Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

+8
VAMPIRE
ΠΟΠΗ
souki
trianmeli
ChristinaThanps
vassiliki
elenikaram
Ladycat
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από trianmeli Παρ Μάης 11, 2012 5:06 am

εγω κοριτσια εχω πεθερα μαλαμα και μανα γκεσταπο και να σκεφτεις αυτο που μου τη δινει ειναι οτι αλλα λεει σε εμενα κι αλλα στη γυναικα του αδελφου μου πχ ειπα οτι θελω εαν τα καταφερω τη μικρη να τη θηλασω τουλαχιστον μεχρι να χρονισει πολεμο μου αρχισε απο τον κωνσταντινο ειχαμε θεμα με το θηλασμο δως του ξενου ηταν τωρα που γεννησε η νυφη μου και θηλαζει της λεει οσο μπορεις περισσοτερο να θηλασεις ειναι το καλυτερο για το μωρο σου πες μου τι της λες τωρα
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Μάης 11, 2012 5:13 am

εγω διακρινω μια ζηλεια αναμεσα στη μανα μου και εμενα.ακουσια μαλλον...
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από Rea Παρ Μάης 11, 2012 5:21 am

Βασικά πιστευω ότι ήθελε να ελέγχει τη ζωη σου (πιστεύοντας για καλό σου) και εσύ απλά την προσπέρασες. Για αυτό έχει θέμα.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από joan80 Παρ Μάης 11, 2012 5:26 am

Και εγώ με την πεθερά μου δεν εχω καποιο θέμα. Δεν ανακατέυεται, τουλαχιστον μπροστα μου, βοηθάει με τον Δημήτρη, όλα μια χαρά.
Η μαμα μου είναι πιο control freak και της βγαίνει γενικά. Απλά έχω βρει τα κουμπιά της και εκείνη ξερει ότι σε καποια θεματα δεν την παίρνει και σταματάει. Θα πει αυτό που θελει να σου πει γιατι θα σκάσει, εγω δεν θα την ακούσω, θα το ξαναπεί, θα το ξαναπεί και καποια στιγμή ή θα στματήσει μόνη της ή θα την σταματήσω.
Γενικά πάντως αν της μιλάω στο τηλέφωνο 2 φορές την ημέρα είναι χαρούμενη και αν δεν διαφωνήσεις πολύ έντονα με αυτό που σου λεει δεν σε πρήζει. οπότε συνήθως της λεω ναι και κανω τα δικά μου.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Μάης 11, 2012 5:29 am

Rea έγραψε:Βασικά πιστευω ότι ήθελε να ελέγχει τη ζωη σου (πιστεύοντας για καλό σου) και εσύ απλά την προσπέρασες. Για αυτό έχει θέμα.
οντως αυτο ειναι.μεσα επεσες.
δεν ειμαι ατομο ομως που θα δεχτει εντολες.και ειδικα ελεγχο. πνιγομαι. και οταν πνιγομαι απλα φευγω.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από trianmeli Παρ Μάης 11, 2012 5:30 am

Δημητρα κι εγω το ιδιο πιστευω επισης πιστευω οτι θελει να με ελεγχει 100% και να γινεται παντα το δικο της, και μενει κι απο κατω οποτε γαματα θελουμε δεν θελουμε με τον τροπο της μας τσεκαρει
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από joan80 Παρ Μάης 11, 2012 5:38 am

Μελινα είσαι στη χειρότερη θέση. Εκεί όντως δεν μπορείς να κάνεις και πολλά.
Θελει μεγαλη προσπάθεια για να τους δώσεις να καταλάβουν ότι είσαι ένα ναξάρτητο άτομο με δική του οικογένεια πλέον.
Εγω δίνω στη μαμα μου μια επίφαση ελέγχου. κανω ότι θέλω εννοείται απλώς πιστεύει ότι σε ορισμένα πραγματα ο λόγος της της μετράει. Και αυτό κατα ένα περίεργο τρόπο την κανει χαρούμενη. Παλιότερα της πήγαινα πολύ συχνά κόντρα. Με τον καιρό είδα όμως ότι τελικά η μεση οδός είναι καλύτερη. Ειμαι πιο ήρεμη και δεν χαλιέμαι τόσο συχνά.
Βεβαια ποτε δεν εχει παρέμβει σε πολύ σημαντικά ή σοβαρά ζητήματα. Πάντα έβρισκε κατι μπούρδες για να ασχοληθεί, που πραγματικά ήταν ανευ σημασίας.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Μάης 11, 2012 5:57 am

trianmeli έγραψε:Δημητρα κι εγω το ιδιο πιστευω επισης πιστευω οτι θελει να με ελεγχει 100% και να γινεται παντα το δικο της, και μενει κι απο κατω οποτε γαματα θελουμε δεν θελουμε με τον τροπο της μας τσεκαρει
εσυ που την εχει και απο κατω χεστα εισαι.ευτυχως εγω την εχω μακρια.
και εμενα θελει να με ελεγχει 100% θελει να της μιλαω στο τηλ μολις ξυπναω.μετα να την ξαναπαρω τηλ πριν το μεσημερι. μετα να την παρω ξανα τηλ το μεσημερι. μετα να την ξαναπαρω τηλ το απογευμα και τελος να την ξαναπαρω το βραδυ.
ε χεσε με. ενα διαστημα το εκανα.χωρις να το καταλαβω ειχα υποκυψει στην χαζομαρα της.μετα λεω για κατσε ρε τι γιενται.και τα εκοψα.χαλαστηκε αλλα δεν με ενδιαφερει. 1 φορα τη μερα τηλ και αμα θελει.
δηλαδη τον αδερφο μου γιατι του μιλαει 2-3 φορες την εβδοαμδα και σε εμενα επεσε με τα μουτρα?
δεν μπορω να πιεζομαι.στο τελος τα τιναζω ολα!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από Ladycat Παρ Μάης 11, 2012 11:15 am

εμενα η μανα μου με εχει τρελλανει θελω ορισμενες φορες να βαρεσω το κεφαλι μου στον τοιχο
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Μάης 11, 2012 12:37 pm

αχ εμενα ξερετε τν πονο μ μην τα επαναλαμβαινω συνεχεια κ σας κουραζω

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Μάης 11, 2012 3:39 pm

Ladycat έγραψε:εμενα η μανα μου με εχει τρελλανει θελω ορισμενες φορες να βαρεσω το κεφαλι μου στον τοιχο
ελα παμε μαζιιιιιιιι!!!! Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 101950 Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 101950 Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 101950 Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 101950 Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 101950
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Μάης 11, 2012 3:40 pm

ΠΟΠΗ έγραψε:αχ εμενα ξερετε τν πονο μ μην τα επαναλαμβαινω συνεχεια κ σας κουραζω
δεν μας κουραζεις ποπακι.



για τη γρια θες να πεις?


(αστην ρε...να παιρνει τους δρομους σαν τρελλη οταν εχει πανσεληνο και να σπαει πιατα και να τα τυλιγει με μασχαλοτριχες)


αυτη θα πει ο κοσμος τρελλη.
οχι εσενα.
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από trianmeli Παρ Μάης 11, 2012 8:59 pm

Δημητρα ακριβως τα ιδια μου κανει ακριβως και σκεψου μενει απο κατω αμ το αλλο τι κανει το παιδι πως ειναι το παιδι εφαγε το παιδι κοιμηθηκε ποτε εχ...σε ημαρτον πια και να σκεφτεις η δικη μου μητερα δεν μεγαλωσε παιδια δουλευε η γιαγια μου μας μεγαλωσε και τωρα ειναι ολο υποδειξες το χτυπας το κεφαλι σου μετα ή δεν το χτυπας
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Μάης 11, 2012 9:48 pm

το χτυπας το χτυπας

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από Rea Σαβ Μάης 12, 2012 6:37 am

Εγώ δεν έχω πεθερά. Η μάνα μου είναι καλούλα μαζί μου. ΑΛΛΑ όλα τα στραβά μαζεύτηκαν σε ένα βλαμμένο (ο καθένας με τον πόνο του).

Ήρθε ο καλός μου τις προάλες και μου λέει ότι το βλαμένο θα ήθελε να βαφτίσει τον οδυσσέα. Η κοπέλα είναι σάικο μιλάμε. Ένα βλέμα μου κοφτερό σαν λεπίδα από ατσάλι το αποστόμωσε (πω πω πως τα γράφω... ούτε φώσκολος να ήμουν)
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από VAMPIRE Σαβ Μάης 12, 2012 6:46 am

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα καλα η προσφωνηση ''βλαμμενο'' τα σπαει ετσι?χαχαχαχαχαχα για το βλεμα το κοφτερο σαν λεπιδα εχω να πω μονο respect!!
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από BokSurat Σαβ Μάης 12, 2012 11:34 am

τελικά όλοι με τη πεθερά καλά τα πάμε αλλά έχουμε κάποιον άλλον να ας τα πρήζει ε;
κ οπότι διακρίνω στις περισσότερες είναι η μάνα μας; Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 191628

πάντως ο οδηγός στη δική μου μάνα δε πιάνει προσπάθησα αλλά δε...
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από joan80 Δευ Μάης 14, 2012 1:28 am

Τουλαχιστον είμαστε τυχερές που οι πεθερες μας΄είναι ΟΚ. Φαντάσου να είχαμε 2 μετωπα ανοιχτά. Θα είχαμε σαλτάρει.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Μάης 14, 2012 2:27 am

τζοαν ξέρεις που έχω καταλήξει συζητόντας και με άλλες μαμάδες;
ότι οι πεθερές αυτές καθε αυτές σάνια θα βρεις κάποια πρίεργη.... πιο περίεργες είμαστε οι νύφες που μπορεί να έχουμε φανταστει/δει αλλιώς την σχέση μας με την πθερά οπότε κ να μας ενοχλούν διάφορα που αν το καλοσκεφτούμε τελικά ίσως να είναι κ λογικό όμως να γίνονται...
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από trianmeli Δευ Μάης 14, 2012 4:35 am

ρεα το βλαμενο εχει τελικα μεγαλη φαντασια
πολυ γελασα
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από derbybaby Δευ Μάης 14, 2012 4:39 am

ααα εκπληκτικη ιδεα ειχε το βλαμμενο!να το βαφτισει αμε...
οντως το καημενο τα εχει παιξει εντελως.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Μάης 14, 2012 5:09 am

εεεεεεεεεχχχχχχχχχχμμμμμμμμμμμμμμμ...................
τι είναι το βλαμμένο; Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 266204
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από VAMPIRE Δευ Μάης 14, 2012 5:22 am

χαχχαχαχαχαχαχαχαχα ελα στο τραγουδι της βουγιουκλακη
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης