Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

+14
spiouna007
VAMPIRE
koufetaki
ΠΟΠΗ
vassiliki
mikio
Rea
elenikaram
kisha
littlefish
Ladycat
trianmeli
derbybaby
joan80
18 απαντήσεις

Σελίδα 18 από 40 Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τρι Φεβ 14, 2012 2:01 am

Δημητρα θα συμφωνησω με το Χριστινακι μακαρι να γινοντουσαν κι αυτα εδω,
Βασιλικη μου το ξερω ειναι σπαστικο εγω ειχα την πεθερα μου στο σπιτι οσο ημουνα στο μαιευτηριο κι οταν γυρισα το σπιτι ηταν πυροβολημενο να φανταστεις ουτε τα σκουπιδια με τα μπεμπιλινο δεν ειχαν πεταξει και μυριζε ολο το σπιτι, αλλα εσυ εισαι χρυσοχερα δεν ειχεις αναγκη κανενα ολα θα τα καταφερνεις
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Φεβ 14, 2012 2:12 am

από την μια λέω πάλι καλά που ήρθε κι αυτή αυτές τις μέρες γιατί τι θα έκανα με το παιδί αλλά από την άλλη σκέφτομαι οτι η "ξένη" γυναίκα(την θεία μου εννοώ)μέχρι και τα ρούχα μου απλώνει και αυτή που είναι μάνα μου ούτε να αλλάξει το παιδί?με πειράζει ρε γμτ...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Φεβ 14, 2012 3:34 am

ααααα καλα! εμενα η μανα μου τα εκανε αυτα!
οταν ημουν στο μαιευτηριο και γυρισα σπιτι τι να δω???
τα απλυτα στο κουτι των απλυτων στοιβα μεχρι απανω, τα πιατα απλυτα στην κουζινα και ρουχα παντου πεταμενα στο σαλονι!
μου ειπε ο αντρας μου οτι αυτος εβαλε ενα πληντυριο και ντραπηκα κοριτσια...
η μανα μου ηταν κολημμενη πανω στο φεις και κοινοποιουσε φωτο της μπεμπας!!! Idea
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Φεβ 14, 2012 3:38 am

κοριτσια δε μας κρατησαν πολυ στον ψυχολογο γιατι λεει ειναι μικρος για να κανουν διαγνωση σαυτο το ιατρειο τζαμπα γμτ να μη το ξερα!
μου εδωσαν τηλ να παρω αυριο σε εναν οργανισμο που ερχονται ειδικοι στο σπιτι .για να σας δωσω να καταλαβετε κατι σαν τις ντανταδες στην τηλεοραση μουχαχαχαχα
της ειπα οτι οταν ο αλεξ ειναι εκτος σπιτιου ολοι λενε τι καλο και τι ηρεμο παιδι και τον θαυμαζουν αλλα μεσα στο σπιτι ειναι αγριμι.
αν δε γινει το δικο του χτυπιεται στα πατωματα ουρλιαζει και βαραει οποιον βρει μπροστα του ακομα και το μωρο!πεταει πραγματα βαραει πορτες και ολα αυτα ουρλιαζοντας
και αν εκεινη την ωρα του πω'' ηρεμησε σε παρακαλω να σου εξηγησω''
θα τσιριξει μεσα στη μουρη μου και θα φαω και καμια αναποδη!
α πληρωμενες απο το κρατος ειναι οι ''ντανταδες''βασικα παιδοψυχολογοι ειναι κιαυτες αλλα για προσχολικες ηλικιες
αυτα τα νεα μαααααααας
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Φεβ 14, 2012 3:44 am

πολυ ατιθασος ο πιτσιρικας! και απ οσο θυμαμαι παντα ετσι ηταν...
γιατι ομως?
εσυ τι πιστευεις γιαυτη την συμπεριφορα του?
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από joan80 Τρι Φεβ 14, 2012 4:17 am

Dimitra83 έγραψε:αν δε γινει το δικο του χτυπιεται στα πατωματα ουρλιαζει και βαραει οποιον βρει μπροστα του ακομα και το μωρο!πεταει πραγματα βαραει πορτες και ολα αυτα ουρλιαζοντας
και αν εκεινη την ωρα του πω'' ηρεμησε σε παρακαλω να σου εξηγησω''
θα τσιριξει μεσα στη μουρη μου και θα φαω και καμια αναποδη!



Α, ωράια, είναι σαν να βλεπω το μέλλον μου.

Ο μικρός τις τελευταίες μέρες αν δεν του κάνεις το χατίρι βαζει τα κλάματα. Θελει συνεχώς αγαλιά, μου έχει πεσει η μέση, και αν δεν τον πας εκει που θελει να πάει ή αν σου δωσει το χέρι κια δεν σηκωθείς, χτυπιέται. Νομιζω ότι δοκιμάζει τα όρια του. Αλλά δεν με ξερει καλα. Θα πάρω ωτασπίδες. Αν και δεν μου ερέσει να κλαίει, το κανει επιτηδες και δεν θελω να μαθει ότι με την τσιρίδα θα του περνάει πάντα.

Μήτσο, τελικά τα παιδία μας μοιάζουν πάρα πολύ. Τουλαχιστον είσια σε μια χωρα όπου υπάρχει οργάνωση.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από koufetaki Τρι Φεβ 14, 2012 4:21 am

καλη η οργανωση κ μπραβο στην κωλογερμανια.ομως δεν καταλαβαινω γτ πρεπει να υποστεις εσυ κ η οικογενεια σου ολο το τριπακι αυτο,αφου πηγες εκει κ σου ειπαν οτι ειναι μικρο για τετοια διαγνωση....χωρις πληρωμη.....αφου το παιδι ειναι μια χαρα ρε συ.ξερεις τι θα πει υπερκινητικο παιδι χωρις συγκενρωση?σκεψου λιγο!μλκιες κ σορι ειναι αυτα τωρα
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Rea Τρι Φεβ 14, 2012 4:40 am

μπράβο στους Γερμανούς. Γιατί στην ουσία με αυτές τις υπηρεσίες στέκονται δίπλα στο γονεά για να φέρει εις πέρας το δύσκολο έργο της ανατροφής του παιδού.

Εγώ τη συμπεριφορά του Άλεξ δεν τη βλέπω περίεργη. Εξω είναι παναγία απλά για΄δεν γνωρίζει τα όρια των τρίτων. Μέσα στο σπίτι παλεύει με όποιον τρόπο μπορεί να κάνει αυτό που θέλει. Βέβαια το κάνει με τρόπο που δεν είναι αποδεκτός από εμάς τους ενήλικες. Αλλά αυτό ξέρει.

Και εγώ έξω από το σπίτι κιουρία. Μέσα στο σπίτι αν θέλω να κάνω κάτι επιστρατεύω 1.896.387 μεθόδους:

1. γκρίνια και μουρμούρα

2. Τσιρίδες

3. Ειρωνε'ια

4. Φυγή

κλπ κλπ κλπ



Το θέμα είναι πως θα διεκδικεί κάτι χωρίς να σας τα κάνει ΝΑ.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τρι Φεβ 14, 2012 5:49 am

αχ κοριτσια ευχαριστω για τα περαστικα!κοιμηθηκε απο τις 9 σηκωθηκε 3,30 για γαλα,ξυπνησε 10,30!πωπωπωπω ονειρο ζω μημε ξυπνατε!!!!αχαχαξεκουραστηκε,μετα πηγαμε και βολτα!ο καλος μου ιδρωνε ολο το βραδυ,του επεσε ο πυρετος σημερα ειναι πολυ καλα!εχω και γιατρο 5,15!
δημητρα τι ναπω,εμειναναυδη με το συστημα εκει!αχαχαχαχ
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Φεβ 14, 2012 5:56 am

κουφετο ξερω τι θα πει υπερκινητικοτητα και ελειψη συγκεντρωσης κλπ αλλα απο το σχολειο θελουν πιστοποιηση για να μπορεσει να παει σε κανονικο σχολειο!
εδω η ραφαελα για να παει 1η δημοτικου 3 τεστ εκανε λες και θα παει στο πανεπιστημιο το παιδι.,μου ειχαν σπασει τα νευρα.
το τελευταιο το περασε με 96% και τους αφησε ολους να καταπινουν βατραχια μουχαχαχ
μετα το δημοτικο παλι αλλα τεστ για να διαλεξουν αν το παιδι εχει μελλον για γυμνασιο η για κατι αλλο.σχολεια ειναι και τα αλλα απλα το γυμνασιο ειναι ανωτερης κλασης.
στα 16-17 τελειωνουν το σχολειο και μεσως πιανουν δουλεια στον κλαδο που θα ακολουθησουν.πχ στους παιδιατρους που παω εχει 16χρονα 17χρονα 18χρονα που εξασκουνται (πληρωνονται πολυ λιγα βεβαια) τοιδιο και στο σχολειο στον παιδικο.καθε 6 μηνες φερνουν απο 2 δασκαλες εκπαιδευομενες 16χρ η 17χρ
τωρα εχουν μια ασκουμενη ελληνιδα 17χρονων ειναι το κοριτσακι
ναι το συστημα ειναι πολυ καλο σαυτο συμφωνω.απο το να δουλευουν σε καφετεριες και να ρεμαλιαζουν εδω και εκει καλυτερα ετσι
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από trianmeli Τρι Φεβ 14, 2012 5:59 am

joan80 έγραψε:
Dimitra83 έγραψε:αν δε γινει το δικο του χτυπιεται στα πατωματα ουρλιαζει και βαραει οποιον βρει μπροστα του ακομα και το μωρο!πεταει πραγματα βαραει πορτες και ολα αυτα ουρλιαζοντας
και αν εκεινη την ωρα του πω'' ηρεμησε σε παρακαλω να σου εξηγησω''
θα τσιριξει μεσα στη μουρη μου και θα φαω και καμια αναποδη!




αν δεν του κάνεις το χατίρι βαζει τα κλάματα. Θελει συνεχώς αγαλιά,, και αν δεν τον πας εκει που θελει να πάει ή αν σου δωσει το χέρι κια δεν σηκωθείς, χτυπιέται


κοριτσια βαλτε με κι εμενα στο κλαμπ τα ιδια κανει κι ο δικος μου ο οποιος σηκωνει και χερι και μας κανει ντα ντα, και πραγματικα δεν ξερω τι να κανω δεν θελω να φωναζω μπροστα του προσπαθω με ηρεμω τροπο αλλα με αγνοει
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Φεβ 14, 2012 8:47 am

joan80 έγραψε:
Dimitra83 έγραψε:αν δε γινει το δικο του χτυπιεται στα πατωματα ουρλιαζει και βαραει οποιον βρει μπροστα του ακομα και το μωρο!πεταει πραγματα βαραει πορτες και ολα αυτα ουρλιαζοντας
και αν εκεινη την ωρα του πω'' ηρεμησε σε παρακαλω να σου εξηγησω''
θα τσιριξει μεσα στη μουρη μου και θα φαω και καμια αναποδη!



Α, ωράια, είναι σαν να βλεπω το μέλλον μου.

Ο μικρός τις τελευταίες μέρες αν δεν του κάνεις το χατίρι βαζει τα κλάματα. Θελει συνεχώς αγαλιά, μου έχει πεσει η μέση, και αν δεν τον πας εκει που θελει να πάει ή αν σου δωσει το χέρι κια δεν σηκωθείς, χτυπιέται. Νομιζω ότι δοκιμάζει τα όρια του. Αλλά δεν με ξερει καλα. Θα πάρω ωτασπίδες. Αν και δεν μου ερέσει να κλαίει, το κανει επιτηδες και δεν θελω να μαθει ότι με την τσιρίδα θα του περνάει πάντα.

Μήτσο, τελικά τα παιδία μας μοιάζουν πάρα πολύ. Τουλαχιστον είσια σε μια χωρα όπου υπάρχει οργάνωση.
χα! εμένα το κάνει τους τελευταίους 10 μήνες! οτι θέλει τσιριδα και κλαματα.ευτυχώς δεν δέρνει ακόμα.αλλά και εγω δεν της έχω πει ποτέ την λέξη "ντα"οχι οτι παίζει κανέναν ρόλο... απο την αλλη αν με χτυπήσει καταλάθος κανω ότι κλαιω,της λεω οτι πόνεσα και δεν παιζω αλλο μαζί της και την αφηνω εκεί.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από VAMPIRE Τρι Φεβ 14, 2012 8:49 am

κοριτσια και ο αλεξ απο βρεφος αρχισε και ακομα συνεχιζει δυναμικα
συνηθως στα αγορια συνανταται αυτο
καλα βασσιλικη η δικια σου ειναι και κοριτσι τι να πω αγοροκοριτσο μας βγηκε μαλλον!χαχα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Φεβ 14, 2012 9:07 am

μπορεί! ο θηλικός λυσταρχος νταβέλης είναι ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 158396 πείτε μου οτι το επομενο θα βγεί ησυχο.... πλιζ !!!!!!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Φεβ 14, 2012 9:43 am

τον τιτλο του αγοροκοριτσου τον εχει η Ναντια....σας παρακαλω....!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Τρι Φεβ 14, 2012 9:50 am

πισω ολες η δικια μου ειναι ο γιαγκουλας απαπαπα αυτο το παιδι δεν υπαρχει ολοι μου λενε τι ησυχο το ησυχο κ ειναι να φτυνεις το κορφο σου απαπαπα καποιες αμαρτιες πληρωνω να το ξερετε
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από vassiliki Τρι Φεβ 14, 2012 9:52 am

Ladycat έγραψε:πισω ολες η δικια μου ειναι ο γιαγκουλας απαπαπα αυτο το παιδι δεν υπαρχει ολοι μου λενε τι ησυχο το ησυχο κ ειναι να φτυνεις το κορφο σου απαπαπα καποιες αμαρτιες πληρωνω να το ξερετε
χαχαχα! αυτο λέω κι εγω...
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Φεβ 14, 2012 9:53 am

εγω την ειχα παρει μια μερα στη δουλεια μαζι μου και μου λεει μια εκει..
Ελενη μην σε ακουσω ποτε να πεις οτι εχεις παιδι! θα σε σκοτωσω! εγω μου λεει μεγαλωνω 10 σαν την δικια σου!
της λεω, καλα Μαρακι...κατσε 2-3 ωρες στο σπιτι μαζι της και μετα ελα να μου πεις!
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τρι Φεβ 14, 2012 10:41 am

Γεια σας κοριτσια!!!Χρονια μας Πολλα,να μας χαιρονται οι αντρες μας και εμεις οι μανουλες(μελλοντικη εγω)συντομα ελπιζω,να χαιρομαστε τα βλασταρια μας!!!Τι κανετε???Σας ελειψα καθολου?Sad

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τρι Φεβ 14, 2012 10:42 am

Αχ,εγινα μπλε!!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από koufetaki Τρι Φεβ 14, 2012 10:46 am

καλος το μπλε χριστινακι μας.εγω κορες σας καληνυχτω παω στα καστρακια μου κ για μπανιο κ χουζουρι φιλια
koufetaki
koufetaki

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : my world

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Τρι Φεβ 14, 2012 10:53 am

γεια σου κουκλα μου καιρο ειχαμε να σε δουμε πως `πανε τα κεφια
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kisha Τρι Φεβ 14, 2012 10:58 am

ti kaneteeeee????εγω δε γενναω ακομηετοιμαζομαι μου ειπε ,αλλα δδεν ηθελε να με σκαλισειπαραπανω ημαια...ο μικρος 3100,ελπιζωνα μπορεσων ατον γεννησω φυσιολογικα
kisha
kisha

Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
Ζώδια : Δίδυμος Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ladycat Τρι Φεβ 14, 2012 11:01 am

με το καλο κισσουλινι μου
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!

Δημοσίευση από elenikaram Τρι Φεβ 14, 2012 11:01 am

σουπερ ο μπαμπιρας κισακι μπραβο κοπελα μου!

καλησπερα Χριστινακι! χαθηκες...
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 18 από 40 Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης