Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

+3
elenikaram
vassiliki
souki
7 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από souki Πεμ Οκτ 06, 2011 1:45 am

κοριτισια καλησπερα, μηπως καποια μανουλα απο αθηνα κατα προτιμηση εχει ρουχαλακια για κοριτσακι 24-32 μηνων χειμερινα που δεν τα χρειαζεται πλεον;; θα τα ηθελα αν δεν υπαρχει προβλημα...ο μισθος μου και του αντρα μου πετσοκοπηκε και επειδη δεν γνωριζω εαν θα εχω δουλεια ακομα και αυριο μαζευω απο τωρα χειμερινα για την μικρη μου για του χρονου...στην αναγκη να τα πληρωσω εαν ειναι σε καλες και χαμηλες τιμες...και σε καλη κατασταση...(ανεβασα το θεμα και στο parents αλλα οι κοπελες που ενδιαφερθηκαν τα πουλανε, και καλα κανουν αλλα σε τιμες που δεν μπορω να τα παρω...)....κανω και ανταλλαγες..να βοηθηθουμε βρε κοριτσια γιατι δεν μας βλεπω καλα.....''το ζητιανακι του mothers for ever σας ευχαριστει...''.... Laughing Laughing ...να κανουμε και λιγο χιουμορ Laughing Laughing ....και χεις την κουνιαδα μου την φωκια (βριζω και το καημενο το ζωακι) εχει εναν κουβα ρουχα της κορης της (δεν εχει αγορασει τιποτα ποτε ολα οι συγγενεις του αντρα της, της τα περνουν με τις τσαντες, για να μην πω τσουβαλια) και δεν μου δινει τιποτα!!! ( μια φορα μονο μου εδωσε και ηταν ολα γαργιασμενα και με λεκεδες)..... Basketball Basketball ....και παλι ευχαριστω...και λυπαμαι για το ξεσπασμα αλλα την θυμηθηκα και φουντωσα!!! αντε μην ανοιξω το στομα μου που βρηκε ενα μαγαζι με παπουτσαια puma για παιδακια 15ε μονο, και επειδη ηταν κατω απο την δουλεια της, της λεω παρε μου ενα ζευγαρι και θα σου τα δωσω,, ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ!!!! 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ-ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ...!!....ΑΥΤΑ... affraid
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Οκτ 06, 2011 7:11 am

δύσκολες οι εποχες φιλενάδα.αν δεν βοηθήσουμε και λίγο η μια την άλλη δεν μας βλέπω καλά...


εμείς είμαστε λίγο μικρότερες...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από souki Πεμ Οκτ 06, 2011 8:32 am

δεν πειραζει βρε κουκλα μου, να σαι καλα!!!...θα μεγαλωσει και θα σε βολεψω εγω...χι!χι! και μενα 13 μηνων ειναι αλλα του χρονου ιθα εχω να της παρω;; silent
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Οκτ 06, 2011 10:30 am

δυστυχώς και εμένα οι συγγενείς μου είναι στην Κύπρο και δεν έχουν μικρά μωρα....να φανταστείς το καροτσάκι μου το έδωσε μια ξαδέλφη μου που η κόρη της είναι 13 χρονών!!!! μια χαρά μας βόλεψε μακάρι να είναι καλά.βέβαια είναι πολύ καλοκαιρινό(κύπρος βλέπεις...) για τον χειμώνα να δούμε τι θα κάνουμε.ίσως αγοράσω κανένα οικονομικό ή μεταχειρισμένο. ίδωμεν...η κρίση θέλει συμπαράσταση και καλή καρδιά.αλλιώς δεν ξεπερνιέται...θα έχω υπόψιν μου όμως μήπως ακούσω τιποτα.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από souki Πεμ Οκτ 06, 2011 11:54 am

να σαι καλα κουκλα μου σ'ευχαριστω!!! τηανκυοθ
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από elenikaram Πεμ Οκτ 06, 2011 12:53 pm

Μια απ τα ιδια και εμεις μικρες ειμαστε ακομα..
μαλλον θα πρεπει αν μας χαρισετε εσεις.. Laughing
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από Ladycat Πεμ Οκτ 06, 2011 2:18 pm

θα ψαξω κ εγω εδω τι εχω απο τις φιλεναδες μου δεν νομιζω η κορη μου να βαλει τοσααααααααα ρουχα θα σε ενημερωσω μολις τα παραλαβω
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από souki Πεμ Οκτ 06, 2011 9:18 pm

elenikaram έγραψε:Μια απ τα ιδια και εμεις μικρες ειμαστε ακομα..
μαλλον θα πρεπει αν μας χαρισετε εσεις.. Laughing

με μεγαλη μου χαρα!!! love
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από souki Πεμ Οκτ 06, 2011 9:20 pm

Ladycat έγραψε:θα ψαξω κ εγω εδω τι εχω απο τις φιλεναδες μου δεν νομιζω η κορη μου να βαλει τοσααααααααα ρουχα θα σε ενημερωσω μολις τα παραλαβω

γυναικαρα μου σ'ευχαριστω!!!!!!!!!!....να σου δωσω και γω κατι που χρειαζεσαι....ποσο ειναι η μικρουλα σου;; love
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από kisha Πεμ Οκτ 06, 2011 9:39 pm

κι εμεναμου εδωσαν φιλες μου μωρουδιακα για την Ηλιαννα και τα επεστρεψα εννοειται γιατι εχουν και αδερφια ξαδερφι απου θα τα χρειαστουν...βολευει ρε σεις ποσο θα τα φορεσουν?βεβαι οταν αρχισαμε φρουτα εβαζ αμονο δικα της για ν ατα επιστρεψω αθικτα τα δανεικα...τωρα για αγορακι δυσκολα βα βολευτουμε γιατι ολοι κοριτσια εχουν !αχαχαχ
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από trianmeli Πεμ Οκτ 06, 2011 11:00 pm

κισακι να κανονισουμε να σου στειλω εγω μερικα, δυσκολες εποχες οποτε πρεπει να βοηθαμε η μια την αλλη στειλε μου διευθυνση με μηνυμα να σου στειλω εχω πολλα και τωρα με το κοριτσακι δυσκολα θα τα βαλει η μικρη
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από souki Παρ Οκτ 07, 2011 12:06 am

καντε ανασκαφη κορες στις ντουλαπες σας να βρουμε ρουχα!!!! Smile Smile χαιρομαι που ανοιξα το θεμα και θα βοηθηθουν κι αλλες μανουλες!!!.......θα κοιταξω τι εχω και γω για 12-18 μηνων...αμα θελει καμια κοπελα να μου πει...
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Οκτ 07, 2011 2:11 am

vassiliki έγραψε:δυστυχώς και εμένα οι συγγενείς μου είναι στην Κύπρο και δεν έχουν μικρά μωρα....να φανταστείς το καροτσάκι μου το έδωσε μια ξαδέλφη μου που η κόρη της είναι 13 χρονών!!!! μια χαρά μας βόλεψε μακάρι να είναι καλά.βέβαια είναι πολύ καλοκαιρινό(κύπρος βλέπεις...) για τον χειμώνα να δούμε τι θα κάνουμε.ίσως αγοράσω κανένα οικονομικό ή μεταχειρισμένο. ίδωμεν...η κρίση θέλει συμπαράσταση και καλή καρδιά.αλλιώς δεν ξεπερνιέται...θα έχω υπόψιν μου όμως μήπως ακούσω τιποτα.

Βασιλική μου γιατί να πάρεις χειμωνιάτικο; Η μικρή σου πλεον μεγάλωσε. Με ένα κάλο μπουφανάκι και ένα κάλυμμα βροφή νομίζω ότι μια χαρά θα είναι. Είναι εντελώς γυμνό το καρότσι;

Εγώ έίχα φίλη με μεγαλύτερο παιδί και δεν μου έδωσε τίποτα γιατί δεν ήθελε να με προσβάλει. μου το είπε εκ των υστέρων. Επειδή η ίδια τα ήθελε όλα καινούρια, φοβήθηκε να μην παρεξηγηθώ. Εγώ δεν είχα πρόβλημα. Ακόμα και τώρα, που της είπα ότι δεν έχω πρόβλημα, τα έχει όλα στην αποθήκη και κάθονται. Τα τρώει ο σκόρος, ρε γαμώτο. Αλλά τι να πεις. Οπότε σε καταλαβαίνω bouloukoneraidaki. Εγώ έχω φίλη που γεννάει το χειμώνα και θα της δανείσω ότι μπορώ. Εξάλλου μέχρι να κάνω δεύτερο, όποτε και αν, το δικό της θα έχει ξεπεταχτεί.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από souki Παρ Οκτ 07, 2011 2:17 am

joan80 εγω αυτα τα ''δεν σου το ειπα για να μην σε προσβαλω'' τα θεωρω του κ...λου....ρωτα με και αμα παρεξηγηθω θα σου πω...απλως κουκλα μου δεν θελουν να βοηθανε αυτο ειναι...εγω εδωσε της μικρης μου φορμακια τσαντες ολοκληρες, και δεν ξερω ακομα καν αμα θα κανω δευτερο...αλλα ξερεις τι ειπα..''αε βολεψω ενα παιδακι που τα χρειαζεται και αμα κανω δευτερο βλεπουμε..''.....αθηνα που μενεις;; αμα μπορεις να ερθεις κοντα σε μετρο στο σπιτι μου εχω μπουφανακι για αγορακι 18 μηνων χειμερινο!! να σου δωσω...
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από joan80 Παρ Οκτ 07, 2011 2:26 am

bouloukoneraidaki δεν το έκανε επίτηδες, το ξέρω γιατί είναι το στυλ της. Στο μικρό της φορούσε μόνο φιρμάτα ρούχα και ήθελε να είναι καινούρια. Δεν καταδέχεται τίποτα άλλο. Και επειδή και οι άλλοι φίλοι της και συγγενείς της είναι του ίδιου στιλ, δεν τα έχει δώσει πουθενα. Αφού καμια φόρα λέει ότι έχουν πάει χαμένα. Εγώ της είπα προχτές να τα δώσει στο Χαμόγελο του παιδιού. Να πιασουν τόπο.

Μπουφανάκι του πήρα χτες. Από ρούχα είμαστε κομπλέ. Βλεπεις η πεθερά μου του αγοράζει συνέχεια ρούχα. Αφού καμια φορά δεν προλαβαίνει να τα βάλει. ολο τσακωνόμαστε για αυτό το θέμα αλλά δεν καταλαβαίνει. Ευχαριστώ πολύ πάντως από την καρδια μου για την προτασή σου. Μακάρι να είχα και εγώ κοριτσακι να σε βοηθήσω, αλλά είμαστε πιο μικροί και αγοράκι.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από souki Παρ Οκτ 07, 2011 2:55 am

δεν πειραζει κουκλα μου η σκεψη μετραει...!!!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από trianmeli Παρ Οκτ 07, 2011 3:03 am

bouboukoneraidaki κι εγω δυστυχως εχω αγορακι και ειμαστε και πιο μικροι, αλλα θα ρωτησω εχω μια φιλη που εχει κοριτσακι εαν δεν τα θελει θα της πω να μου τα δωσει να στα στειλω, κι εγω απο ρουχα για αγορακι εχω πολλα το ιδιο κανει η μαμα μου αγοραζει συνεχεια, σημερα τα εβγαλα τα πλενω και μετα θα τα σιδερωσω αλλα ειναι πολυ αγοριστικα ενταξει καποια θα τα βαλω μεσα στο σπιτι στη μικρη, αλλα οχι ολα θα πρεπει να αγορασουμε καποια
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Οκτ 07, 2011 8:24 am

το καρότσι είναι εντελώς καλοκαιρινο.ούτε κουκούλα δεν έχει απο πάνω.ούτε πλαινά ουτε τίποτα! δεν έχει κατι καρότσια στα τζάμπο απλά τα οποία κλείνουν σαν ομπρέλα? ετσι φαντάσου το. εδω στα γιάννενα έχει ψωφόκρυο αλλά δεν μπορώ να κλείσω το παιδί στο σπίτι.και για να πάρω ποδόσακο και κουκούλα θα μου στοιχίσει να πάρω καινούριο που λεει ο λόγος...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από souki Παρ Οκτ 07, 2011 9:07 am

trianmeli έγραψε:bouboukoneraidaki κι εγω δυστυχως εχω αγορακι και ειμαστε και πιο μικροι, αλλα θα ρωτησω εχω μια φιλη που εχει κοριτσακι εαν δεν τα θελει θα της πω να μου τα δωσει να στα στειλω, κι εγω απο ρουχα για αγορακι εχω πολλα το ιδιο κανει η μαμα μου αγοραζει συνεχεια, σημερα τα εβγαλα τα πλενω και μετα θα τα σιδερωσω αλλα ειναι πολυ αγοριστικα ενταξει καποια θα τα βαλω μεσα στο σπιτι στη μικρη, αλλα οχι ολα θα πρεπει να αγορασουμε καποια

να σαι καλα trianmeli τι να μου τα στειλεις καλε να χρεωνεσαι μοσχατο βλεπω μενεις θα ερθω στον σταθμο να τα παρω αν βρεις κατι...σ'ευχαριστω!!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από trianmeli Παρ Οκτ 07, 2011 9:17 pm

bouloukoneraidaki έγραψε:
trianmeli έγραψε:bouboukoneraidaki κι εγω δυστυχως εχω αγορακι και ειμαστε και πιο μικροι, αλλα θα ρωτησω εχω μια φιλη που εχει κοριτσακι εαν δεν τα θελει θα της πω να μου τα δωσει να στα στειλω, κι εγω απο ρουχα για αγορακι εχω πολλα το ιδιο κανει η μαμα μου αγοραζει συνεχεια, σημερα τα εβγαλα τα πλενω και μετα θα τα σιδερωσω αλλα ειναι πολυ αγοριστικα ενταξει καποια θα τα βαλω μεσα στο σπιτι στη μικρη, αλλα οχι ολα θα πρεπει να αγορασουμε καποια

να σαι καλα trianmeli τι να μου τα στειλεις καλε να χρεωνεσαι μοσχατο βλεπω μενεις θα ερθω στον σταθμο να τα παρω αν βρεις κατι...σ'ευχαριστω!!!

δεν κανει τιποτα θα μιλησω μαζι της μια απο αυτες τις μερες κα θα σε ενημερωσω σχετικα
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από souki Σαβ Οκτ 08, 2011 12:01 am

να σαι καλα!!!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από Ladycat Σαβ Οκτ 08, 2011 2:59 am

εγω λεω να κανονισουμε να παμε για καφε ολες μαζι κ να σου φερουμε τα ρουχα τι λετε κοριτσια???
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από elenikaram Σαβ Οκτ 08, 2011 4:07 am

Κοριτσια, ρηξτε μια ματια σαυτο εδω το site
και εγω γραφτικα πριν 2 μηνες και ειναι πολυ ωραιο!
χαριζεις οτι δεν σου χρειαζετε και ζητας να σου χαρισουν οτι χρειαζεσαι με αγγελια!
εγω της μικρης μου τα ρουχα τα βαζω αγγελια και τα χαριζω εδω.

http://www.xariseto.gr/
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από Ladycat Σαβ Οκτ 08, 2011 4:16 am

παω να δω κ εγω μου αναψες το ενδιαφερων
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!! Empty Απ: ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 24-32 ΜΗΝΩΝ!!

Δημοσίευση από elenikaram Σαβ Οκτ 08, 2011 4:46 am

ναι Φροσσωμ ειναι πολυ καλο, εγω εκει χαρισα ενα παιχνιδι της fisher price, ριλαξ fisher price, αποστειρωτη της κικο, ρουχαλακια που δεν μας κανουν πλεον, μαρσιπο και κατι αλλα!
βρισκεις τα παντα, οτι μπορεις να φανταστεις, ρουχα παπουτσια, επιπλα, ηλ.συσκευες, ειδη για ζωακια και ζωακια

ααα και ξεχασα να πω ειναι πολλα μελη εκει μεσα γυναικες που λενε οτι το site το εμαθαν απο το parents και μαλιστα σε μια κοπελα εκει εστειλα εκπτωτικα κουπονια απο τα παμπερς μενει Κομωτηνη αυτη και ειναι και στο parents.
ψαχνω να βρω πως την λενε αλλα δεν το βρησκω τωρα οταν το βρω θα σας πω!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης