Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
Καλό ταξίδι στην ψυχούλα του 4χρονου Αλέξανδρου... - Σελίδα 2 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

Καλό ταξίδι στην ψυχούλα του 4χρονου Αλέξανδρου...

+10
Κοριτσομανα
Nomikoula
Rea
flora-flora
VAMPIRE
trianmeli
ChristinaThanps
derbybaby
Ladycat
elenikaram
14 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Καλό ταξίδι στην ψυχούλα του 4χρονου Αλέξανδρου... - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλό ταξίδι στην ψυχούλα του 4χρονου Αλέξανδρου...

Δημοσίευση από derbybaby Παρ Αυγ 05, 2011 11:16 am

εγω αν κοιμαται στο παρκο παω μεχρι το αμαξι απεξω να ανεβασω ψωνια.ή ανεβαινω να κανω ενα ντους οσο κοιμαται γιατι ειναι σε οροφους το σπιτι.για μαναβικα κ τετοια δεν το εχω κανει.
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλό ταξίδι στην ψυχούλα του 4χρονου Αλέξανδρου... - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλό ταξίδι στην ψυχούλα του 4χρονου Αλέξανδρου...

Δημοσίευση από Ladycat Παρ Αυγ 05, 2011 12:26 pm

βρε κοριτσακι μου ειναι στο παρκο το μωρο δεν θα καβαλησει τα καγκελα ενα τετραχονο δεν κοιματε σε παρκο ομως
Ladycat
Ladycat
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Αιγόκερως Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Στο γατοσπιτο

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλό ταξίδι στην ψυχούλα του 4χρονου Αλέξανδρου... - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλό ταξίδι στην ψυχούλα του 4χρονου Αλέξανδρου...

Δημοσίευση από elenikaram Παρ Αυγ 05, 2011 3:01 pm

Κοριτσια και εγω την εχω αφησει να κατεβω μεχρι το αμαξι να ανεβασω ψωνια και μεχρι διπλα στο ψιλικατζιδικο για τσιγαρα εχω παει αλλα μεχρι εκει ομως και φευγω σφαιρα και μονο την ωρα που κοιμαται μεσα στην κουνια της και μαλιστα μολις κοιμηθει μετα απο κανα 5λεπτο παω, οχι οταν εχει περασει πολυ ωρα που υπαρχουν πιθανοτητες να εχει ξυπνησει....
Βεβαια ειμαι της αποψης οτι αν ειναι γραφτο να γινει κατι (ο Θεος να φυλαει) θα γινει στανταρ ακομα και οταν ειμαστε σπιτι.
Ο αντρας μου ειναι καθετος με αυτο να την αφηνω μονη δηλαδη για να ανεβασω ψωνια η να παω στο ψιλικαζιδικο.
Να σας πω τι μου ειχε συμβει παλιοτερα?
Κρατουσα 2 παιδακια αγορακια το ενα ηταν 6 χρονων και το αλλο 4 αγορακια και τα 2 αδελφακια. Η μαμα τους δουλευε και τα κοιταζα εγω και οταν εφευγε δεν μου αφηνε τα κλειδια του σπιτιου. Μενανε στον 5ο οροφο και απο πανω ηταν ταρατσα και ηταν παρα πολυ ζωηρα. Ανοιγε το ενα παιδακι την πορτα και ετρεχε να ανεβει στην ταρατσα και πηγαινα να το παρω να το φερω μεσα στο σπιτι και ταυτοχρονα εβγαινε το αλλο στο μπαλκονι, επερνα το ενα απο το μπαλκονι εφευγε το αλλο στην ταρατσα!!!!!!!
Αφηστε τι ειχα τραβηξει, αυτα το εβλεπαν σαν παιχνιδι ομως επειδη τους κυνηγουσα. Φανταζεστε ομως τι θα μπορουσε να ειχε γινει? Η ψυχη μου ειχε παει στην κουλουρη! Δεν θελει και πολυ να γινει το κακο. Το ιδιο βραδυ οταν γυρισε η μαμα τους απο την δουλεια της το ειπα αυτο που εκαναν και απο τοτε μου αφηνε τα κλειδια του σπιτιου, κλειδωνα την πορτα και εκρυβα τα κλειδια....
elenikaram
elenikaram

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : athens-kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλό ταξίδι στην ψυχούλα του 4χρονου Αλέξανδρου... - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλό ταξίδι στην ψυχούλα του 4χρονου Αλέξανδρου...

Δημοσίευση από Nomikoula Παρ Αυγ 05, 2011 8:57 pm

kisha έγραψε:α οκ ,το ιδιο λεμε νομικη μου!ναι θεωρω οτιειναι ασφαλης για να την αφησω!καιποτε δε λειπωγια πολλη ωρα!


χεχε....Εγω δεν έχω και μαγαζια κοντα μου...Μην νομιζεις,δεν εχει περασει απο το μυαλο μου,όσο κοιμαται ο μεγαλος να πεταχτω....Θα πω ψεμματα..αλλα δεν το εκανα..Θα φρικαρει αν δει οτι ειναι μονος στο σπιτι!!
Nomikoula
Nomikoula

Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2011
Ζώδια : Δίδυμος Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Κώς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης