Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+14
spiouna007
VAMPIRE
koufetaki
ΠΟΠΗ
vassiliki
mikio
Rea
elenikaram
kisha
littlefish
Ladycat
trianmeli
derbybaby
joan80
18 απαντήσεις

Σελίδα 35 από 40 Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τρι Φεβ 28, 2012 3:42 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 873205

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Φεβ 28, 2012 4:01 am

οι παιδιατροι μαυ ειναι λεφτεροι!!2 κιολας ε? χαχαχαχαχα
στο ιδιο ιατρειο μαζι ειναι!μπορει να τους εχει και τους 2 !
σου βαζω και φωτο να μη παρετε γουρουνι στο σακι
καλα απο ομορφια δε τους λες και μοντελα αλλα δεν ειναι και χαλιες!εχουν πολλα ψυχικα χαρισματα!!χαχαα
ο ορθιος ειναι χωρισμενος με 2 παιδια και τον λενε Φρανκ
ο καθιστος ειναι λεφτερος και τον λενε κριστοφ
διαλεχτε!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 7052


καλα τα χουμε παιξει τελειως νομιζωωωωωω??????
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Φεβ 28, 2012 4:21 am

Επειδή η Δημητρα αναφέρθηκε σε γιδοβοσκό θα σας πω μια περίπτωση που θα σας φύγει το σκαρπέλο.

Μια κοπέλα από την κεφαλλονιά (έμενε δίπλα στο πατρικό του πατέρα μου) σπούδασε τουριστικές επιστήμε και δούλευε σε πολύ μεγάλα ξενοδοχεία (ελούντα, ρόδο, κέρκυρα κλπ). Δεν θα την έλεγες θεογκόμενα αλλά περιποιόταν τον εαυτό της, ντυνόταν σούπερ, ήξερε και 3 ξένες γλώσσες μη μου πείτε ότι δεν μπορούσε να παντρευτεί κάποιον σούπερ - τόσο κόσμο γνώριζε μέσω της δουλειάς της.

Μια χρονιά μαθαίνουμε λοιπόν η Ευαγγελία παντρεύτηκε και πήρε έναν που έχει ζα (κατσίκες κυρίως) και μια ταβέρνα σε ένα χωριό του ασχέτου έξω από το Αργοστόλι.

Εμείς λέγαμε πάει η κοπέλα χαραμιστηκε, θα μπορούσε να ΄΄εχει το καλύτερο, κάτι θα έπαθε δεν μπορεί και άλλα χαζά.

ΑΥτά λέγαμε μέχρι το καλοκαίρι που πήγαμε στο νησί. κορίτσια αν το βλέπατε θα πέρνατε και εσείς τα βουνά να κυνηγάτε τα κατσικίδια.

Φτυστός ο Άλκης Γιαννακάς βε κορίτσια Αππαπαπα ένα πράγμα... Και από τρόπους, στυλ, ντύσιμο, τι να σας λέω. Με τα ταξείδια του στο εξωτερικό, τις διασκεδάσεις του... Και την Ευαγγελία τη κοίταζε στα μάτια.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Φεβ 28, 2012 4:22 am

Dimitra83 έγραψε:οι παιδιατροι μαυ ειναι λεφτεροι!!2 κιολας ε? χαχαχαχαχα
στο ιδιο ιατρειο μαζι ειναι!μπορει να τους εχει και τους 2 !
σου βαζω και φωτο να μη παρετε γουρουνι στο σακι
καλα απο ομορφια δε τους λες και μοντελα αλλα δεν ειναι και χαλιες!εχουν πολλα ψυχικα χαρισματα!!χαχαα
ο ορθιος ειναι χωρισμενος με 2 παιδια και τον λενε Φρανκ
ο καθιστος ειναι λεφτερος και τον λενε κριστοφ
διαλεχτε!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 7052


καλα τα χουμε παιξει τελειως νομιζωωωωωω??????



Βρε συ Δημητρα μια χαρά παιδιά είναι, ωραιότατοι....
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Φεβ 28, 2012 4:24 am

καλοι ειναι ρε παιδι μου απλα η δικια σου ειναι δυσκολη γιαυτο το ειπα!
αντε θα το κανουμε το προξενιο να γλυτωσεις?χαχαχαχααα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Φεβ 28, 2012 4:30 am

Και το βλαμένο είναι πολύ ωραία κοπέλα και ας έχει τα κόμπλεξ της. Κάτσε να βρω φωτό να ανεβάσω (ή από τον γάμο ή παό η βάφτιση)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Img8505z





από το γάμο γιατί στη βάφτιση όλη την ώρα φόραγε γυαλιά ηλίου
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Φεβ 28, 2012 4:32 am

ελα ρε συ ρεα αυτο ειναι το βλαμμενο?δε της φαινεται ρε γμτ!!οντως απο εμφανιση μια χαρα ειναι!!!χμμμ με τον καθιστο γιατρο μου που ποσταρα στην προηγουμενη σελιδα νομιζω οτι θα ταιριαζει περισσοτερο χαχαχ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Φεβ 28, 2012 4:36 am

Και που να τη δεις όταν μαζεύει τα μαλλιά της. Κούκλα.

Το θέμα είναι ότι ότι κέρδισε απέξω το έχασε από μέσα... Δεν είναι τυχαίο ότι είναι σκοτωμένη με τη μάνα της τις θείες της τη νονά της, όλο τον κόσμο.

Ένας γάμος μας σώζει...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Φεβ 28, 2012 4:37 am

απαπα δεν ειναι δυνατον.καλα ουτε καν γκομενο δεν εχει?οντως ειναι ομορφη!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από littlefish Τρι Φεβ 28, 2012 4:45 am

Αν και καθυστερημενα καλη σαρακοστη κοριτσακια!

την ειχαμε κανει για τριημερο οποτε καταλαβαινετε εχω πολλα να διαβασω. Θα σχολιασω το τελευταιο.Ρεα ειναι πολυ ομορφη και μου φαινεται μοιαζει στον μπαμπα της λιγο? Γιατι και ο συζυξ σου ειναι ωραιος αντρας.Παντως ειναι κατηγορια γυναικας που απορεις πως δεν εχει καποιον...

littlefish

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Σκύλος
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Φεβ 28, 2012 4:51 am

ναι οντως ειναι ιδια ο αντρας σου νομιζω ρεα.
εχει δικιο το ψαρακι απορεις πως ειναι δυνατον να μην εχει καποιον!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Φεβ 28, 2012 4:53 am

Ξέρω για μια σχέση με ένα γυναικολόγο που είχε πριν κάτι χρόνια. τώρα πραγματικά δεν ξέρω.



ξέρεις βρε Δήμητρα είναι και κατι πέρα από την εμφάνιση που ισχύει για άντρες και γυναίκες. Είναι η αίσθηση ότι π΄ροκειται για αρσενικό ή θηλυκό, κάτι σαν τη σεξουαλική ταυτότητα. Βλέπεις γυναίκες με πιο μέτρια εμφάνιση που όμως αφήνουν πίσω τους συντρίμια. Αν η άλλη είναι ΠΑΓΟΣ τι να το κάνεις; Αυτό το είχα ξαναδεί με μια Ιταλίδα που ήξερα πριν 100 χρόνια. ¨οτι ξέρεις για τις Ιταλίδες το αντίθετο. Πολύ ωραία αλλά...

Και αυτό μου το επισήμανε ένας Γάλλος γνωστός μου που τη γνώρισε (είχα την τάση να κάνω προξενιά). Ότι ωραία κοπέλα μεν αλλά σαν γυναίκα δεν του έλεγε τίποτα. Πολύ ψυχρή...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από littlefish Τρι Φεβ 28, 2012 4:58 am

Ξερεις ποσες ξινες εχω δει που εχουν παντρευτει κατι καλα παιδια και εχω απορησει...Ισως να μην εχει βρεθει στο δρομο της ο αντρας με το μαστιγιο!Μαλλον τετοιος τυπος θα την εκανε καλα.

littlefish

Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Σκύλος
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Φεβ 28, 2012 4:59 am

σαυτο εχει δικιο ρεα.
βλεπεις καποιες γυναικες μετριες εμφανησιακα και μερικες φορες καθολου καλες εμφανησιακα και οπως το ειπες αφηνουν συντριμια!
δηλαδη η δικια σου ειναι κρυοκωλη παγοκολωνα.τι να πω η ιδια δε το εχει καταλαβει να προσπαθησει να αλλαξει ρε παιδι μου?αλλιως θα μεινει μονη στο τελος?40 δεν ειναι? κινδυνευει να μεινει χωρις οικογενεια . στο τελος θα μεινει μονη της και θα τρωγεται με τα ρουχα της!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Φεβ 28, 2012 5:00 am

μια χαρα το βρησκω το βλαμμενο και ομολογω οτι την περιμενα πιο ασχετη...
κριμα δηλαδη με τα μυαλα που κουβαλαει να μεινει αμανατη...
ενας καραυνοβολος ερωτας θα το σωσει το κοριτσι..
ωραια γυναικα παντως!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Φεβ 28, 2012 5:04 am

littlefish έγραψε:Ξερεις ποσες ξινες εχω δει που εχουν παντρευτει κατι καλα παιδια και εχω απορησει...Ισως να μην εχει βρεθει στο δρομο της ο αντρας με το μαστιγιο!Μαλλον τετοιος τυπος θα την εκανε καλα.
α ναι κιεγω!!! παιρνουν τα καλυτερα παιδια και τους κανουν οτι θελουν!και αν τολμησουν και φερουν αντιρηση???ιιιιιιιι πανικος!!!μπορει να φανε και παντοφλα!
ξερω περιπτωση ξινογαλου που πηρε παιδαρο δουλευταρα και καλο παιδι.στην ελλαδα αυτη η περιπτωση.
ολα αυτος τα εκανε στο σπιτι.
δουλειες παιδια διαβασματα ψωνια πληντυρια μαγειρεματα ΟΛΑ
αυτη εβγαινε στο μπαλκονι και εκανε αποτριχωση το πραμα της!και απο κατω απο τις καφετεριες χειροκροτουσαν ολοι χαχαχαχαχ
μεχρι και για τις διακοπες τους αυτος ετοιμασε τις βαλιτσες.πηγανε μαζι με κατι κοινους μας φιλους και οταν φτασανε η κιουρια διαπιστωσε οτι αυτος ο καψερος ξεχασε να παρει μαζι το αγαπημενο της κοκκινο σορτς και εγινε χαμος.
τσιριζε γκαριζε σαν υστερικια.αχρηστε βλακα μια δουλεια δε μπορεις να κανεις αξιος δεν εισαι και αλλα τετοια ωραια!
τα ποσα του εσουρε εκεινη τη μερα,αν ηταν αλλος θα την ειχε πατησει 2 σφαλιαρες θα την εφτυνε και θα την παραταγε εκει.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Φεβ 28, 2012 5:06 am

Dimitra83 έγραψε:σαυτο εχει δικιο ρεα.
βλεπεις καποιες γυναικες μετριες εμφανησιακα και μερικες φορες καθολου καλες εμφανησιακα και οπως το ειπες αφηνουν συντριμια!
δηλαδη η δικια σου ειναι κρυοκωλη παγοκολωνα.τι να πω η ιδια δε το εχει καταλαβει να προσπαθησει να αλλαξει ρε παιδι μου?αλλιως θα μεινει μονη στο τελος?40 δεν ειναι? κινδυνευει να μεινει χωρις οικογενεια . στο τελος θα μεινει μονη της και θα τρωγεται με τα ρουχα της!



35 είναι. Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Φεβ 28, 2012 5:11 am

εμεις εχουμε στη δουλεια μια γυναικα 60 χρονων και εχεις 2 γιους. ο ενας ειναι διαυθυντης σε τραπεζα, καλο και χρυσο παιδι και κουκλος!
παντρευτηκε λοιπον μια η οποια τον εχει βαλει να σκοτωθει με την μανα του (την συνναδελφο μου δηλαδη) και μας τα λεει η ιδια η συνναδελφος, οτι επι λεξη τον εχει βαλει μες στο βρακι του και κριμα λεει για τον γιο μου που ειναι ολοκληρος αντρας και κοτζαμ διευθυντης!

επισης βλεπεις μερικες που η φατσα τους ειναι λες και τους πατησε το τραινο και κυκλοφορουν με κατι παιδαρους! εκει μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Φεβ 28, 2012 5:39 am

ο ξαδερφος μου καλε ενας κουκλος τον βλεπεις και τον λες ανετα μοντελο.σωμα προσωπο ματια δεν εχει ουτε μια ατελεια πουθενα ομως
χωρισε την πρωτη του γυναικα η οποια ηταν μια θεα μια κουκλα και πολυ καλο κοριτσι ειχαν και 2-3 μηνων μωρο τοτε
και πηρε μια σκετη πετσα.πως βλεπεις κατι ανορεξικες στην τηλεοραση που τους πεταγονται τα κοκαλα απο παντου.μεχρι και στον θωρακα της διαγραφονται τ κοκκαλα και διαγραφονται τα πλευρα της. φοραει ρουχα απο τα παιδικα
1.55 υψος και καμια 35 κιλα πραγματικα θα την ελεγες ανορεξικη.
μαυρη μαυρη και αραχνη χωρις καθολου φρυδια(τα εβγαλε ολα με λειζερ και εχει φρυδι τατουαζ!!) και μια στριγγλα?μια κακιασμενη?
η πρωην γυναικα του επαθε ατυχημα εχει μεινει φυτο και το κοριτσακι τους (την κορη του αντρα της δηλαδη) που ειναι 9 ετων δε το θελει στο σπιτι γιατι τους κανει λεει ανω κατω.(αυτη η στριγγλα τωρα εχει 2 παιδια με τον ξαδερφο μου) το κοριτσακι εκτος απο το ψυχολογικο που περναει δεν εχει ουτε τον μπαμπα του και εχει γινει μπαλα στις γιαγιαδες.
μια φορα το πηρε για ΣΚ και το ειχε ολη μερα κατω να παιζει στην πυλωτη με τα παιδια της γειτονιας για να μη της κανει λεει το σπιτι χαλια.ολη μερα εξω και νηστικο.εφαγε σε μια γειτονισα. η στριμμενη.
πολυ ηλιθια ειναι
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Φεβ 28, 2012 5:46 am

μπορει να του κανει καλυτερο κρεβατι Razz
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Φεβ 28, 2012 5:48 am

ναι 2 κοκκαλες και μια τρυπα εμπα διαβολε και χτυπα!!
τι κρεββατι να κανει αυτο το πετσι?
οπου και να την ακουμπισεις πονας.σκετα κοκκαλα ειναι ειναι καλε!να φανταστεις η ραφαελα μαζι μαυτην εχουν την ιδια περιφερια σχεδον.και δεν ειμαι υπερβολικη!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Φεβ 28, 2012 5:52 am

απαπα! γυναικα μινιον! αχαχαχαχα
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Φεβ 28, 2012 6:31 am

Dimitra83 έγραψε:ο ξαδερφος μου καλε ενας κουκλος τον βλεπεις και τον λες ανετα μοντελο.σωμα προσωπο ματια δεν εχει ουτε μια ατελεια πουθενα ομως
χωρισε την πρωτη του γυναικα η οποια ηταν μια θεα μια κουκλα και πολυ καλο κοριτσι ειχαν και 2-3 μηνων μωρο τοτε
και πηρε μια σκετη πετσα.πως βλεπεις κατι ανορεξικες στην τηλεοραση που τους πεταγονται τα κοκαλα απο παντου.μεχρι και στον θωρακα της διαγραφονται τ κοκκαλα και διαγραφονται τα πλευρα της. φοραει ρουχα απο τα παιδικα
1.55 υψος και καμια 35 κιλα πραγματικα θα την ελεγες ανορεξικη.
μαυρη μαυρη και αραχνη χωρις καθολου φρυδια(τα εβγαλε ολα με λειζερ και εχει φρυδι τατουαζ!!) και μια στριγγλα?μια κακιασμενη?
η πρωην γυναικα του επαθε ατυχημα εχει μεινει φυτο και το κοριτσακι τους (την κορη του αντρα της δηλαδη) που ειναι 9 ετων δε το θελει στο σπιτι γιατι τους κανει λεει ανω κατω.(αυτη η στριγγλα τωρα εχει 2 παιδια με τον ξαδερφο μου) το κοριτσακι εκτος απο το ψυχολογικο που περναει δεν εχει ουτε τον μπαμπα του και εχει γινει μπαλα στις γιαγιαδες.
μια φορα το πηρε για ΣΚ και το ειχε ολη μερα κατω να παιζει στην πυλωτη με τα παιδια της γειτονιας για να μη της κανει λεει το σπιτι χαλια.ολη μερα εξω και νηστικο.εφαγε σε μια γειτονισα. η στριμμενη.
πολυ ηλιθια ειναι



ρλα μωρέ το παιδάκι, πολύ με στεναχώρησες... αυτός που φταίει όως είναι ο πατέρας της. άλλος βλαμμένος...
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Φεβ 28, 2012 6:32 am

elenikaram έγραψε:απαπα! γυναικα μινιον! αχαχαχαχα



γυναίκα σκιάχτρο. ότι πρέπει να διώχνει τα πτηνά.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τρι Φεβ 28, 2012 6:34 am

καλησπερα κι απο εμενα και καλη σαρακοστη
πρωτον θα συμφωνησω με την χριστινα ωραια γυναικα το βλαμμενο αλλα βλαμμενο δεν μπορεις να κανεις τιποτα
και δευτερον θα συμφωνησω με την ρεα ο πατερας ειναι υπεθυνος για ολα σορυ δημητρα κριμα το παιδακι
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 35 από 40 Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης