο πιο καλά. Κάνεις ντους, τα πλένεις και αυτά σε χρόνο ντετε στον νυπτήρα και δεν χρειάζεται να αλλάζει κάθε μέρα.

Αθλητικά για τρέξιμο και καλτσούλες

Σπρέι πιπεριού για αδέσποτα 4ποδα και 2ποδα που μπορεί να επιτεθούν (κάνουμε χρήση μόνο αμυνόμενοι).

Για μουσικούλα ή κινητό με ράδιο και έξτρα μνήμη για εγγραφή τραγουδιών ή ipod.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από Rea Τρι Αυγ 07, 2012 3:27 am

Με τις διαδρομές είμαι αρκετά σταθερή. Τώρα που επέστρεψα τρέχω στην Αμυγδαλέζα, σχεδόν μέσα στο δάσος: ο δρόμος όλο πλατάνια και πεύκα.

Πρωινό εγερτήριο (5.30 ή 6 ή εκεί κοντά ανάλογα τις ορέξεις του παίδαρου).

Στο δρόμο τέτοια ώρα συναντώ πολύ λίγους...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από Rea Τετ Αυγ 15, 2012 12:54 pm

Πλέον στα 7χλμ. Το πρόγραμμα το άφησα και πλέον τρέχω Κ-Τ-Π αυξάνοντας κάθε φορά την απόσταση.

Σήμερα ζυγίστηκα αλλά η ένδειξη ήταν άλλα αντί άλλων. Υποτίθεται 68 κιλά αλλά είναι λάθος. 69 πιστεύω, τα υπόλοιπα ίσως αφυδάτωση, θα δείξει σε μερικές μέρες.

Ελπίζω από Σεπτέμβρη να μπορέσω να προστέσω ένα longrun στο πρόγραμμα.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Αυγ 15, 2012 11:36 pm

69!!!!!!!Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 975892
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από ChristinaThanps Πεμ Αυγ 16, 2012 2:06 am

Μπραβο ΡΕΑ!!!ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Φεβ 15, 2013 2:43 am

ας γραψω σε αυτο το πονεμενο θεμα...
λοιπο ξεκινησα να προσεχω, που τι αυτο σημαινει:
πρωινο δημητριακα με ξηρα φρουτα κ απαχο γαλα
δεκατιανο χυμο πορτοκαλι κ 3 κουλουρακια αγλυκα
μεσημεριανο ο,τι τρωει ο γιωργος (δλδ λαδερο,οσπριο,κοτοπουλο κτλ)
απογευματινο 2 μπαρες δημητριακων κ μιση μπανανα
βραδυνο τοστ κ ξινογαλο με δημητριακα/ 1 λαδοπιτα με 1 σουβλακι κοτοπουλο-ντοματα.


κ επιτελους ηρθε ο διαδρομος σπιτι μ απο το σπιτι του αντρα μ κ ετσι ξεκλεβω μιση ωρα ημερησιως για προγραμμα, ειτε ανηφορες ειτε περπατημα-τρεξιμο εναλλαξ.

το βαρος δυστυχως 61...εχω παει στα 60,3 σε 1μιση εβδομαδα.
ευελπιστω μεχρι το γαμο του κουνιαδο μ (τον μαιο) να εχω παει 57..
ρεα να σε ρωτησω ειχες δει μειωση στην παραγωγη σου?ειναι το μονο ποπυ με απασχολει.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από joan80 Παρ Φεβ 15, 2013 2:53 am

Ντερπι καλό κουράγιο. Εγω βλέπω ότι πλεον είναι δυσκολο να χασω κιλά. Ενα μηνα τώρα που απέχω από τα γαλακτοκομικά και κατα συνέπεια δεν τ΄ρωω πολύ παχυντικά φαγητά, σοκολάτες κ.λπ. και πάλι έχω ΄χασει μόνο ένα κιλό. Δεν εχω μπει σε διαδικασία διαιτας αλλα πιστευα ότι κατι θα χασω. Εγω είμαι 56,5. Θα ήθελα να πάω 55 όσο ήμουν πριν μείνω έγκυος αλλά χλωμό το κόβω τελικά. Τα τζινάκια μου δεν κουμπώνουν με τίποτα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Φεβ 15, 2013 3:00 am

αααχχ...εμενα το θεμα μ το μεγαλο ειναι η κοιλια...ειχα απο τον γιωργο κανει ραγαδες κ ειχα πολυ μεγαλη κοιλια,με συνεπεια η δευτερη εγκυμσυνη να ερθει κ να την κανει τεραστια.εχει συσσωρευτει ολο το λιπος εκει κ ενω δεν ειχα ποτε κοιλια τωρα θα μ μεινει σιγουρα..χωρια το δερμα που σακουλιαζει..μια απελπισια που μονο επεμβαση μπορει να διορθωσει.αλλα δεν παιζει...
ενταξει ποσο καιρο ακομα θα κανεις αποχη??εγω λεω οταν θα αρχισουν οι στερεες κ μειωθουν οι θηλασμοι να κοψω κ κατι παραπανω απο το φαι.
αληθεια απο προγραμμα πως πατε?εμεις εχουμε σταθεροποιηθει..
06.30, 10.30/11, 14.30/15.00, 18.30/19.00 και 23.00 αφου καταφερω να τον ξυπνησω.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από Rea Παρ Φεβ 15, 2013 3:47 am

derbybaby έγραψε:ρεα να σε ρωτησω ειχες δει μειωση στην παραγωγη σου?ειναι το μονο ποπυ με απασχολει.

Ντερμπού καλή επιτυχία! Θα δεις που θα σε βοηθήσει πολύ να γράφεις γιατί είναι ένα είδος δέσμευσης. Ακόμα και αν τύχει να γίνει κάποια παρασπονδία θα δεις ότι δεν είναι τίοτα πιο εύκολο από το να την αγνοήσεις και να συνεχίσεις ακάθεκτη.

Με το θέμα της παραγωγής και εμένα με απασχόλησε τω καιρώ εκείνο, και την αδερφή μου που άρχισε τελευταία δίαιτα και τρέξιμο.

Εγώ δεν παρατήρησα κάτι συγκλονιστικό αλλά στη αδερφή μου έγινε το εξης: 1-2 μέρες μετά την έναρξη της δίαιτας κλπ η μικρή προσκολήθηκε σαν να πέρναγε άλμα. 2-3 ημέρες. Μετά οκ.

που σημαίνει κάτι πάιχτηκε αλλά επανήλθε μια και το ίδιο το μωρό φρόντισε να κάνει ρύθμιση.

Θα σου πρότεινα μην μειώσεις πολύ τις θερμίδες. Για να μην αντιδράσει και το σώμα σου.



ΥΓ: Μην μου πεις ότι μένεις κοντά στη θάλασσα και ότι μπορείς να τρέχεις παραλιακά θα κόψω φλέβα.



Κατά τα άλλα πίνε νερά, πολλά νερά. Γιατί μια το τρέξιμο μια ο θηλασμός, μην αφυδατωθείς!
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από joan80 Παρ Φεβ 15, 2013 4:58 am

Εμείς πρόγραμμα δεν έχουμε κάνει. Γενικότερα τρώει συχνά και για λίγο. Το βράδυ τρώει στις 8:30, κοιμάται και μετά ξανατρώει στις 12 στις 4 στις 6. Αλλες φορές μπορεί να ξυπνήσει μονο στις 6 κατευθείαν.

Γενικότερα όποτε τσαντίζεται ή θελει να κοιμηθεί τρώει και λίγο έτσι για παρηγοριά.

Η κοιλιά πάντως είναι δύσκολο να φύγει. Καποια στιγμή σιγουρα θα μαζέψει αλλα είναι από τα πιο δύσκολα σημεία. Θελει κοιλιακούς. Εγω καποια στιγμή θα βγαλω ένα μηχανημα που είχα πάρει από την αποθήκη και θα αρχίσω να κάνω μπας και δω αποτελεσμα. Ειναι πολύ εκνευριστικό αυτό το σακούλιασμα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Φεβ 15, 2013 7:53 am

τι λετε ρε κοριτσια εγω που ειμαι 64,5 και πρεπει να φτασω 58 τι πρεπει να πω?
η λεκανη κ η κοιλια ανοιξε και δεν επανερχεται.τελος. τουλαχιστον να χασουμε τα κιλά...
ρεα εσυ τι εκανες τελικά. πετυχες τον στόχο???
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από joan80 Παρ Φεβ 15, 2013 8:26 am

Αχ, αυτή η άτιμη η λεκάνη. Οντως μεγαλη διαφορά. Και δεν ξερω αν επανερχεται ποτέ, ακόμα και να χασεις τα κιλά.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Φεβ 15, 2013 9:17 am

Ρέα μ προς το παρόν τρέχω σπίτι κ τα Σάββατα πάω παραλιακά περπάτημα με το καρότσι.όταν καλοκαιριάσει θα πηγαίνω εκεί με τα τέκνα.κ εμένα μ έκανε μια προσκόλληση την πρώτη φορά που έκανα διατροφή τώρα προς το παρόν τπτ.οσο για τα νερά πίνω πολλά ενώ γενικά δεν και καθόλου του νερού.
Βασιλική μ εγώ ιδανικά θέλω να πάω 54 αλλά δε βιάζομαι
Εμένα ευτυχώς η λεκάνη δεν έχει ανοίξει καθόλου αλλά η κοιλιά ειναι απελπισία.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από Rea Παρ Φεβ 15, 2013 11:33 am

στα 68 έμεινα. Κάποια στιγμή θα πάω για τα 64. Τουλάχιστον μπήκα στα ρούχα μου-τα περισσότερα, όχι όλα.



Αλλού έχω προβληματισμό: το στήθος μου άλλαξε. Φαρδυνε. μα τον άγιο. τα παλιά μου σουτιέν με μπανέλα είναι για σουτ. Αλλόκοτα πράγμα....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Φεβ 15, 2013 11:50 am

μηπως επειδη θηλαζεις δεν επανηλθε ακομα?βαλε τη χρηση του εχεις κανει τα τελευταια 2,5 χρονια..λογικο ειναι να εχει μια αλλαγη.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από kisha Παρ Φεβ 15, 2013 12:44 pm

εγω κοριτσια δεν μπορωνα χασω...δενπροσεχω και πολυ,θελει να πεινασω...κολλησα στα58 και πρεπει να γινω 50!οππως ημουν δηλαδη...
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από kisha Παρ Φεβ 15, 2013 12:49 pm

για να καταλαβετεειμαι ακομη οπως οταν γεννησα...ουδεμια απωλεια λεμε!αχαχαχα!
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από joan80 Παρ Φεβ 15, 2013 12:52 pm

Αχ κ εγω καποτε ημουν 50. Εγω συμβιβαζομαι κ με 52 αλλα ειμαι σιγουρη οτι ποτε δεν θα ξαναδω αυτο το νουμερο. Οποτε ειοα να φτασω πρωτα στα 55 που ημουν πριν την μπεμπα. Το θεμα ειναι να μην μεινιυν αυτα τα κιλα. Μου εμειναν δυο μετα το δημητρη να μην μεινουν και δυοβμε την μπεμπα.

Κισα 58 κιλα ησουν οταν γεννησες; αν το βαλεις στοχο κατι θα χασεις παντως. Αρχισε με τα γλυκα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από trianmeli Παρ Φεβ 15, 2013 1:11 pm

κι εγω μια απο τα ιδια 59 ειμαι οπως ημουνα οταν εμεινα εγκυος καμια απωλεια δεν προσεχω βεβαια θελω να χασω κανενα δυο αλλα βλεπουμε
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από kisha Παρ Φεβ 15, 2013 1:40 pm

58 ζυγιστηκα μπαινοντας σπιτι απο το μαιευτηριο...εκοψα γλκα,ψωμι,φαι για να δουμε...παντως οσο περναν τ αχρονια ποσο πιο δυσκολα χανονται ταερμακαι ποσο πιο ευκολα μπαινουν!
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από kisha Παρ Φεβ 15, 2013 1:42 pm

στην ηλιανα ξεκινησα την εγκυμοσυνη 52 ,και γεννησα 60,οταν επεστρεψα ημουν 56, και 3 μηνες μετα πηγα 50οπου και εμεινα εγκυος παλι,γεννησα 64 και βγαινοντας ημουν 58
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από Rea Παρ Φεβ 15, 2013 9:27 pm

βρε κορίτσια τι λέτε τώρα... υπάρχουν νούμερα που αρχίζουν από 5; στη ζυγαριά;
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Φεβ 15, 2013 11:42 pm

ρεα μ για εμας τις κοντουλες πρεπει να υπαρχουν κ αυτα τα νουμερα αλλιως θα ειμεθα σαν μπαλες...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από kisha Σαβ Φεβ 16, 2013 12:05 am

ρεαααααααααα!1,59/...ποσο πρπει ναειμαι?????
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου - Σελίδα 7 Empty Απ: Τρέχοντας να ξεφύγω από τα κιλά μου

Δημοσίευση από Ladycat Σαβ Φεβ 16, 2013 12:12 am

nai yparxoyn ta atima alla apo oti katalabainw egv exv aiwnes na dv tetoio noymero
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης