Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+14
spiouna007
VAMPIRE
koufetaki
ΠΟΠΗ
vassiliki
mikio
Rea
elenikaram
kisha
littlefish
Ladycat
trianmeli
derbybaby
joan80
18 απαντήσεις

Σελίδα 13 από 40 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Σαβ Φεβ 11, 2012 12:51 am

χαχαχαχαχαχαχαχα πανεξυπνη η μπεμπου!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από koufetaki Σαβ Φεβ 11, 2012 1:11 am

εμεις παλι εχουμε μια τρελα μες στο σπιτι γτ η κορη παει κοντρα με τον μικρο που την πειραζει με την σειρα του συνεχεια κ ο μεγαλος κανει συνηθως τον τερματοφυλακα οταν δεν παλευει μαζι τους,κ ολα αυτα γινονται συνηθως το μεσσημερι που μαζευονται ολα κ εγω ειμαι σε φαση τρελονιρβανας...πολυ γελιο ομως πολυ κουραστικο ρε κοριτσια!!!
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Φεβ 11, 2012 1:21 am

μπα εμενα δε ζηελυει καθολου.
τωρα εανθα ζηλευει τ αδερφακι του δεν ξερω.αλλα περαν μια φαση που ειναι μεσα στα ποδια μ οοοολη μερα!κ επισης κσκασμενος στο φαι να ειναι θα ερθει να δοκιμασει τι τρωει ολος ο υπολοιπος κοσμος, γνωστος κ αγνωστος....
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Σαβ Φεβ 11, 2012 1:31 am

ντερμπυ τι κουκλος ειναι αυτος να σας ζησει τελεια φωτο
οσο για τη ζηλεια ουτε εμενα ζηλευει καθολου ολο θελει να κανει το νινι μααα κι ανοιγει το στομα εχει πολυ πλακα, οσο για το φαγητο κι εμενα κανει ακριβως το ιδιο μολις δει καποιον να βαλει κατι στο στομα θελει να το φαει
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Φεβ 11, 2012 1:32 am

καλε τι τυχερες που ειστε
τα κουκλακια σας δεν ειναι ζηλιαρικαααα
η δικια μου ζηλευει και τη σκια της!!
κανενα αλλο παιδι μου δεν ηταν τοσο ζηλιαρικο!!και το φαι ζηλευει βεβαιως βεβαιως!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Σαβ Φεβ 11, 2012 1:35 am

δημητρααααααααααααα ΠΜ

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από littlefish Σαβ Φεβ 11, 2012 10:20 am

Βρε καλως την την Δημητρούλα! Επιτελους επεστρεψες και γεμισε το φορουμ παλι....

Ντερμπι τι κουκλος ο μικρος. Φαινεται διαφορετικος απο την παλια φωτο.Αχ και εμεις εχουμε λατρεια με το φαγητο.Αν βαλω μπισκοτο στο στομα μου ανοιγει το στομα να μου το φαει...

littlefish

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Σκύλος
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Φεβ 11, 2012 10:26 am

ετσι κεμενα ρε παιδι μ!!!ο,τι δει να βαζουμε στο στομα τσουο ερχεται να ζητιανεψει ο ζητουλας!!στις κουνιες εφαγε το τοστ ενος κοριτσιου...ορμησε κ ζητησε κ οτυ εδωσε αυτο κ δαγκωσε!!!!ο φαταουλας!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Σαβ Φεβ 11, 2012 10:28 am

αντε ρε.........σοβαρα??? ειναι και θαρραλεος δλδ.......εμενα ο μικρος ειναι φαταουλας αλλα αμα δει κοσμο φευγει τρεχοντας να κρυφτει......

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Σαβ Φεβ 11, 2012 10:42 am

Ντερμπι, εσεις έχετε περασει στο επόμενο στάδιο ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 732651 . Παντως και ο δικός μου θελει να τρώει τα πάντα. Ξερει και που βαζω τα μπισκότα και πηγαινει και ανοιγει το ντουλαπι και μου τα φερνει για να του δώσω. περιτο να σας πω ότι έμαθε να ανοιγει την ασφαλεια του ντουλαπιού. Αυτό ήταν. Μαλλον θα βαλω λουκετο τώρα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Σαβ Φεβ 11, 2012 10:43 am

η ασφαλεια του ντουλαπιου..........θυμασαι που σας τα ελεγα???? ρε δεν ειναι παιδια αυτα.........

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Φεβ 11, 2012 10:50 am

η δικια μου τρελαινεται για κιντερ γαλακτοφετες για ποτε της τρωει χαμπαρι δε παιρνω αλλα δε της δεινω συνεχεια γιατι εχουν και ζαχαρη αυτα. μια φορα τη βδομαδα τρωει μια αλλα γυαλιζει το ματι της μολις τη βλεπει!
βασικα γενικως γυαλιζει το ματι μολις με δει να κρατω πιατο μουαχαχαχ
μικρο ψαρακι τι κανεις?το μπουμπουκι σου ?
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Σαβ Φεβ 11, 2012 10:53 am

μητσο ερωτηξη

αν ερθω γερμανια ξερεις αν δικαιουμαι να παιρνω το επιδομα μου απο προνοια η πρεπει να παρω αλλο απο κει??????

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Σαβ Φεβ 11, 2012 10:57 am

joan80 έγραψε:Ντερμπι, εσεις έχετε περασει στο επόμενο στάδιο ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 732651 . Παντως και ο δικός μου θελει να τρώει τα πάντα. Ξερει και που βαζω τα μπισκότα και πηγαινει και ανοιγει το ντουλαπι και μου τα φερνει για να του δώσω. περιτο να σας πω ότι έμαθε να ανοιγει την ασφαλεια του ντουλαπιού. Αυτό ήταν. Μαλλον θα βαλω λουκετο τώρα.
εγω εβαλα τον αντρα μου να ξεβιδωσει τα χερουλια απο τα ντουλαπια της κουζινας και βρηκα την υγεια μου!
ασφαλειες δεν αγορασαμε καν!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Φεβ 11, 2012 11:01 am

ΑΑΑΑ και η δικια μου τις ανοιγει εδω και κανενα 6μηνο και ανοιγε τα συρταρια απο κατι κομοδινα που εχω και εμπαινε και καθοτανε μεσα!!! σαν φωλια τα ειχε κανει!μια μερα την προηγουμενη εβδομαδα γυρισε αναποδα το κομοδινο και εσκασε στο πατωμα.μετα ο αντρας μου καθοτι πολυ χεστης σε τετοια θεματα τι θεικο εκανε???
τα καρφωσε και δεν ανοιγουν καν πλεον :paf: Basketball
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Σαβ Φεβ 11, 2012 11:03 am

ελενη περιμενεεεεεεε

εμενα μετα απο λιγο καιρο βαζανε το δαχτυλακι ακρουλα ακρουλα και τα ανοιγανε παλι........

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Σαβ Φεβ 11, 2012 11:08 am

Dimitra83 έγραψε:ΑΑΑΑ και η δικια μου τις ανοιγει εδω και κανενα 6μηνο και ανοιγε τα συρταρια απο κατι κομοδινα που εχω και εμπαινε και καθοτανε μεσα!!! σαν φωλια τα ειχε κανει!μια μερα την προηγουμενη εβδομαδα γυρισε αναποδα το κομοδινο και εσκασε στο πατωμα.μετα ο αντρας μου καθοτι πολυ χεστης σε τετοια θεματα τι θεικο εκανε???
τα καρφωσε και δεν ανοιγουν καν πλεον :paf: Basketball
ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΕΟΣΣΣΣΣ! ΤΑ ΚΑΡΦΩΣΕ ΛΕΕΙ!
ναι και η δικια μου εφερε απο πανω της ενα κομωδινο ψηλο και η Ναντια στα πατωματα!
πολλες φορες ανοιγει το συρταρι μου και περνει ενα βρακι μου η σουτιεν και το περναει στο λαιμο της... Idea και τις προαλλες καθοταν στο σαλονι ο κουνιαδος μου με εναν φιλο του, παιρνει και η Ναντια το σουτιεν μου, το κανει περιλαιμιο και παει στο σαλονι!!!!! ill Shocked την ειδα και μου επεσαν τα μουτρα!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Σαβ Φεβ 11, 2012 11:12 am

πλακα κανεις τωρα...........παλι καλα της κολλητης μου η κορη της ειχε τραπεζι ολο το σοι της και βλεπανε διαφημισεις και η μικρη πηγε και εφερε μια σερβιετα της μαμας της να τη δειξει μετα τη διαφημιση και .........ηταν απ τα σκουπιδια...................μπλιαχ εκει να δειτε ντροπη μπροστα σε ολο το σοι

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από littlefish Σαβ Φεβ 11, 2012 11:14 am

Καλα ειμαστε Δημητρουλα!

Εγω παντως σωθηκα με τις καινουργιες ασφαλειες...Βεβαια τις ειδα προχθες στα τζαμπο πιο φτηνες και σπαστικα.Αλλα δεν φαινονταν τοσο γερες...(Με παρηγορω καταλαβαινετε...)

littlefish

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Σκύλος
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Φεβ 11, 2012 11:30 am

elenikaram έγραψε:
Dimitra83 έγραψε:ΑΑΑΑ και η δικια μου τις ανοιγει εδω και κανενα 6μηνο και ανοιγε τα συρταρια απο κατι κομοδινα που εχω και εμπαινε και καθοτανε μεσα!!! σαν φωλια τα ειχε κανει!μια μερα την προηγουμενη εβδομαδα γυρισε αναποδα το κομοδινο και εσκασε στο πατωμα.μετα ο αντρας μου καθοτι πολυ χεστης σε τετοια θεματα τι θεικο εκανε???
τα καρφωσε και δεν ανοιγουν καν πλεον :paf: Basketball
ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΕΟΣΣΣΣΣ! ΤΑ ΚΑΡΦΩΣΕ ΛΕΕΙ!
ναι και η δικια μου εφερε απο πανω της ενα κομωδινο ψηλο και η Ναντια στα πατωματα!
πολλες φορες ανοιγει το συρταρι μου και περνει ενα βρακι μου η σουτιεν και το περναει στο λαιμο της... Idea και τις προαλλες καθοταν στο σαλονι ο κουνιαδος μου με εναν φιλο του, παιρνει και η Ναντια το σουτιεν μου, το κανει περιλαιμιο και παει στο σαλονι!!!!! ill Shocked την ειδα και μου επεσαν τα μουτρα!
χαααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχααχ ΡΕΕΕΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ το ιδιο σκινηκο μου εκανε η Νεφελη με τη διαφορα οτι ειχαμε στο σπιτι εναν απο διαφημιση τηλεφωνικης εταιριας!!! και εσκασε μυτη η νεφελη με το σουτιεν μου στο σαλονι κρεμασμενο στο λαιμο της!!!κοκκινο δαντελωτο με μπαλενες και μαυρη σατεν κορδελλα χαχαχαχαχαχαχα ΡΕΖΙΛΙ ΕΓΙΝΑ

littlefish έγραψε:Καλα ειμαστε Δημητρουλα!

Εγω παντως σωθηκα με τις καινουργιες ασφαλειες...Βεβαια τις ειδα προχθες στα τζαμπο πιο φτηνες και σπαστικα.Αλλα δεν φαινονταν τοσο γερες...(Με παρηγορω καταλαβαινετε...)
χαχαχαχαχαα ο δικος σου δε τις ανοιγει δηλαδη?τυχερη!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Σαβ Φεβ 11, 2012 11:35 am

ποπο ας τα να πανε! εκεινη την ωρα ηθελα να παω στο σαλονι να της το παρω και ντρεπομουνα!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Σαβ Φεβ 11, 2012 11:55 am

καληνυχτα απο μενα...........παω να παιξω με τα παιδια......

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Σαβ Φεβ 11, 2012 12:33 pm

Dimitra83 έγραψε:ελα ντε?α σπουδασε λεει στο εξωτερικο γερμανια η αγγλια ενα απο 2 μπας και εκει τα κανουν πιο γρηγορα?
η αυτο η δουλευει τη μανα μου ψιλο γαζι χαχαχαχ
εκει κάνουν (νομιζω) 3 χρόνια βασική κτηνιατρική και 2 ειδικότητα ενω εμείς εδω τις κάνουμε όλες μαζι στο πτυχίο.

Ladycat έγραψε:βαασιλικουλααααααααααααααααααα
http://dogw0rld.blogspot.com/2012/02/blog-post_5053.html?spref=fb
βασικά δεν είναι ετσι όπως τα λένε τα πραγματα. λεφτα υπάρχουν!(αστειο μου ακουγεται αλλά ειναι αλήθεια)το κολλημα είναι οτι δεν μπορούν να προκυρήξουν θέσεις εξαιτίας της τροικας. το θέμα είναι οτι είμαστε σε αδιέξοδο...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Σαβ Φεβ 11, 2012 12:37 pm

αχαχααχ τι γελιο εκανα με την επιδειξη εσωρουχων που κανουν οι σκατουλες σας!!!εμενα ειναι πολυ ψηλα το συρταρι με τα εσωρουχα οποτε ειμαι κυριλε!!πιανει αλλα ασχετα χαζα κ τα περιφερι στο σπιτι, πανια, κουβερτες, παπουτσια, παντοφλες ο,τι βρει!!!σκουπιδιαρης κανονικος!αλλα το χειροτερο ολων ειναι οτι τα γλυφει κιολας!!!εχω αγανακτησει με αυτο το γλυψιμο!μιλαμε δεν αφηνει τπτ στεγνο!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Σαβ Φεβ 11, 2012 12:40 pm

ντερμπυ μου σε καταλαβαινω!
η Ναντια χωνει ολες τις παντοφλες στο στομα και καταπροτιμηση σαγιοναρες!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 13 από 40 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης