Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

+8
VAMPIRE
ΠΟΠΗ
souki
trianmeli
ChristinaThanps
vassiliki
elenikaram
Ladycat
12 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από Ladycat Σαβ Οκτ 01, 2011 1:03 am

1. Πάντα μπροστά στα πεθερικά σας να συμπεριφέρεστε στον /στην σύντροφο σας με τον καλύτερο τρόπο. Έτσι του κάνετε να αισθάνονται καλά γιατί βλέπουν το παιδί τους να είναι ευτυχισμένο και να λαμβάνει από εσάς μόνο

αγάπη και φροντίδα , τόση όση και αυτοί σαν γονείς του παρείχαν για τόσα χρόνια.





2. Μπροστά τους να φαίνεστε πάντα ενωμένοι , ενιαίο μέτωπο. Ποτέ μην τσακώνεστε μπροστά στα πεθερικά σας και ποτέ να μην δείχνετε ότι δεν λειτουργείτε σαν ομάδα. Εάν ξέρετε ότι μπορεί να συζητηθούν θέματα τα οποία μπορεί να δημιουργήσουν ένταση , συζητήστε τα μεταξύ σας πριν να συναντηθείτε με τα πεθερικά και αποφασίστε πώς θα αντιμετωπίσετε τα θέματα αυτά εάν προκύψουν.



3. Να επικοινωνείτε τηλεφωνικά με τα πεθερικά σας. Να τους δείχνετε ενδιαφέρον και σεβασμό. Επίσης , φροντίστε να τους καλείτε στο σπίτι σας για να αποφεύγετε έτσι τις ξαφνικές τους επισκέψεις που μπορεί να σας φέρουν και σε δύσκολη θέση.



4. Ζητήστε την συμβουλή τους , ασχέτως αν τελικά την ακολουθήσετε ή όχι. Δώστε τους αξία αναγνωρίζοντας την γνώμη και την εμπειρία τους. Οι γονείς του / της συντρόφου σας θα χαρούν αν νιώσουν ότι ακόμα μπορούν να έχουν κάποια επιρροή πάνω στο παιδί τους. Μην τους στερείτε αυτή την χαρά.



5. Μην γίνεστε επιθετικοί ή αγενείς. Εάν παραδείγματος χάρη σας ενοχλεί που η πεθερά σας κάθε φορά που έρχεται για φαγητό επιμένει και πλένει τα πιάτα , την επόμενη φορά προτείνετε της κάτι άλλο ας πούμε να προσέξει για λίγο τα παιδιά μέχρι που να πλύνετε εσείς τα πιάτα. Έτσι την κάνετε να αισθάνεται χρήσιμη ενώ παράλληλα εξαφανίζετε και την πηγή του εκνευρισμού σας χωρίς όμως να δημιουργηθεί ένταση μεταξύ σας.



6. Εάν δεν ταιριάζετε καθόλου με τα πεθερικά σας , προσπαθήστε να κρατήσετε την αναμεταξύ σας σχέση σε λογικά πλαίσια με ευγένεια , με σχετική επικοινωνία και χωρίς νεύρα και καυγάδες. Ακόμα και αν τα πεθερικά σας σας εκνευρίζουν , μην ξεχνάτε ποτέ ότι σας χάρισαν ότι πιο όμορφο έχετε στην ζωή σας : τον / την σύντροφο σας. Έχετε τους ευγνωμοσύνη γι αυτό.



7. Αποφύγετε τις κατά μέτωπο συγκρούσεις και μην αφήνετε την κριτική ή τα σχόλια που σας κάνουν να σας επηρεάζουν. Ποτέ μην ξεχνάτε ότι είναι άνθρωποι μιας άλλη ηλικίας με διαφορετικά βιώματα από σας. Αποδεχτείτε τους.



8. Προσπαθήστε να τα πηγαίνετε καλά με τα πεθερικά σας, αλλά ποτέ μην τους δίνετε το δικαίωμα να πάρουν τον έλεγχο της ζωής και της οικογένειας σας. Ειδικά εάν έχετε παιδιά. Ο λόγος της μητέρας και του πατέρα θα πρέπει να προηγούνται από αυτόν του παππού και της γιαγιάς. Τα παιδιά πρέπει να ακολουθούν τους κανόνες και τα πλαίσια που οι γονείς τους κρίνουν σωστά για την διαπαιδαγώγηση τους. Διαφορετικά , εάν ανακατεύονται όλοι στην ανατροφή τους , σύντομα θα χάσετε τον έλεγχο ακόμα και των παιδιών σας.



9. Τέλος , προσπαθήστε να φτιάξετε τις δικές σας οικογενειακές παραδόσεις. Να περνάτε τις διακοπές σας εκεί που εσείς σαν ένα νέο ζευγάρι ή μια νέα οικογένεια επιλέγετε , καθορίστε εσείς πότε θέλετε να επισκέπτεστε τα πεθερικά σας και όχι πότε θέλουν αυτοί και γενικώς δημιουργήστε τον δικό σας κόσμο που οι άλλοι γύρω οφείλουν να σέβονται και να υπολογίζουν.



peramatozoa.info
Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις 298324_256078154429435_132322463471672_646058_1826808483_n
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από elenikaram Σαβ Οκτ 01, 2011 5:57 am

καλα, δε το συζητω!
μπροστα στα πεθερικα οπα-οπα τον εχουμε τον συζυγο για να μην εχουν να λενε, ασχετα αν μερικοι ολο και κατι βρισκουν! Laughing
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από vassiliki Δευ Οκτ 03, 2011 5:48 am

θα προσθέσω και το
10. ζητάτε τις συνταγές από τα φαγητά/γλυκά της πεθεράς σας κι ας μην τις κάνετε ποτε... θα το εκτιμήσει δεόντως!
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από ChristinaThanps Δευ Οκτ 03, 2011 6:16 am

Συμφωνω απολυτα με την παραπανω λιστα!

Και εγω προσπαθω να τους φερομαι καλα,ασχετα αν μεσα μου,εχω σπαστει με καποια θεματα του παρελθοντος!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από trianmeli Δευ Οκτ 03, 2011 8:25 am

συμφωνο και με τα 10 100%
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από souki Πεμ Οκτ 06, 2011 5:08 am

εγω παλι προσπαθω να ειμαι ευγενικη αλλα με προκαλουν και τα αντερα μου γυρνανε και το καταλαβαινουν..δεν φταιω εγω... Razz
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τετ Οκτ 12, 2011 2:12 am

κοριτσια εγω θα γραψω μετα την γαμοβαφτηση θελω ν ειμαι ηρεμη και νμηνσυγχηστω

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Μάης 09, 2012 12:12 pm

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις 523720_10150646987831809_679796808_9644240_1710687326_n
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Τετ Μάης 09, 2012 12:18 pm

χαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από VAMPIRE Τετ Μάης 09, 2012 1:18 pm

χαχαχαχαχαχαα ΤΟ ΚΛΕΒΩ χαχαχαχαχαχαχα
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από Rea Τετ Μάης 09, 2012 1:23 pm

Βρε παιδιά να δείτε πως έκανε η γιαγιά μου για τη μάνα μου

"ο γιος μου ο καθηγητής να πάρει τη κόρη του γαλατά;;;"

και η ίδια όταν παντρεύτηκε δεν είχε παπούτσια να φορέσει, ήταν από πάμπτωχη οικογένεια.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Μάης 09, 2012 1:27 pm

ειδες πως ξεχνανε μερικοι ανθρωποι τα ιδια μουρμουραει καμια φορα η μανα μου σε εμενα σε σπουδαζα τοσα χρονια κ δεν βρηκες καποιον που να μοιραζεσαι τις γνωσεις σου αλλα εναν εργατη
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από Rea Τετ Μάης 09, 2012 1:30 pm

Άσε, αυτή η γιαγιά μου ήταν κακός άνθρωπος γενικότερα. Τώρα είναι μακαρίτισσα, οπότε δεν αξίζει να χαλάω φαιά ουσια μαζί της,,,
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Μάης 09, 2012 1:34 pm

οχι ευτυχως η μανα μου ειναι πολυ καλη τα λεει καμια φορα οταν με βλεπει να κλαιω κ επανω στον θυμο της τον αγαπαει τν κουλη
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από Rea Τετ Μάης 09, 2012 1:38 pm

Εγλω αν σου πω ισορίες θα κουφαθείς. Άσε.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από Ladycat Τετ Μάης 09, 2012 1:40 pm

καταλαβα
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μάης 10, 2012 10:42 pm

εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα πεθερικά μου!!!
ή μάλλον έχω.. είναι εκνευριστικό όταν σου κρατούν το παιδί να σε παίρνουν τηλέφωνο κάθε φορά που σκέφτονται να κάνουν κάτι "εκτός προγράμματος" να σε ρωτήσουν αν σε πειράζει...
πχ. το παιδί δείχνει λίγο ανήσυχο πειράζει να το πάρουμε αγκαλίτσα αντί να έχουμε στο πάρκο που παίζει; και άλλα τέτοια ανευ σημασίας για εμένα θέματα... Razz
πρόβλημα πάλι πραγματικό όμως έχω με τους γονείς μου κ κυρίως με την μάνα μου η οποία έχει μια δική λογική και τα σωστά κ τα λάθος για όλα τα θέματα, επίσης για εκείνη τα κάνω όλα λάθος, χθες ας πούμε μου έλεγε ότι δεν πρέπει να ταΐζω το παιδί στο καρότσι (σημείωση στο σπίτι της δεν έχουμε καρεκλάκι φαγητού), και ότι γι αυτό δεν τρώει και να τον πάρω αγκαλιά να φάει... τον πήρα αγκαλία γιατί μου έσπασε τα νεύρα αφού το έλεγε σε κάθε κουταλιά που έτρωγε δύσκολα ο μικρός, μετά από καμιά 10ρια κουταλιές, και το αποτέλεσμα ήταν αν γίνουμε και οι 2 χάλια αφού συνέχισε να τρώει με δυσκολία επειδή μάλλον τον πονάν τα ούλα του... μετά άρχισε σφιγγόταν ο μικρός κ μου έλεγε ότι το παιδί έχει δυσκοιλιότητα επειδή τον έλεγχε κάθε που σταματούσε το σφίξιμο και δεν τα είχε κάνει... της λέω άσε τον άνθρωπο ήσυχο ρε μάνα... εσένα στη τουαλέτα θα σ΄άρεσε να έρχονταν να τσεκάρουν τι κάνει κάθε λίγο κ λιγάκι; για να εισπράξω την απάντηση "απορώ πως θα μεγαλώσει αυτό το παιδί, άτυχο είναι με τέτοια μάνα, δεν το προσέχεις καθόλου"!!! το παιδί είχε χεστεί 3 ώρες πριν εντωμεταξύ... άλλο σκηνικό κ εκεί... γιατί το πλένω έτσι και ότι πρέπει να τον κρατάω με 2 χέρια για να μην πέσει κ να τον πλένει εκείνη... δηλαδή όταν είμαι μόνη μου σπίτι θα φωνάζω το γείτονα να μου πλένει το παιδί για να το κρατάω εγώ με 2 χέρια... τέλος πάντων...
πλέων αφού η παιδίατρος λέει ότι ο μικρός είναι μια χαρά και στην κοινωνικοποίησή του κ στην υγεία του και στα όλα του ΔΕ με νοιάζει η άποψη κανενός άλλου...
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Μάης 11, 2012 1:30 am

αχ ρε βοκ δεν θα βγαλεις ακρη τι καθεσαι και χαλιεσαι κοπελα μ δυσκολα θα βγαλεις ακρη . κ εμενα που κ που ειναι δυσκοιλιος στην αρχη ηταν παρα πολυ τωρα χεζει τον τοπο ο κυριος

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Μάης 11, 2012 1:48 am

να ρωτησω κατι? που κολαει ο πεθερος με την δυσκοιλιοτητα των μικρων?
ελεος το χεσατε στην κυριολεξια το θεμα! Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις 2112749327
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Μάης 11, 2012 2:36 am

καλέ δεν έχει δυσκοιλιότητα το παιδί!!!! 4 φορές τη μέρα χέζει το τόπο λέμε...
δήμητρα τον πόνο μου είπα Razz απλά ότι εγώ δεν έχω θέμα με τα πεθερικά μου αλλά με την μάνα μου Laughing
BokSurat
BokSurat

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Κριός Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Μάης 11, 2012 2:38 am

εχετε ξεφυγγγγγ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από ΠΟΠΗ Παρ Μάης 11, 2012 3:18 am

μμμμμμμμμμτωρα το πηρες χαμπαρι εσυ

ΠΟΠΗ

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από Rea Παρ Μάης 11, 2012 3:38 am

Και όμως νομιζω ότι η Μποκ είναι εντελώς μέσα στο θέμα και θα εξηγήσω τους λόγους:

Δεν είναι μόνο τα πεθερικά. Μπορεί να έχεις τα σούπερ ντούπερ πεθερικά, τους καλύτερους ανθρώπους ή να μην έχεις καθόλου ΑΛΛΑ πάντα θα υπάρχει κάποιος να στα πρήζει. Να παίζει τον ρόλο της "πεθεράς".

Αυτός ο κάποιος μπορεί να λέγεται κουνιάδα, κόρη, μάνα, αδερφή κλπ. Και οι οδηγίες χρήσεως ισχύουν και σε αυτούς.
Rea
Rea

Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2011
Ζώδια : Κριός Χοίρος
Ηλικία : 53
Τόπος : Στο χωριό...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από vassiliki Παρ Μάης 11, 2012 3:56 am

συμφωνώ με ρεα.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις Empty Απ: Και τα πεθερικά έχουν τις οδηγίες χρήσεις

Δημοσίευση από VAMPIRE Παρ Μάης 11, 2012 5:00 am

εγω για το χεσιμο του μωρου ειπα χαχαχαχ και εγω εχω πριξημο απο τη μανα μου....γκρρρρρ
VAMPIRE
VAMPIRE

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Ιχθύς Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Germany Gütersloh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης