Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

+2
derbybaby
ChristinaThanps
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τρι Ιουν 21, 2011 9:47 pm

Θα σας πω το προβλημα μου και οποια θελει ας με βρισει
καπνιζω απο 18 χρονων ενα πακετο τη μερα
οταν γνωρισα τον αντρα μου επισης
εκεινος δεν καπνιζει, δεν πινει, δε βριζει κτλ
εκανα το μεγα λαθος και τον πρωτο χρονο και κατι μπροστα του δεν καπνιζα και ειπα οτι θα το κοψω.....οπως πολλες φορες στη ζωη μου
οταν συγκατοικησαμε, ενω το σπιτι ηταν δικο μου δεν ειχα καμμια τετοια απαιτηση, εβγαινα στο μπαλκονι χειμωνα καλοκαιρι, και φυσικα μειωσα το πακετο σε 5-6 τσιγατα την ημερα...
ειμαστε μαζι 4,5 χρονια και κρεμομαι σαν την τσιτα στο μπαλκονι - σημειωτεον δεν ηθελα να παω σαλονι με τα παιδια, ελεος, αλλα μια κουζινα εστω.....
το χειμωνα που ημουν τελειως παραλυτη και παλι στο μπαλκονι οταν πατησα ποδι ενα κρυο πρωι και μπηκα κουζινα

καπνιζω διπλωμενη κατω απο τον απορροφητηρα
δε με πειραζει κανω πλεον ουτε 5 τη μερα...αλλα εχω θεμα

ο αντρας μου δεν ειναι απλα αντικαπ, σιχαινεται οσους καπνιζουν,.....και γινεται υποχονδριος...πχ ειμαι στο μπαλκονι με κλειστη μπαλκονοπορτα και βριζει οτι μπαινει μεσ ο καπνος
κλεινω τα αποτσιγαρα μεσα σε αλουμινοχαρτο και τα πεταω σε ειδικο καδουλη και του βρωμαει η κουζινα....
ειμαι εξω και ολος ο καπνος παει παντα πανω του....
εχει τυχει να ουρλιαζει σπο μεσα απο το σπιτι ποσες φορες

εν τω μεταξυ για εναν καπνιστη το να γινει το πακετο 5 τσιγαρα ολα κι ολα, καταλαβαινετε...νομιζα οτι θα χαιροταν
οχι μονο δε χαρηκε αλλα βριζει συνεχεια, γα-- το κωλοτσιγαρο σου, να πας να ψοφησεις, δε λυπαμαι κανεναν που καπνιζει, να πατε να πεθανετε ολοι ειστε ηλιθιοι, ειναι πολυ σκληρος

εγω ολο το χειμωνα μεσα σε 4 ντουβαρια με 2 μωρα, ειχα να βγω απο το σπιτι 10 μηνες, κλεισμενη, να εχω μονο το κομπιουτερ για επικοινωνια ε δεν ειχα σκοπο να στερηθω και το τσιγαρακι μου αφου δεν ενοχλω κανενα

και το θεμα ειναι αυτο.........ΕΞΩ καπνιζω επαναλαμβανω......
βαζει το παιδι να με βριζει "μαμα ποτε θα κοψεις το κωλοτσιγαρο σου λεω?" και ολη μερα μου λεει κατι τετοια....

προχτες μου ειπε οτι θα κανει τα παιδια να με μισησουν και να με ρεζιλευουν που καπνιζω....μιλησε με ενα μισος.....την αλλη μερα ζητησε συγνωμη αλλα παλι τα ιδια βγηκα στο μπαλκονι να πιω τον καφε μου και απο μεσα εβριζε οτι πηγε ολος ο καπνος μεσα και εβριζε μετα και το παιδι

εχω αρχισει και χανω τον ελεγχο, ξερω οτι δεν ειναι καλο το τσιγαρο, αλλα δεν ενοχλησα κανεναν, και με νευριαζει που βαζει το παιδι στο κολπο του, αμα ειναι να βαζουμε το παιδι να χτυπαει στον αλλο τα ελαττωματα του ν αρχισω κι εγω και να μην εχουμε τελειωμο....

στο σπιτι μου δεν ερχεται κανεις, δεν εχω φιλες εδω που μενω, καιτ γιαγιαδες που ερχονται στη μανα μου ειναι η παρεα μου, ε ενταξει, ας κατσει κι αυτος 10 μηνες να μη μπορει να κουνηθει και να δουμε μετα θα καθεται να τον βριζουν κι απο πανω???

ειναι τοσο ασχημος ο τροπος του και απαξιωτικος και αυτο το θα σε πολεμησω θα σε πολεμησω.....πωπω δε ξερω τι να πω.....

σημειωση---οταν τον γνωρισα τραγουδουσε και δεν τον πειραζε καθολου που 100 ατομα καπνιζαν μεσα στη μουρη του

(ουφ τα ειπα και ξελαφρωσα....και ο καλος μου χτες βραδυ μου εκανε και μακαροναδα πρωτη φορα στα 4,5 χρονια εκανε κατι να φαμε και ηταν τοσο χαρουμενος)

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τρι Ιουν 21, 2011 10:54 pm

Ρε συ Στελλα,μηπως θελει ο Χριστιανος καπου να ξεσπασει και δεν εχει δικαιολογια και βρησκει το τριγαρο?Μην νομιζεις οτι δεν στεναχωριεται για την υγεια σου....

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τρι Ιουν 21, 2011 10:55 pm

οχι δε νομιζω....κατ αρχην ειμαι πολυ καλυτερα
και αυτο το θεμα ειναι ανεκαθεν και καλα οταν ημουν ηταν ακριβως το ιδιο
δεν αλλαξε καθολου ουτε οταν περιμενα λιγη παραπανω ανεκτικοτητα
θεωρει οτι οσοι καπνιζουμε ειμαστε ηλιθιοι και χαλαμε την υγεια μας
το καταλαβαινω αλλα οχι με τετοιο τροπο
δηλαδη το παιδι γιατι να το βαζει στη μεση???

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Ιουν 21, 2011 11:03 pm

κοιτα επειδη κ εγω καπνιζα παλιοτερα συστηματικα κ μεχρι να μεινω εγκυος εκανα κανενα που κ που σε καταλαβαινω οτι το θες.ειδικα εσυ που δεν το εχεις κοψει ποτε.αλλα αυτο που πρεπει ο αντρας σου να καταλαβει ειναι οτι με την αντιδραση του δε βοηθα.εγω προσωπικα θα πεισμωνα κ θα καπνιζα κανονικοτατα.τωρα αυτο με το παιδι χοντρομαλακια του!απαραδεκτο!σιγουρα οπως λεει κ η χριστινα ανησυχει για την υγεια σου που ειναι κ επιβαρυμενη αλλα ο τροπος ειναι λαθος.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τρι Ιουν 21, 2011 11:08 pm

ε ναι ρε παιδια καθεται και πορωνει ενα τετραχρονο!
στο κατω κατω τα παιδια των καπνιστων σιχαινονται το τσιγαρο (αν φοβαται οτι θα καπνισουν)
επισης εμενα οι γονεις μου ποτε δεν καπνιζαν δεν εχει σχεση αυτο

αμα ειναι για καθε ελαττωμα να βαζουμε το παιδι να κανει τον κραχτη εχω κι εγω ενα σωρο να πω.....ασε που δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος να το κοχω επειδη μου μιλαει ετσι....μαλλον εγκλωβισμενη νιωθω οταν παω ν πιω ενα καφε στο μπαλκονι και ακουω απο μεσα τα μπινελικια
εξω ειμαι που να παρει!!!!!!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τρι Ιουν 21, 2011 11:11 pm

Μαλλον προσπαθει να σε κανει να το κοψεις εντελως-μιας και εφτασες μεχρι αυτο το σημειο,σου λεει καιρος ειναι να φτασει μεχρι το τερμα!Ισως ο τροπος του να ειναι λιγο ακομψος,αλλα ισως πραγματικα να τον ενοχλουν οι μυρωδιες απο το τσιγαρο.Ενας μη καπνιστης,καταλαβαινει τον καπνο απο μακρια.Ο αντρας μου πχ,αν και με ευαισθησια στην μυτη(μονιμως μπουκωμενη),καταλαβαινει σε απιστευτο βαθμο ολες τις μυρωδιες απο τα παντα!!
Ακομα και σε αγνωστο περιβαλλον,ξεχωριζει τα....παντα!
Κοφτο και συ βρε κοριτσι,μια αποφαση ειναι.Τι πεντε τσιγαρα τι κανενα!!
Η θεια μου καπνιζε 30 χρονια,το κοβει ενα απογευμα ξαφνικα και εκει που επινε χαπια για το στομαχι,για την πιεση για το ενα για το αλλο,τωρα οχι μονο ειναι σουπερ καλα-καλυτερα και απο μενα-αλλα παει στο γηπεδο τρεχει,πολυ φιτ!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τρι Ιουν 21, 2011 11:13 pm

(γραφαμε ταυτοχρονα!)Ναι,τα παιδια σας δεν πρεπει να τα ανακατευεται σε οτιδηποτε!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Ιουν 21, 2011 11:13 pm

κοιτα κ εμενα κανιες απο την οικογενεια μ δεν καπνισε ποτε.τελειως ασχετο με το αν καπνισεις εσυ το εαν θα το κανουν τα παιδια σου.ξεκαθαρισε του πως σαν καπνιστης κ περιορισμνη κατ'οικον εχεις κ εσυ το δικαιωμα να κανεις συτο που σου αρεσει.ουτε στο σβερκο του καθεσαι ουτε τα μωρα ρουφανε τον καπνο.κ εγω ειμαι αντικαπνιστρια κ φανατικη σε ο,τι αφορα τα μωρα αλλα μην καταπαταμε κ το δικαιωμα του αλλου στην απολαυση!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Ιουν 21, 2011 11:15 pm

ChristinaThanps έγραψε:Μαλλον προσπαθει να σε κανει να το κοψεις εντελως-μιας και εφτασες μεχρι αυτο το σημειο,σου λεει καιρος ειναι να φτασει μεχρι το τερμα!Ισως ο τροπος του να ειναι λιγο ακομψος,αλλα ισως πραγματικα να τον ενοχλουν οι μυρωδιες απο το τσιγαρο.Ενας μη καπνιστης,καταλαβαινει τον καπνο απο μακρια.Ο αντρας μου πχ,αν και με ευαισθησια στην μυτη(μονιμως μπουκωμενη),καταλαβαινει σε απιστευτο βαθμο ολες τις μυρωδιες απο τα παντα!!
Ακομα και σε αγνωστο περιβαλλον,ξεχωριζει τα....παντα!
Κοφτο και συ βρε κοριτσι,μια αποφαση ειναι.Τι πεντε τσιγαρα τι κανενα!!
Η θεια μου καπνιζε 30 χρονια,το κοβει ενα απογευμα ξαφνικα και εκει που επινε χαπια για το στομαχι,για την πιεση για το ενα για το αλλο,τωρα οχι μονο ειναι σουπερ καλα-καλυτερα και απο μενα-αλλα παει στο γηπεδο τρεχει,πολυ φιτ!!!

χριστινα μ εαν δεν το θελει ο ιδος ο καπνιστης κ τον κωλο του κατω να χτυπαει δεν προκειτα να το κοψει η στελλα κ η καθε στελλα!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τρι Ιουν 21, 2011 11:22 pm

και σιγουρα οχι οταν μου φερονται ετσι!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τρι Ιουν 21, 2011 11:23 pm

Ναι,σιγουρα.Αν δεν θελει η Στελλα και ο κοσμος αναποδα να γυρισει,το τσιγαρο δεν θα το κοψει!Απλα αν το δει αλλιως,θα καταλαβει οτι περισσοτερα οφελη θα εχει με το να το κοψει τελειως απο το να κανει εστω και 5 τσιγαρα την ημερα!

Εγω ποτε μου δεν καπνισα,αλλα δεν εχω και θεμα με αυτους που καπνιζουν!Απλα προσεχω να μην καθομαι διπλα τους!

Παντως πολυ ασχημο ειναι να προσπαθουν να σου επιβαλουν κατι με το ζορι ή να σε εκβιαζουν κιολας!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τετ Ιουν 22, 2011 12:11 am

παιδια και εμενα με ενοχλει ο καπνος
μετα απο καθε τσιγαρο τριβω το χερι μου με σαπουνι να μη μυριζει και πλενω τα δοντια μου μετα απο καθε ενα τσιγαρο!!!
και δε θελω να καθομαι διπλα σε καπνιστες
γι αυτο αλλωστε δεν καπνιζω μεσα στο σπιτι μου
το θελω καθαρο και για τα παιδια και για μας

αλλα να εισαι αναπηρος και να σερνεσαι να βγεις στο μπαλκονι γιατι κατω απο τον απορροφητηρα ενοχλεις ειναι αλλο ετσι???
η να εισαι εξω και ο καπνος να ερχεται με τηλεκατευθυνση μεσα στο σπιτι ειναι αλλο παλι..... ξεφευγουμε απο τα ορια....

εδω ο ιδιος ο γιατρος με διαβεβαιωσε οτι δεν εχει σχεση με τη νπαθηση μου και ειπε καλυτερα να μη με πριζωνουν με το θεματακι αφου ειμαι εγκλειστη τοσο καιρο

δε μπορω αλλο ξυπναω ΣΚ και ξερω οτι ενα γα---νο αφεδακι δε θα μπορεσω να πιω και χαλιεμαι τοσο!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Ιουν 22, 2011 1:20 am

Εγω πιστευω οτι δεν ειναι το τσιγαρο που τον ενοχλει(γνωμη μου,δεν σημαινει οτι εχω δικιο)
Απλα ο ανθρωπος,ειναι κουρασμενος,στεναχωρεμενος,θελει καπου να ξεσπασει και βρησκει το τσιγαρο σαν αφορμη να το κανει!
Αν τον ενοχλουσε το τσιγαρο απο την αρχη,θα στην ελεγε απο την αρχη!

Μεγα λαθος παντως που ανακατευει τα παιδια!

Ισως παλι,το βρησκει σαν μια καλη ευκαιρια να σε σπρωξει στο να κοψεις τελειως το καπνισμα!Εστω και αυτα τα πεντε που κανεις....

Εμενα ο αντρας μου,οταν δεν ειμαι καλα στην υγεια μου βρισκει αφορμη και μου την λεει για πραγματα που κανω και δεν τα θεωρει σωστα
Πχ
1) Ε,μα λυσαξες και εσυ με τα πατατακια,να τωρα που κρυωσες!Τοσα φρουτα εχει το ψυγειο,εσυ οχι,εκει τα πατατακια!!
2)Αμ,στο ειπα Χριστινουλα μου,ολη την ωρα με τις μπαλαρινες στα ποδια,να τωρα που σε ποναει η μεση σου,..δεν ειναι αυτα παππουτσια,βγαλτα επιτελους..!!
...και διαφορα αλλα!Χωρις να εχει σχεση αυτο που επαθα με αυτο που προτεινει εκεινος!Απλα,υποχωρω και κοβω σιγα σιγα ολες τις "κακιες" συνηθειες...

Μηπως -λεω,δεν ξερω-θελει να κανει το ιδιο και ο αντρας σου?

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τετ Ιουν 22, 2011 2:07 am

οχι καλη μου αυτο εξηγω
απ την αρχη το κανει
απο τοτε που μειναμε μαζι
και πριν συγκατοικησουμε το εκανε
αλλα τοτε για μια 3 ωρη βολτα αντεχα!!!
και παραπανω αντεχα δε με ενοιαζε

δε φωναζει τωρα που δεν ειμαι καλα
ασε που μια χαρα ειμαι τον τελευταιο μηνα τωρα

φωναζει πανταααααααα
πηρε και τηλ στην αντικαπ να δωσω 300 ευρω λεει για βελονισμο στο αυτι να το κοψω..........ακου 300 ευρω!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Ιουν 22, 2011 3:36 am

σημειωση---οταν τον γνωρισα τραγουδουσε και δεν τον πειραζε καθολου που 100 ατομα καπνιζαν μεσα στη μουρη του

Επειδη μπερδευτηκα λιγακι!Το κανει απο την αρχη,αλλα μονο σε σενα,οχι στους αλλους,σωστα?
Ε,λογικο μου φαινεται!Εσυ εισαι η γυναικα του,η μητερα των παιδιων του και νοιαζεται για σενα!Δεν ειναι κακο!Κακος ειναι ο τροπος που στο επιβαλει!Ε,και στο κατω κατω....κανε κρυφα ενα τσιγαρο το Σουκου!Τις αλλες μερες, που δουλευει να υποθεσω,δεν εχεις θεμα!

Αλλο μου κανει εντυπωση...εφοσον σε ενοχλει ο καπνος,γιατι καπνιζεις?

Αυτα τα σεμιναρια για το κοψιμο του τσιγαρου,βελονισμος κτλ,πολυ μουφα!Δυο φιλοι μου που πηγαν,οχι μονο εκοψαν το τσιγαρο αλλα το εκαναν και με περισσοτερη μανια και παθος...χαχα!

Αμα θες να το κοψεις,το κοβεις...ουτε σεμιναρια θες..ουτε αυτοκολλητακια στο μπρατσο,ουτε τιποτα!Ειναι ολα μεσα στο μυαλο μας!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τετ Ιουν 22, 2011 4:46 am

οταν καποιον τον ενοχλει ο καπνος τον ενοχλει παντα
δεν ειναι δυνατον να τραγουδαει (αρα αναπνοες διαφραγματικες) με 100 ατομα να καπνιζουν μες τα μουτρα του και ειναι οκ ΚΙ ΕΓΩ απ το μπαλκονι που καπνιζω να τον ενοχλω μεσα με κλειστη τη μπαλκονοπορτα!!!!!!!!!!!
δε θελω να κανω κατι κρυφα, και τα τσιγαρα τα βλεπει, και μου φερνει οταν δεν εχω....αφου δε βγαινω εξω τοσο καιρο....αλλα το μπινελικι μπινελικι....αυτο που με τρελλαινει ειναι το παιδι...με κοιταει σα λεπρη "παλι τσιγαρο κανεις? γιατι το κανεις αφου ειναι κακο?" κλπ

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Niki81 Τετ Ιουν 22, 2011 11:16 pm

Στελλα αρχικα χαιρομαι που ειαι καλυτερα...μπραβο.Εμεις καπνιζουμε και οι 2....εγω κανω 5 τσιγαρα τη μερα...θηλαζω κιολας και κανω ενα τσιγαρο πολυ ελαφρυ...ισως το πιο ελαφρυ που υπαρχει.Δε το λεω για να δικαιολογηθω αλλα γιατι το τσιγαρο μου δε βρωμαει τοσο οσοσ του αντρα μου που κανει πιο βαρια.Ακομα και οταν δουλευα...δουλευουμε μαζι με τον αντρα μου και ειμαστε στο ιδιο γραφειο...οι υπολοιποι αντικαπνιστες του γραφειου ελεγαν κι αυτοι στον αντρα μου "Της Νικης το τσιγαρο δε μας ενοχλει τοσο ...το δικο σου ομως βρωμοκοπαει".
Λοιπον ακομα κι εγω που καπνιζω δεν αντεχω τα τσιγαρα του αντρα μου...βγαινει στο μπαλκονι να καπνισει και παραταει την μπαλκονοπορτα ανοιχτη και ολη η βρωμα μπαινει μεσα στο σπιτι κι αυτος δεν το καταλαβαινει.Φωναζω γιατι εχουμε το μωρο και μου λεει "Μα στο μπαλκονι καπνιζω...εισαι υπερβολικη".
Πιστεψε με εχει τυχει να ειμαι στο μπανιο και να κανω ντουζ και με τη μια καταλαβαινω οτι εχει αναψει τσιγαρο στο μπαλκονι...μεχρι και μεσα στο μπανιο ερχεται η βρωμα και δε νομιζω οτι ειμαι υπερβολικη.Η καμια φορα κοιμιζω το παιδι στην κρεβατοκαμαρα και μου ερχεται η μποχα απο το μπαλκονι και τρελλαινομαι.Υπο αυτη την εννοια φανταζομαι ποσο πολυ εκνευριζεται ο αντρας σου ο οποιος ειναι και αντικαπνιστης.

Ενταξει κατανοω αυτο που λες οτι δε μπορεις να το στερηθεις...ουτε κι εγω μπορω η αληθεια ειναι...παροτι θηλαζω δεν αντεχω να μην κανω.Κανω 5 τσιγαρα και μετα απο καθε τσιγαρο κανω και ντουζ για να γλυτωσω οσο γινεται το μωρο απο τη βρωμα.Εγω θα σου ελεγα οσο μπορεις να βγαινεις στο μπαλκονι με κλειστη την πορτα εννοειται και οχι μπροστα στα παιδια.Στον αντρα σου μη μπαινεις στη διαδικασια να δικαιολογησε...γιατι ετσι χειροτερα θα τρωγεστε.

Niki81

Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ???????? Τετ Ιουν 22, 2011 11:53 pm

νομιζα οτι θα καταλαβαινε τι ειναι να γινει το πακετο 5 τσιγαρα
αλλα αυτο μονο ενας καπνιστης το καταλαβαινει

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από eleni23 Τρι Ιουν 04, 2013 4:10 am

mmm ο ανδρασ σου σιγουρα εχει θεμα !!!μα γιατι αφτα που γραφεισ δεν του τα λεσ του ιδιου?νομιζω ειναι το καλητερο που μπορεισ να κανεισ

eleni23

Ημερομηνία εγγραφής : 04/06/2013
Τόπος : xania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από RANIAARBAN Δευ Αυγ 05, 2013 3:57 am

na kanw kai egw to prwto mou sxolio... loipon....gia na dw... xaxaxa. egw pisteuw oti einai epilogi tou kathenos to ti tha kanei ston eauto tou. giauto prepei na kathomast kai na suzitame.ksreis auto pou kaneis den maresei.egw aisthanomai etsi kalutera.kai den maresei pou arxise kai to paidi na mou ti leei.

RANIAARBAN

Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2013
Ζώδια : Ταύρος Δράκος
Ηλικία : 36
Τόπος : ΧΑΝΤΗΙ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Αυγ 06, 2013 12:05 am

Εγώ το έκοψα και βρήκα την υγειά μου. Με βοήθησε βέβαια που καπάκι με τη διακοπή είχα 2 εγκυμοσίνες που ούτε να το μυρίσω δεν άντεχα. Πριν κανένα 3μηνο που με είχε συγχίσει το βλαμένο πήγα να καπνίσω ένα αλλά παραλίγο να λυποθυμίσω. Με έπιασε κρύος ιδρώτας, έχασα το φως μου. Και μετα όλη μέρα ένιωθα ναυτία - σαν να ημουν έγκυα.

Ο Θ. δεν έχει καπνίσει ποτέ. Αλλά πάντα σεβόταν τη συνήθειά μου αυτή, δεν το σχολίασε ποτέ, δεν διαμαρτηρήθηκε ποτέ ότι κάτι τον ενοχλεί. Βέβαια εγώ μέσα στο σπίτι και στο αυτοκίνητο ποτέ δεν κάπνισα γιατί δεν μου άρεσε η βρώμα, αλλά κάπνιζα έξω σε εστιατόρια, μπαρ, στο γραφείο (προ απαγόρευσης) κλπ
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!! Empty Απ: EIMAI EKTOΣ EAYTOY!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από RANIAARBAN Παρ Αυγ 09, 2013 4:32 am

egw otan imoun egkuos eixa kali egkumosuni kai sta 2 kai den mporesa na kopsw to kapnisma.to elatosa nai,alla den to kopsa.prostheou den lew oti einai swsto kai den to sunistw alla i kathemia pernaei to golgotha tis kai kaneis den tin katalabainei.kai otan eisai etsi den prepei na xeis kai allous panw apo to kefali sou na se prizoun! oxi to ena mi to allo. den eimaste arrwstes egkumosuni pername. kai meta an tuxei kai exei kati to mwro koufia i wra, aman aman. ki omws tuxainei kai sautespou den kapnizoun kai prosexoun polu ta panta! tha rreis kai i mana  thelei to kako tou paidiou tis. tote oloi me eprizan.emena brourkonan ta matia mou ! eleos diladi entaksei den eimai mwro kserw.eseis kante oti thelete otan brethite stin idia thesi.omws min katakrinete etsi! einai xeirotero!

RANIAARBAN

Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2013
Ζώδια : Ταύρος Δράκος
Ηλικία : 36
Τόπος : ΧΑΝΤΗΙ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης