Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

+14
geonutr
VAMPIRE
littlefish
joan80
koufetaki
vassiliki
trianmeli
derbybaby
Μαρσυ
ΠΟΠΗ
Rea
Thaumataki
elenikaram
Ladycat
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από Ladycat Δευ Μαρ 07, 2011 11:26 am

ουοαουου σεξυ
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από elenikaram Δευ Μαρ 07, 2011 11:29 am

Λεων??? απαπαπα! εγω ρε κοριτσια δεν ξερω τι ωροσκοπο εχω, το ειχα βρει καποτε αλλα το ξεχασα!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από ???????? Δευ Μαρ 07, 2011 11:31 am

elenikaram έγραψε:Λεων??? απαπαπα! εγω ρε κοριτσια δεν ξερω τι ωροσκοπο εχω, το ειχα βρει καποτε αλλα το ξεχασα!


δωσε ωρα και τοπο και ημερομηνια γεννησησς να στο βρω αλλα αυριο

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από ???????? Δευ Μαρ 07, 2011 11:34 am

Thaumataki έγραψε:Ποιος νοιαζεται τωρα για τον αντρα μου???
Πες μου για μενα!!! Λεων με ωροσκοπο Σκορπιο..... Ειμαι σοβαρα???Να ανησυχω???
Η Γυναίκα Λέων ( 23/7 - 22/9 )
θυμηθείτε την Τζάκυ Ωνάση, τη Μαντόνα, την Πριγκίπισσα Μαργαρίτα, την Πριγκίπισσα 'Aννα, τη Λούση Μπολ και τη Σούζαν Τζωρτζ. Δεν είναι οι τύποι των γυναικών που φαίνονται και δεν ακούγονται!
'Eτσι εάν η αγαπημένη των ονείρων σας είναι η "γυναίκα που λέει πάντα ναι" που λατρεύει το χώμα που πατάτε θα ήταν καλύτερα να ξεχάσετε ότι μπορείτε να γοητεύσετε μια Λέαινα.
Τουλάχιστον έτσι μπορεί να φαίνεται την αρχή. 'Oμως μην εξαπατείστε από τους αυταρχικούς τους τρόπους, γιατί ο καλύτερος τρόπος για να την κερδίσετε είναι να της κάνετε το αφεντικό για λίγο. Μπορεί να είναι πάρα πολύ ισχυρή και βέβαια αυτό είναι εις βάρος της, και κατά βάθος το ξέρει. Συχνά θα καλωσορίσει τον άνδρα που της δείχνει ότι αυτός είναι το αφεντικό, εφ' όσον σας σέβεται και θυμάστε να την επαινείτε όταν χρειάζεται.
Η ΓΥΝΑΙΚΑ Λέων κυβερνάται από τον Ήλιο και προφανώς έχει πολλά από τα χαρακτηριστικά όπως ο άνδρας Λέων, ακτινοβολεί λάμψη όταν μπαίνει σένα ένα δωμάτιο. Η χαίτη των μαλλιών της είναι μεγαλύτερη από του άνδρα Λέοντα Συχνά πέφτει στο πρόσωπο της, δήθεν ακατάστατα όχι όμως πάρα πολύ γιατί αυτό θα αφαιρούσε κάτι από τη βασιλική της εμφάνιση.
Αυτή Η ΓΥΝΑΙΚΑ έχει πολύ σεξ-απήλ και το γνωρίζει. Πρέπει να είναι η κυριότερη πράξη στο έργο, το κέντρο της έλξης. Το προσκήνιο φτιάχτηκε γι αυτήν. Αφήστε τους άλλους ανθρώπους στη χορωδία οι Λέαινες γυναίκες όπως η Σάρα Μπράιτμαν ξέρουν ότι πρέπει να είναι πάντα στο προσκήνιο. 'Eτσι για να αιχμαλωτίσετε την καρδιά αυτής της γυναίκας δεν πρέπει μόνο να σας σέβεται, αλλά θα ήταν καλύτερα για σας να είστε ο κύριος του παιχνιδιού όταν είναι η στιγμή του έρωτα - και του σεξ!
Δεν θα ανεχτεί τους εγωιστές εραστές, βεβαιωθείτε λοιπόν ότι η τεχνική σας είναι τέλεια. Αν νομίζετε όμως ότι θα βρεθείτε με κάποια αλαζονική, απαιτητική στρίγκλα, κάνετε λάθος. 'Oπως με τον άνδρα Λέοντα έτσι κι η καρδιά αυτής της γυναίκας είναι πολύ μεγάλη, ο βρυχηθμός της μπορεί ν' ακούγεται δυνατός αλλά κατά βάθος είναι μόνο μια τρυφερή γατούλα που θέλει να αγαπηθεί.
Προσπαθήστε να καταλάβετε ότι δεν είναι εύκολο να είναι κάποιος γυναίκα Λέων, το δεύτερο από τα ζώδια της φωτιάς. Περιγράφεται πάντα σαν δυνατή, ισχυρή, αυταρχική, κυριαρχική αρχηγός μεταξύ των γυναικών. Μερικές φορές της είναι πραγματικά δύσκολο να μετριάσει τη δύναμη της προσωπικότητας της, γιατί. το να δίνει διαταγές της είναι πολύ εύκολο. Πιθανώς να ήταν ο αρχηγός της παρέας όταν ήταν μικρή - και η εικόνα δεν έχει αλλάξει. Αυτό που ήθελε κατά κάποιον τρόπο το κατάφερε.
Οι εύκολες νίκες όμως δεν σημαίνουν τίποτα γι' αυτήν, γι' αυτό πολύ συχνά αντιμετωπίζει δυσκολίες με τους άνδρες. Η ΓΥΝΑΙΚΑ Λέων θέλει να είναι ερωτευμένη - είναι βασικό γι' αυτήν να αισθάνεται πραγματικά πλήρωση. Το πρόβλημα είναι ότι είναι πολύ εύκολο να χάσει την καρδιά της για κάποιον που ερωτεύθηκε λόγω της εμφάνισης του και της ικανότητας του στο κρεβάτι.
Ο άνδρας που είναι ωραίος και καλοντυμένος, αυτός που την πηγαίνει σ' όλα τα κατάλληλα μέρη έχει μάθει ένα σίγουρο τρόπο για να γοητεύσει αυτή την πύρινΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. 'Oμως, .για να αιχμαλωτίσετε αληθινά την καρδιά της πρέπει να έχετε κάτι παραπάνω, πρέπει να έχετε αντοχή, μυαλό που να συνδυάζεται με τη δύναμη σας, και πρέπει να τη διατάζετε (όχι πολύ) τόσο που να την κάνετε να δει ότι εσείς είστε το αφεντικό.
Εάν η αγαπημένη των ονείρων σας καταλήξει να γίνει η σύντροφος της ζωής σας, είναι ο τύπος της γυναίκας που θα τα δώσει όλα για να σας κάνει ευτυχισμένο. θα είναι θαυμάσια οικοδέσποινα και θα έχουν να λένε για τα πάρτι της. θα είναι πολύ τρυφερή μητέρα (μολονότι όταν τα παιδιά αρχίζουν να μεγαλώνουν ίσως θα πρέπει να συνηθίσει σιγά-σιγά να μην είναι το κέντρο της προσοχής).
Εάν δεν μπορείτε να μαντέψετε το ζώδιο της από τα μαλλιά της, ή τα μοντέρνα ρούχα της (που έχουν την Ιταλική ή Γαλλική φίρμα απ την κορυφή μέχρι τα νύχια), θα είναι βέβαιο ότι θα νοιώσετε τη δύναμη της προσωπικότητας της. Αυτή είναι Η ΓΥΝΑΙΚΑ που πιθανώς θα σας γοητεύσει εάν δεν είστε αρκετά γρήγορος να το κάνετε πρώτος!
Γιατί μην ξεχνάτε ότι δεν έχει τύψεις για ό,τι κάνει. Αυτή Η ΓΥΝΑΙΚΑ είναι κυνηγός κι αν είστε το θήραμα περιμένετε σ' απολαύσετε συναρπαστικές στιγμές. Πού θα τη βρείτε λοιπόν εάν δεν έχει μια θέση υπεροχής στην εταιρεία που εργάζεστε;
Είναι μια δυναμική εργαζόμενΗ ΓΥΝΑΙΚΑ, μια φθασμένη ηθοποιός, σύμβουλος δημοσίων σχέσεων και θα την βρείτε όπου γίνεται πάρτι, στις disco σίγουρα θα βρείτε μια Λέαινα.
Εργάζεται σκληρά και παίζει σκληρά. Της αρέσει κάθε τι που συνδέεται με τον κόσμο του θεάματος. Λατρεύει τις διακοπές σε ηλιόλουστα εξωτικά κλίματα, όπου θα τη μεταχειρίζονται σαν βασίλισσα, βεβαίως! Εάν είναι η οικοδέσποινα του πάρτι που είστε προσκεκλημένος το καλύτερο δώρο είναι μια σαμπάνια.
Λατρεύουν να παίρνουν δώρα σ' όλα τα σχήματα και μορφές, τζηνς απ' του Armani και ακριβά γαλλικά αρώματα - αλλά δεν πρέπει να απελπίζεστε αν ο λογαριασμός της τράπεζα σας δεν θα επιτρέψει τέτοια υπερβολικά δώρα. Είναι η σκέψη που μετράει γι' αυτήν (Αλλά αν μπορείτε να ξοδέψετε να θυμάστε ότι αγαπούν τον Επαγγελματικό - ιδίως τα χρυσά βραχιόλια! Είναι λίγο δύσκολο να γοητεύσετε μια Λέαινα αλλά αξίζει τον κόπο, γιατί θα καταλήξετε με μιαν απίστευτα πιστή και τρυφερή σύντροφο - εφ' όσον βέβαια έχετε δαμάσει μερικούς απ' τους πιο αυταρχικούς της τρόπους.
Βεβαιωθείτε ότι δεν θα την αφήσετε ποτέ να αντιληφθεί ότι γνωρίζετε ότι δεν είναι τόσο σκληρή όσο υποκρίνεται, θέλει να τη σέβεστε για τη δυνατή προσωπικότητα της και να τη μεταχειρίζεστε σαν βασίλισσα - αυτό είναι - δικαίωμα του Λέοντα απ' τη γέννηση του.
ωροσκοπος σκορπιος!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θάρρος, πείσμα, μάχιμη στάση ζωής και αγάπη για εξερευνήσεις σε βάθος ή σε εύρος είναι ο συνδυασμός ζωδίου και ωροσκόπου για σας. Έχετε μία μαγνητική γοητεία και σαγηνεύετε δίχως να κουράζετε όμως τον άλλο. Ωστόσο, πίσω από την γοητεία αυτή, παρά το ανέμελο ύφος, κρύβεται μία μεγάλη και σταθερή θέληση, για να πετύχετε κάθε στόχο που βάλατε στη ζωή. Η σφραγίδα σας θα μπει και δεν σας ενδιαφέρει η γνώμη των άλλων. Πιστοί και προσιτοί, θα σας προτιμούν για το χιούμορ που ίσως είναι λίγο καυστικό.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από Thaumataki Δευ Μαρ 07, 2011 11:48 am

Embarassed τηανκυοθ pale Basketball affraid love
Μεσα επεσε!!!!
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από ???????? Δευ Μαρ 07, 2011 12:35 pm

και επιστημονικη γνωμη να μη λες οτι δεν ειμαι αντικειμενικη!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Μαρ 07, 2011 12:48 pm

χμ ανηξατε τετοιο ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ και ελειπα η μουλαρα .
εγω ζυγος
ο αντρας μου σκορπιος
ο χοντρουλης μου σκορπιος
εχει απιστευτο πεισμα οτι κ ν τ πεις κ ειναι λαθος θ τ ιποστηρηζει γ τα επομενα 100 χρονια
κανει καφε τ [πινει εσυ φταις ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ?? επειδη το εκανα εγω λεει
αγυρηστο κφαλι πολυλογας
τ λεω κατι την αλλη μερα τ ακουει απο αλλον μ λεει αυτο κ αυτο καλα λεω μ δουλευεις εχθες δεν στο πα
αμα κοιμηθει βαζω 2 ξυπνητηρια κ παλι δεν ξυπνα πρεπει ν ονξυπνησω κ παλι δεν ξυπνα ευκολα
γκρινιαζω γ τ παραμικρο οταν με ακουει
ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΣΕΧ .. love

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από Μαρσυ Δευ Μαρ 07, 2011 4:45 pm

Εγω θα πω...αντρες ετοιμοι για ολα μα πανω απο ολα για σπασιμο νευρων!!
Ο δικος μου...μου την εχει βιδωσει τωρα τελευταια...κι ειμαστε ετσι ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 873430 Καλα,παντα για το ιδιο θεμα με νευριαζει....
Καρκινος σου λεει..ευαισθητος και γλυκος...και κλαψας θα πω εγω και ψευτοσυναισθηματικος μερικες φορες!!
Τελοσπαντων....ο καρκινος παντως τις εχει τις κωλοδαγκανιτσες του...μια χαρα τσιμπαει το κατα τα αλλα ζαχαρωμενο ζωδιακι!!

Μαρσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Τόπος : Αιτ/νια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Μαρ 08, 2011 1:11 am

λοιπον να μιλησω εγω που εχω αντρα καραπαρθενο με ωροσκοπο λεοντα???? για πειτ εδω να σας πω κ εγω τι παει να πει γκρινια ιδιοτροπια κ τελειομανια??νβα πω κ για εργασιομανια? φυσικα δεν μπορω τους τεμπεληδες καθολου! εγω μια εκπληκτικη ζυγος με ωροσκοπο αιγοκερω που επειδη εχω γινει σαν φουσκα εχω πεσει πολυ στα νταουν μου! ο ζουζουνος μου σκορπιος με ωροσκοπο διδυμο..πολυ σεξυ μπου!!

υ.γ. τρελαινομαι για ζωδια!!!!!!!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από trianmeli Τρι Μαρ 08, 2011 1:30 am

μια που το πιασαμε το θεμα να σας πω και τα δικα μου εγω εχω εναν αντρα απιστευτα γκρινιαρη σε οτι εχει να κανει με το παιδι νομιζει οτι τα ξερει ολα και κανει συνεχεια υποδειξεις σε σημειο που βγαζω καπνους και τα ματια μου γυρνανε υδροχοος με ωροσκοπο σκορπιο, εγω σκορπιος με ωροσκοπο καρκινο και ο μπεμπης μας σκορπιος με ωροσκοπο ζυγο, αυτος ο σκορπιος ειναι στο αιμα μας μου φαινεται
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Μαρ 08, 2011 1:48 am

και εμένα καρκίνος είναι ο αγαπούλης μου!δεν υπάρχει πιο καλόβολο πλάσμα.βέβαια κι αυτός εχει τα στραβά του...μην τυχόν και του θίξεις την υπερηφάνια γίνεται άλλος άνθρωπος!σίγα ρε του λέω και τι έγινε?ααααα!φωνάζει εμένα με ξέρει τόσος κόσμος,εγώ εχω 1 όνομααααα!και εγώ εχω ονομα άλλα δεν κάνω έτσι!!
κατα τα άλλα είναι ενας άγγελος μάλλον εγώ είμαι η στριμμένη!(τοξότης!!!)
ααα και κάτι ακόμα.αν και ηλεκτρολόγος και πιάνουν τα χέρια του,στο σπίτι είναι ικανός να με αφήσει πχ να καρφώσω εγώ τα κάρδρα γιατί βαριέται ή να αλλάξω εγώ το κάθισμα της λεκάνης της τουαλέττα γιατί το εχουμε αγοράσει πριν 20 μέρες και ολο λεει αυριο θα το αλλάξω ωσπου στο τέλος το κάνω μόνη μου για να ξεμπερδευω!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από koufetaki Τρι Μαρ 08, 2011 1:52 am

εμενα ειναι κριος καθηστε να ψαξω ωροσκοπο...
edit με ωροσκοπο ταυρο...αυτο ειναι καλο ή κακο?παντος μουλαρι ειναι σιγουρα το χρυσο μου εγω ειμαι ιχθυς με ωροσκοπο αιγοκερο λεει.
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από Thaumataki Τρι Μαρ 08, 2011 2:27 am

vassiliki έγραψε:και εμένα καρκίνος είναι ο αγαπούλης μου!δεν υπάρχει πιο καλόβολο πλάσμα.βέβαια κι αυτός εχει τα στραβά του...μην τυχόν και του θίξεις την υπερηφάνια γίνεται άλλος άνθρωπος!σίγα ρε του λέω και τι έγινε?ααααα!φωνάζει εμένα με ξέρει τόσος κόσμος,εγώ εχω 1 όνομααααα!και εγώ εχω ονομα άλλα δεν κάνω έτσι!!
κατα τα άλλα είναι ενας άγγελος μάλλον εγώ είμαι η στριμμένη!(τοξότης!!!)
ααα και κάτι ακόμα.αν και ηλεκτρολόγος και πιάνουν τα χέρια του,στο σπίτι είναι ικανός να με αφήσει πχ να καρφώσω εγώ τα κάρδρα γιατί βαριέται ή να αλλάξω εγώ το κάθισμα της λεκάνης της τουαλέττα γιατί το εχουμε αγοράσει πριν 20 μέρες και ολο λεει αυριο θα το αλλάξω ωσπου στο τέλος το κάνω μόνη μου για να ξεμπερδευω!
Εμεις πρεπει αν χουμε τον ιδιο αντρα, δεν εξηγειται αλλιως!
Παρεξηγιααααρης και αμα παρεξηγηθει δε το λεει κιολας!Τον ρωταω ''τι εχεις'' και παιρνω τη κλασσικη απαντηση ''τιποτα''.
Μετα την εγκυμοσυνη μου μεινανε 3 κιλακια (ευτυχως τα εχασα)κι ενα βραδυ αποφασιζουμε να παμε για ποτακι οι 2 μας χαλαρα. Σε μια δοση του λεω ''εγω γεννησα εσυ εκανες μπουτακια'' και του πιανω τα μπουτακια....Τι ηθελα και το πα!!!!!! Ξαφνικα κατεβαζει μια προβοσκιδα νααααααααααααααααααααα με το συμπαθιο!Του λεω ''Πες μου οτι σε πειραξε αυτο που σου πα για τα μπουτια'' και μου απανταει ''φαινομαι να χω κατι; λες να μαι γκομενα και να παρεξηγουμαι με τις βλακεις που λες;;;;'' clown Φυσικα και δε το πιστεψα, αλλα περιμενα την εκρηξη του mpoym ωσπου σκαει μυτη ενας νεαρος και καθεται διπλα μας μονος του και μου κανει το μπουμπουκι μου ''αντε καστε διπλα μαζι του που καθεται μονος του, εχει και ωραια μπουτια'' clown clown clown cyclops cyclops Smile Smile Να θελω να κοπανηθω απο τα γελια και να κρατιεμαι να μη τον αγριεψω κι αλλο! ''αρα σε πειραξε'' λεω και αν ισχυριζεται ''οχι'' Περιττο να πω πως στο δρομο για το σπιτι τσακωνομασταν μεσα στο αμαξι και εκανε 4 μερες να μου μιλησει!
Αλλο.....ειναι προγραμματιστης, αρα ο,τι εχει σχεση με υπολογιστες τα ξερει νερακι! Σε μια δοση το laptop μου κολλουσε, γιατι ειχε ληξει το antivairus και γω δεν ειχα παρει πρεφα τιποτα και ειχε γεμισει ιους. Του το λεω, ''αααααα θα στο φτιαξω εγω'' μου λεει καθε μερα του λεγα ''νικο φτιαξτο μου σε παρκαλω'', ''ναιιιιιι'' μου απαντουσε μεχρι που περασε 1 μηνας και το πηγα σε τεχνικο. Και μετα μου κανει ''φερε να στο φτιαξω'', ''τωωωωωωωωωωωωωωωωωωρα το χω φτιαξει ηδη, με υποχρεωσες'' του ειπα! και αρχισε να μου ριχνει ευθυνες πως εγω εφταιγα που το πηγα εξω! Ο,τι να ναι..
Thaumataki
Thaumataki

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Λέων Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : New Delhi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μαρ 08, 2011 2:54 am

παιδια να εξηγησω κατι
μετα απο χρονια ξαναλεω πουτα ψαχνω...απ τα 12 μου ασχολουμαι
δεν υπαρχει καλο και κακο!!!!!!!! γιατι ολοι ,ε καποιους ταιριαζουν και με καποιους οχι! αρα για ολους εχει και καλους και κακους!
εκτος απο καποια βαρυγδουπα που δε μπορεις να τα παραβλεψεις
πχ οι καρκινοι ειναι γκρινιαρηδες, οι διδυμοι ειναι ξεχασιαρηδες, οι κριοι ειναι ωραιοπαθεις κλπ δεν υπαρχει εγω ειμαι καλος ο αλλος κακος!
επισης παιζει πολυμεγαλο ρολο ο ωροσκοπος αυτος ειναι ησυμπεριφορα μας
το ζωδιο ειναι τα γενικα χαρακτηριστικα και ο ωροσκοπος ειναι η συμπερσιφορα μας προς τους αλλους!
επισης να πω και το αλλο
καποτε μιλησα με εναν αστρολογο και ειπα οτι προσπαθω να αποφυγω τους διδυμους γιατι μου τη δινουν εγω ειμαι καρκινος με τοξοτη και μου ειπε οτι οσο και να προσπαθω ο οικος του γαμου μουειναι στους διδυμους οποτε εχω 90 % πιθανοτητα να παρω διδυμο κι ετσι κι εγινε
αρα μην το ψαχνετε τοσο επιδερμικα
ειναι ολοκληρη επιστημη θα μου παρει ισως καιρο αλλα θα σας εξηγω λιγο λιγο
για μενα ας πουμε η κοπελα που ειπε κριος με ταυρο σωζεται απ τον ταυρο που ειναι ιδανικος για μενα αλλα για καποιον αλλο ο ταυρος ειναι χαλι μαυρο και ο κριος τελειος
παντως ξαναλεω υπαρχουν και κανονες που ολοι τους δεχονται
δηλ ο κριος ειναι εγωκεντρικος (τα ασχημα λεω) ο ταυρος ειναι παεισματαρης, ο διδυμος ειναι ναρκισιστης, ο καρκινος ειναι κλαψομπιπ μπιπ, ο λεων ειναι τεμπελης, ο παρθενος ειναι ψυχακιας με την τακτοποιηση, ο ζυγος ειναι παντα σωστος οτι κι αν πει, ο σκορπιος ειναι εκδικητικος, ο τοξοτης ειναι ιδιοτροπος, ο αιγοκερως ειναι ατομιστης , ουδροχοος ψευτρουκος, καο ο ιχθυς νευροσπασμα.....αλλη μερα θα πω και τα καλα εχω και δυο παιδια..............φιλακια

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Μαρ 08, 2011 3:43 am

Thaumataki έγραψε:
vassiliki έγραψε:και εμένα καρκίνος είναι ο αγαπούλης μου!δεν υπάρχει πιο καλόβολο πλάσμα.βέβαια κι αυτός εχει τα στραβά του...μην τυχόν και του θίξεις την υπερηφάνια γίνεται άλλος άνθρωπος!σίγα ρε του λέω και τι έγινε?ααααα!φωνάζει εμένα με ξέρει τόσος κόσμος,εγώ εχω 1 όνομααααα!και εγώ εχω ονομα άλλα δεν κάνω έτσι!!
κατα τα άλλα είναι ενας άγγελος μάλλον εγώ είμαι η στριμμένη!(τοξότης!!!)
ααα και κάτι ακόμα.αν και ηλεκτρολόγος και πιάνουν τα χέρια του,στο σπίτι είναι ικανός να με αφήσει πχ να καρφώσω εγώ τα κάρδρα γιατί βαριέται ή να αλλάξω εγώ το κάθισμα της λεκάνης της τουαλέττα γιατί το εχουμε αγοράσει πριν 20 μέρες και ολο λεει αυριο θα το αλλάξω ωσπου στο τέλος το κάνω μόνη μου για να ξεμπερδευω!
Εμεις πρεπει αν χουμε τον ιδιο αντρα, δεν εξηγειται αλλιως!
Παρεξηγιααααρης και αμα παρεξηγηθει δε το λεει κιολας!Τον ρωταω ''τι εχεις'' και παιρνω τη κλασσικη απαντηση ''τιποτα''.
Μετα την εγκυμοσυνη μου μεινανε 3 κιλακια (ευτυχως τα εχασα)κι ενα βραδυ αποφασιζουμε να παμε για ποτακι οι 2 μας χαλαρα. Σε μια δοση του λεω ''εγω γεννησα εσυ εκανες μπουτακια'' και του πιανω τα μπουτακια....Τι ηθελα και το πα!!!!!! Ξαφνικα κατεβαζει μια προβοσκιδα νααααααααααααααααααααα με το συμπαθιο!Του λεω ''Πες μου οτι σε πειραξε αυτο που σου πα για τα μπουτια'' και μου απανταει ''φαινομαι να χω κατι; λες να μαι γκομενα και να παρεξηγουμαι με τις βλακεις που λες;;;;'' ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 412522 Φυσικα και δε το πιστεψα, αλλα περιμενα την εκρηξη του ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 3656112535 ωσπου σκαει μυτη ενας νεαρος και καθεται διπλα μας μονος του και μου κανει το μπουμπουκι μου ''αντε καστε διπλα μαζι του που καθεται μονος του, εχει και ωραια μπουτια'' ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 412522 ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 412522 ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 412522 ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 273605 ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 273605 ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 732651 ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 732651 Να θελω να κοπανηθω απο τα γελια και να κρατιεμαι να μη τον αγριεψω κι αλλο! ''αρα σε πειραξε'' λεω και αν ισχυριζεται ''οχι'' Περιττο να πω πως στο δρομο για το σπιτι τσακωνομασταν μεσα στο αμαξι και εκανε 4 μερες να μου μιλησει!
Αλλο.....ειναι προγραμματιστης, αρα ο,τι εχει σχεση με υπολογιστες τα ξερει νερακι! Σε μια δοση το laptop μου κολλουσε, γιατι ειχε ληξει το antivairus και γω δεν ειχα παρει πρεφα τιποτα και ειχε γεμισει ιους. Του το λεω, ''αααααα θα στο φτιαξω εγω'' μου λεει καθε μερα του λεγα ''νικο φτιαξτο μου σε παρκαλω'', ''ναιιιιιι'' μου απαντουσε μεχρι που περασε 1 μηνας και το πηγα σε τεχνικο. Και μετα μου κανει ''φερε να στο φτιαξω'', ''τωωωωωωωωωωωωωωωωωωρα το χω φτιαξει ηδη, με υποχρεωσες'' του ειπα! και αρχισε να μου ριχνει ευθυνες πως εγω εφταιγα που το πηγα εξω! Ο,τι να ναι..
αχαχα!τα ίδια και εμείς!στην εγκυμοσύνη πήρα 14 κιλά ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 11587 και εχασα τα δεκατρία,αρα +1.στην εγκυμοσύνη μου πήρε 7 κιλά και δεν έχασε ουτε 1.το αστείο είναι οτι βρισκόμασταν σε διαφορετικές χώρες!γενικά ήταν απελπιστικά λεπτος αφού φτάσαμε να φοράμε το ίδιο νούμερο 29!τελικά ολα τα κιλά τα πήρε στην κοιλιά και στα μπούτια.στην αρχή οταν γεννησα και τον έιδα έπαθα!τι να πώ ...του λέω σου πάνε τα κιλάκια αλλά ξεκίνα γυμναστική για να σφίξεις και να πέσει η κοιλιά.τι το ήθελα να το πώ? ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 266204 μου λέει αααα ετσι,θα ξαναρχίσω το κάπνισμα να τα χάσω! ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 146704 και μου λέει εγώ δεν είπα τίποτα για τα δικά σου κιλά...!!!
ακούς?ακουω να λές!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Μαρ 08, 2011 12:02 pm

stella έγραψε:
elenikaram έγραψε:Λεων??? απαπαπα! εγω ρε κοριτσια δεν ξερω τι ωροσκοπο εχω, το ειχα βρει καποτε αλλα το ξεχασα!


δωσε ωρα και τοπο και ημερομηνια γεννησησς να στο βρω αλλα αυριο
Γεννηθηκα στις 11.25 το πρωι, στην Αθηνα, στις 8-9-1983 για πες, για πες! ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 732651
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Μαρ 08, 2011 12:08 pm

Αααααα ο δικος μου εχει δικιο.....σε ολαααααααα.....του δειχνεις ενα ποτηρι και του λες αυτο ειναι ποτηρι και λεει οχιιιιιι ειναι στυλοοοοοοο! ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 62488 και οοοοοοοτι και να γινει εγω φταιω!!!!!!!!! για ολα! θα παθει ζημια με το αμαξι αυτος, εγω φταιω, εκανε μια βλακια αυτος, εγω φταιω, αργει να παει στη δουλεια αυτος, εγω φταιω!!!! του αναβω το θερμοσιφωνο απο τις 3 το μεσημερι να κανει μπανιο που γυρναει απο την δουλεια και το θυμαται στις 10 να κανει μπανιο, λογικα εχει παγωσει το νερο, εγω φταιω!!!!χαλαει κατι στο σπιτι, εγω φταιω!!!!!! για οοοολες τις αναποδιες εγω φταιω! για ολα τα καλα που συμβαινουν ομως, αυτος εβαλε το χερακι του! ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 101803
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μαρ 08, 2011 12:19 pm

elenikaram έγραψε:
stella έγραψε:
elenikaram έγραψε:Λεων??? απαπαπα! εγω ρε κοριτσια δεν ξερω τι ωροσκοπο εχω, το ειχα βρει καποτε αλλα το ξεχασα!


δωσε ωρα και τοπο και ημερομηνια γεννησησς να στο βρω αλλα αυριο
Γεννηθηκα στις 11.25 το πρωι, στην Αθηνα, στις 8-9-1983 για πες, για πες! ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 732651


σκορπιος κουκλα!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Μαρ 08, 2011 12:23 pm

Ευχαριστω πολυ! Η κορουλα μου ειναι σκορπιος! Ο αντρας μου ζυγος και εγω παρθενος! για πες για αντρες ζυγους.......!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τρι Μαρ 08, 2011 1:09 pm

στελιτσα ουτε εγω ξερω ωροσκοπο . 22.10.1987
και ο αντρας μοτυ 9.11.1980
για πες αα και ο γιος μου 17.11.2010

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από joan80 Τρι Μαρ 08, 2011 1:18 pm

Πόπη πρεπει να γραψεις και τι ώρα έχετε γεννηθεί για να βρεις τον ωροσκόπο.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τρι Μαρ 08, 2011 1:25 pm

εγω απογευμα 6 ηωρα ο αντρας μ δεν θυμαται ωρα. ο γιος μου 21.20

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Μαρ 09, 2011 12:42 am

elenikaram έγραψε:Ευχαριστω πολυ! Η κορουλα μου ειναι σκορπιος! Ο αντρας μου ζυγος και εγω παρθενος! για πες για αντρες ζυγους.......!

χεχε εμεις ειμαστε το αναποδο! εγω ζυγος ο αντρας παρθενος κ ο γιος σκορπιος!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από ???????? Τετ Μαρ 09, 2011 1:20 am

χω τον πινακα σπιτι αλλα χτες βραδυ βρηκα και ενα σαιτ

λοιπον στο google πατατα τη λεξη ωροσκοπος
και στο πρωτο σαιτ που βγαζει γραφετε οτι ρωταει
και σας δινει τον ωροσκοπο σας!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ??Η ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Μαρ 09, 2011 1:22 am

γιατρε μου η ζηλεια του αντρουλη μου οφειλεται στον παρθενο ή στον ωροσκοπο λεοντα? παιζει ρολο οτι ειναι γεννημενος ξημερωματα 24ης αυγουστου? δηλ πανω στην αλλαγη??
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης