Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

+4
vassiliki
VAMPIRE
elenikaram
Ladycat
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από Ladycat Τρι Ιαν 29, 2013 6:06 am

http://www.stoxos.gr/2013/01/34_28.html
μαρτυρια σοκ της γιαγιας του αγγελου που εφυγε απο την ζωη
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Ιαν 29, 2013 7:00 am

ΔΕΝ ηθελε το παιδι της! ΔΕΝ ηθελε να ασχοληθει μαζι του! ΤΕΛΟΣ!
Την καλυπτε και ο στρατιωτικος! και το επαιζε μαλακας! και η γιαγια το παιδι της το καμαρωνει! ειναι προς τιμην του λεει, που της ειπε θα σε στηρηξω!
βεβαια, αμα δεν καμαρωσεις το σπιτι σου, θα πεσει να σε πλακωσει!

λοιπον, μου φαινεται οτι αυτη πηγε και γκαστρωθηκε με καποιον και βρηκε στο fb τον στρατιωτικο και σου λεει εδω ειναι το χρημα, κατσε να του κουβαληθω να κανω την τυχη μου! Twisted Evil

Μονο που δεν μας εχουν πει ακομα τι εγινε με αυτη τη αχρηστη μανα και ποιες συνεπειες θα υποστει τελικα!

ΚΡΕΜΑΛΑ ΡΕ!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από Ladycat Τρι Ιαν 29, 2013 12:06 pm

Ταυτοποιήθηκαν έπειτα από μία εβδομάδα τα στοιχεία ταυτότητας του άτυχου 11χρονου κοριτσιού, που παρασύρθηκε από λεωφορείο και έχασε τη ζωή του.


Σύμφωνα με την Αστυνομία, το κοριτσάκι λεγόταν Μαργαρίτα Νικόλοβα και όχι Στέφκα Μλαντένοβα, όπως πίστευαν αρχικά.

Το άτυχο αγγελούδι έπεσε πάνω σε λεωφορείο, με το ποδήλατό του, στην οδό Λαγκαδά και επί επτά ολόκληρες ημέρες η σορός του παραμένει στο νεκροτομείο της Θεσσαλονίκης, αφού υπήρχε, μέχρι σήμερα, η εκκρεμότητα με τα πραγματικά στοιχεία ταυτότητας.

Με την ταυτοποίηση του ονόματος ήρθε επίσης στο φως η τραγική ιστορία της μικρής Μαργαρίτας.

Γεννήθηκε στη Σόφια το 2001, αλλά οι γονείς της την εγκατέλειψαν στα χέρια των παππούδων της. Σύμφωνα με την Αστυνομία ο παππούς της, πριν πεθάνει, έβγαλε στη Βουλγαρία διαβατήριο με τη φωτογραφία της μικρής, αλλά με ψεύτικα στοιχεία και με το ονοματεπώνυμο ενός άλλου κοριτσιού, της Στέφκα Μλαντένοβα. Ο παππούς της μικρής φέρεται ότι έδωσε χρήματα στη μητέρα της Μλαντένοβα, προκειμένου να εκδοθεί το διαβατήριο στο όνομα της εγγονής του.

Η γιαγιά, που ζούσε τα τελευταία 4 χρόνια με την εγγονή της στη Θεσσαλονίκη, εμφανίστηκε σήμερα στο προξενείο της Βουλγαρίας και αποκάλυψε ότι είχε εκδοθεί το πλαστό διαβατήριο.
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Ιαν 30, 2013 5:10 am

VAMPIRE έγραψε:ποσο ακομα να σιγουρευτουν?βγηκε το ιατροδικαστικο πορισμα οτι ηταν 3 μερες αταιστο,οτι ηταν γεματο πληγες με πυον επειδη δεν το αλλαζε πανα,οτι ηταν μεσα στη βρωμια . τι αλλο θελουν?ε ρε γερμανια που θελει αυτη!
εγώ ένα δεν καταλαβαίνω, εντάξει η μάνα πιθανόν να είχε πάθει κάποια επιλόχεια ψύχωση, αλλά ο πατέρας ΠΟΥ ηταν; δεν είχε πάρει χαμπάρι τίποτα;
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Ιαν 30, 2013 5:56 am

με αλλον εμενε στην Λερο πουπσακι κ με αλλον ειχε μεινει εγκυος
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Ιαν 30, 2013 6:55 am

Ladycat έγραψε:με αλλον εμενε στην Λερο πουπσακι κ με αλλον ειχε μεινει εγκυος
β α, καλάααα..
παντως γενικά πιστεύω ότι και το γύρω περιβάλλον της φέρει ευθύνη γιατί έβλεπαν ότι κατι δεν πάει καλά στην κοπέλα και δεν έκαναν τίποτα.
γενικά αυτό το περιστατικό με τάραξε πάρα πολύ.
Πούπσυ
Πούπσυ

Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2012
Ζώδια : Παρθένος Σκύλος
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Ιαν 30, 2013 7:25 am

Εμένα δεις μου έβαλε τα σιο άσχημα συναισθήματα που μπορεί να νιώσει άνθρωπος εάν δεν το ήθελε ας το πηγαίνε σε ένα ίδρυμα ας το άφηνε σε μια πόρτα κ τόσα αλλά ! Μακάρι να της αποδοθεί η μεγαλύτερη των ποινών κ να μην την γλυτώσει λόγο ψυχολογικών
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από Ladycat Πεμ Φεβ 07, 2013 4:08 am



Η 24χρονη Μαρία, η μητέρα του μόλις 34 ημερών βρέφους, που «έφυγε» άδικα από την ζωή πιθανότατα από υποσιτισμό, συγκλονίζοντας το πανελλήνιο, σπάει για πρώτη φορά την σιωπή της.

Αρνείται όλες τις κατηγορίες και επιμένει πώς οι γιατροί της είχαν δώσει λάθος συμβουλές για την διατροφή του νεογνού. «Ο παιδίατρος είχε πει να του δίνουμε τέσσερις ώρες γάλα και τέσσερις ώρες χαμομήλι», υποστηρίζει.

«Δεν γνωρίζω αν ο θάνατος οφείλεται σε υποσιτισμό. Δεν έχει βγει ακόμα το πόρισμα του ιατροδικαστή… Το παιδί έτρωγε κανονικά μέχρι και την Πέμπτη. Από Παρασκευή άρχισε να τρώει λιγότερο και έλεγα κάτι συμβαίνει… Ήταν κρύος, είχε κλειστά τα μάτια, αλλά έκλαιγε, υπήρχε κάποια ζωντάνια», λέει η 24χρονη.

Μάλιστα, όπως υποστηρίζει τηλεφώνησε στον γιατρό την Παρασκευή και του είπε τα συμπτώματα όμως ο γιατρός της είπε να πάει… από Δευτέρα. Ωστόσο, αυτό έρχεται σε αντίθεση με τα όσα είχε δηλώσει η πεθερά της, αλλά και τα όσα δήλωσε ο διοικητής του νοσοκομείου. «Ο γιατρός είναι 365 μέρες τον χρόνο, 24 ώρες το 24ωρο εκεί. Και την συγκεκριμένη μέρα ήταν εκεί».

Η γυναίκα, που έχει δεχτεί πολλές κατηγορίες για παραμέληση, εκτιμά ότι ο υποσιτισμός του μωρού άρχισε από την πρώτη μέρα, εξαιτίας της λάθος συμβουλής των γιατρών.

«Ο παιδίατρος έκανε μια ώρα να έρθει»

Έντρομη πήρε το παιδί το πρωί του Σαββάτου, σύμφωνα με τα λεγόμενα της και πήγε στο νοσοκομείο Λέρου.

«Ο παιδίατρος ήρθε μια ώρα μετά… Πήραν το παιδί μέσα και δεν μας μιλούσε κανείς. Μας κοιτούσαν με μισό μάτι. Γονείς είμαστε, έπρεπε να μας ενημερώσουν».

«Έγιναν ιατρικά λάθη»

Η 24χρονη μητέρα ισχυρίζεται ακόμα ότι οι γιατροί ρίχνουν σε εκείνη την ευθύνη για να καλύψουν κάποια ιατρικά λάθη. «Το παιδί ήταν βρώμικο γιατί είχε μόλις ξυπνήσει και προσπάθησα να το ταΐσω. Είδα ότι δεν έτρωγε και το πήγα αμέσως στο νοσοκομείο. Τι έπρεπε να κάνω; Να το αλλάξω εκείνη την ώρα;», αναρωτιέται και επιμένει: «Το βάρος του μωρού ήταν το ίδιο. Δεν έχασε βάρος».

Επιπλέον, υποστήριξε ότι το μωρό είχε πρόβλημα με τις πάνες και για αυτό είχε συγκαεί. «Το δερματάκι του δεν δεχόταν την πάνα, για αυτό το άλλαζα συνέχεια», λέει.

«Έχω καθαρή συνείδηση»

Η γυναίκα μέχρι σήμερα δεν δείχνει να έχει καταλάβει τι έχει συμβεί. «Έχω καθαρή συνείδηση, γιατί το φρόντιζα το παιδάκι. Το τάιζα, το άλλαζα… Τώρα αυτό που θα μπορούσα να κάνω και το έχω σκεφτεί πολλές φορές είναι ότι θα μπορούσα να αλλάξω παιδίατρο. Κατά τα άλλα δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι»!!!

«Γνώρισα τον σύντροφο μου μέσω διαδικτύου»

«Γνωριστήκαμε μέσω facebook από κοινούς γνωστούς. Αρχίσαμε να μιλάμε και μετά βρισκόμασταν… Βρεθήκαμε πρώτη φορά στην Λέρο τον Οκτώβριο. Προγραμματίζαμε να παντρευτούμε σύντομα. Δεν είχαμε ορίσει ημερομηνία, αλλά θα παντρευόμασταν σύντομα», λέει εκείνη.

Όπως έγινε γνωστό, είχε μόλις βγει από μια άλλη σχέση και ήταν ήδη έγκυος, όταν βρέθηκε με τον σύντροφο της… «Δεν είχα καταλάβει ότι είμαι έγκυος, γιατί δεν είχα κανονική εγκυμοσύνη... Είχα προβλήματα και ο σύντροφος μου μου έδωσε δύναμη».

Όσο για τον βιολογικό πατέρα του μωρού: «Έκοψε κάθε επαφή μαζί μου όταν έμαθε ότι είμαι έγκυος. Του είπα και εγώ, αφού δεν το θέλεις δεν σου αξίζει κιόλας».

Τέλος, υποστηρίζει ότι ποτέ δεν σκέφτηκε να κάνει άμβλωση και καταλήγει: «Κλείνω τα αυτιά μου σε όσους μιλούν χωρίς να με ξέρουν»...

Ακούστε τι λέει στο βίντεο που ακολουθεί…


Πηγή: εκπομπή "Μίλα"
http://www.star.gr/Pages/Ellada_Kosmos.aspx?art=166702&artTitle=gia_proti_fora_i_mitera_tou_morou_pou_pethane_stin_lero_spaei_tin_siopi_tis


ασχολιαστω
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Φεβ 07, 2013 5:40 am

ψοφα μωρη σκυλα .αυτο εχω να πω. ψοφα οσο πιο γρηγορα γινεται.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Φεβ 07, 2013 9:42 am

σα δε ντρεπεται λεω γω...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Φεβ 07, 2013 10:25 am

εχει μουτρα και βγαινει και μιλαει!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από elenikaram Πεμ Φεβ 07, 2013 10:25 am

σα δε ντρεπεται η βρωμιαρα λεω εγω!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από Ladycat Πεμ Φεβ 07, 2013 10:36 am

εγω απορω γιατι ακομα δεν την εχον χωσει μεσα κ κυκλοφορει εξω
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Φεβ 07, 2013 10:40 am

και γω αυτο λεω εδω και παρα πολυ καιρο!αμα χρωστουσε 100 ευρω στο κρατος θα την ειχαν χωσει μεσα. τωρα που εκανε φονο σκοτωσε το ιδιο της το παιδι κυκλοφορει ελευθερη να κανει ζωαρα!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Φεβ 07, 2013 11:42 am

ma αυτο ηθελα να ρωτησω...για ποιο λογο κυκλοφορει ελευθερη??ο ιατροδικαστης δεν ειχε πει οτι ητνα απο ασιτια ο θανατος????
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Φεβ 07, 2013 11:53 am

ναι ο ιατροδικαστης βρηκε οτι το μωρο ηταν ΑΤΑΙΣΤΟ 3 ΜΕΡΕΣ.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από elenikaram Παρ Φεβ 08, 2013 11:04 am

Ελλας το μεγαλειο σου! μονο εδω συμβαινουν αυτα!
και στην τελικη αν ειναι παλαβη ας την κλεισουν σε ψυχιατρειο!
και ποιος μου λεει εμενα πως αν ξαναμεινει εγκυος δεν θα κανει το ιδιο?? εε?
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Φεβ 08, 2013 10:37 pm

αν ξαναμεινει εγκυος θα το γεννησει κρυφα και θα το θαψει πουθενα.
σιγα μη το ξανασκοτωσει φανερα.μετα θα κανει μπαμ οτι τα κανει επιτηδες.γιατι δε γινονται τετοια?πριν 6-7 χρονια εδω στη γερμανια η αλλη ειχε θαψει 9 παιδια μεσα σε γλαστρες.τα 2 ηταν σε καταψυκτη. και τα 9 νεογεννητα με τον λωρο ακομα επανω τους. τα γεννουσε κρυφα και τα σκοτωνε τα εθαβε ζωντανα.
να κι αυτη τετοια ψυχακιας ειναι.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από elenikaram Παρ Φεβ 08, 2013 11:56 pm

τιποτα παιδια, αυτο το να παραμενει ελευθερη, ειναι απαραδεκτο!
κ τι εγινε με αυτη που λες Δημητρα? την μαντρωσανε φανταζομαι, οχι σαν εμας εδω.....
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Φεβ 09, 2013 11:18 am

εννοειται τη μαντρωσανε...και τον αντρα της μαζι!ο οποιος και καλα ειπε οτι δεν ηξερε οτι η γυναικα του ηταν εγκυος!καλα 9 εγκυμοσυνες κ αυτος δεν καταλαβε τπτ εννοειται δεν τον πιστεψαν!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από elenikaram Σαβ Φεβ 09, 2013 12:18 pm

τι ΤΟΥΒΛΑ υπρχουν Χριστε μου! Shocked
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Φεβ 09, 2013 4:23 pm

σταματα να προσβαλεις τα τουβλα....!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από elenikaram Κυρ Φεβ 10, 2013 10:53 am

ναι, σωστα!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από Rea Τετ Φεβ 13, 2013 7:18 am

vassiliki έγραψε:ναι αλλά εγω ελένη μενω στα γιαννενα!!!!αυτα δεν μενουν κρυφα στην επαρχία!

Παίζουν πολύ και οι "φούσκες". Όπως τότε που σε κάθε σημείο της Αττικής γινόταν και μια απαγωγή ανηλίκου / μωρού. Και βγήκε το χαμόγελο και τα διέψευσε.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Στα αζήτητα η σορός της 11χρόνης

Δημοσίευση από vassiliki Πεμ Φεβ 14, 2013 2:11 pm

Rea έγραψε:
vassiliki έγραψε:ναι αλλά εγω ελένη μενω στα γιαννενα!!!!αυτα δεν μενουν κρυφα στην επαρχία!

Παίζουν πολύ και οι "φούσκες". Όπως τότε που σε κάθε σημείο της Αττικής γινόταν και μια απαγωγή ανηλίκου / μωρού. Και βγήκε το χαμόγελο και τα διέψευσε.
λες?να ηταν ψεμα.αν και εγω συνηθως ειμαι η τελευταια που μαθαίνω το οτιδήποτε.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης