Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+15
elenikaram
Μαρσυ
trianmeli
kisha
ΣΤΕΓΙΑ
littlefish
vassiliki
BokSurat
Ladycat
Rea
VAMPIRE
ΠΟΠΗ
joan80
koufetaki
derbybaby
19 απαντήσεις

Σελίδα 40 από 40 Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μάης 31, 2012 2:37 am

το πρωτο τπυς εγγονι ειναι... τωρα τι να σου πω; κ εμενα κουλο μου φαινεται κ η απαντηση ειναι καλα αμα θα σ κανει εγγονια θα δεις!
οποτε ασε το τρελο στη τρελα του χαχαχαχαχα
κοιτα φανταζομαι αμα θα παμε διακοπες κ θα κανουν να τουν δουν πολύ δε θα την κρατησουν λοοοοοοοοοοοοοολ
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Πεμ Μάης 31, 2012 2:41 am

popopopop katalaba otan erthei h seira mas n doume t tha kanoume...
αληθεια σκεφτηκατε ποτετι θα κανουμε σε 20 χρονια?ενωω θα υπαρχει το MOTHERS FOR EVER θα συνεχιζουμε να μιλαμε μεχρι τοτε αραγε....

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Πεμ Μάης 31, 2012 2:42 am

derbybaby έγραψε:ναι αλλα μην φανταστεις οτι βγαινω κ τσουπ ο,τι βρω...θελουν διαδικασια κ καθαρισματος κ μαγειρεματος.κ εννοειται μονο αν τα φερουν ετοιμα τα τρωω, δεν εχω μπει στη διαδικασια να μαζεψω-καθαρισω-μαγειρεψω.
η συγχωρεμενη η γιαγια μ κ καμμια θεια αμα κανει κ μας φερει κανα κατσαρολι.



Εγώ δεν τα μαγειρεύω αλά είναι ένα κρητικό εστιατόριο που του κάνει σούπερ με δενδρολίβανο...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Πεμ Μάης 31, 2012 2:43 am

ΠΟΠΗ έγραψε:popopopop katalaba otan erthei h seira mas n doume t tha kanoume...
αληθεια σκεφτηκατε ποτετι θα κανουμε σε 20 χρονια?ενωω θα υπαρχει το MOTHERS FOR EVER θα συνεχιζουμε να μιλαμε μεχρι τοτε αραγε....



εγώ ζω το σήμερα και σκασίλα μου το αύριο.

σε 20 'ετη μπορεί να έχω κερδίσει το τζόκερ και να ζω μεταξύ βραζιλίας και μπαχάμες και ο τζωρτζ να μου βάζει λαδάκι να μη καώ (βραζιλία για τις πλαστικές)
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Μάης 31, 2012 3:01 am

BokSurat έγραψε:θειος του νικου....
κ ο πετερας του καθε φορα που παμε απο το σπιτι τους επισκεψη κ αλλαζουμε το μωρο κραταν μεσα στο μπανιο παντα μια πανα του μεχρι την επομενη φορα που θα παμε (μονο με τσισα συνιθως). κ καθε φορα πουλεω οτι βρωμαν τα σκατα του μικρου (συνηθως μετα που χεζεται) βαζει τη μυτη του στο κωλο του μωρου κ λεει οτι αυτο ειναι ευοδια... φυσικα οποτε ειναι εδω ή ειμαστε εκι τους αφηνω να κανουν εκεινη τα παντα για το μωρο αφου τους αρεσει τοσο πολυ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 866744
θα μπορουσαν καλλιστα να κρατησουν ενα φορμακι,καλτσακια αντε και στην τελικη μια λερωμενη σαλιαρα και οχι τα κατουρλια του μωρου....βασικα εγω δεν θα το επετρεπα αλλα τεσπα ο καθενας οπως σκεφτεται.εγω ειμαι υπερβολα.
αλλα δεν ξερω...μου κανει λιγο καπως...ολο αυτο

BokSurat έγραψε:το πρωτο τπυς εγγονι ειναι... τωρα τι να σου πω; κ εμενα κουλο μου φαινεται κ η απαντηση ειναι καλα αμα θα σ κανει εγγονια θα δεις!
οποτε ασε το τρελο στη τρελα του χαχαχαχαχα
κοιτα φανταζομαι αμα θα παμε διακοπες κ θα κανουν να τουν δουν πολύ δε θα την κρατησουν λοοοοοοοοοοοοοολ
τι εννοει οταν λεει ''οταν κανεις εγγονια θα δεις''?

υπαρχει περιπτωση να αγαπησεις καποιον πιο πολυ απο το παιδι σου?
μη ξανακουσω τη φραση ''του παιδιου μου το παιδι ειναι 2 φορες παιδι μου...''
αυτη μου την ειχε πει η μανα μ και της λεω αρα η γιαγια με αγαπαει πιο πολυ απο εσενα.

απαντηση? ''ε αλλο το ενα αλλο το αλλο!!!'
οτι μας συμφερει?

εν παση περιπτωση οι παππουδογιαγιαδες απαλαγμενοι απο καθε ευθυνη για το παιδι ειναι μονο τριαλαλα τριαλαλο. δεν εχουν κανενα αγχος ουτε για τη διατροφη του ουτε για τα εξοδα του ουτε για την υγεια του. το παιρνουν για μερικες ωρες βγαζουν γουστα και το επιστρεφουν.

φερτε μου και εμενα ενα μωρο για το ποιο δεν θα εχω καμια ευθυνη για το τιποτα και ολο τρελλιτσα θα ειμαι...

σορρυ αλλα οποτε ακουω παππουδογιαγιαδες να λενε ''αμα κανεις εγγονια θα καταλαβεις΄΄
ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΤΗ ΒΙΔΩΝΕΙ.
δηλαδη τι υπονοουν?οτι τα χαιρονται και αγαπανε πιο πολυ απο εμας?
επειδη ο θειος ηταν ανωμαλος και εφαγε κουραδες πρεπει να τις φαει και η μανα του παιδιου?
αυτη ειναι η αποδειξη της αγαπης?να τρως σκατα....??? και τι προσφερει ακριβως αυτο σε ενα παιδι ας μου απαντησει καποιος?


γκρρρρ....!!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μάης 31, 2012 3:03 am

εγώ πάλι που συνήθως κάνω τα σχεδία μου με βάση το πιο πιθανό μου μέλλον... (δεν εννοώ τα έκτακτα φυσικά).
θεψωρ'ω οτι ναι θα συνεχίζουμε να μιλάμε και να λε΄με για τ απαιδιά μας κ για τα γκομενικά τους
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μάης 31, 2012 3:07 am

βαμπίρι δε κάθομαι να ασχοληθώ αφού εμέν αη σχέση του ςμαζί τους είναι πολύ καλή δε με νοιάζει ούτε τι κάνουν ούτε θα τους πω εγώ τι να κάνουν.

το όταν θα κάνεις εγγονιά δεν το λένε από περισσότερη αγάπη, το λένε επειδή τώρα δεν έχουν την ευθύνη για το παιδί αλλά ο ρόλος τους είναι να του κάνουν παιχνίδια δώρα κ χαρές... περνάν μαζί του μόνο τις ευχάριστες στιγμ΄ςες στιγμές δηλαδή και όχι τις ρουτίνας κ του προγράμαμτος αυτό θέλω να πω.

δεν ξέρω γιατί το παίρνεις τόσο στραβά αλλά τα δικά μου πεθερικά δεν το βλέπουν έτσι ούτε έχουν πει ποτέ "του παιδιου μου το παιδι 2 φορες παιδι μου"...
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Μάης 31, 2012 3:17 am

καλε δε μιλαω για τα πεθερικα σου. γενικα το λεω για τη νοοτροπια που εχουν οι γιαγιαδες/παππουδες.
χθες η μανα μου πχ μου ειπε .
''αμα ερχονται ιδρωμενα απο το σχολειο να τα αλλαζεις''
ε τα πηρα και εγω και της λεω ''εσυ τι λες???δεν τα αλλαζω??ετσι τα αφηνω?'' μου λεει ''εεε δεν ειπα ετσι'' ε τοτε της λεω γιατι το ειπες?υπηρχε καποιος αλλος λογος??
γενικα μου τη σπανε οι υποδειξεις για το τι θα κανω στα παιδια μου .

αν μου το κραταγε ωρες για να παω να δουλεψω θα ειχα υποχρεωση και θα εκανα μοκο.απο τη στιγμη ομως που τα κανω ολα μονη μου δεν εχω υποχρεωση σε κανεναν και δε δεχομαι υποδειξεις απο κανεναν και ειδικα δεν δεχομαι και νευριαζω οταν πανε να δειξουν οτι ενδιαφερονται πιο πολυ απο τους γονεις.
πχ 50 φορες τη μερα τηλ για να ρωτησεις αμα επεσε ο πυρετος?
ε οχι κυρια μου 2 φορες θα σου απαντησω και αμα θες.αμα δε θες ουστ.

μπορει να ακουγομαι σκληρη.
μπορει και να ειμαι.

αλλα δεν μ'αρεσει να το παιζει κανενας νοικοκυρης στο δικο μου το σπιτι.

οσο για το παμπερς το κατουρημενο.
μου ερχεται το ιδιο με το να ξερνουσε το μωρο και να μου ελεγαν αχ ασε τον εμετο του εδω να τον μυριζω καθε μερα μεχρι να ξαναρθει.

δεν μου καθεται φυσιολογικο.αλλα και παλι μιλαω προσωπικα.
μου κανει κατι σαν ''ψυχωτικη κατασταση''

αυτα απο μενα!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μάης 31, 2012 3:28 am

βρε κ εμενα μου την σπανε οι υποδειξεις κ εμενα η μανα μου σα την δικη σου ειναι αλλα της τον εχω κοψει τον αερα!

τα πεθερικα μου ομως δνε κανουν υποδειξεις... ενδιαφέρονται στο βαθμο που τους ρμοζει κ επισης εγω αναγκαστικα καπου θα τον αφηνω απο 1η αυγουστου που πρεπει να γυρισω δουλεια γιατι καλως η κακως χωρια δουλεια ΔΕ θα τα βγαλουμε περα... μακρι να μπορουσα κ εγω να ειμαι σπιτι με το παιδι η τ απαιδια ολη μερα καθε μερα και να σχολιομουν μαζι τους κ μακαρι να ακουγ ακ ενα σκασμο υποδειξεις ειλικρινα σου μιλαω ΔΕ θα με πειραζε!!!

την πανα δε την εχουν ρε συ να φαινεται... στο μπανιο την εχουν και κλειστη γυρω γυρω μεσα σε μια σακουλα, κ το παιδι το βλεπουν καθε 4-5 μερες.... εδω εγω εχω στ ασκουπιδια μου πανες του 4-5 ημερων αφου καθε τοσο τα πεταμε... αλλα γενικα κ εγω λογικο δε το βρισκω αλλα δικο τους σπιτι ειναι οτι θελουν ας κανουν δε θα κατσω να ασχοληθω!
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Μάης 31, 2012 3:29 am

απλως πιαστικα απο τη φραση ''οταν γινει γιαγια θα καταλαβεις΄''

δικιολογιες για ξεμωραμενες πραξεις....
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μάης 31, 2012 3:31 am

ναι βρε συ απλα σου ξαναλεω δεν το ειπαν για να μου δειξουν οτι το αγαπαν πιο πολυ απο τπυς γονεις το παιδι!!!
το ειπαν επειδη τωρα εχουν την ευθυνη μονο της χαρας κ της διασκεδασης μαζι του ενω αλοι εχουν την ευθυνη να τα μεγαλωσουν...
δεν το κανουν απο πραξη αγαπης, απο πραξη χαρας ειναι... (ασχετο αν κ εμενα μου φαινεται παντελος κουλο).
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Μάης 31, 2012 3:42 am

καλε γενικα το λεω και συ οκ οι δικοι σου μπορει οχι αλλα οι περισσοτεροι ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι το αγαπανε πιο πολυ το εγγονι τους ενω η ουσια ειναι αυτη που ειπες πριν.
εχουν μονο τις στιγμες της χαρας και κανενα αλλο βαρος.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Μάης 31, 2012 4:09 am

Rea έγραψε:

Εγώ δεν τα μαγειρεύω αλά είναι ένα κρητικό εστιατόριο που του κάνει σούπερ με δενδρολίβανο...

εμεις τα κανουμε κοκκινιστα εδω με κρεμμυδακι κ ετσι λιγο καυτερα....μιαμ αλλο πραγμα!!οι κρητικοι τα τρωνε ετσι με το δενδρολιβανο τα δοκιμασα αλλα τα προτιμω τα δικα μας.

οσο για τους παππουδες ειναι μωρε στον ανθρωπο οι υποδειξεις κ τα σχετικα.εμενα προσωπικα ουτε η μανα μ ουτε η πεθερα μ λενε κανε εκεινο η το αλλο.δεν ξερω δεν το επετρεψα εγω με τονχαρακτηρα μ, δεν ειναι του χαρακτηρα τους..
παντως εμενα με ενοχλουν αλλα πραγματα κ κυριως τα συνεχη φιλια στη μουρη του παιδιου μ, να το δαγκωνουν για πλακα, κ να το σηκωνουν ανευ λογου.τι που μιλαω με γραφουν .παλι σημερα το ελεγα κστη συνυφαδα μ κ στον κουνιαδο μ, μην τον σηκωνετε δενθελω γιατι μετα με κουραζει.που κ να μην με κουραζε δε γουσταρω ρε φιλε καθε τρεις κ λιγο ματσ μουτσ το μωρο!εγω δεν το φιλαω συνεχεια που ειναι κ δικος μ.α στο καλο!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μάης 31, 2012 6:19 am

αυτό με τα φιλιά το έχω κ εγώ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
εντομεταξύ κ πιο μικρός που ήταν (γιατι τώρα δε με κόφτει κ πολύ που το κάνουν) όλοι το φίλαγαν στο χέρι κ πήγαινα εγώ η παλαβή να το πλένω!
ρε παιδιά όχι στο χέρι το μωρο το βάζει στο στόμα του...
κ τα ακουγα κ απο πάνω, εδώ πιάνει κ βάζει στο στόμα του τα παιχνίδια του, το σκύλο την γάτα, επειδή τον φιλήσαμε πειράζει;
ειχα τρελα νευρα εκεινες τις μέρες... και που λέει να το φιλίσουμε το μωρό; ;φου ειναι ντυμένο... στο κεφάλι τους έλεγα από πίσω ή στο μπούτι όταν θα τον αλλάζω τίποτα εκεί στο χέρι αυτοί!
εντομεταξύ τα φιλιά σα φιλιά ομως , με εκνευριζουν κ εμένα... δεν φιλάω κόσμο γενικά δε μαρεσει ρε παιδι μου μονο αμα σκύψει ο άλλος να με φιλήσει θα παω κ εγω προς τ ακει ΔΕ το επιδιώκω με την καμία χαχαχαχαχα
δεν ξέρω αμα φίλησα καμοιά σας όταν βρεθήκαμε αλλά αν τοκανα θαταν τυχαίο Razz
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από derbybaby Πεμ Μάης 31, 2012 6:54 am

κ εγω ακριβως επειδη δεν ειμαι διαχυτικη σαν ατομο εκνευριζομαι πολυ...ασε το χερι τι φιλημα του καναν του μωρου...τωρα ομως περασαμε ποσες μερες με βηχα, ακομα ψιλοβηχει, ε δεν μπορω να ακουω την αλλη γκουχου γκουχου κ δωστου να φιλαει το ωρο στα μουτρα..πολυ μυαλο θελει????
εγω αλλα μωρακια ποτε δεν τα φιλαω!ουτε παιδακια!
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 40 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Πεμ Μάης 31, 2012 6:56 am

και μενα μου τη σπανε τα φιλια. και στα παιδια και σε μενα.
ειδικα στα παιδια και ειδικα απο μεγαλους νευριαζω.
επισης νευριαζω να τρωει ο αλλος και να δινει στο παιδι απο το ιδιο κουταλι!!! η να γλυφει τα δαχτυλα του μωρου!

-------

http://www.mothers4ever.com/viewtopic.forum?t=897
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 40 από 40 Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης