Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

+8
fouli
derbybaby
Ladycat
giotaki83
souki
koufetaki
VAMPIRE
Thaumataki
12 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από ???????? Δευ Απρ 11, 2011 10:22 pm

εμαθα να ακουω πιο πολυ, εμαθα οτι δεν ειμαι παντα εγω η σωστη, εμαθα οτι καμια φορα η ευτυχια ειναι να κανεις τον αλλο ευτυχισμενο, να τον φροντιζεις, να τον περιποιεισαι, εμαθα οτι ισως και να μη γινει το δικο μου αλλα δε θα με πειραξει, επισης οτι στη ζωη ειμαστε 2 και οχι το εγω μου, δυναμωσε η αυτοπεποιθηση μου, η ικανοτητα μου να ηρεμω σε ανυποπτη στιγμη, νιωθω πιο δυνατη σαν οντοτητα, δεν ειμαι μονη, περηφανια που η οικογενεια μου ειναι αυτη που ειναι....

νιωθω χαλια που καπνιζω......

ευτυχισμενη που τελειωσε το μαρτυριο του ψαξε ψαξε ποιος ειναι ο ανθρωπος σου
το "αλλο σου μισο πορτοκαλι" που λενε και οι Ισπανοι!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από Thaumataki Δευ Απρ 11, 2011 11:12 pm

1. Πειθαρχησα πολυυυυυυυ. Ημουν μοναχοπαιδι και καλομαθημενη και ηρθα στα ισα μου. Εμαθα να μοιραζομαι.
2. Εμαθα πως ειναι να ζεις με εναν αντρα, ο οποιος χρειαζεται πενταπλασια στοργη και προδερμ απο ενα βρεφος.
3. Πλεον αμα μου κραταει μουτρακια του κραταω κι εγω και δε τρεχει τιποτα... Η γατουλα που ηξερε, ψοφισε!
4. Εμαθα να μαγειρευω! Ωωωωωω ναι
5. Επισης εμαθα να λεω και ''οχι'' πριν παντρευτω σε ολα ''ναι'' ελεγα για να μη χαλαω χατηρια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Thaumataki στις Τρι Απρ 12, 2011 12:19 am, 1 φορά
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 12:19 am

αυτο που αλλαξε οτι ξεχναω να σκεφτω τον εαυτο μου!!!δε προλαβαινω!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από koufetaki Τρι Απρ 12, 2011 12:53 am

Dimitra83 έγραψε:αυτο που αλλαξε οτι ξεχναω να σκεφτω τον εαυτο μου!!!δε προλαβαινω!!!
κι εγω τον εχω θαψει και τωρα μετραω τις παρενεργειες ελκος κολιτιδα σπυρια ωρες ωρες,δεν ειναι καλη η καταπιεση οταν γινετε και πολλα χρονια στην σειρα,γι αυτο μια συμβουλη.οσο μπορειτε πρωτα τον εαυτο σας και μετα ολα τα αλλα κοριτσια
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 1:34 am

καλα τα λες κουφετο αλλα ειναι πολυ δυσκολο!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από Thaumataki Τρι Απρ 12, 2011 1:35 am

Εμενα παλι μου λειπουν ωρες υπνου...... Παλια ελιωνα στο κρεβατακι μου! Sad
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από koufetaki Τρι Απρ 12, 2011 1:48 am

αχ!υπνος ναιιι και οποτε θες οτι θες ..θες να ξαπλωσεις ξαπλωνεις θες να κανεις βολτα κανεις θες να αραξεις στον καναπε αραζεις μπουχαχαχαχαχαχα
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από souki Τρι Απρ 12, 2011 1:50 am

αυξηθηκαν τα νευρα μου.!!!!!!! Basketball
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 1:54 am

koufetaki έγραψε:αχ!υπνος ναιιι και οποτε θες οτι θες ..θες να ξαπλωσεις ξαπλωνεις θες να κανεις βολτα κανεις θες να αραξεις στον καναπε αραζεις μπουχαχαχαχαχαχα
δυστηχως αυτο δε θα το ξαναβρουμε ποτε!!ακομα κ οταν μεγαλωσουν παλι την ενοια τους θα εχουμε!!!να φανταστεις εγω 28 ετων μουλαρα και πηγαμε χτες στο Μποκουμ μια βολτα με το αυτοκινητο 1 ωρα δρομος και η μανα μου εσκασε!!!και να μη παθουμε τιποτα και το ενα και το αλλο ηρεμια δεν ειχε!μετα της λεω αλλη φορα δε σου λεω τιποτα!!!
οταν μου τα εκανε αυτα πριν γινω μανα μου εσπαγε τα νευρα και μαλωναμε.τωρα την καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από giotaki83 Τρι Απρ 12, 2011 4:53 am

εγώ πάλι θα σας πω ότι όταν παντρέυτηκα δεν άλλαξε τίποτα γιατί και πριν έμενα με τον άντρα μου μαζί. Τώρα αν σκεφτώ τι άλλαξε από όταν συγκατοίκησα, πάλι τίποτα γιατί και πρινπου είμασταν χώρια δεν ζούσα και τίποτα άλλο παρά περίμενα την στιγμή που θα τον συναντούσα. Γενικότερα το πριν του γάμου δεν είχε τίποτα συγκλονιστικό το οποίο να έχασα με τον γάμο. Αυτό οφείλεται στο ότι είμαστε ζευγάρι από τα 16, και στο φουλ ερωτευμένοι και αφοσιωμένοι ο ένας στον άλλο. Η αλλαγή στη ζωή μου ήρθε με το μωρό που μου άλλαξε τελείως τους ρυθμούς. Ο χαρακτήρας βέβαία δεν άλλαξε. Είχα, και συνεχίζω να έχω υπομονή. Απλα άλλαξε ο τρόπος ζωής μου, οι προτεραιότητες. Με τον εαυτό μου δεν ασχολούμαι αλλα δεν ασχολιόμουν ούτωςή άλλως (μέγα λάθος μου..). Τώρα όμως νιώθω πρώτη φορά ότι θέλω να ασχοληθώ με τον εαυτό μου. Και για να πω την αλήθεια θεωρώ ότι έχω αυτή τη δυνατότητα κι ας είναι το παίδί. Το παιδί δόξα το Θεό το έχω μαθει να μπορεί να περνάει την ώρα του όχι προσκολλημένο πάνω μου. Άρα δεν είναι δύσκολο να την αφήσω είτε στη μ/άνα μου είτε στην αδερφή μου.

Αρα το παιδί θεωρώ ότι μου έκανε καλό και μου έχει αλλάξει προς το καλύτερο τον χαρακτήρα μου.
giotaki83
giotaki83

Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Τόπος : SALONIKA FTWXOMANA

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από Ladycat Τρι Απρ 12, 2011 4:55 am

δεν μου αλλαξε τιποτα αλλα το μονο που αλλαξε ειναι οτι δεν σκεφτομαι πλεον σαν εγω αλλα εμεις
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Απρ 12, 2011 6:06 am

κ εγω οπως η γιωτα...επειδη μεναμε μαζι ο γαμος δεν αλλαξε κατι δραματικα.το παιδι αλλαξε πολυ τη ζωη μας κ ακομα προσαρμοζομαστε!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 7:14 am

και εμεις μεναμε μαζι πολυ πριν μεινω εγκυος και οντως αλλαξαν οι προτερεοτητες μετα το παιδι
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από fouli Τρι Απρ 12, 2011 3:13 pm

Εγινα υστερική με το τι θα βαλουμε στο στόμα μας (εννοώ σωστή διατροφη). Πήρα πάνω μου όλες τις ευθύνες για το σπιτικό και τα παιδιά λες και είμαι η σούπερ μαμά . Επαψα να ζητάω βοήθεια, ποτέ δε ζητούσα αλλά τωρα το παράκανα, είμαι πιο απαισιόδοξη για το μέλλον και ωρες ωρες εχω κάτι απόψεις λες και είμαι 50 χρονών. Το μόνο καλό έμαθα να αγχόνομαι μόνο για τα σημαντικά ενω τα ασύμαντα ας πάνε παρακάτω.
fouli
fouli

Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2011
Ζώδια : Λέων Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα, Κολωνός

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Απρ 12, 2011 3:15 pm

αυτο με τις αποψεις πια...και εγω εχω κατι αποψεις που πριν 10 χρονια τις εβριζα!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από Rea Τετ Απρ 13, 2011 1:23 am

Δεν άλλαξε τίποτα - συγκατοικούσαμε ήδη 5 χρόνια, είχαμε σχέση άλλα 6, τι να αλλάξει... Με συνήθισε ο οργανισμός του...

Παράξενη ήμουν παράξενη έμεινα. Και γκρινιάρα. Και έτοιμη για άμυνα. Και όλα τα στραβά μου.

Το μόνο καλό μου ότι τον αγαπώ πολύ. Και προσπαθώ κάθε μέρα να έιναι μια ευτυχισμένη μέρα.

Κατά τα άλλα η συμπεριφορά μου άλλαξε ως προς τους τρίτους. Γιατί πλέον φέρομαι εκ του ασφαλούς καθώς ξέρω ότι πάντα θα έχω τη ζεστή αγκαλιά του αντρός μου, οπότε τους άλλους τους έχω χεσμένους (σόρυ για την έκφραση). Εκτός από το διδυμάκι μου.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από giotaki83 Τετ Απρ 13, 2011 3:27 am

Rea έγραψε:Δεν άλλαξε τίποτα - συγκατοικούσαμε ήδη 5 χρόνια, είχαμε σχέση άλλα 6, τι να αλλάξει... Με συνήθισε ο οργανισμός του...

Παράξενη ήμουν παράξενη έμεινα. Και γκρινιάρα. Και έτοιμη για άμυνα. Και όλα τα στραβά μου.

Το μόνο καλό μου ότι τον αγαπώ πολύ. Και προσπαθώ κάθε μέρα να έιναι μια ευτυχισμένη μέρα.

Κατά τα άλλα η συμπεριφορά μου άλλαξε ως προς τους τρίτους. Γιατί πλέον φέρομαι εκ του ασφαλούς καθώς ξέρω ότι πάντα θα έχω τη ζεστή αγκαλιά του αντρός μου, οπότε τους άλλους τους έχω χεσμένους (σόρυ για την έκφραση). Εκτός από το διδυμάκι μου.

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? 1619510625 τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? 1619510625 τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? 1619510625 τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? 1619510625
giotaki83
giotaki83

Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Τόπος : SALONIKA FTWXOMANA

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από agelaki-007 Τετ Απρ 13, 2011 4:42 am

ωρες ωρες θελω και λιγο την ησυχια μου και να πεσω στον υπνο και να ξυπνησω την αλλη μερα τωρα αυτο δεν γινετε μου λειπει η ηρεμια και η ησυχια !
agelaki-007
agelaki-007

Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : καλλιθεα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από agelaki-007 Τετ Απρ 13, 2011 4:49 am

για τον αντρα μου το λεω !
agelaki-007
agelaki-007

Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : καλλιθεα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από fridoula Τετ Απρ 13, 2011 5:41 am

σε εμας παλι δεν αλλαξε κατι ουσιαστικα μετα τον γαμο γιατι δεν ειχαμε παιδι αμεσως μετα απο ενα χρονο το αποφασισαμε,γιατι μεναμε μαζι οποτε την καθημερινοτητα την ειχαμε.δουλευα και εγω και ειμασταν πιο ξεγνοιαστα!
οι προτεραιοτητες μας αλλαξαν με το παιδι!εμενα προσωπικα μου λειπει το οτι δεν δουλευω και κλειστηκα σε ενα σπιτι,εχασα τις ισσοροπιες μου,ο υπνος χωρις εννοια..(εννοειται οτι δεν μετανιωνω)
στον χαρακτηρα μου αλλαξε το οτι δεν δεχομαι πολλα απο τους γυρω γιατι εχω τρομερη συμπαρασταση απο τον αντρα μου και δεν στεναχωριεμαι για πραγματα που πριν τα επαιρνα πολυ τοις μετρητοις!
οσο για αποψεις που παλια δεν της ενεκρινα τωρα εχω πισωγυρισματα!

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 6:18 am

agelaki-007 έγραψε:για τον αντρα μου το λεω !
χαχαχαχαχαχα!!!ε τις ωρες που δουλευει δεν εχεις ησυχια?
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από agelaki-007 Τετ Απρ 13, 2011 7:02 am

μωρε ησυχια εχω αλλα καμια φορα θελω να ειμαι και λιγο free
agelaki-007
agelaki-007

Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : καλλιθεα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Απρ 13, 2011 7:09 am

στειλτον διακοπες στη μαμα χαχαχα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο??? Empty Απ: τι αλλαξε στο χαρακτηρα σας με το γαμο???

Δημοσίευση από arnikol Τετ Μάης 04, 2011 11:18 pm

Έμαθα να κάνω διάλογο και ενίοτε να υποχωρώ στους καβγάδες με τον άντρα μου.

arnikol

Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Ζώδια : Ιχθύς Μαϊμου
Ηλικία : 44
Τόπος : Karditsa

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης