Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+15
elenikaram
Μαρσυ
trianmeli
kisha
ΣΤΕΓΙΑ
littlefish
vassiliki
BokSurat
Ladycat
Rea
VAMPIRE
ΠΟΠΗ
joan80
koufetaki
derbybaby
19 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 40 Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από koufetaki Κυρ Απρ 22, 2012 9:38 pm

καλημερα καλη βδομαδα και καλη συνεχεια της σχολικης χρονιας!χρονια πολλα στους γιωργιδες κ στις γιωργιες!τ'ακουτε?!!!!!!!!!!!!ησυχιααα!!!ολα ειναι σχολειο ααααα ναιιιι!!!!!!!!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Απρ 22, 2012 10:34 pm

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΩΡΓΑΚΙΔΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!


ΚΟΥΦΕΤΟ ΑΚΟΥΣ ΚΑΛΕ?
χτες με εκανες και εκατσα μεχρι τις 3+ και ακουσα απο την πιο 70'ς και 80'ς ροκια (who,wasp lemmy ) μεχρι και την πιο συγχρονη καφριλα!!(dimmu borgir και ανω)
καλα dickinson,iron maiden,metallica,alice cooper,helloween rainbow klp θεικα τα ελιωσα!!
κοιμηθικα 4 παρα και ξυπνησα 6.30 χαχαχαχαχ μου εβγαλες γουστα!!!να σαι καλααα!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Κυρ Απρ 22, 2012 10:41 pm

και συνεχιζω και τωρα χαχαχαχαχαχαχα αχχ ζημια μας εκανες χαχαχαχ
με Dio-holy diver
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Κυρ Απρ 22, 2012 10:43 pm

Θα στείλω αηδόνια του βουνού
Πουλιά του παραδείσου
Για να σου πούν Χρόνια Πολλά
Κι ότι ποθεί η ψυχή σου..
χρονια πολλα στα γιωργακια κ στις γεωργιες μας
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από koufetaki Κυρ Απρ 22, 2012 10:47 pm

μητσομ μια χαρα γουστα ειναι και αυτα!ναι ρε συ ασε εφαγα κολημα κ εγω αφου με το που ξυπνησα σημερα αντι για μικι μαους ηθελα να βαλω δυνατα μουσικη μας επιασε το ροκομικροβιοοοο
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Απρ 23, 2012 1:17 am

Πρωί πρωί, θαυμάζω το κεφι σας τρελές ροκούδες.
Εμείς πάλι σηκωθήκαμε και θελαμε να ακούσουμε τα παπακια. Ημαστε μικρά και αβγαλτα ακόμη. Δεν γνωρίζουμε από αυτά.

joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Απρ 23, 2012 1:23 am

χαχαχαχαχα εμεις τα παπακια τα ακουγαμε πριν χρονισουμε.
τωρα το εχουμε ριξει στα σκληρα..
τζοαν αμα μπλεξεις με το κουφετο βραδυ την εβαψες...αυτο σου λεω μονο χαχαχαχα(αλλα εγω ειμαι και μαζοχα γιατι μ'αρεσει!)
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Απρ 23, 2012 1:41 am

καλημερα καλη εβδομαδα σε ολους
να χαιρωμαστε τους γιωργηδες μας να ειναι γεροι .
απο την παρασκευη ζω ενα μαρτυριο ειμουν κ μονη μ το παιδι και ολο κλαμα μ το παραμικρο γκρινια μ το παραμικρο . τ βραδυ δεν κοιμοταν κλαιγε δεν ηθελενα τον παρω αγκαλια δεν ηθελε να νανι κ κ ουτε ξαπλωνε μονος του ουτε αγκαλια απο της 11 μεχρι της 3 τα μεσανυχτα ειχαμε πανηγηρια εγω δεν μπορουσα αλλο απο τα νευρα μ εκλαιγα εχω κ αυτην την κοιλια π μ βαραινει
εχθες σηκωθκε 4 φορες μεσα σε μια ωρα
τα εχω παιξει 18 μηνες ειχα ενα αλλο παιδι στο σπιτι

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Απρ 23, 2012 2:02 am

αχ μακαρι ν ειναι δοντι . απο την ημερα π πηγε ο αντρας μ στο χωριο του κουμπαρου εχουμε παρατραγουδα στο σπιτι . εχθες γυρησε .απο σημερα αναλαμβανει κ παλι τονυπνο ο αντρας μ διοτι τον ακουει αυτον με μενα ειναι θηριο
κ μακαρι ν ειναι δοντια αν δεν ειναι δοντια της κακομοιρας θ γινει

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Απρ 23, 2012 2:03 am

θυμασαι που σου ειχα πει οτι αν περπατησει και μετα θα δεις αλλαγες.να με ακους εμενα ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 866744
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Απρ 23, 2012 2:05 am

προχθες για ν κοιμηθει ακομα κ στο κρεβατακι του μπηκα γι αν κοιμηθει ε κ που λες μπηκα μεσα η γαιδαρα κ κοιμηθει το σκατο ε μετα απο μια ωρα την εκανα στο δωματιο . μα δεν ηθελε πουθενα ν κοιμηθει κ μολις υψωνα λιγο φωνη κατευθιαν κλαμα κ ΜΠΑΜΠΑ και οταν μ τ κανει αυτο δεν μ αρεσει νιωθω αρνηση αχ στεναχωρηθηκα πολυ αυτες της μερες

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Απρ 23, 2012 2:06 am

δημητρα την ημερα θελει παιχνιδια οκ ενταξει παιζουμε του βαλα κ εκεινη την αλοιφηκ ηρεμηση

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Απρ 23, 2012 2:07 am

το βραδυ το θεμα ειναι οτι κλαιει κ αρχησε κ ν μας χτυπα αυτο το πραγμα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Απρ 23, 2012 2:11 am

πιο αποχωρισμου βρε δημητρα απο σεπτεμβρη παμε
ε ενταξει μην φανταστεις οτι τον μαλωνω ισα ισα για να καταλαβει οτι μιλαω σοβαρα κ δεν παιζουμε
νιωθω αρνηση κλαιει δεν θελει ν κοιμηθει . κ κλαιει λες κ φοβαται κ φωναζει μπαμπα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Απρ 23, 2012 2:35 am

δεν εχει σημασια που παει απο σεπτεμβρη.το αγχος αποχωρισμου μπορει να εμφανιστει σε οποιαδηποτε φαση.ειναι ολα μαζι τωρα.
ειναι τα δοντια.
ειναι το οτι περπατησε προσφατα και θελει να ανακαλυψει τα παντα.
ειναι οτι κοντευει το επομενο σταδιο και σιγα σιγα νιωθει ανεξαρτητος
θα δεις και αλλες αλλαγες σιγα σιγα. καλες και κακες.τωρα αρχιζουν τα ''δυσκολα'' και απο δω και εμπρος πρεπει να προσεξεις πως θα αντιμετωπισετε καποιες καταστασεις γιατι μεχρι τα 3 διαμορφωνεται ο χαρακτηρας. μετα δυσκολα τον αλλαζεις.πολυ προσεκτικες κινησεις.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Απρ 23, 2012 3:22 am

Ποπη μια φαση είναι. Ετσι ήταν και ο δικός μου το Πασχα. Δεν πήγαινε σε κανεναν. Μονο στον πατέρα του ήθελε να είναι. Γενικότερα, οταν είναι ο πατερας του μπροστα δεν υπάρχει κανένας άλλος.

Μπορεί να καταλαβε ότι ελειπε ο μπαμπάς του και να είχε ανησυχία.

joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Απρ 23, 2012 3:50 am

ενα εχω να πω .
ερχονται τα TERRIBLE 2 !!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Απρ 23, 2012 4:28 am

Να σε ρωτήσω. ειναι σαν την εφηβεια που υπάρχει και προεφηβεία; ΓΙατί εμείς είμαστε στα terrible 18m μου φαίνεται. Χτες χτυπιόταν και έκλαιγε για 15 λεπτά γιατί δεν τον άφηνα να ανεβει στο τραπεζάκι του σαλονιού και μετά να σκαρφαλώσει στο καρεκλάκι του φαγητού και να μπει μεσα.

Και όλα αυτά αφού είχε πεσει ηδη μια φορά από το κρεβάτι και μια από τη λεκάνι του μπάνιου!

Σημερα το πρωί πήρε την καρέκλα της τραπεζαρίας την έβαλε στην εξώπορτα και προσπαθούσε να την ανοίξει. Επειδη δεν άνοιγε (παντα την εχω κλειδωμένη) αρχισε να μου φωνάζει "κικιά, κικιά", να του παω τα κλειδιά του παιδιού, για να ανοίξει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Δευ Απρ 23, 2012 4:45 am

τζοαν μου διαβαζω τα κατορθωματα του μικρου σου κι ειναι σαν να μου λεει καποιος για τον κωνσταντινο καρμπον τα ιδια κανουν, εμενα μολις γεννησε η νυφη μου και σε λιγο θα παμε να δουμε το νεο μωρο της οικογενειας
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Απρ 23, 2012 5:00 am

αχ τα γλυκουλια τι σκ@τοπαιδα που ειναι....θελαμε κ γιους....ρουφατε τα τωρα ολες μαζι...ελπιζω σε μια κορη ησυχη το απογευμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ευχαριστουμε για τις ευχες!!!ρε μελινακι ο μικρος ζηλευει η ειναι κουλ?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Απρ 23, 2012 5:36 am

Μελινάκι θηρία ανήμερα, ασε.

Ντρμπάκι άντε, με το καλό το απόγευμα να μας πεις τα νέα. Εγω αύριο το πρωί θα την πάρω την κρυάδα. Σιγουρα θα μου πει είναι αγοράκι.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Απρ 23, 2012 5:37 am

ναι οντως ειναι οπως η προεφηβεια μη το γελατε. δεν παει ξαφνηκα 2 χρονων και την αλλη μερα ειναι θηριο.χαχαχ εχει μια προεργασια!
οπως και η ηλικια 4 εως6-7 ειναι η λεγομενη παιδικη εφηβεια.
εκει να δειτε γλωσσα και νευρα...και πεισμα...
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Απρ 23, 2012 5:47 am

Α, ωράια, τουλάχιστον θα έχουμε και διαλείμματα, γιατί διαφορετικά δεν θα άντεχα.

Δεν σας είπα, προχτες που πηγαμε για ψώνια θελαμε να παρουμε και καποια δωρα για μια βάφτιση και για εμάς και για την πεθερά μου και την κουνιάδα μου. Δεν ξερω πως αλλα πήραμε κοριτσίστικα ενω το παιδάκι τελικά ηταν αγοράκι. Πηρε η πεθερά μου τηλ. και της λεει ο άντρας μου ευτυχώς που αγοράζουμε δώρα για κοριτσάκια γιατί η νύφη σου είναι σίγουρη ότι και το δεύτρο είναι αγόρι. Η πεθερά μου έπαθε εγκεφαλικο. Τι κοριτσακι του λεει, αγόρι είναι το παιδί. Ευτυχώς που το ανακαλύψαμε και δεν τα πήγαεμ. Ρεζίλι οικογενειακώς θα γινόμασταν.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Απρ 23, 2012 6:01 am

χααχχα για φαντασου!!!
εμενα στα βαφτισια του γιωργου μ εφερε καποιος,που δεν ειχε κ καρτα το δωρο, ρουχαλακι για παιδι 9-10 χρονων!!!μιλαμε πεθανα στο γελιο!λογικα θα μπερδεψε σακουλες με κανενα παρτυ γενεθλιων...για φαντασου το παιδακι που ανοιξε το δωρο του κ βρηκε μωουδιστικα μεσα!!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Απρ 23, 2012 6:50 am

ax makari n mhn einai apo do kia pera etsi tha frikaro teloios .emena efage 2 boutes apo to krebati ths krebatokamaras kai kaname 2 karoympala emathe na xoropidaei ax ti tha kano
epeidh exo ena altsxaimer kapoia eixe ranteboy sto giatro ti egine me thn auxenikh ?

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 40 Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης