Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+15
elenikaram
Μαρσυ
trianmeli
kisha
ΣΤΕΓΙΑ
littlefish
vassiliki
BokSurat
Ladycat
Rea
VAMPIRE
ΠΟΠΗ
joan80
koufetaki
derbybaby
19 απαντήσεις

Σελίδα 22 από 40 Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Μάης 14, 2012 2:46 am

O πυρετός ήταν μόνο για λίγες ώρες, ουφ!

Το συνάχι μας έμεινε (πολυ μύξα) αλλά σήμερα είναι πολύ καλύτερα...

Εμείς εκεί που μένουμε βεγκαλικά, αυτοκίνητα κλπ δεν ακούμε. Άντε κανέναν γκιόνη...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Μάης 14, 2012 2:49 am

εκει που θα κοιμωτανε ωραια ο δημητρακης τρομαξε ειναι λογικο δεν ξερεις πως θ το παρει εκεινη την στιγμη ενα παιδι

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Μάης 14, 2012 3:15 am

Βοκ το Πασχα κοιμότανε και η εκκλησία είναι πολύ μακριά οπότε δεν είχε καταλάβει τίποτα.
Για να τον ηρεμήσουμε τελικά τον πήγαμε βόλτα με το αυτοκίνητο. μολις του είπαμε ότι θα βγούμε έξω έδειξε να ξεχνάει την τρομάρα του.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Δευ Μάης 14, 2012 3:44 am

αν σας πω οτι οσο αυπνη ηταν η ηλιαννα μωρο τωρα κοιμαται 8-9 και ξυπναει 10-11 το πρωιιιιιιιιιιιιιιι???σεριιιιιιιιιιιιιιιιιιι???
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Μάης 14, 2012 3:46 am

Καλέ τι της δίνεις;;;

SmileSmile

Η δικιά μου ξυπνάει χάραμα, είναι το μόνο στο οποίο έμοιασε σε εμένα,,,
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Δευ Μάης 14, 2012 3:54 am

rea moy.7 trvei teleytaio geyma-krema h giaoyrti- kai sto kapaki 3.30 ml gala fresko plhres sto mpimpero...,mexri 8.5 mhnvnπου κοψαμε το στηθος ξυπνουσε καθε 1,5 ωρα το βραδυ και τη μερα δνε κοιμοταν...τωρα κοιμαται και το μεσημερι!!!κι αν δεν κοιμηθεικαθεταικαι ξεκουραζεταισ το κρεβατι της,αλλα ξυπναει με το παραμικρο...και σκεφτομαι πως θ αμεταφερω και ποτε τονμπεμπη μεσα...ενα παιδικο εχω,τωρα κοιμαται στο σαλονι στο παρκο
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Μάης 14, 2012 4:05 am

joan80 έγραψε:Βοκ το Πασχα κοιμότανε και η εκκλησία είναι πολύ μακριά οπότε δεν είχε καταλάβει τίποτα.
Για να τον ηρεμήσουμε τελικά τον πήγαμε βόλτα με το αυτοκίνητο. μολις του είπαμε ότι θα βγούμε έξω έδειξε να ξεχνάει την τρομάρα του.
ααααα κατάλαβα... βρε το έρμο... πήγατε βόλτα τελικά ή όχι; ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 866744
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Δευ Μάης 14, 2012 4:46 am

τζοαν μου μεγαλη τρομαρα περασε ο μικρος
κισακι δνε μου λες κι εμενα το μυστικο γηπως και κοιμηθω η ερμη
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Μάης 14, 2012 5:24 am

καλε θα στρωσει δε θα ειναι συνεχεια ετσι. μια χαρα θα κοιμαται
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Δευ Μάης 14, 2012 5:47 am

Το ηλεκτράκι τρώει 7-7:30 και γαλα 200 μλ στις 9:30 μετά το μπάνιο.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Δευ Μάης 14, 2012 5:56 am

Βοκ εννοείται ότι πήγαμε βόλτα. και μάλιστα του πήρε και κανα μισάωρο να κοιμηθεί. Που κανονικά στο αμαξι αν νυσταζει κοιμάται στο δευτερόλεπτο.

Παντως όταν ξυπνάνε τόσο νωρίς είναι δράμα. Κισα είσαι πολύ τυχερή.
Εμενα οσο είχαμε χαλιά παλευόταν η κατασταση. Τωρα ξυπνάει και κανει τόσο θορυβο που δεν ξερω τι να τον κανω. Ευτυχως από κατω εχουν παιδιά που πάνε σχολείο και ξυπνάνε κατα τις 7, διαφορετικά θα είχαμε θέμα.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Μάης 14, 2012 6:45 am

α ρε τζοαν... είναι άσχημο να ξυπναν μώρε στον ύπνο τους τρομαγμένα... εγώ προσπα΄θώ όσο μπορώ να τον μάθω στο θόρυβο... πολλές φορές κοιμάται και επίτηδες βάζω το μπλέντερ μπροστά να το συνηθίζει, γιατί εδώ που είμαστε δεν έχει καθόλου φασαρία και δεν θέλω να συνηθίσει έτσι γιατί μετά μεγαλώνοντας θεωρώ δε θα μπορεί να κοιμηθεί με τπτ αν δεν έχει την απόλυτη ησυχία...
εγώ πάλι έχω κοιμηθεί και σε νυχτερινό κλαμπ 2 φορές μάλιστα με ξύπνησαν κατά της 5 το πρωί για να φύγουμε χαχαχαχαχα
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Δευ Μάης 14, 2012 6:51 am

εμενα ευτηχως τον εχουμε μαθει στην φασαρια . αλλα ρε κοριτσια απο βδομαδα θα κανω αγιασμο το παιδι μ βλεπει ονειρα κ συνεχεια τ ιδιο οταν ξυπναει μ δειχνει μ το χερι κ φοβαται και κλαιει
και αρχιζω κ φοβαμαι κ εγω
αντε μετα ν τα ηρεμησεις ο δικος μ ειναι κ χεστεις κλαμα κ κακο
αχ τζοαν εσυ εχεις αμαξι εγω που δεν εχω θα περνουμε σβαρνα το καροτσι?

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Μάης 14, 2012 11:28 pm

καλε φυσιολογικο ειναι σιγα μη κανεις και εξορκισμο...
κατι φοβαται μεσα στο δωματιο.προσπαθησε να καταλαβεις τι ειναι αυτο και να το εξαφανισεις.αν φοβαται πχ κανενα παιχνιδι δεν θα φυγει το παιχνιδι με τον αγιασμο.λολ.
μπορει να φοβαται κατι που δεν παει καν το μυαλο σου.μπορει να φοβαται την κουρτινα το χαλι ενα επιπλο ενα διακοσμητικο στον τοιχο ποτε δεν ξερεις!!

καλημερα ειπα?

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Μάης 15, 2012 12:22 am

Kαλημέρα κουκλες.
Και εγώ τον Δημητρη με φασαρία τον εχω μαθει να κοιμάται, αλλά αλλο φασαρία και αλλο τα μπαμ μπουμ, που ήτανε για κανα πεντάλεπτο. Και εγώ θα ξύπναγα αν κοιμόμουν.
Το πρόβλημα που έχουμε τώρα με τον ύπνο είναι ότι πλεον δεν κοιμάται αν έχουμε κοσμο στο σπίτι. Θελει να κάτσει να μην χασει τη διασκέδαση. Οπότε όλοι ερχονται μετα τις 9, να εχεουμε προλάβει να τον κοιμήσουμε. Το ίδιο και όταν ήμαστε έξω. μπορεί να είναι κομμάτια, αλλα όχι δεν θα κοιμηθεί.

joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Μάης 15, 2012 12:44 am

Ναι, οντως μεγαλωσαν. Τωρα εχουν καλυτερα πραγματα να κανουν από το να κοιμηθουν. Αλλα αυτη η γκρινια δεν παλευεται με τιποτα. Ο Δημητρης εν τω μεταξυ δεν εχει κοψει τον πρωίνο ύπνο. καποιες μέρες κατα τις 11 θελει να κοιμηθεί. Μονο αν τον πας βολτα μενει ξύπνιος.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Τρι Μάης 15, 2012 12:51 am

καλημερα!εμεςι συνεχιζουμε τον βηχα κ με εχει πιασει κ εμενα δυστυχως.
εγω τον πρωινο υπνο του τον εκοψα γιατι εστω κ μιση ωρα να κοιμοταν το μεσημερι επρεπε να πειε 4.30 για να ξανακοιμηθει.οποτε τον κοιμιζω μια κ καλη κατα τις 2 κ κατι.κ πλεον 5 παρα θα τον σηκωνω διοτι μετα δεν κοιμαται τη νυχτα.γενικα τα εχουμε κνει χαλια στον υπνο απο τοτε που κοψαμε το γαλα.κ εννοειται οτι πλεον δυσκολα κοιμαται κ στο αμαξι, ειδικα το βραδυ, ενω το μεσημερι μπορει σε πλου πιο μικρη διαδρομη να κοιμηθει.
κ πριν 10 λεπτα ειχαμε δραματα γιατι ο γιωργος τσακωθηκε με μια σφουγγαριστρα κ εριξε τετοιο κλαμα ανευ λογου που δεν λεγεται.τα εχει παιξει εντελως.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Μάης 15, 2012 1:05 am

η ραφαελα και ο αλεξ εκοψαν και οι 2 το μεσημεριανο υπνο οταν εγιναν 2 χρονων. η ραφαελα 2-3 μηνες μετα τα 2 χρονια και ο αλεξ 1-2 μηνες πριν!! απο 2 χρονων το πανε σερι απο το πρωι τις 6-7 μεχρι το βραδυ τις 8 που κοιμουνται!!
η νεφελη κοιμαται κατα τις 12 πλεον μεχρι τις 2. τωρα τελευταια μερικες φορες κοιμαται και καμια ωρα μονο αλλα εχει τυχει και 3 ωρες.
να δω θα κοψει και αυτη τον μεσημεριανο κοντα στα 2?
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Μάης 15, 2012 1:28 am

Οταν κοβουν τον μεσημεριανό ύπνο είναι δράμα. Δεν θελω να το σκέφτομαι. Εκεί που λες θα χαλαρώσω και εγώ λίγο, εχεις τα παιδιά ντουρασελ, να μην σε αφήνουν λεπτό.

Ντερμπι, πως τα καταφερε να τσακωθεί με τη σφουγγαρίστρα;
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Μάης 15, 2012 1:31 am

χχαχαχαχαχαχα θεος ο ντερμπακος
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τρι Μάης 15, 2012 2:10 am

καλημερα σε ολες σας τι κανετε?περαστικα στα μικρουλια μας
δημητρα δειχνει εξω προς την πορτα την πορτα του την εχω παντα ανοιχτη δεν εχω τπτ αλλο δηπλα απο την πορτα εχω ντουλαπα που ν την παω αν οκυριος θελει ν την μετακομισω
εμενα παιδια θα παρει την σφουγγαριστρα και θα σφουγγαρισει κ αμα κανω βημα ν την παρω μαυρο φιδι που με φαγε με μαλωνει μ το δαχτυλο και δνε σταματαει αλλα δυστηχως ευτηχως την περνω μην φαμε καμια αδεσποτη εκιε κλαμα ν δεις χτυπιεται κ φωναζει μπαμπα και οταν ερχεται ο μπαμπας τα λεει ολα μα ολα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Μάης 15, 2012 2:34 am

καλε μπορει να θελει να βγει η να εχει φαει κολλημα και να την θελει κλειστη.εγω οταν ημουν μικρη εκλαιγα επειδη φοβομουν τα πομολα απο τις πορτες. φαντασου αντε να παει το μυαλο σου τωρα εκει χαχαχαχ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Μάης 15, 2012 2:43 am

BokSurat έγραψε:εγώ πάλι έχω κοιμηθεί και σε νυχτερινό κλαμπ 2 φορές μάλιστα με ξύπνησαν κατά της 5 το πρωί για να φύγουμε χαχαχαχαχα



εγώ έχω κοιμηθεί στο χαφ νοτ πάνω σε ένα σκαμπώ στο μπαρ. Και έμεινα στο σκαμπο, δεν έπεσα.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Μάης 15, 2012 2:45 am

ΠΟΠΗ έγραψε:εμενα ευτηχως τον εχουμε μαθει στην φασαρια . αλλα ρε κοριτσια απο βδομαδα θα κανω αγιασμο το παιδι μ βλεπει ονειρα κ συνεχεια τ ιδιο οταν ξυπναει μ δειχνει μ το χερι κ φοβαται και κλαιει
και αρχιζω κ φοβαμαι κ εγω
αντε μετα ν τα ηρεμησεις ο δικος μ ειναι κ χεστεις κλαμα κ κακο



Νυχτερινός τρόμος. Πολύ συνηθισμένο στα μωρά αυτής της ηλικίας. Θέλει προσέγγιση με το μαλακό, χωρίς πολλές κουβέντες, ας πούμε με ένα σσσσσ και χαδάκι.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Μάης 15, 2012 3:22 am

αυτο ειπα και εγω.το παθαινε και η ραφαελα αυτο.αλλα σε πιο μεγαλη ηλικια. ξυπνουσε και εκλαιγε ειχε ανοιχτα ματια αλλα στην ουσια ο εγκεφαλος της κοιμοταν.ελεγε ακαταλαβηστικα και οταν την ρωτουσα με σταθερο τονο ''ραφαελα που εισαι τωρα?'' τοτε συνερχοταν και ελεγε ''στο κρεβατι μου΄΄ ξαπλωνα μαζι της και ηρεμουσε.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 22 από 40 Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης