Mothers For Ever-Mamadospito-Μαμαδοσπιτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
tinascraft.com
Image hosted by servimg.com
goneisonline
Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? 110
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!!!!
από BokSurat Τετ Ιουλ 23, 2014 11:46 pm

» Γάλα novalac ar digest
από mariantaki Τρι Απρ 01, 2014 8:41 am

» ζηταω καροτσι,relax,ρουχαλακια και λοιπα ειδη για νογεννητο αγορακι
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:18 am

» Χαρίζω μάρσιπο Chicco
από violetta13 Τετ Μαρ 19, 2014 3:06 am

» ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ
από BokSurat Τετ Φεβ 26, 2014 1:47 am

» xarizo gala neomil to 1
από μαρω Κυρ Φεβ 09, 2014 6:47 pm

» ΠΟΣΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ???
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:34 am

» Πεθερα για γερα νευρα
από Rea Τετ Ιαν 29, 2014 4:32 am

» Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες!!!
από Ladycat Δευ Δεκ 16, 2013 12:30 pm

» πωληση καλλυντηκων απο το internet
από aristea_85 Τρι Δεκ 03, 2013 4:03 am

» Διαγωνισμός
από SEAGULL11 Πεμ Νοε 21, 2013 9:00 am

» ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΗΛΑΖΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΗΝΩΝ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:58 am

» ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΑΝΕΡΓΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ Η ΡΟΥΧΑ
από BIBIAN Πεμ Νοε 07, 2013 2:54 am

» Νέος διαγωνισμός με δώρο 20 χωνάκια γεμάτα ζαχαρωτά!!!
από elfoula Σαβ Νοε 02, 2013 6:51 am

» δεν λειτουργει το φορουμ δεν βλεπω μανουλες μεσα
από Ladycat Παρ Οκτ 25, 2013 3:18 pm

follow us
translator

mamdospito
greek-sites.gr
greek-sites.gr - Κατάλογος Ελληνικών Ιστοσελίδων
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
steliosmusic

Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

+3
derbybaby
souki
ChristinaThanps
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Μάης 25, 2011 3:45 am

Λοιπον....τον αντρα μου τον μεγαλωσε και η μαμα του αλλα και η αδερφη της μαμας του,η οποια μενει μαζι τους!
Η θεια λοιπον,δεν βγαινει καθολου απο το σπιτι....με αποτελεσμα να εχει διαφορα προβληματα υγειας!Ο γιατρος της φωναζει να κινειται,να βγαινει εξω και κυριως να κανει μπανιο στην θαλασσα!
Εμεις μενουμε 300 χιλιομετρα μακρια απο το πατρικο του αντρα μου,αλλα οταν παμε για 2-3 μερες....παντα πρεπει να βγαζουμε και την θεια βολτα!
Παμε στους κουμπαρους μας,και η θεια κοντα!
Παμε θαλασσα και η θεια κοντα!
Παμε εξω για φαγητο και η θεια κοντα!!!!!!
Μερικες φορες την λυπαμαι και λεω οκ,δεν εγινε και κατι!Αλλες φορες ομως τα περνω στην κρανα οταν την βλεπω να ερχετε και αυτη μαζι μας!!!
Ο αλλος της ανοιψιος που μενει μαζι τους,δεν την εχει παει ποτε πουθενα!
Εχτες,εσκασε και η αλλη βομβα....!
Θελει,οταν με το καλο επιστρεψουμε στην πολη μας και βρουμε ενα σπιτι να ερθει να μεινει μαζι μας!!!!
Εμεινα ΚΑΓΚΕΛΟ!!!!!!!!
Ειμαι υπερβολικη????Ειμαι κακια??
Πως το βλεπετε???!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Απ: Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από souki Τετ Μάης 25, 2011 4:01 am

εεεεεε......λοιπον...πρωτα απ'ολα το συζητας με τον αντρα σου και δες αν και κεινος εχει ορεξη να υποστει κατι τετοιο...και δευτερον γιατι δεν περνετε μια γυναικα να την αναλαβει...δεν λεω να την παρατησετε αλλα να παρετε μια γυναικα να βοηθησει και κοντα να ερθει να μεινει να υπαρχει η γυναικα.....ε! ρε γλεντια!!
souki
souki

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Ζώδια : Παρθένος Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Απ: Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Μάης 25, 2011 4:07 am

στο ιδιο σπιτι?εγω δε θα δεχομουν.κ ξεκοψετο στον αντρα σου.εκεινος θα ηθελε να εχει μια θεια σου ή τη μανα σου μες τα ποδια του?
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Απ: Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Μάης 25, 2011 6:20 am

Ο αντρας μου εχει τοσο καλη ψυχη,που ο καυμενος ειναι ταμμενος στην υπηρεσια των αλλων!
Οπως δεν εχει προβλημα με την θεια του,δεν θα ειχε προβλημα και με την μαμα μου!Τουλαχιστον,ετσι πιστευω!
Για χαρη του,δεν θελω να δημιουργω θεματα και καταστασεις!
Δεν ειναι οτι δεν θελω την θεια στο σπιτι,αλλα φρεσκο-λογοδοσμενοι ειμαστε(ακομα δεν εχουμε κανει θρησκευτικο γαμο),θελω ενα σπιτι για μενα και για εκεινον!Να νιωθω ανετα και ελευθερα!Δεν ξερω πως θα νιωθω αν θα ειναι και ενα τριτο προσωπο εκει!
Ετσι χαλαρα που το ψιλο-συζητησαμε πριν λιγο,μου ειπε "Βρε Χριστινιω,ασε να παμε στην Καλαματα πρωτα,να τακτοποιηθουμε....και εχει ο Θεος.Γιατι σκεφτεσαι ολο βλακειες?"
Ε,δεν εχει και αδικο.....
Αλλα νευριαζω με τον κουνιαδο μου....μια βολτα δεν μπορει να την παει??Πρεπει να κατεβω εγω Καλαματα να την βγαλω στο φως?!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Απ: Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από derbybaby Τετ Μάης 25, 2011 6:29 am

τοτε πολυ απλαανξανατεθει θεμα πες αυτο που λες κ εδω:θες ενα σπιτι για σας τους δυο κ το μωρακι σας αυριο μεθαυριο!(με το καλο ο γαμος)
αα κ για τον κουνιαδο..2 εχω, χρυσα παιδια δεν λεωκ οι σχεσεις μας τελειες αλλα τα πεθερικα εγω κ ο αντρας μου τα βαϊλίζουμε. δε λεω μια χαρα ανθρωποι ειναι θα παμε κ μαζι διακοπες αλλα αυτο γινεται καθε χρονο κ συνεχεια...μην ψαχνεις να βρεις κατανοηση απο πουθενα..ειδικα εφοσον ειπες κ στο αλλο θεμα οτι οι σχεσεις δεν ειναι οι καλυτερες...
derbybaby
derbybaby

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Ζυγός Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : sunny isle

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Απ: Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Μάης 25, 2011 6:41 am

Δεν ειναι οτι εχουμε τσακωθει με πεθερικα/κουνιαδο.Απλα δεν εχουμε αληθινα αισθηματα αγαπης σαν οικογενεια!

Λεει πχ η πεθερα μου "Σαγαπαω Χριστινα μου" (εχω την αισθηση οτι αυτη δεν αγαπαει ουτε τα αντερα της) "Αμ,εγω να δεις",απαντω!

Πολυ κριμα ρε γαμωτο!!Καθομαι και σκεφτομαι,πως δεν ειμαι κανενα σαχλοκουδουνο,ενδιαφερομαι για το σπιτι/οικογενεια,μια χαρα κοπελα ειμαι εμφανισιακα,την δουλιτσα μου εχω,γιατι ρε γαμωτο να με κοιτανε απο την κορφη μεχρι τα νυχια?!Ειναι πολλες οι νυφες που θελουν την πεθερα τους στον ιδιο παρανομαστη με την μανα τους???

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Απ: Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από joan80 Τετ Μάης 25, 2011 6:58 am

Χριστίνα ο άντρας σου έχει εν μέρει δίκιο ότι δεν έχετε πάει ακόμη σπίτι σας και ότι είναι πολύ νωρίς. Όμως, κατ εμέ, κάποια πράγματα καλό είναι να ξεκαθαρίζουν από την αρχή. Γιατί μετά δημιουργείται το πρόβλημα και βρίσκεσαι προ τετελεσμένου. Δεν θέλω να ρίξω λάδι στη φωτιά, αλλά αν η θεία το έχει δέσει ότι θα μείνει μαζί σας, θα ασκεί πίεση στον άντρα σου συνεχώς. Γι΄αυτό καλό είναι να ξεκαθαρίσετε ως ζευγάρι κάποια πράγματα από την αρχή. Και φυσικά, με ωραίο τρόπο να τα πείτε και στη θεία.
joan80
joan80
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ζώδια : Υδροχόος Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Απ: Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Μάης 25, 2011 7:09 am

joan80 έγραψε:Χριστίνα ο άντρας σου έχει εν μέρει δίκιο ότι δεν έχετε πάει ακόμη σπίτι σας και ότι είναι πολύ νωρίς. Όμως, κατ εμέ, κάποια πράγματα καλό είναι να ξεκαθαρίζουν από την αρχή. Γιατί μετά δημιουργείται το πρόβλημα και βρίσκεσαι προ τετελεσμένου. Δεν θέλω να ρίξω λάδι στη φωτιά, αλλά αν η θεία το έχει δέσει ότι θα μείνει μαζί σας, θα ασκεί πίεση στον άντρα σου συνεχώς. Γι΄αυτό καλό είναι να ξεκαθαρίσετε ως ζευγάρι κάποια πράγματα από την αρχή. Και φυσικά, με ωραίο τρόπο να τα πείτε και στη θεία.


Ναι,μπραβο αυτο σκεφτομαι και εγω!Απο την αρχη,ξεκαθαριζεις την θεση σου!!
Νομιζω η θεια το εχει δεσει κομπο οτι θα ερθει μαζι μας!!!Επι λεξη ειπε..."Να με παρετε και εμενα στο σπιτι,ε λεβεντη μου?Μην με αφησετε μονη...ε,λεβεντη μου?"
Ασε,μην το σκεφτομαι,με πιανει πονοκεφαλος!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Απ: Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από vassiliki Τετ Μάης 25, 2011 9:50 am

χριστίνα μου θα συμφωνήσω και εγώ κάποια πράγματα πρέπει να ξεκαθαρίζονται απο την αρχή. γυναίκα θέλει ή νοσοκομα για την θεία!? το ζευγάρι πρέπει να είναι μόνο του πάει και τελείωσε... οι τρίτοι μόνο μπλεξίματα φέρνουν και αναστάτωση.
vassiliki
vassiliki
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ζώδια : Τοξότης Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γιάννενα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Απ: Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Μάης 25, 2011 11:24 pm

Προς το παρον δεν το σκεφτομαι,γιατι αναστατωνομαι!!!
Περιμενουμε μερα με την μερα,την μεταθεση του αντρα μου και ειμαστε ετσι και αλλιως σε κατασταση φραπε!!!!!!!!!!
Εννοειται οτι το ζευγαρι,πρεπει να μενει μονο .....το υποστηριζει αλλωστε και η Εκκλησια!!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Απ: Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από fridoula Παρ Μάης 27, 2011 12:17 pm

εγω παλι ασχετα απο το τι υποστηριζει η εκκλησια θα σου πω οτι καμμια θεια δεν εχει δουλεια αναμεσα σε νιοπαντρο ζευγαρι(με το καλο)
τριτος ανθρωπος και ηλικιωμενος δεν εχει θεση σε ενα ζευγαρι που τωρα ξεκιναει την ζωη του μαζι!!!
και εγω θα ελεγα οχι και θα το ξεκαθαριζα απο την αρχη στον αντρα μου γιατι μετα δυσκολα...

fridoula

Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Απ: Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από trianmeli Τετ Ιουν 01, 2011 8:16 pm

χριστινουλα κι εγω θα συμφωνησω με τα κοριτσια τριτο ατομα δεν εχει καμια δουλεια αναμεσα σε ενα νεο ζευγαρι κι απορω που δεν το καταλαβαινει η θεια απο μονη της οπως θα επρεπε, τι να πω
trianmeli
trianmeli

Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ζώδια : Σκορπιός Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μοσχατο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως το βλεπετε εσεις αυτο??? Empty Απ: Πως το βλεπετε εσεις αυτο???

Δημοσίευση από ChristinaThanps Τετ Ιουν 01, 2011 11:13 pm

Σε λιγο καιρο μετακομιζουμε στην γενεθλια πολη μας,οποτε και θα τους εχουμε απο πολυ κοντα(γονεις-θεια-κουνιαδος)...εννοειται και θα πατησω ποδι και δεν θα αφησω να μπει κανεναν αναμεσα μας!!
Πραγματικα νιωθω να μου φορτωνουν μια θεια με το ετσι θελω...!!!
Δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο τους σε πολλα θεματα και ενας λογος που δεν θελω να φυγω ειναι γιατι μεσα μου ξερω οτι θα εχουμε πολλες κοντρες μεταξυ μας!!!Εδω απο τοσα χιλιομετρα μακρια,μας ελεγχουν και μας δημιουργουν θεματα!!Τι να πω....να τους χαιρομαι!!

ChristinaThanps

Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης